Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 7.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 11.4.2006, 11:19  Předmět:  Nejde TV/internet - 10. 4. v podvečer Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak vcera vypadl signal TV zrovna 2 minuty pred koncem duelu Slavia-Sparta, a uz nenabehnul, stalo se tak v zapadni casti A, analogovy signal.
Vypadnul jenom mne nebo i ostatnim, jestli se mam pidit sam po tom kdo mi ustipnul kabel?
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kerik
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 6.4.2006
Příspěvky: 56
Bydliště: Mattioliho

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 11.4.2006, 11:26  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

uz jsme to probirali. Koukni se sem: http://www.novezahradnimesto.net/viewtopic.php?t=151&highlight=
   OfflineOsobní galerie kerikZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 11.4.2006, 11:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Už se to tu nakouslo, ale já to dál rozvedu, protože nejen, že nešla TV/vypadl TV signál, ale nešel ani internet a na chodbách svítilo pouze nouzové osvětlení ... Všechno ostatní v bytě normálně fungovalo. Jak to vypadalo u ostatních, jednalo se pouze o dům A?!?
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 11.4.2006, 11:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tobyl i náš případ - viz sobota (psalo se tu, když jste dospávali ). Byl to tradičně hlavní jistič. Nám se ho najít nepodařilo, tak přijel správce a uvedl do pořádku.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 11.4.2006, 12:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

greticka napsala:
Tobyl i náš případ - viz sobota (psalo se tu, když jste dospávali ). Byl to tradičně hlavní jistič. Nám se ho najít nepodařilo, tak přijel správce a uvedl do pořádku.
Já si na to hned vzpomněl v souvislosti s tím, co už tady padlo ... Smile

Nicméně, toto se přece nemůže dál opakovat, v tomto směru bychom měli zjednat pořádek ... U nás to nefungovalo přes celou noc a až ráno někdy po sedmé to bylo opět nahozené ... Elektrice nerozumím, takže by to chtělo vyjádření někoho, kdo tomu rozumí a má informace. Zajímalo by mě, jak jsou ty jističe udělané, když to permanentně vypadává, teď už v dalším domě. Jsou tedy poddimenzované a půjdou potom zaměnit?!?
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
MKDD
File moderator
File moderator


Věk: 48
Založen: 13.3.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 11.4.2006, 12:34  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Já jsem také z domu "A" severních vchod, ae žádné problémy jsem včera večer nezaznamenal.
_________________
Mirek
Blíženci Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie MKDDZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 12.4.2006, 13:52  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak jsem mluvil s p. Šípalem a potvrdil mi, že to byl skutečně ten hlavní jistič. V případě další poruchy bychom se měli obracet už přímo na správní firmu, tak jsem zvědavý, jak to bude fungovat, když se to stane třeba v deset večer a zavolám tam ... Jestli to vůbec někdo vezme, natož aby to přijeli hned opravit, i když by měli fungovat non-stop ... Rolling Eyes
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
alkonius
Moderator
Moderator



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 955
Bydliště: NZM - B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 12.4.2006, 13:56  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Milan V. napsal(a):
Tak jsem mluvil s p. Šípalem a potvrdil mi, že to byl skutečně ten hlavní jistič. V případě další poruchy bychom se měli obracet už přímo na správní firmu, tak jsem zvědavý, jak to bude fungovat, když se to stane třeba v deset večer a zavolám tam ... Jestli to vůbec někdo vezme, natož aby to přijeli hned opravit, i když by měli fungovat non-stop ... Rolling Eyes


Nemel nahodou podle slibu CG byt pritomen spravce a centralizovany pult?
Jinak i v kazdem dome/vchode bychom MELI mit nejakou formu domovnika.
Osvedcilo se to z bezpecnostnich a jinych nepredvidatelnych duvodu.

Takovy domovnik neni domovnik v pravem slova smyslu, ale osoba, ktera ce CASTO doma, idelane duchodce, nekdo s detma, osoba majici zodpovednost a duveru. Takova osoba by mela k dispozici vsechny klice, od ruznejch zamcenejch dveri, napr s jisticem, nebo jinejch technickejch casti domu, jako terasy nejaky ty elektro skrinky v garazich.

Casto se totiz stava, ze cela zavada jde odstranit zasahem vedenym po telefonu, nebo i za pouziti hlavy. Tim se minimalizuje doba vypadku sluzeb a nas*anost bydličů :p
_________________
http://www.alko.cz/images/found_way_out.jpg
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie alkoniusZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 12.4.2006, 14:12  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

alkonius napsal:
Nemel nahodou podle slibu CG byt pritomen spravce a centralizovany pult?
Měl, ale až po dokončení další etapy, protože mají sídlit v tom prvním dokončeném "věžáku". Už jsme to tu řešili, když jsi sem na fórum ještě nechodil ... Tenkrát jsem se do pléna ptal, jak to bude vypadat do té doby, než bude "věžák" stát. Z tohoto pohledu na tom budeme my z první etapy vlastně biti, můžeme maximálně tak volat a to není služba 24/7 v místě tak, jak ji všude proklamoval CG nehledě na to, že ani odstranění případných závad nebude promptní ... Rolling Eyes
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.4.2006, 14:36  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

domovni duvernik? Smile
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
alkonius
Moderator
Moderator



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 955
Bydliště: NZM - B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 12.4.2006, 15:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

MUSTANG napsal:
domovni duvernik? Smile


To je von Cool
_________________
http://www.alko.cz/images/found_way_out.jpg
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie alkoniusZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Gentleman
Host
Host



Založen: 9.2.2006
Příspěvky: 133
Bydliště: NZM B

romania.gif

PříspěvekZaslal: 13.4.2006, 22:02  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

A důvěřovali bychom takonévu důvěrníkovi...
   OfflineOsobní galerie GentlemanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2