Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Marie
Host
Host


Věk: 44
Založen: 26.1.2006
Příspěvky: 203
Bydliště: Zahradní město C

micronesia.gif

PříspěvekZaslal: 1.5.2006, 09:10  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

A ktera? V Ikee radi nakupujeme i my, takze se hodi kazdy tip. Diky.
Beran Pohlaví:Žena Opice OfflineOsobní galerie MarieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Gentleman
Host
Host



Založen: 9.2.2006
Příspěvky: 133
Bydliště: NZM B

romania.gif

PříspěvekZaslal: 1.5.2006, 19:48  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Já jsem si jí koupil v OBI, jen bylo potřeba trochu zvětšit výřez pro sifon a ten jsem potom zakryl takovou tou plastovou krytkou, takže jsem spokojený.
   OfflineOsobní galerie GentlemanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 2.5.2006, 08:23  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Gentle, a máš fotku? Díky.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Gentleman
Host
Host



Založen: 9.2.2006
Příspěvky: 133
Bydliště: NZM B

romania.gif

PříspěvekZaslal: 2.5.2006, 20:23  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nemám, ale pro tebe jí udělám... Very Happy


koupelna.JPG
 Komentář:
 Velikost:  564.89 kB
 Zobrazeno:  437 krát

koupelna.JPG

   OfflineOsobní galerie GentlemanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 2.5.2006, 21:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Díky moc. Já si to neuměla úplně představit. My máme koupelnu doposud nábytkem nedotčenou. Snad časem bude - už aby to bylo.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Gentleman
Host
Host



Založen: 9.2.2006
Příspěvky: 133
Bydliště: NZM B

romania.gif

PříspěvekZaslal: 2.5.2006, 21:53  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nemáš vůbec zač Very Happy
   OfflineOsobní galerie GentlemanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Marie
Host
Host


Věk: 44
Založen: 26.1.2006
Příspěvky: 203
Bydliště: Zahradní město C

micronesia.gif

PříspěvekZaslal: 2.5.2006, 22:18  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Taky moc děkuji všem za rady a porady. Snad nejakou skříňku taky někde objevíme.
Beran Pohlaví:Žena Opice OfflineOsobní galerie MarieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
VaV
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 9.2.2006
Příspěvky: 44
Bydliště: NZM -- B

mauritius.gif

PříspěvekZaslal: 8.5.2006, 10:49  Předmět:  Fotky Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Drive jsme se na forum nedostali, tak posilam fotecky nasi koupelny.


P1010009.JPG
 Komentář:
 Velikost:  139.64 kB
 Zobrazeno:  413 krát

P1010009.JPG

P1010010.JPG
 Komentář:
 Velikost:  134.54 kB
 Zobrazeno:  405 krát

P1010010.JPG

P4020019.JPG
 Komentář:
 Velikost:  121.74 kB
 Zobrazeno:  400 krát

P4020019.JPG

   OfflineOsobní galerie VaVZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 8.5.2006, 11:41  Předmět:  Re: Fotky Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

VaV napsal(a):
Drive jsme se na forum nedostali, tak posilam fotecky nasi koupelny.


hmm to vyzera dobre... kolko si priplatil extra za celu kupelnu?
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 8.5.2006, 12:06  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Za ty fotky moc moc děkuju. Vypadá to opravdu dobře. A vlastně bych ti chtěla i poděkovat, protože díky tvé fotce s nedodělky budeme mít taky tu vanu Rosa. Původně jsme měli mít tu co je ve standardu, ale větší rozměr, ale ta Rosa bude určitě (teda doufám ) lepší. Takže díky!!!
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Marie
Host
Host


Věk: 44
Založen: 26.1.2006
Příspěvky: 203
Bydliště: Zahradní město C

micronesia.gif

PříspěvekZaslal: 8.5.2006, 19:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To VaV: uzasna skrinka pod umyvadlem. Kdeze se da neco takoveho poridit?
Beran Pohlaví:Žena Opice OfflineOsobní galerie MarieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
VaV
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 9.2.2006
Příspěvky: 44
Bydliště: NZM -- B

mauritius.gif

PříspěvekZaslal: 8.5.2006, 22:05  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Koupelka se zachodem stal extra 67000.
Existuji dva typy vany Rosa: Rosa a Rosa II. Mame Rosu, jsme s ni maximalne spokojeni, jen je malinko vyssi, tak by se mensim lidem z ni hure vylezalo.
Skrinka pod umyvadlem je ze Sika, dodavana primo s umyvadlem.
   OfflineOsobní galerie VaVZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 9.5.2006, 00:09  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Fuha, 67000? Predpokladam ze najviac z toho boli tie obklady, je to tak?
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.5.2006, 09:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

My budeme mít taky Rosu, je to totiž skoro stejný. Jsme oba vysocí, takže s vylejzáním snad nebude problém.

Ta cena je celková nebo jen doplatek za nadstandard?
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
VaV
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 9.2.2006
Příspěvky: 44
Bydliště: NZM -- B

mauritius.gif

PříspěvekZaslal: 9.5.2006, 22:30  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Je to doplatek za nadstandard.
Sanita, baterie a doplnky za 42000,-;
obklady 25000,-;
viceprace 18500,-;
zbytek je odecet za standard...
   OfflineOsobní galerie VaVZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.5.2006, 08:45  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Je to dost peněz, ale výsledek opravdu stojí za to! Laughing
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 10.5.2006, 09:57  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

no a s tymi vicepracami je to ako vlastne? ked mi povedia v kupelnarni ze cena za nejaky nadstandartny obklad je 2000 Kc/bm tak v tom uz je aj viceprace alebo nie?
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 10.5.2006, 10:01  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
no a s tymi vicepracami je to ako vlastne? ked mi povedia v kupelnarni ze cena za nejaky nadstandartny obklad je 2000 Kc/bm tak v tom uz je aj viceprace alebo nie?
No, to není ...
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 10.5.2006, 10:30  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

no tak ale potom nechapem ako to myslela p. Drnovska ked som sa pytal na obklady, oni tam maju take tie standartne panely co uz maju vypocitanu cenu, a pri tom co ma zaujimalo maju spracovane dve nadstandartne verzie, jednu az po strop a jednu nie po strop, ja som sa pytal kolko by to stalo a tak, a ona povedala cenu, a potom este toto napisala:

U panelu č.30 je doplatek 1.580Kč/bm, není standardní a není do stropu,
proto jsem Ván nepsala cenu. Musel by se dopočítat materiál a vícepráce
= navýšení výměry 430,- Kč/m2.

Tak ja neviem ale to som pochopil tak ze ta cena za bm je uz aj s tymi pracami, preco by inac pisala ze treba dopocitat viceprace keby ich bolo treba dopocitat tak ci tak.
No este sa na to spytam...
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 10.5.2006, 10:59  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Prave som jej volal a povedala mi ze tie ceny co mi pisala su uz aj vratane viceprace... No aspon ze tak.
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 10.5.2006, 11:09  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
Prave som jej volal a povedala mi ze tie ceny co mi pisala su uz aj vratane viceprace... No aspon ze tak.
Hmmm, že by změna metodiky?!? Rolling Eyes My to tak ještě neměli.
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 10.5.2006, 15:25  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak som bol este druhy raz v siku a vyzera to tak ze si nieco predsalen vyberiem tam. Ja som si totiz povodne myslel ze to je tak ze v Siku maju len nadstandart, ze tam sa nic standartne vybrat, iba ked si chcem priplatit.
No, a hlavne tam tie obklady beru rozumne ze do ceny 420 Kc/m2 je to standart a ak je cena obkladu ktory si clovek vyberie vyssia tak priplaca ten rozdiel a ani ziadnu vicepracu ani nic. V a keramike maju akurat tie svoje vypocitane panely a ked chcem nieco ine tak to musia pocitat a este mi tam napocitaju cojaviem co vsetko. Okrem toho tie obklady co sa mi tam pacili v tej a keramike tak sice boli standartne, ale uz ked som chcel panel ktory navyse obsahoval tu dekoracnu listu tak tam bol priplatok 1580 za bezny meter, to je uplne odveci cena. V mojom pripade by to bolo 7.5*1580, cize skoro 12 tisic... V siku je za pridanie dekoracnej listy 55 korun za meter plus cena listy, co sa pohybuje okolo 60-80 korun zhruba a ona ma asi 25 cm takze nech su 4 na meter a stoja 80, to je 80*4*7.5 co je 2400 cize aj s tou pracou by to bolo do 3 tisic... Takze A keramika sa moze dat vypchat. Ale ta malaga sa mi pacila Sad V siku som to obzeral ale ziadny z tych obkladov ma nejako vyrazne neoslovil, hlavne vsetko co som tam videl bolo take leskle, ja nechcem leskle kachlicky... Budem si to musiet pozriet este lepsie.
No ale dalsi problem bol s vanou, v tej mojej kupelni je vana sice v rohu ale ja mam taku atypicku kupelnu ze tam treba spravit prizdivku aby sa ta vana posunula od steny a tym padom mohla byt sirsia. No a ze to musi schvalit stavebny dozor, tak dufam ze to schvali. Tu vanu som si teda rovno vybral aby sa to este do pondelka stihlo (ale pytal som sa dozora a povedal ze ked to bude par dni neskor ze sa nic nedeje), dal som si tam vanu victoria ktora stoji zhruba rovnako ako standartna ktoru oni davaju (luiza), len je sirsia a je v nej nejako viac miesta. Ale samozrejme, za to ze som si nevybral standart ale inu vanu tak mam pokutu 4500 Kc + DPH
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 11.5.2006, 16:29  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

A tu pokutu ti napočítal kdo? Jako CG nebo siko? A budou ti vracet nějaký peníze za tu přizdívku, kterou tam mít díky jiné vaně nebudeš? Asi by to byla minimální částka za materiál + práci, ale aspoň něco ne?
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 11.5.2006, 18:04  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

AlíaTom napsala:
A tu pokutu ti napočítal kdo? Jako CG nebo siko? A budou ti vracet nějaký peníze za tu přizdívku, kterou tam mít díky jiné vaně nebudeš? Asi by to byla minimální částka za materiál + práci, ale aspoň něco ne?


Siko, ked si vyberies akukolvek inu vanu ako tu co je standartna (Luiza) tak zaplatis 4500 Kcs + DPH
A jak ze nebudem mat prizdivku, praveze budem mat este vacsiu.
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Michal
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 24.2.2006
Příspěvky: 559


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.5.2006, 08:02  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
Tak som bol este druhy raz v siku a vyzera to tak ze si nieco predsalen vyberiem tam. Ja som si totiz povodne myslel ze to je tak ze v Siku maju len nadstandart, ze tam sa nic standartne vybrat, iba ked si chcem priplatit.
No, a hlavne tam tie obklady beru rozumne ze do ceny 420 Kc/m2 je to standart a ak je cena obkladu ktory si clovek vyberie vyssia tak priplaca ten rozdiel a ani ziadnu vicepracu ani nic. V a keramike maju akurat tie svoje vypocitane panely a ked chcem nieco ine tak to musia pocitat a este mi tam napocitaju cojaviem co vsetko. Okrem toho tie obklady co sa mi tam pacili v tej a keramike tak sice boli standartne, ale uz ked som chcel panel ktory navyse obsahoval tu dekoracnu listu tak tam bol priplatok 1580 za bezny meter, to je uplne odveci cena. V mojom pripade by to bolo 7.5*1580, cize skoro 12 tisic... V siku je za pridanie dekoracnej listy 55 korun za meter plus cena listy, co sa pohybuje okolo 60-80 korun zhruba a ona ma asi 25 cm takze nech su 4 na meter a stoja 80, to je 80*4*7.5 co je 2400 cize aj s tou pracou by to bolo do 3 tisic... Takze A keramika sa moze dat vypchat. Ale ta malaga sa mi pacila Sad V siku som to obzeral ale ziadny z tych obkladov ma nejako vyrazne neoslovil, hlavne vsetko co som tam videl bolo take leskle, ja nechcem leskle kachlicky... Budem si to musiet pozriet este lepsie.
No ale dalsi problem bol s vanou, v tej mojej kupelni je vana sice v rohu ale ja mam taku atypicku kupelnu ze tam treba spravit prizdivku aby sa ta vana posunula od steny a tym padom mohla byt sirsia. No a ze to musi schvalit stavebny dozor, tak dufam ze to schvali. Tu vanu som si teda rovno vybral aby sa to este do pondelka stihlo (ale pytal som sa dozora a povedal ze ked to bude par dni neskor ze sa nic nedeje), dal som si tam vanu victoria ktora stoji zhruba rovnako ako standartna ktoru oni davaju (luiza), len je sirsia a je v nej nejako viac miesta. Ale samozrejme, za to ze som si nevybral standart ale inu vanu tak mam pokutu 4500 Kc + DPH


Čau JoHnY, já jsem si vybral vše v SIKO, poprvé jsem byl také v A-keramice, kde se mi líbily obklady, pak jsem jel hned do SIKA a tam se mi nelíbilo téměř nic...Zajel jsem tam ještě jednou a už to bylo lepší, našel jsem tam dokonce nějaké obklady, které byly dobré (nechtěl jsem hlavně lesklé kvůli údržbě), nakonec jsem vybral typ India a Bamboo a jsem moc spokojený. A-keramika mě odradila, když mi ukázali ceník skříněk pod umyvadlo - cca 45 kKč, v SIKO cca 10 kKč...
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie MichalZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 12.5.2006, 09:14  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

to fakt? take drahe skrinky maju v keramike? to som ani neskumal...
inac leskle obklady ani ja nechcem, nepacia sa mi vobec a v tom siku prave maju vacsinu lesklych. jeden tam malu celkom podobny tomu z keramiky ale maju ho len v modrej a bielej, ja som to chcel tak ako je to v keramike ze dva odtiene modrej. ale mozno si nakoniec dam zeleny, uvidim...
Bamboo sa mi paci ale ta farba nie je moj styl
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
willy
Host
Host



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 102
Bydliště: NZM A

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 12.5.2006, 12:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Montovali ste si niekto vanovu zastenu? Aku ste si vybrali? Vanu mam tu standardnu polorohovu (myslim, ze Lyra 140 cm) Diky
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie willyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 12.5.2006, 14:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

willy napsal:
Montovali ste si niekto vanovu zastenu? Aku ste si vybrali? Vanu mam tu standardnu polorohovu (myslim, ze Lyra 140 cm) Diky


Ja nad tym rozmyslam ale co ja viem... doteraz som to nikdy nepotreboval, aj ked sa vlastne vo vani viac sprchujem ako kupem. A ako to vlastne funguje, ono je to tam napevno? Alebo sa to da odsunut, pripadne odmontovat? Alebo existuje viac typov? Este som to neobzeral.
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 7.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 12.5.2006, 14:14  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Podle me ta zastena neni vubec potreba u rohove vany dodavane do tech nasich bytu, pokud clovek neni vyslovene rachal, jenom to hyzdi tu koupelnu..
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 12.5.2006, 14:33  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Banana napsal:
Podle me ta zastena neni vubec potreba u rohove vany dodavane do tech nasich bytu, pokud clovek neni vyslovene rachal, jenom to hyzdi tu koupelnu..


no prave, v pripade ze sa to neda aspon odsunut alebo odmontovat tak to fakt bude vyzerat blbo
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2