Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.4.2006, 10:44  Předmět:  Koupelny Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Právě jsme ve fázi výběru obkladů do koupelny a tak. Chtěla jsem se zeptat, jestli byste sem mohli dát pár fotek vašich koupelen pro inspiraci.
Předem děkuju. Embarassed
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.4.2006, 10:55  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jasně, tady je moje...


koupelna.jpg
 Komentář:
 Velikost:  144.54 kB
 Zobrazeno:  519 krát

koupelna.jpg

koupelna1.jpg
 Komentář:
 Velikost:  128.1 kB
 Zobrazeno:  527 krát

koupelna1.jpg

koupelna2.jpg
 Komentář:
 Velikost:  142.89 kB
 Zobrazeno:  497 krát

koupelna2.jpg



Naposledy upravil Nika dne 12.4.2006, 10:57, celkově upraveno 1 krát.
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 12.4.2006, 10:55  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

to budem za chvilu aj ja... tiez by som bol zvedavy... pozeral som minule vzorkovnu ked som bol na CG, teda len to co maju tam vystavene, a tie ceny ma teda nepotesili
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 12.4.2006, 10:56  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nika napsala:
Jasně, tady je moje...


hehe no ked nieco pripajas, tak treba este kliknut pripojit subor predtym ako das odoslat
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
MKDD
File moderator
File moderator


Věk: 48
Založen: 13.3.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.4.2006, 10:58  Předmět:  Foto kuchyne Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dle tveho prani prikladam foto koupelky pri prevzeti bytu.

Jedná se o obklady a dlažbu CERSANIE. U obkladů je uvedeno číslo panelu 8, u dalžby je uveden typ barvy BROWN

Vybral jsem si ze standarní nabídky, tudíž to bylo bez příplatků


P2060045.JPG
 Komentář:
Koupleka - pohled na vanu
 Velikost:  167.31 kB
 Zobrazeno:  598 krát

P2060045.JPG

P2060047.JPG
 Komentář:
Koupelna - pohled na umyvdalo+zdrcadlo
 Velikost:  167.59 kB
 Zobrazeno:  576 krát

P2060047.JPG

P2060049.JPG
 Komentář:
koupelna ppohledn záchod
 Velikost:  166.06 kB
 Zobrazeno:  474 krát

P2060049.JPG

Blíženci Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie MKDDZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.4.2006, 10:59  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
Nika napsala:
Jasně, tady je moje...


hehe no ked nieco pripajas, tak treba este kliknut pripojit subor predtym ako das odoslat
Hele... už tam je!
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.4.2006, 11:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Laughing to sou ženský johny jim to moc nejde Laughing
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
alkonius
Moderator
Moderator



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 955
Bydliště: NZM - B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 12.4.2006, 11:12  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Mno me to jde vyfotit dost bleb, protoze mam vsude vanu :p

Ale pro predstavu obkladu:


DSCN9017.JPG
 Komentář:
 Velikost:  103.51 kB
 Zobrazeno:  479 krát

DSCN9017.JPG

DSCN9018.JPG
 Komentář:
 Velikost:  130.05 kB
 Zobrazeno:  489 krát

DSCN9018.JPG

DSCN9019.JPG
 Komentář:
 Velikost:  108.53 kB
 Zobrazeno:  514 krát

DSCN9019.JPG

_________________
http://www.alko.cz/images/found_way_out.jpg
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie alkoniusZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.4.2006, 11:14  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jojojo... náhodou jsem to zvládla... sice oklikou, ale přišla jsem na to sama... a to se snad taky trochu cení, ne???!!! Very Happy
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
alkonius
Moderator
Moderator



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 955
Bydliště: NZM - B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 12.4.2006, 11:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jeste pohled na hifi podhled a hvezdne nebe, coz pochopitelne CG udelat omitl Sad a musel sem to nechat delat po predani


DSCN9020.JPG
 Komentář:
 Velikost:  86.26 kB
 Zobrazeno:  510 krát

DSCN9020.JPG

_________________
http://www.alko.cz/images/found_way_out.jpg
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie alkoniusZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.4.2006, 11:18  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Very Happy jj cení mi máme tuhle bylo málo času tak hold standart zase furt lepší žesme si mohli říct byt se kupoval s tim že už obklady sou Confused


P3130026.JPG
 Komentář:
 Velikost:  41.4 kB
 Zobrazeno:  39766 krát

P3130026.JPG

Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.4.2006, 11:31  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Taky standard, tentokrát do modra.


P1010019.jpg
 Komentář:
 Velikost:  45.17 kB
 Zobrazeno:  39751 krát

P1010019.jpg

P1010020.jpg
 Komentář:
 Velikost:  45.62 kB
 Zobrazeno:  39751 krát

P1010020.jpg

P1010023.jpg
 Komentář:
 Velikost:  48.57 kB
 Zobrazeno:  39751 krát

P1010023.jpg

Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.4.2006, 13:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Taky jsme předběžně vybrali CERSANIE, ale v zeleném provedení. Akorát mi docela zarazil příplatek za ty listely. Jenže to je právě to, co se mi tam moc líbí. Rolling Eyes
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.4.2006, 13:12  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jo a jinak děkuju za fotky, hned si to umím lépe představit Laughing
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 12.4.2006, 13:19  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

YANEK napsal:
Laughing to sou ženský johny jim to moc nejde Laughing


Very Happy
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 12.4.2006, 13:20  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

alkonius napsal:
Jeste pohled na hifi podhled a hvezdne nebe, coz pochopitelne CG udelat omitl Sad a musel sem to nechat delat po predani


Shocked co ta to stalo?
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
alkonius
Moderator
Moderator



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 955
Bydliště: NZM - B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 12.4.2006, 13:42  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
alkonius napsal:
Jeste pohled na hifi podhled a hvezdne nebe, coz pochopitelne CG udelat omitl Sad a musel sem to nechat delat po predani


Shocked co ta to stalo?


Penize prece, jako vsechno v dnesnim uspechanem svete :p
Ale je to hezke, ne? Wink
_________________
http://www.alko.cz/images/found_way_out.jpg
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie alkoniusZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 22.4.2006, 22:06  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nemáte ještě někdo foto CERSANIE? Rozhodujeme se mezi tou béžovou a zelenou, tak že bychom měli inspiraci... Laughing
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pavel K.
Host
Host


Věk: 48
Založen: 14.3.2006
Příspěvky: 121
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.4.2006, 04:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jooo koupelna...Napadlo vůbec projektanta,že když se namočí vana (hrana),tak to teče na podlahu?Proč těleso vany přesahuje zídku,nebo není vana jako taková zakončena nějakým okrajem?????????
Lev Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie Pavel K.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Michal
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 24.2.2006
Příspěvky: 559


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.4.2006, 08:10  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Já jsem také ve fázi vybírání, zašel jsem do SIKA (paní Vosátková) a musím říci, že jsem s komunikací velmi spokojen, přikládám návrhy...


koupelna-02-1-1.jpg
 Komentář:
koupelna
 Velikost:  387.05 kB
 Zobrazeno:  414 krát

koupelna-02-1-1.jpg

 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie MichalZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Suzan
Host
Host


Věk: 48
Založen: 2.10.2005
Příspěvky: 181
Bydliště: Nové Zahradní Město D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.4.2006, 08:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Michal napsal:
Já jsem také ve fázi vybírání, zašel jsem do SIKA (paní Vosátková) a musím říci, že jsem s komunikací velmi spokojen, přikládám návrhy...

My jsme také jednali s paní Vosátkovou a komunikace byla v pohodě, paní Vosátková byla velmi příjemná, návrhy nám zpracovala v termínu a poradila nám k naší spokojenosti... ale to asi patří do jiného tématu Very Happy
Kozoroh Pohlaví:Žena Králík OfflineOsobní galerie SuzanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
meiram
Host
Host



Založen: 13.4.2006
Příspěvky: 133
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.4.2006, 10:36  Předmět:  Pozor na italský design !!! Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zdravím, fotečku nemám, ale dejte si pozor na italský design, ovšem už Vám nikdo neřekne, že je keramika vyrobená v Polsku. Nic proti polákům, ale dodaný materiál je neklalitní, nerovný, křivý .... ukázka je skvělá, ale pak to rozčarování při předání bytu a škoda času na reklamace
   SkrytýOsobní galerie meiramZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.4.2006, 11:12  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Pavel K. napsal:
Jooo koupelna...Napadlo vůbec projektanta,že když se namočí vana (hrana),tak to teče na podlahu?Proč těleso vany přesahuje zídku,nebo není vana jako taková zakončena nějakým okrajem?????????


Jo, tak to přesně mě dost štve... navíc ten silikon kolem vany je tak pěkně zarovnanej, že je to takovej malej okap, kterej tu vodu celkem spolehlivě odvádí na podlahu Rolling Eyes
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.4.2006, 11:24  Předmět:  Re: Pozor na italský design !!! Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

meiram napsal(a):
Zdravím, fotečku nemám, ale dejte si pozor na italský design, ovšem už Vám nikdo neřekne, že je keramika vyrobená v Polsku. Nic proti polákům, ale dodaný materiál je neklalitní, nerovný, křivý .... ukázka je skvělá, ale pak to rozčarování při předání bytu a škoda času na reklamace


Jo, na tom něco bude. Já osobně mám sice italský design ale od slovenského výrobce... a je super... Wink
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.4.2006, 12:12  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Hlavně ten luxus uvádí ostatní prodejci v "levnějších obkladech" Mad
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
meiram
Host
Host



Založen: 13.4.2006
Příspěvky: 133
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.4.2006, 12:52  Předmět:  Re: Pozor na italský design !!! Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

slovenského výrobce mám v kk a je to moc krasne. Ovsem neni vse jen o materialu, ale i o lidech. Koupelnicku mam uz opravenou, jako novou Laughing . Zde byla nejen vada materialu, ale i obkladace, nebyl prave moc sikovny a tipal cigara o vany, lump jeden Embarassed .

Nika napsala:
meiram napsal(a):
Zdravím, fotečku nemám, ale dejte si pozor na italský design, ovšem už Vám nikdo neřekne, že je keramika vyrobená v Polsku. Nic proti polákům, ale dodaný materiál je neklalitní, nerovný, křivý .... ukázka je skvělá, ale pak to rozčarování při předání bytu a škoda času na reklamace


Jo, na tom něco bude. Já osobně mám sice italský design ale od slovenského výrobce... a je super... Wink
   SkrytýOsobní galerie meiramZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 30.4.2006, 18:10  Předmět:  Moje koupelna Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Takže moje koupelna:


Naposledy upravil dcom dne 6.7.2006, 23:03, celkově upraveno 1 krát.
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Marie
Host
Host


Věk: 44
Založen: 26.1.2006
Příspěvky: 203
Bydliště: Zahradní město C

micronesia.gif

PříspěvekZaslal: 30.4.2006, 19:03  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Koupelny jsou vsechny krasne. Mam jeden problemek: jakou skrinku pod umyvadlo a jak ji vybrat tak, aby tam sedela rozmerove (jasne, ze sirka umyvadla...). Na druhe fotce tady jsem videla drevenou skrinku, ktera ma i nastavec tesne pod umyvadlem, ktera kryje prostor od vrchni casti skrinky az k umyvadlu. To je nejaky standardni rozmer nebo je to delane na miru? Predem diky vsem za info.
Beran Pohlaví:Žena Opice OfflineOsobní galerie MarieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 30.4.2006, 19:41  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Marie napsala:
Koupelny jsou vsechny krasne. Mam jeden problemek: jakou skrinku pod umyvadlo a jak ji vybrat tak, aby tam sedela rozmerove (jasne, ze sirka umyvadla...). Na druhe fotce tady jsem videla drevenou skrinku, ktera ma i nastavec tesne pod umyvadlem, ktera kryje prostor od vrchni casti skrinky az k umyvadlu. To je nejaky standardni rozmer nebo je to delane na miru? Predem diky vsem za info.
Já ji vybírala jako skříňku s umyvadlem rovnou v SIKO dopředu. Tohle dodatečné dokupování už není moc ono. Není ani moc velký výběr... ale třeba se už časy mění... Smile
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 30.4.2006, 21:50  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Mně se líbí v jedna v Ikee, tak snad tam půjde. Píší tam, že se hodí skoro pod všechna umyvadla.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2