Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 1.6.2005, 09:48  Předmět:  Okolí bytových domů - zeleň, parkovací stání a cesty Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Založil jsem nové diskusní téma, protože je tento problém poměrně důležitý. právě jsem obdržel od svého osobního konzultanta mail s tím, že dosud nic konkrétního neví a čeká na odpověď od odpovědných pracovníků CG. Jedna pasáž z jeho mailu:
"... Z dosavadních námi postavených lokalit bylo vše vyřešeno následujícím způsobem: O úpravu zeleně se postarala specializovaná zahradnícká firma. Byly osázeny křoviny a plochsa byla zatravněna. příjezdové komunikace jsou provedeny buď ze zámkové dlažby, nebo z asfaltu. konečná podoba okolí by měla být zhruba stejná, jako je ve virtuálním pohledu. samozřejmě jsou tam mpžné odlišnosti. ..."
Podotýkám, že jsem se dotazoval na to, jestli bude podoba okolí bytových domů (zeleň, příjezdové komunikace a parkovací stání) stejná jako ve virtuální prohlídce lokality, která vychází z návrhů architektů ...


Naposledy upravil Milan V. dne 6.4.2006, 13:48, celkově upraveno 2 krát.
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 6.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 1.6.2005, 17:21  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zjistil jsem nekolik zajimavych informaci ohledne komunikaci.
Ten pruh zelene podel silnice PRACSKA nepatri CG, tudiz pres toto uzemi ani zadne komunikace, chodnicky nepovedou.
Vsechny pristupove cesty budou realizovany pres ten budouci centralni kruhovy objezd.
Myslim, ze je to neprakticke vzhledem k tomu, ze bytovy dum A je od toho objezdu dosti vzdalen. Hlavne pak neni zadny poradny pristup k zastavce MHD-Topolova, ze ktere jezdi autobusy v pravidelnych intervalech na metro A Skalka(cca 6min jizdy).
Silnice z Pracske, ktera nyni vede k A,C ze zapadu a sidli tam vedeni stavby je na pozemnku soukromeho vlastnika a vsechno za ni take.(ten stejny co ma ten pruh zelene).
Myslim, ze v pripominkovem rizeni mel byt urcite vznesen pozadavek na vybudovani nejake komunikace(aspon pro pesi) na tuto stranu.(smerem k ulici Topolova)
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 2.6.2005, 10:15  Předmět:  přístup k autobusové zastávce Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Banana napsal:
... Hlavne pak neni zadny poradny pristup k zastavce MHD-Topolova, ze ktere jezdi autobusy v pravidelnych intervalech na metro A Skalka ... Myslim, ze v pripominkovem rizeni mel byt urcite vznesen pozadavek na vybudovani nejake komunikace(aspon pro pesi) na tuto stranu.(smerem k ulici Topolova) ...
Hmmm, to by teda bylo ... Evil or Very Mad Doufám, že se nedočkáme toho, že to zůstane tak, jak je to dneska, tj. zdevastovaná zeleň, která je akorát tak pro ostudu ... Confused

Když jsem se bavil o pokračování výstavby se stavebním dozorem, tak mi sdělil, že se budou snažit, aby další etapy výstavby co nejméně zatěžovaly obyvatele již postavených domů a že budou k dispozici komunikace, po kterých se už stavební technika pohybovat nebude a které budou sloužit pouze pro nové obyvatele ... Uvidíme, co mi odpovědí z CG, také poprosím další, aby se zapojili do získávání informací o tomto možném problému, snad se nám všem dohromady podaří získat vyčerpávající informace a podle toho se pak zařídíme ... Wink
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.6.2005, 10:42  Předmět:  přístupové cesty Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak jsem se právě vrátil z prohlídky stavby a hovořil jsem přitom se stavebním dozorem ohledně přístupových cest. No a nepotěšil mě - jediná přístupová cesta bude skutečně přes kruhový objezd proti ulici Hledíková a pruh zeleně při ulici práčská zůstane ve vlastnictví původního majitele a ve stavu v jakém je nyní.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 2.6.2005, 11:19  Předmět:  Re: přístupové cesty Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lusvec napsal:
Tak jsem se právě vrátil z prohlídky stavby a hovořil jsem přitom se stavebním dozorem ohledně přístupových cest. No a nepotěšil mě - jediná přístupová cesta bude skutečně přes kruhový objezd proti ulici Hledíková a pruh zeleně při ulici práčská zůstane ve vlastnictví původního majitele a ve stavu v jakém je nyní.
Myslím, že nejen Vás ... Mad teď nevím, co je horší, jestli to, že ten pruh mezi bytovými domy a ulicí práčská bude vypadat tak, jak vypadá nyní nebo to, že se na MHD budeme těžko dostávat ... Evil or Very Mad
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Lubos
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 1.5.2005
Příspěvky: 619
Bydliště: Nove Zahradni Mesto C

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 2.6.2005, 11:56  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Myslim, ze ludia si tam chodnik velmi rychlo vyslapu Wink Horsie to bude s bezdomovcami, obavam sa, ze aj ked ich z lesika niekto vyzenie, budeme ich mat pri Botici... Confused
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie LubosZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 3.6.2005, 09:27  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Lubos napsal:
Myslim, ze ludia si tam chodnik velmi rychlo vyslapu Wink Horsie to bude s bezdomovcami, obavam sa, ze aj ked ich z lesika niekto vyzenie, budeme ich mat pri Botici... Confused
No jo, to vyšlapou, ale kdo by se chtěl brodit v tom bahně, co tam někdy je ... Sad Souhlasím s tím, že pokud se nám to nějak nepodaří s CG, příp. jinými subjekty vyřešit, tak budeme muset vzít zavděk touto eventualitou, ale samozřejmě není nad udržovanou cestu po celý rok ... Rolling Eyes
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 6.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 6.6.2005, 18:31  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Milan V. napsal(a):
Lubos napsal:
Myslim, ze ludia si tam chodnik velmi rychlo vyslapu Wink Horsie to bude s bezdomovcami, obavam sa, ze aj ked ich z lesika niekto vyzenie, budeme ich mat pri Botici... Confused
No jo, to vyšlapou, ale kdo by se chtěl brodit v tom bahně, co tam někdy je ... Sad Souhlasím s tím, že pokud se nám to nějak nepodaří s CG, příp. jinými subjekty vyřešit, tak budeme muset vzít zavděk touto eventualitou, ale samozřejmě není nad udržovanou cestu po celý rok ... Rolling Eyes


Tohle pak odporuje tomu navrhu z vizualizace co ej na webu, podle me ta cesta je tam vyslovene nutnost.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 7.6.2005, 07:42  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Banana napsal:
Tohle pak odporuje tomu navrhu z vizualizace co ej na webu, podle me ta cesta je tam vyslovene nutnost.
To si myslím také, proto bychom měli začít na CG tlačit ve vícero lidech, jak už jsem předtím psal, já jsem s tím právě začal ... Wink Zatím odpověď od odpovědných lidí z CG nemám ...
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.6.2005, 08:26  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Milan V. napsal(a):
To si myslím také, proto bychom měli začít na CG tlačit ve vícero lidech, jak už jsem předtím psal, já jsem s tím právě začal ... Wink Zatím odpověď od odpovědných lidí z CG nemám ...


Taky jsem se do nich taky trochu pustil - osobní konzultant mi dal kontakt na "engineering" od nichž jsem se dozvěděl že je v jednání na mě Praha 10 vybudování prostupu na severozápadní straně areálu. S tím souvisí nutnost změny územního rozhodnutí a vydání stavebního povolení ale vypadá to že CG se snaží aby cesta k zastávce byla vybudována. Zmínili se též o tom že by mohla být i cesta na sever někde u domu C i pro auta.


Naposledy upravil lusvec dne 7.6.2005, 10:12, celkově upraveno 1 krát.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 7.6.2005, 08:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

P.S.: Když se člověk detailně podívá na virtuální zpracování projektu, zřetelně je vidět cesta k ulici práčská (má tvar otočeného písmene Z), kterou se má dojít na ony zastávky MHD ... Confused
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 7.6.2005, 08:32  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lusvec napsal:
Taky jsem se do nich taky trochu pustil - osobní konzultant mi dal kontakt na "engineering" od nichž jsem se dozvěděl že je v jednání na mě Praha 10 vybudování prostupu na severovýchodní straně areálu. S tím souvisí nutnost změny územního rozhodnutí a vydání stavebního povolení ale vypadá to že CG se snaží aby cesta k zastávce byla vybudována. Zmínili se též o tom že by mohla být i cesta na sever někde u domu C i pro auta.
Tak aspoň nějaká povzbuzující zpráva ... Very Happy To by neměl být vážnější problém, zvláště, pokud je to v zájmu nových obyvatel a ne developerské společnosti ... mě by byla sama proti sobě ...
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Anonymní









PříspěvekZaslal: 7.6.2005, 09:34  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Milan V. napsal(a):
P.S.: Když se člověk detailně podívá na virtuální zpracování projektu, zřetelně je vidět cesta k ulici práčská (má tvar otočeného písmene Z), kterou se má dojít na ony zastávky MHD ... Confused

Milane, virtualni zpracovani projektu jsou u CG vzdycky jen prikreslenou lzivou reklamou. Videl jste nekdy ve virtualnim zpracovani nakreslene treba stare panelaky, ktere jsou v okoli nebo nejake hnusne skladiste? Ja znam v realite a z virtualniho zpracovani 2 lokality a to Suchdol a Pripotocni a muzu vas ujistit, ze tam zakomponovali pouze ty kladne veci - tj. stromecky, kvetinky a velice dobre vypadajici lidi. Jo a k tomu plno prostoru kolem. V realite tam treba je hned vedle panelak, dalnice a nebo uz ti zmineni bezdomovci.
Tim se CG nezastavam, to je jen dalsi dukaz toho, ze kvuli prodeji zamlcuji fakta nebo prikrasluji realitu a tim tedy seriozni nejsou.
  
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 6.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 7.6.2005, 09:52  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Milan V. napsal(a):

jsem se dozvěděl že je v jednání na mě Praha 10 vybudování prostupu na severovýchodní straně areálu.


Na severovýchodní straně je přeci ten kruhový objezd?
mně se jedná o prostup na straně severozápadní.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.6.2005, 10:12  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Banana napsal:
Na severovýchodní straně je přeci ten kruhový objezd?
mně se jedná o prostup na straně severozápadní.


jasně - omlouvám se - samozřejmě severozápadní je správně.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lubos
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 1.5.2005
Příspěvky: 619
Bydliště: Nove Zahradni Mesto C

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 7.6.2005, 13:27  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lusvec napsal:

Taky jsem se do nich taky trochu pustil - osobní konzultant mi dal kontakt na "engineering" od nichž jsem se dozvěděl že je v jednání na mě Praha 10 vybudování prostupu na severozápadní straně areálu. S tím souvisí nutnost změny územního rozhodnutí a vydání stavebního povolení ale vypadá to že CG se snaží aby cesta k zastávce byla vybudována. Zmínili se též o tom že by mohla být i cesta na sever někde u domu C i pro auta.


Nuz, nechcem byt pesimista, ale nastava otazka, kto bude stavbu cesty financovat. Kedze silno pochybujem, ze to bude CG (z toho, co tu bolo napisane, vyplyva, ze CG s niecim podobnym nepocita, ani nepocitalo), do uvahy prichadza mesto. Lenze v tomto pripade to bude skutocne velmi pomaly zavod, obavam sa...
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie LubosZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 16.8.2005, 19:34  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Získal jsem nové informace ohledně tolik diskutovaného okolí bytových domů ... téměř všechny pozemky v okolí vlastní jistý p. Kubeš, který je i vlastníkem zahradnictví hned v sousedství a na jehož pozemcích se teď nachází buňky všech firem na stavbě se podílejících ... Náš tolik diskutovaný pruh zeleně zůstane stejný tak, jak vypadá dneska, to už je v této chvíli více než jisté ... Dle vyjádření stavebního dozoru se ale p. Kubeš o tu zeleň stará, pravidelně ji prořezává ... Nutno podotknout, že péče onoho pána až tak na první pohled vidět není, spíše mi ta plocha připomíná rumiště než nějaký udržovaný a prořezávaný kus zeleně ... Neutral

začali asfaltovat některé cesty, první jsou části komunikací u bytového domu A. Na obrázku je také patrná hranice pozemku, která je tvořena tím betonovým soklem, pod kterým už jsou buňky stavebních firem ... Horší to je s tou přístupovou cestou směrem k ulici Topolová a nebo příjezdovou cestou zhruba v polovině areálu mezi domy A a C, s tím se s největší pravděpodobností můžeme rozloučit ...

Také právě začali dělat kruhový objezd, který tak má být jedinou přístupovou cestou do celého bytového komplexu ...


Po?átek realizace kruhového objezdu (16-08-2005).jpg
 Komentář:
 Velikost:  102.21 kB
 Zobrazeno:  43254 krát

Po?átek realizace kruhového objezdu (16-08-2005).jpg

P?íprava na vyasfaltování komunikace u byt. domu C (16-08-2005).jpg
 Komentář:
 Velikost:  85.5 kB
 Zobrazeno:  43250 krát

P?íprava na vyasfaltování komunikace u byt. domu C (16-08-2005).jpg

Vyasfaltovaná komunikace u byt. domu A (16-08-2005) 2.jpg
 Komentář:
 Velikost:  83.38 kB
 Zobrazeno:  43249 krát

Vyasfaltovaná komunikace u byt. domu A (16-08-2005) 2.jpg

Vyasfaltovaná komunikace u byt. domu A (16-08-2005).jpg
 Komentář:
 Velikost:  70.85 kB
 Zobrazeno:  43251 krát

Vyasfaltovaná komunikace u byt. domu A (16-08-2005).jpg

   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 6.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 16.8.2005, 20:41  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak to jsou same lepsi zpravy, ten pruh dzungle to je teda vrchol, pochybuji ze pan vlastnik bude na sve naklady svedomite udrzovat zelen jako v zameckem parku Very Happy Very Happy A koukam, ze pruh na parkovaci stani u te komunikace take nebude.
Chapu ze muze dojit k jistym upravam, ale tohle je dost zasadni, chtelo by to vzpouru, aby s tim nekdo jeste neco udelal, jestli to pujde.


Virtuální prohlídka lokality - obr_0005.jpg
 Komentář:
Takhle by to melo vypadat.
 Velikost:  62.09 kB
 Zobrazeno:  43238 krát

Virtuální prohlídka lokality - obr_0005.jpg

 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 17.8.2005, 22:24  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Banana napsal:
... A koukam, ze pruh na parkovaci stani u te komunikace take nebude. ...
Pruh s venkovními parkovacími stáními tam být musí, protože se tato parkovací stání, téměř za 100tis. Kč/jedno, prodávala ... Je pravda, že podle té virtuální prohlídky lokality by u nich měla být udržovaná plocha zeleně tak, jak se na správný komplex nových bytových domů sluší a patří ... Místo toho za těmi stáními bude něco neskutečného, ba přímo strašidelného ... Evil or Very Mad
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 6.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 22.8.2005, 20:51  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dneska jsem byl omrknout na stavbe situaci a musim sdelit, ze jsem zase koukal na ten pruh zelene, ve kterem uz se zacinaji zase usidlovat bezdomovci, zahledl jsem tam nejake krabice a snuru s hadrama, tezko rict jestli je to bezdomovcu nebo nejakeho ukrajince co uz nesehnal ubytovani.
Stavba vypadala dost divoce, vsude vody jako po potope, hlavne pak situace byla desiva v podzemnich garazich, nechapu jak se tam mohla ta voda dostal, natect by tam uz moc nemela.Doufam, ze to neni nejaka spodni voda, tohle uzemi je totiz byvala bazina.
Dale jsem zjistil ze jiz obytnuty dum B ma jinou barvu nez ve vizualizaci(je cerveny proti puvodne zelenemu).
Stupen energeticke narocnosti nikdo nezna, ale pry bude jiste o hodne lepsi nez 100procent jelikoz se delalo to dodatecne zatepleni, ktere to jeste snižilo.
Udajne stavba by mela byt dokoncena 15.12. a pote asi 6 tydnu kolaudace, coz je primo v rozporu s moji smlouvu, kdy by mel uz byt byt predan. Byty se pry predaji tak nekdy v unoru!!
Ze by na stavenisti panoval nejaky moc velky ruch se mi nezdalo, ale prselo.


P8220191.jpg
 Komentář:
Vnitroblok budovy A
 Velikost:  230.84 kB
 Zobrazeno:  43217 krát

P8220191.jpg

P8220193.jpg
 Komentář:
Garaze v budove A
 Velikost:  167.92 kB
 Zobrazeno:  43217 krát

P8220193.jpg

P8220196.jpg
 Komentář:
Pohled mezi domy A a C
 Velikost:  223.39 kB
 Zobrazeno:  43221 krát

P8220196.jpg

 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lubos
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 1.5.2005
Příspěvky: 619
Bydliště: Nove Zahradni Mesto C

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 23.8.2005, 09:37  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Banana napsal:
Stavba vypadala dost divoce, vsude vody jako po potope, hlavne pak situace byla desiva v podzemnich garazich, nechapu jak se tam mohla ta voda dostal, natect by tam uz moc nemela.Doufam, ze to neni nejaka spodni voda, tohle uzemi je totiz byvala bazina.


Ta voda v garazach znepokojuje aj mna, budova C je na tom totiz uplne rovnako. Stavebny dozor ma vsak uistil, ze je to kvoli tomu, ze este nie su hotove izolacie baraku kolem dokola a po ich dokonceni voda zmizne. Tak dufam, ze to tak bude Wink

Banana napsal:
Udajne stavba by mela byt dokoncena 15.12. a pote asi 6 tydnu kolaudace, coz je primo v rozporu s moji smlouvu, kdy by mel uz byt byt predan. Byty se pry predaji tak nekdy v unoru!!


S mojou zmluvou to bohuzial v rozpore nie je, pretoze je tam vyslovne napisane, ze do 15.12. staci podat ziadost o vyadnie kolaudacneho rozhodnutia (a tym je dokoncene plnenie CG), ale nastahovat sa da az po nadobudnuti pravnej moci kolaudacneho rozhodnutia. Pri podpise zmluvy som bol tym padom na toto aj upozorneny, ze realisticky treba ratat s neskorsim prevzatim bytu.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie LubosZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 6.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 23.8.2005, 12:18  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

citace:
Ta voda v garazach znepokojuje aj mna, budova C je na tom totiz uplne rovnako. Stavebny dozor ma vsak uistil, ze je to kvoli tomu, ze este nie su hotove izolacie baraku kolem dokola a po ich dokonceni voda zmizne. Tak dufam, ze to tak bude Wink!!


Ted jse zjistil jsem od stavebniho dozoru toto:
Nejedná se o spodní či tlakovou vodu,která by do garáží pronikla skrze
hydroizolaci bytového domu,nýbrž jde o menší množství srážkové vody,která nám do domu vnikla sparami ještě nedokončených teras,kterou dodavatel pravidelně vyčerpává.
Po dokončení teras by toto již nastat nemělo.


Naposledy upravil Banana dne 23.8.2005, 13:27, celkově upraveno 2 krát.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 23.8.2005, 12:23  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Lubos napsal:
Ta voda v garazach znepokojuje aj mna, budova C je na tom totiz uplne rovnako. Stavebny dozor ma vsak uistil, ze je to kvoli tomu, ze este nie su hotove izolacie baraku kolem dokola a po ich dokonceni voda zmizne. Tak dufam, ze to tak bude Wink


To je mi divný. chtěj říct že až dodělají cesty okolo domu tak vyjedou s bagrem a do prostoru kolem domu budou dodělávat izolaci. Jsem na stavebnictví laik ale nepřipadá mi to jako korektní postup.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lubos
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 1.5.2005
Příspěvky: 619
Bydliště: Nove Zahradni Mesto C

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 23.8.2005, 14:03  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Banana napsal:
Ted jse zjistil jsem od stavebniho dozoru toto:
Nejedná se o spodní či tlakovou vodu,která by do garáží pronikla skrze
hydroizolaci bytového domu,nýbrž jde o menší množství srážkové vody,která nám do domu vnikla sparami ještě nedokončených teras,kterou dodavatel pravidelně vyčerpává.
Po dokončení teras by toto již nastat nemělo.


Zostava zatial verit, ze to tak naozaj je. Ta voda je v obidvoch suterenoch, alebo iba v druhomě
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie LubosZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 6.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 23.8.2005, 14:53  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

[quote="Lubos"]
Banana napsal:


Zostava zatial verit, ze to tak naozaj je. Ta voda je v obidvoch suterenoch, alebo iba v druhomě


Nevim, byl jsem pouze v tom prvnim, ale pokud je v prnim bude zakonite i v druhem si myslim.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lubos
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 1.5.2005
Příspěvky: 619
Bydliště: Nove Zahradni Mesto C

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 26.8.2005, 21:02  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Banana napsal:
Nevim, byl jsem pouze v tom prvnim, ale pokud je v prnim bude zakonite i v druhem si myslim.


Pokial je voda aj v prvom suterene, potom to mohlo ist asi cez tie terasy. V druhom suterene je samozrejme voda tiez, nebol som si isty tym prvym Smile
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie LubosZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 29.8.2005, 09:30  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Vrátím se svým příspěvkem více k předmětu diskuze ... Co mě fascinuje, je ta věc, že se tím okolím bytového komplexu asi moc lidé z CG nezabývali, protože jinak by nemohli takovýto projekt dělat s tím, že na jeho okraji bude neudržovaná a přímo odstrašující plocha zeleně … Chápu, že pro jakoukoliv developerskou společnost to jsou další náklady na projekt, které mohou následně zvýšit konečnou cenu pro kupujícího, nicméně ač se na mě nikdo nezlobí, ale všechny developerské projekty, se kterými jsem měl možnost se seznámit, mají tuto záležitost vyřešenou a okolí není spíše odpudivé a na člověka to při prvním pohledu rozhodně udělá pozitivní dojem z celé lokality ...

ač mi nikdo neříká, že by bylo velkým problémem se dohodnout se současným majitelem (pokud bylo pro CG takovým problémem zakoupit ke všem pozemkům pro Nové Zahradní město i ty, na kterých se pruh zeleně nachází) s tím, že CG přispěje přímo na rekultivaci současné zeleně, protože to, co tam v současné době je, je na hony vzdálené tomu, co CG prezentuje ve svých studiích a následně virtuálních prohlídkách lokality a maketách … I to okolí je totiž vizitkou celého projektu, nejen „výrazně nadstandardní“ společné prostory a nebo výtahy …

No a to, že nebude vybudována žádná přístupová komunikace (stačil by i pouhý chodník) směrem k ulici Topolová, to už mi přijde jako naprostá ignorance … To jako projektanti CG předpokládali, že lidé půjdou třeba i přes celý komplex až k InterSparu, aby se pak zase vraceli zpátky?!? A nebo si někdo myslel, že budeme seskakovat z té zídky, kterou bude zakončena hranice pozemku, nebo se snad máme klestit tím křovím a bahnem, co tam pořád je?!? Pochybuji, že všichni budou všude jezdit pouze autem, teda alespoň já osobně to tak dělat nemíním a nemyslím, že budeme sami … Mimochodem, stále jsem ještě nedostal odpověď na měj dotaz zasílaný klientskému centru přes osobní stránky týkající se tohoto tématu, zítra to budou tři týdny, co jsem ho zasílal …

Pro názornost sem dávám pár obrázků z některých, již dokončených, developerských projektů, aby si člověk mohl udělat představu o realizaci jejich okolí … Jo a vůbec není špatné se podívat na vybavení, které mají obyvatelé lokality Rezidence havlíčkovy sady, ta kvalitně vybavená posilovna a především bazén, to je paráda ... Je pravda, že jedná o rezidenci a dražší bydlení, ale myslím, že lokalita přípotoční také není z nejlacinějších ...


Havlickovy_sady3.jpg
 Komentář:
 Velikost:  44.18 kB
 Zobrazeno:  43145 krát

Havlickovy_sady3.jpg

Havlickovy_sady2.jpg
 Komentář:
 Velikost:  48.33 kB
 Zobrazeno:  43145 krát

Havlickovy_sady2.jpg

Belohorske_zahrady4.jpg
 Komentář:
 Velikost:  48.57 kB
 Zobrazeno:  43145 krát

Belohorske_zahrady4.jpg

Belohorske_zahrady3.jpg
 Komentář:
 Velikost:  34.67 kB
 Zobrazeno:  43145 krát

Belohorske_zahrady3.jpg

Belohorske_zahrady.jpg
 Komentář:
 Velikost:  37.44 kB
 Zobrazeno:  43145 krát

Belohorske_zahrady.jpg



Naposledy upravil Milan V. dne 9.9.2006, 13:44, celkově upraveno 1 krát.
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Lubos
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 1.5.2005
Příspěvky: 619
Bydliště: Nove Zahradni Mesto C

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 29.8.2005, 10:42  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Milan V. napsal(a):
ač mi nikdo neříká, že by bylo velkým problémem se dohodnout se současným majitelem (pokud bylo pro CG takovým problémem zakoupit ke všem pozemkům pro Nové Zahradní město i ty, na kterých se pruh zeleně nachází) s tím, že CG přispěje přímo na rekultivaci současné zeleně, protože to, co tam v současné době je, je na hony vzdálené tomu, co CG prezentuje ve svých studiích a následně virtuálních prohlídkách lokality a maketách


Ja som v tomto optimista, osobne si myslim, ze CG skor ci neskor s tym lesom bude nuteny nieco urobit. Okolie domu je totiz vysoko marketingova zalezitost a v tomto smere mame vcelku stastie, ze na ZM sa planuje stavat este vcelku dost dalsich bytovych domov. CG, ako kazdy developer, investuje vysoke percento svojich prostriedkov do reklamy a marketingu a urcite velmi dobre vie, za kazdy potencialny zakaznik, si lokalitu pride pred kupou bytu pozriet. A pokial prvy dojem z noveho komplexu bude zanedbany les plny bezdomovcov, bude mat CG podstatne vacsie problemy tie dalsie byty predat. Dokonca, paradoxne, takato vec zakaznikov odpudi podstatne viac ako casto podstatne vaznejsie problemy vnutri domu a v bytoch. Tie totiz nie su az tak "vidiet". !chin
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie LubosZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Lubos
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 1.5.2005
Příspěvky: 619
Bydliště: Nove Zahradni Mesto C

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 5.9.2005, 10:35  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Na novych strankach Central Groupu spojazdnenych po 1.9. som si vsimol zaujimavu vec. Na stranke Zahradniho mesta sa objavila nova mapka lokality, na ktorej je zakreslena aj pristupova cesta z objektu C na sever (cez tu spominanu "zelen" Smile ). Mam taky pocit, ze tato cesta na predoslej mapke nebola, alebo sa mylimě
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie LubosZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.9.2005, 10:45  Předmět:  Cesta na sever Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Je to opravdu tak - v minulé verzi stránek cesta na sever nebyla zakreslena. nicméně to neznamená že bude vybudována.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2