Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 7.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 28.4.2006, 09:05  Předmět:  Poškrábaná podlaha u výtahu Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zajímalo by mě, jestli někdo(CG) vymění poškrábané podlahy u výtahů, vypadá to vážně otřesně, vzniklo to v době, kdy dělníci vozili výtahama stavební materiál. Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Hlásím to jako podstatnou závadu do našeho seznamu!
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
nicola
Host
Host


Věk: 48
Založen: 23.2.2006
Příspěvky: 113
Bydliště: Mikanova 7

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 28.4.2006, 09:07  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

U nas to mame tiez, ale skor mam pocit, ze je to zo stahovania - ved robotnici mali zakaz vozit sa vytahom pod pokutou (samozrejme netusim od kedy tento zakaz platil...)
Rak Pohlaví:Žena Králík OfflineOsobní galerie nicolaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
MKDD
File moderator
File moderator


Věk: 48
Založen: 13.3.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.4.2006, 09:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ve výtáhu jsem viděl vozit dělníky materiál, také se výtahem stěhuje, nevím jestli uspějeme s reklamaci, ale můžeme to zkusit.
_________________
Mirek
Blíženci Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie MKDDZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 28.4.2006, 09:20  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Pro dům A jsem doplnil do seznamu globálních závad společných prostor. Podívejte se, jestli je to správně! Wink
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Martin Vonka
Host
Host


Věk: 45
Založen: 2.5.2005
Příspěvky: 100
Bydliště: Nové Zahradní město - C

denmark.gif

PříspěvekZaslal: 28.4.2006, 09:23  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

taky se obavam, ze se z toho CG vyvlekne: skrabance samozrejme vznikly nasim stehovanim a taky tim, ze ja si tam vozim kolo a nekdo treba kocarek a nekdo psa a delnici do vytahu nesmeli! Smile
Býk Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie Martin VonkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 28.4.2006, 09:26  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To už jim nijak nedokážeme ... Jak píše Martin výše, dělníci měli zákaz, tak proč by v tom měli něco vozit, že?!? Mad Já už zkušenost s řádnou reklamací mám a nic pozitivního to není! Evil or Very Mad
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
alkonius
Moderator
Moderator



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 955
Bydliště: NZM - B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 28.4.2006, 09:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Vytah byl v mem pripade B-č19 do unora vypnuty, prave aby jej neslo pouzivat. cili s timhle imho neuspejeme
_________________
http://www.alko.cz/images/found_way_out.jpg
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie alkoniusZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 7.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 28.4.2006, 09:30  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jasně, jenže já vím, že v době když jsem přebíral byt, tj. na konci ledna, tak tam dělňasové co dělali v baráku jak o život od UNISTAVU nebo jiných, vozili stavební materiál a v té době to vzniklo. Výtah v té době nebyl převzatý ani nahodou, ještě jsem se divil, že to tak UNISTAV nechá volně jezdit.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 28.4.2006, 09:34  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Problém je, že přebírat společné prostory se mělo už mnohem dříve a za jiných podmínek, takto se UNISTAV (nevím jak DVOŘÁK), vyvlékl úplně ze všeho ... A že to dělají, o tom mám osobní zkušenost ... Mad
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 7.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 28.4.2006, 09:38  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

alkonius napsal:
Vytah byl v mem pripade B-č19 do unora vypnuty, prave aby jej neslo pouzivat. cili s timhle imho neuspejeme


To v A byl vypnutý asi tak 3 dny celkem a to v době když to natřeli před předáním, nevídím jediný důvod proč by jsme s tím neměli uspět, v době kdy ten výtah byl přebíraný od UNISTAVU to bylo cca okolo 20 února tak to už bylo poškozené.
Takové poškození podlahy nemohlo ani vzniknout běžným stěhováním najemníky, kdybyste viděli co tam vozili tak se divím že to dopadlo jenom takhle.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 28.4.2006, 09:46  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

I kdybych sebevíc chtěl, tak to prostě jako schůdné pro zdárnou reklamaci nevidím ... Souhlasím s tebou, ale chybí nám jediný důkaz a bez toho nemáme šanci uspět! Oni na to "jedou", zbytek je nezajímá. Confused
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 7.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 28.4.2006, 09:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Milan V. napsal(a):
I kdybych sebevíc chtěl, tak to prostě jako schůdné pro zdárnou reklamaci nevidím ... Souhlasím s tebou, ale chybí nám jediný důkaz a bez toho nemáme šanci uspět! Oni na to "jedou", zbytek je nezajímá. Confused


Důkaz budu já a ostatní pamětníci
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.4.2006, 09:55  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

no, ja si hlavne myslim, ze ty vytahy jsou zase poddimenzovane (konstrukcne i povrchovou upravou). Nejen ze ve B nemame zadny nakladni vytah = stehovani proste MUSI probihat v osobnim vytahu (neumim si prestavit jak presvedcit stehovaky nebo kuchynare aby nabytek nosili "v teplejch" do hornich pater (ackoli u nas konkretne to bylo jednoduche - vytah zrovna nefungoval...), pokud ano, pribyva na fakturach pekna polozka "vynaska" a v jinych tematech je myslim nazorne videt, jak chce kazdy z nas setrit. Na to, ze jednotlivi vlastnici vytah oblozi pred stehovanim treba kartonem se nelze spolehat, CG to neudelal a mozna mel, a mozna ne. Povrchova uprava podlahy by mela byt odolnejsi. V dome kde pracuji jsou vytahy od Schindlera a na podlaze je teraso nebo umely kamen, v nasich vytazich je nejaky laminat = asi z duvodu ceny pro CG. Napadne mi to pripomina ctecky cipu...
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.4.2006, 10:16  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Milan V. napsal(a):
Problém je, že přebírat společné prostory se mělo už mnohem dříve a za jiných podmínek, takto se UNISTAV (nevím jak DVOŘÁK), vyvlékl úplně ze všeho ... A že to dělají, o tom mám osobní zkušenost ... Mad


Je otázkou zda jsou společné prostory převzaty CG od Unistavu a následně KO od CG. Pokud je zodpovědnost na straně Unistavu (CG nepřevzal) tak nejde o reklamaci ale o nedokončení díla (nebo nekvalitní dokončení). Pokud to v takovém stavu převzal CG tak tím poškozuje ostatní spoluvlastníky Wink
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 28.4.2006, 10:51  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Já se obávám, že už to převzetí UNISTAV x CG proběhlo, informaci jsem dostal už dříve a během posledních 14-ti dnů bylo u buněk spousty služebních aut z UNISTAVu (bílé peugeoty s jejich logy na předních dveřích), teď už se žádné neobjevují ... Dle mého to probíhalo, možná ještě něco málo probíhá, na etapy, to je ale jen spekulace, zkusím pak zjistit něco bližšího ... Rolling Eyes No a převzetí CG x KO bude ještě zajímavé ... Shocked
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 7.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 28.4.2006, 11:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

od UNISTAVu určitě, ale od CG to jsem zvědavej jak to dopadne...tohle je ten špatnej systém, stačilo by aby k převzetí byl přizvanej jeden vlastník a už by to bylo jiný, protože UNISTAVUxCG je to jedno, těm jde o to, aby se spolu dohodli a měli to co nejdřív z krku.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kerik
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 6.4.2006
Příspěvky: 56
Bydliště: Mattioliho

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.4.2006, 11:41  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Banana napsal:
Milan V. napsal(a):
I kdybych sebevíc chtěl, tak to prostě jako schůdné pro zdárnou reklamaci nevidím ... Souhlasím s tebou, ale chybí nám jediný důkaz a bez toho nemáme šanci uspět! Oni na to "jedou", zbytek je nezajímá. Confused


Důkaz budu já a ostatní pamětníci



Pán co seděl v kočárkárně "Áčka" to bude určitě vědět, že jí tím výtahem někdy na začátku března vozil...
Přidávám se jako další pamětník...
   OfflineOsobní galerie kerikZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 28.4.2006, 11:58  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

V bývalém bydlišti jsme měli ve výtahu něco jako pogumovanou plochu. je pravda, že to neklouzalo. Kdybychom neuspěli, tak bychom si povrch mohli vylepšit sami. Možná jsem mimo, tak se nezlobte.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.4.2006, 14:02  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

no u nás v c uplná katastroa voba zeškrábaný podlahy v menším někdo ukrad madlo a ve větším je díra asi jak stěhovali dlníci i když maj zákaz dlažbu ze společný terasy v 5 patře
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.4.2006, 14:34  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

u nas B se taky madlo vyparilo
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2