Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 28.4.2006, 13:11  Předmět:  prosím, odpovězte zvědavce :-) Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak mě napadlo. Kdo všechno z fora byl účasten kombinované schůzky s KO Poradenstvím?

A můžete blíže specifikovat, jak vás poznat? Díky.

Znám: Davida, Alkoniuse, MKDD, lusvec, Milan V., VaV, lenkaii, Jáju, nicolu. Ale co ti další? Já jsem ta, co skáče do řeči.

Díky.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Martin Vonka
Host
Host


Věk: 45
Založen: 2.5.2005
Příspěvky: 100
Bydliště: Nové Zahradní město - C

denmark.gif

PříspěvekZaslal: 28.4.2006, 13:29  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

no já tam byl a vůbec si nepamatuju, že by tam někdo skákal do řeči Smile

moje poznávací znamení: a) odešel jsem v 20 00 domů, b) když začala být zima, tak jsem si musel dát na plešku kapucu a vypadal jsem přesně jako na fotce, jen bez toho piva


IMG_0327.jpg
 Komentář:
me
 Velikost:  79.26 kB
 Zobrazeno:  27390 krát

IMG_0327.jpg

Býk Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie Martin VonkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Leika
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 46
Založen: 14.11.2005
Příspěvky: 410
Bydliště: NZM/A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.4.2006, 13:35  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

My byli s přítelem taky: poznávací znamení úplně stejné, jen na opačné straně "davu" - přítel v černé mikině si na pleš taky natáhnul kapucu. Já stála vedle něho v červeném svetříku a světlé sukni (a bez pleše - s drdolem Cool ).

Ostatně - přijď se podívat zítra do pizzerie, máme to v nekuřácích, tak by jsi mohla na chvilku i s kočárkem, hm?
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie LeikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 28.4.2006, 13:35  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Pamatuju. Zasmušilý mladý muž s kapucí. Těší mě. Nevím, o jaké plešce je řeč
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Martin Vonka
Host
Host


Věk: 45
Založen: 2.5.2005
Příspěvky: 100
Bydliště: Nové Zahradní město - C

denmark.gif

PříspěvekZaslal: 28.4.2006, 13:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Leika napsala:
My byli s přítelem taky: poznávací znamení úplně stejné, jen na opačné straně "davu" - přítel v černé mikině si na pleš taky natáhnul kapucu. Já stála vedle něho v červeném svetříku a světlé sukni (a bez pleše - s drdolem Cool ).


jojo pritel se mi libil Smile vice takovych holohlavych lidi! Smile
Býk Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie Martin VonkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Leika
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 46
Založen: 14.11.2005
Příspěvky: 410
Bydliště: NZM/A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.4.2006, 13:41  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Martin Vonka napsal:

jojo pritel se mi libil Smile vice takovych holohlavych lidi! Smile

My si taky říkali, že se nám líbíš - hned jak jsi se podobně jako přítel "zabalil" Embarassed
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie LeikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 28.4.2006, 13:42  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Leika napsala:
My byli s přítelem taky: poznávací znamení úplně stejné, jen na opačné straně "davu" - přítel v černé mikině si na pleš taky natáhnul kapucu. Já stála vedle něho v červeném svetříku a světlé sukni (a bez pleše - s drdolem Cool ).

Ostatně - přijď se podívat zítra do pizzerie, máme to v nekuřácích, tak by jsi mohla na chvilku i s kočárkem, hm?


Já bohužel i zítra pracuju a pak jdu s kamarádkou do kina, a pak k nám na večeři. Leda že by se šel podívat tatínek s kočárkem
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 7.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 28.4.2006, 13:44  Předmět:  Re: prosím, odpovězte zvědavce :-) Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

greticka napsala:
Tak mě napadlo. Kdo všechno z fora byl účasten kombinované schůzky s KO Poradenstvím?

A můžete blíže specifikovat, jak vás poznat? Díky.

Znám: Davida, Alkoniuse, MKDD, lusvec, Milan V., VaV, lenkaii, Jáju, nicolu. Ale co ti další? Já jsem ta, co skáče do řeči.

Díky.


Ja tam byl taky, a prestoze jsem tě nikdy neviděl, tak mi bylo jasny ze jsi Greticka. Very Happy Very Happy Very Happy
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Leika
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 46
Založen: 14.11.2005
Příspěvky: 410
Bydliště: NZM/A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.4.2006, 13:44  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

greticka napsala:
Leika napsala:
My byli s přítelem taky: poznávací znamení úplně stejné, jen na opačné straně "davu" - přítel v černé mikině si na pleš taky natáhnul kapucu. Já stála vedle něho v červeném svetříku a světlé sukni (a bez pleše - s drdolem Cool ).

Ostatně - přijď se podívat zítra do pizzerie, máme to v nekuřácích, tak by jsi mohla na chvilku i s kočárkem, hm?


Já bohužel i zítra pracuju a pak jdu s kamarádkou do kina, a pak k nám na večeři. Leda že by se šel podívat tatínek s kočárkem

škoda, tak snad to není poslední akce Wink
A co jinak si uvědomuješ kteří jsme, zvědavko? Wink
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie LeikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 28.4.2006, 13:45  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Leika napsala:
greticka napsala:
Leika napsala:
My byli s přítelem taky: poznávací znamení úplně stejné, jen na opačné straně "davu" - přítel v černé mikině si na pleš taky natáhnul kapucu. Já stála vedle něho v červeném svetříku a světlé sukni (a bez pleše - s drdolem Cool ).

Ostatně - přijď se podívat zítra do pizzerie, máme to v nekuřácích, tak by jsi mohla na chvilku i s kočárkem, hm?


Já bohužel i zítra pracuju a pak jdu s kamarádkou do kina, a pak k nám na večeři. Leda že by se šel podívat tatínek s kočárkem

škoda, tak snad to není poslední akce Wink
A co jinak si uvědomuješ kteří jsme, zvědavko? Wink


Možná že tuším. Jen tápu, zda partner má trochu vousy a ty světlejší vlasy Embarassed
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 28.4.2006, 13:47  Předmět:  Re: prosím, odpovězte zvědavce :-) Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Banana napsal:
greticka napsala:
Tak mě napadlo. Kdo všechno z fora byl účasten kombinované schůzky s KO Poradenstvím?

A můžete blíže specifikovat, jak vás poznat? Díky.

Znám: Davida, Alkoniuse, MKDD, lusvec, Milan V., VaV, lenkaii, Jáju, nicolu. Ale co ti další? Já jsem ta, co skáče do řeči.

Díky.


Ja tam byl taky, a prestoze jsem tě nikdy neviděl, tak mi bylo jasny ze jsi Greticka. Very Happy Very Happy Very Happy


Tak u Tebe nevím, ale určitě jsi mladý a krásný. O mně se dá zpravidla říci, že jsem přírodní úkaz. Ale z Moravského krasu či Českého ráje asi těžko Shocked
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 7.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 28.4.2006, 13:48  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Leika napsala:

My si taky říkali, že se nám líbíš - hned jak jsi se podobně jako přítel "zabalil" Embarassed


Ty plešatý nic nevydržej, je jím hned zima a frrrr domů!

Kdo nemáš dlouhý vlas, nechoď mezi nás.. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 7.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 28.4.2006, 13:51  Předmět:  Re: prosím, odpovězte zvědavce :-) Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

greticka napsala:
Tak u Tebe nevím, ale určitě jsi mladý a krásný. O mně se dá zpravidla říci, že jsem přírodní úkaz. Ale z Moravského krasu či Českého ráje asi těžko Shocked


Jo joo, to jsem přesně já, krásný, mladý, inteligentní, bohužel to je dneska každej druhej, takže jsem lehce k přehlédnutí Surprised Sad Sad
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Leika
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 46
Založen: 14.11.2005
Příspěvky: 410
Bydliště: NZM/A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.4.2006, 13:53  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

greticka napsala:
Možná že tuším. Jen tápu, zda partner má trochu vousy a ty světlejší vlasy Embarassed

Ano, mám světlejší vlasy a přítel občas "trochu vousy" má, občas ne. A je menší postavy Cool
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie LeikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.4.2006, 13:53  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Banana napsal:
Leika napsala:

My si taky říkali, že se nám líbíš - hned jak jsi se podobně jako přítel "zabalil" Embarassed


Ty plešatý nic nevydržej, je jím hned zima a frrrr domů!

Kdo nemáš dlouhý vlas, nechoď mezi nás.. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


Crying or Very sad to nemyslíš vážně Laughing no já byl ten plešatej v pracovnim Laughing
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Leika
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 46
Založen: 14.11.2005
Příspěvky: 410
Bydliště: NZM/A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.4.2006, 13:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Banana napsal:
Leika napsala:

My si taky říkali, že se nám líbíš - hned jak jsi se podobně jako přítel "zabalil" Embarassed


Ty plešatý nic nevydržej, je jím hned zima a frrrr domů!

Kdo nemáš dlouhý vlas, nechoď mezi nás.. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Já mu to vyřídim a až si příště zabouchnete, tak nevim nevim, jestli vás vezmem k sobě
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie LeikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
magdalena.formanova
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 50
Založen: 25.4.2006
Příspěvky: 81
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.4.2006, 14:04  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

já tam byla asi tak 10 min a pak šla dělat dítěti večeři, tak se moc neorientuji. Jenom jsem pak z okna koukala, že se schůzovalo minimálně do 22 hod:-)
Střelec Pohlaví:Žena Buvol OfflineOsobní galerie magdalena.formanovaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.4.2006, 14:06  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

magdalena.formanova napsala:
já tam byla asi tak 10 min a pak šla dělat dítěti večeři, tak se moc neorientuji. Jenom jsem pak z okna koukala, že se schůzovalo minimálně do 22 hod:-)


Laughing to ne to už byla víceméně soukromá akce Laughing
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cibi
Moderator
Moderator


Věk: 39
Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 518


bahamas.gif

PříspěvekZaslal: 28.4.2006, 14:09  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Cibi™


foto.jpg
 Komentář:
 Velikost:  51.63 kB
 Zobrazeno:  27312 krát

foto.jpg

Beran Pohlaví:Muž Buvol SkrytýOsobní galerie CibiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 7.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 28.4.2006, 14:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Leika napsala:
Banana napsal:
Leika napsala:

My si taky říkali, že se nám líbíš - hned jak jsi se podobně jako přítel "zabalil" Embarassed


Ty plešatý nic nevydržej, je jím hned zima a frrrr domů!

Kdo nemáš dlouhý vlas, nechoď mezi nás.. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Já mu to vyřídim a až si příště zabouchnete, tak nevim nevim, jestli vás vezmem k sobě


To jsem rejpnul do vosího hnízda..tak JOHNY napis neco probohaaaaaaa! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Freddie
Host
Host


Věk: 48
Založen: 3.3.2006
Příspěvky: 212
Bydliště: NZM B - Mattioliho 15

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.4.2006, 14:51  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

citace:
My si taky říkali, že se nám líbíš - hned jak jsi se podobně jako přítel "zabalil"

Ty plešatý nic nevydržej, je jím hned zima a frrrr domů!

Kdo nemáš dlouhý vlas, nechoď mezi nás..

Já mu to vyřídim a až si příště zabouchnete, tak nevim nevim, jestli vás vezmem k sobě

To jsem rejpnul do vosího hnízda..tak JOHNY napis neco probohaaaaaaa!

I já se řadím mezi přírodní skinheady!!!!!!!!!!!
Vodnář Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie FreddieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Suzan
Host
Host


Věk: 48
Založen: 2.10.2005
Příspěvky: 181
Bydliště: Nové Zahradní Město D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.4.2006, 22:23  Předmět:  Re: prosím, odpovězte zvědavce :-) Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

greticka napsala:
Tak mě napadlo. Kdo všechno z fora byl účasten kombinované schůzky s KO Poradenstvím?

A můžete blíže specifikovat, jak vás poznat? Díky.

Znám: Davida, Alkoniuse, MKDD, lusvec, Milan V., VaV, lenkaii, Jáju, nicolu. Ale co ti další? Já jsem ta, co skáče do řeči.

Díky.

My jsme se přišli jen na chvilku podívat, protože nám to časově nevycházelo. Oba jsme malí a kulatí Very Happy, já v červené bundě, dokonce na jedné z přiložených fotek v jiném tématu jsme zdokumentovaní . Stačila jsem si potřást rukou s Nicolou, kerikem a starší paní, která zde snad ještě není zaregistrovaná. A teď trefím od oka, že ty jsi byla v pruhovaných kalhotech a tmavší svetřík, bundička (mikina s kapucí) .... ????? ale to je jen můj odhad .... Rolling Eyes
Kozoroh Pohlaví:Žena Králík OfflineOsobní galerie SuzanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 29.4.2006, 07:27  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To Suzan: Bingo!
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Suzan
Host
Host


Věk: 48
Založen: 2.10.2005
Příspěvky: 181
Bydliště: Nové Zahradní Město D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.5.2006, 18:06  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

greticka napsala:
To Suzan: Bingo!

To mě tak nějak napadlo, že to jsi ty téměř po našem příchodu Very Happy
Kozoroh Pohlaví:Žena Králík OfflineOsobní galerie SuzanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
andousek
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 45
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 290
Bydliště: NZM A

australia.gif

PříspěvekZaslal: 3.5.2006, 22:19  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

greticka byla celkem jasn, jak pise na foru, tak mluvi i nazivo Very Happy
Ryby Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie andousekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
malina
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 73
Založen: 20.2.2006
Příspěvky: 369
Bydliště: NZM B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 4.5.2006, 08:30  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

já jsem ta kulatá osoba v modré džínové bundě, patřím mezi ty postarší lidičky. Milena
Ryby Pohlaví:Žena Králík SkrytýOsobní galerie malinaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 4.5.2006, 08:36  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

andousek napsala:
greticka byla celkem jasn, jak pise na foru, tak mluvi i nazivo Very Happy


To víš, to je osobitý literární styl. Co nadělám. S tím se člověk snad už rodí Laughing Moc velká výhra to při komunikaci mnohdy nebývá Razz

(pozn. je tam nadsázka, samo)
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
martina
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 8.2.2006
Příspěvky: 375
Bydliště: NZM

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.5.2006, 20:10  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ja jsem tam byla v delsim modrym kabatku, v pulce jsem se bezela domu prioblict. Lobbovala jsem za pockani u vrat garazi, nez se zavrou, a za klice na terasu. Promin za pozdni odpoved, nebyla jsem na foru snad tyden Rolling Eyes
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie martinaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2