Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 28.4.2006, 20:32  Předmět:  Zdravení, slušné vychování Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Docela mě zaráží jedna věc, totiž stejně starým sousedům, příp. o dost mladším, dělá problém nás slušně pozdravit, někdy dokonce i odpovědět na pozdrav ... To je jedna z věcí, které jsem si všiml a kterou bych, zcela upřímně, v novém domě nečekal ... Nebo to je právě tím?!? No, snad se mi nad tím ani nechce přemýšlet ... Rolling Eyes
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.4.2006, 21:44  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Rolling Eyes hmm jelikož se cejtim mladší zdravim ale taky ne vždycky se mi dostane odpověd ale co když někdo nemá ani tu slušnost neházet sousedum vajgly na předzahrádky tak tohle už mě nezaráží milane a utebe to je víš jak c ty máš fotku na cg Laughing
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
alkonius
Moderator
Moderator



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 955
Bydliště: NZM - B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 28.4.2006, 22:45  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ja jsem zvyklej zdravit v komunite vsechny, i kdyz je neznam, meli bychom se zdravit, dokonce bych to vydal jako jeden clanek stanov.
Clenove druzstva jsou povinni se zdravit! :p
_________________
http://www.alko.cz/images/found_way_out.jpg
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie alkoniusZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 29.4.2006, 06:22  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

A co teprve když žena "musí" pozdravit muže jako první!!!! Vím, že nemusí, ale těm primitivům ani provokace nedojde.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Marie
Host
Host


Věk: 43
Založen: 26.1.2006
Příspěvky: 203
Bydliště: Zahradní město C

micronesia.gif

PříspěvekZaslal: 29.4.2006, 07:34  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Mam podobnou zkusenost a dost me to zarazi... Sad Zdravim jako prvni a ne vzdy se mi dostane odpovedi. No nic, snad se to zlepsi. Musime doufat.
Beran Pohlaví:Žena Opice OfflineOsobní galerie MarieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Gentleman
Host
Host



Založen: 9.2.2006
Příspěvky: 133
Bydliště: NZM B

romania.gif

PříspěvekZaslal: 29.4.2006, 17:18  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak koukám, že s tím se asi setkáváme všichni a párkrát už mě to také zarazilo. Člověk pozdraví, usměje se a dotyčný zdravený borec se tváří jak mistr světa a bez reakce jde dál, to je tak jako trošičku na ránu... Ne vážně, trocha alespoň té základní slušnosti by neuškodila, nicméně to se motáme stále kolem stejné věci - vajgly, bordel kolem popelnic, zdravení... No nic, zdravme se přátelé
   OfflineOsobní galerie GentlemanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 29.4.2006, 18:10  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ono kolikrát stačí i se jen usmát a kývnout hlavou.. I to se dá brát jako pozdrav a nestojí to nikoho nic.
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Gentleman
Host
Host



Založen: 9.2.2006
Příspěvky: 133
Bydliště: NZM B

romania.gif

PříspěvekZaslal: 29.4.2006, 23:49  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ono ale i tohle je na někoho přespříliš... Sice tomu tak úplně nerozumím, ale to jsou zkrátka lidi...
   OfflineOsobní galerie GentlemanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 30.4.2006, 18:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jojo... taky jsem to zaregistrovala... Sad
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Freddie
Host
Host


Věk: 48
Založen: 3.3.2006
Příspěvky: 212
Bydliště: NZM B - Mattioliho 15

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.5.2006, 09:06  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To Gentleman - už jsem s tím, co píšeš, také setkal. Jakýsi chlapík jak ze žurnálu, přijel výtahem. Povídám "Dobrý den" - a bez reakce. Ani úsměv, ani nepatrné pokývnutí hlavou, nic. Jen se na mě podíval takovým tím "správným" pohledem. No jo, no.
Vodnář Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie FreddieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Gentleman
Host
Host



Založen: 9.2.2006
Příspěvky: 133
Bydliště: NZM B

romania.gif

PříspěvekZaslal: 2.5.2006, 19:32  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No jo no, ale důležité je, že my víme své...Very Happy
   OfflineOsobní galerie GentlemanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
martina
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 8.2.2006
Příspěvky: 375
Bydliště: NZM

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.5.2006, 19:32  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Teda, takovy zkusenosti nemam. Zatim me v C vsichni bud pozdravili nebo odpovedeli na pozdrav... Kdyby me nekdo "sjel pohledem", jak pise Freddie, asi by neco uslysel
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie martinaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 7.5.2006, 07:55  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Martino, Tobě ani nejde neodpovědět. Jsi vstřícná a usměvavá
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
martina
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 8.2.2006
Příspěvky: 375
Bydliště: NZM

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.5.2006, 14:19  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

greticka napsala:
Martino, Tobě ani nejde neodpovědět. Jsi vstřícná a usměvavá


Dekuju za pochvalu
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie martinaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
david
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 30.3.2006
Příspěvky: 261
Bydliště: NZM - B

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.5.2006, 09:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

z mojeho vyzkumu kdyz vylezu na terasu kterou jak vsichni vedi mam hned vedle vchodu tak pozdravim zhruba 10 procent lidi, zbytek kouka radsi jinam protoze vidi ze sleduju jestli to je soused nebo nekdo kdo tam jde jen na "navstevu"

ale nejlepsi bylo kdyz sem vcera vecer po Bcku sbiral papiry kvuli zvonkum, nektere sem potkal i trikrat a pozdravili az kdyz sem stal ve vchode a drzel v ruce ten papir z nastenky
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie davidZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 9.5.2006, 09:29  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

david napsal:
z mojeho vyzkumu kdyz vylezu na terasu kterou jak vsichni vedi mam hned vedle vchodu tak pozdravim zhruba 10 procent lidi, zbytek kouka radsi jinam protoze vidi ze sleduju jestli to je soused nebo nekdo kdo tam jde jen na "navstevu"

ale nejlepsi bylo kdyz sem vcera vecer po Bcku sbiral papiry kvuli zvonkum, nektere sem potkal i trikrat a pozdravili az kdyz sem stal ve vchode a drzel v ruce ten papir z nastenky


Když jsem chodila rozvěšovat, tak mi i pár lidí bouchlo před nosem dveřma. Asi, když jsem šla v teplákách (a nebyly zrovna značkový) si mysleli, že jsem uklízečka Laughing Takovejm se opravdu směju. A Tebe mají asi za vrátného, co má povinně zdravit první, zřetelně a nahlas Very Happy
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
david
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 30.3.2006
Příspěvky: 261
Bydliště: NZM - B

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.5.2006, 09:38  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

greticka: uz to tak vypada, jinak imbus uz mam a to cislo jak si mi rikala vcera sedi?
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie davidZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 9.5.2006, 09:44  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

david napsal:
greticka: uz to tak vypada, jinak imbus uz mam a to cislo jak si mi rikala vcera sedi?


Imbus nemáme, číslo sedí. Tak dlouho se moje drahá polovička dušovala, že to prověří, až na to zapomněla. Tak jsem to udělala já a je klid.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
david
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 30.3.2006
Příspěvky: 261
Bydliště: NZM - B

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.5.2006, 10:06  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

greticka: ok dostane popisek

pak sem premejslel o tom jak dalsi lidi kteri se budou stehovat budou resit svoje zvonky, a asi bych vyvesil nejakou papirek na vsechny nastenky at se mi ozvou a ze to zaridim, ma nekdo neco proti nebo nejaky jiny dobrovolnik se najde?
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie davidZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2