Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
malina
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 73
Založen: 20.2.2006
Příspěvky: 369
Bydliště: NZM B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 2.5.2006, 10:06  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Moc pěkné zahradnictví, kde mají mátu, stromky a spoustu kytek je o jednu tramvajovou zastávku dál od Intersparu k Hostivaři. Už jsem tam nechala spoustu peněz a zaplnuju si lodžii. Mají i tujky, skalničky a různé keříky všech velikostí. Vřele doporučuji návštěvu. Po svých je to od nás cca 20 min. Milena
Ryby Pohlaví:Žena Králík SkrytýOsobní galerie malinaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 2.5.2006, 10:24  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Paní Mileno, je to zahradníctví po levé straně, když jdu směrem od nás? Dobrý tip. To tam vyrazíme.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
malina
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 73
Založen: 20.2.2006
Příspěvky: 369
Bydliště: NZM B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 2.5.2006, 10:29  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ano, je to po levé straně trošku pod silnicí přímo u zastávky tramvaje. A prosím tykejte mi taky, vždyt jste se domluvili na tykání na foru. Jinak si připadám jak stoletá babička.
Ryby Pohlaví:Žena Králík SkrytýOsobní galerie malinaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 2.5.2006, 11:06  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Milena Jadavanová napsal(a):
ano, je to po levé straně trošku pod silnicí přímo u zastávky tramvaje. A prosím tykejte mi taky, vždyt jste se domluvili na tykání na foru. Jinak si připadám jak stoletá babička.


to bude tym celym menom namiesto nicku, vzbudzuje to respekt Very Happy
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
kerik
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 6.4.2006
Příspěvky: 56
Bydliště: Mattioliho

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.5.2006, 11:14  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

greticka napsala:
Paní Mileno, je to zahradníctví po levé straně, když jdu směrem od nás? Dobrý tip. To tam vyrazíme.


tady jsou jejich webovky (otvírací doba a telefon) Smile

http://www.zahradnictvi.com/
   OfflineOsobní galerie kerikZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 2.5.2006, 11:19  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

kerik napsal(a):
greticka napsala:
Paní Mileno, je to zahradníctví po levé straně, když jdu směrem od nás? Dobrý tip. To tam vyrazíme.


tady jsou jejich webovky (otvírací doba a telefon) Smile

http://www.zahradnictvi.com/


no pisu ze v najblizsich dnoch otvoria e-shop, ale ktovie ako dlho to tam uz maju
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
malina
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 73
Založen: 20.2.2006
Příspěvky: 369
Bydliště: NZM B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 2.5.2006, 13:07  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
Milena Jadavanová napsal(a):
ano, je to po levé straně trošku pod silnicí přímo u zastávky tramvaje. A prosím tykejte mi taky, vždyt jste se domluvili na tykání na foru. Jinak si připadám jak stoletá babička.


to bude tym celym menom namiesto nicku, vzbudzuje to respekt Very Happy

to bude tím, že na chat a podobné stránky moc nechodím, tak jsem si ani přezdívku nevymyslela, ale říkejte mi třeba bumbrdlíček. Milena
Ryby Pohlaví:Žena Králík SkrytýOsobní galerie malinaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.5.2006, 16:52  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Taky už jsem na tohle zahradnictví byla upozorněná... že jsou super... Taky jak vysvitne sluníčko, je tam u silnice spousta aut Very Happy
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.5.2006, 20:31  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Very Happy a o vánocích maj nejhezčí stromky
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Marie
Host
Host


Věk: 44
Založen: 26.1.2006
Příspěvky: 203
Bydliště: Zahradní město C

micronesia.gif

PříspěvekZaslal: 2.5.2006, 22:23  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zahradnictvi jsme s Magrat objevili pri nasich vyjizdkach s kocarky a naprosto nas uchvatilo. Jooo kyticky. Skoda, ze je nas prcek jeste tak malinkej a nemuzu si zadne dat na tu nasi terasecku uzasnou. By mi je vytrhal a posléze snedl. To si umim zive predstavit, jak by to dopadlo:-)) Tak snad pristi rok, to uz by s nim mela byt rec.
Beran Pohlaví:Žena Opice OfflineOsobní galerie MarieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Gentleman
Host
Host



Založen: 9.2.2006
Příspěvky: 133
Bydliště: NZM B

romania.gif

PříspěvekZaslal: 3.5.2006, 18:58  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To je pravda, to si napřed řekne svoje, ohodnotí je a sní je až potom Very Happy
   OfflineOsobní galerie GentlemanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Marie
Host
Host


Věk: 44
Založen: 26.1.2006
Příspěvky: 203
Bydliště: Zahradní město C

micronesia.gif

PříspěvekZaslal: 3.5.2006, 19:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak to jsi me opravdu uklidnil. Vlastni zkusenost? My mame prvni, tak tezko rict, co nas ceka. Ale abych neodbehla od tematu. Dalsi male zahradnictvi jsme objevili nahore u Toulcova dvora. Bylinky, stromky, ruze, sadba... Prijemna pani.
Beran Pohlaví:Žena Opice OfflineOsobní galerie MarieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Gentleman
Host
Host



Založen: 9.2.2006
Příspěvky: 133
Bydliště: NZM B

romania.gif

PříspěvekZaslal: 3.5.2006, 20:23  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No, zažil jsem to na vlastní kůži. Sice už si to nepamatuji, ale když jsem byl malý, prý jsem doma nějaký ten list zbaštil, tak jen nepěstovat nic jedovatého a z vlastní zkušenosti můžu říct, že to prospívá...Very Happy Jinak vlastního prcka zatím neplánuji, k tomu je, myslím, ještě daleká cesta Very Happy
   OfflineOsobní galerie GentlemanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 3.5.2006, 21:37  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Gentleman napsal(a):
No, zažil jsem to na vlastní kůži. Sice už si to nepamatuji, ale když jsem byl malý, prý jsem doma nějaký ten list zbaštil, tak jen nepěstovat nic jedovatého a z vlastní zkušenosti můžu říct, že to prospívá...Very Happy Jinak vlastního prcka zatím neplánuji, k tomu je, myslím, ještě daleká cesta Very Happy


O té daleké cestě raději až osobně Laughing
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Gentleman
Host
Host



Založen: 9.2.2006
Příspěvky: 133
Bydliště: NZM B

romania.gif

PříspěvekZaslal: 3.5.2006, 23:25  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Razz
   OfflineOsobní galerie GentlemanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
navsteva
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 21.3.2006
Příspěvky: 39
Bydliště: NZM C

blank.gif

PříspěvekZaslal: 31.5.2006, 08:52  Předmět:  domácí květena Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Včera se mi při stěhování juky "podařilo" odlomit jeden její přírůstek cca 50 cm vzrostlý (něco o jukách zde) - ráda bych jej někomu věnovala - v případně zájmu mi pošlete soukromou zprávu.

A ještě jeden dotaz - vadil by na chodbě (u okna) ve 2. patře na Cčku-západ asi metr vysoký ibišek? Je to kytka chodbová a myslím, že by to tam docela oživil, ale zase bych nerada, aby někomu překážel nebo tak něco
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie navstevaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
andousek
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 45
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 290
Bydliště: NZM A

australia.gif

PříspěvekZaslal: 5.6.2006, 08:33  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

obyvatelum to asi vadit nebude, spis bych se bala, co s kytkou na chodbe udela nase uklidova sluzba Shocked
Ryby Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie andousekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.6.2006, 09:33  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To je fakt. Aby ji taky "neuklidila".
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2