Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
magdalena.formanova
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 50
Založen: 25.4.2006
Příspěvky: 81
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.5.2006, 09:55  Předmět:  Tabulky s číslem popisným Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nevím jestli se to už někde neprobíralo ale v dopise CG o přidělení čísla mě zaujala poslední věta, že tabulku na barák zhotoví smaltovna v Hlubočepích. A zařídit to má kdo? Shocked
Střelec Pohlaví:Žena Buvol OfflineOsobní galerie magdalena.formanovaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
MKDD
File moderator
File moderator


Věk: 48
Založen: 13.3.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.5.2006, 10:14  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Já osobně myslím, že to bude CG nebo KO
_________________
Mirek
Blíženci Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie MKDDZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Cibi
Moderator
Moderator


Věk: 39
Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 518


bahamas.gif

PříspěvekZaslal: 4.5.2006, 13:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Já osobně myslím, že už to mel udelat CG nebo KO :p
Beran Pohlaví:Muž Buvol SkrytýOsobní galerie CibiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
kerik
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 6.4.2006
Příspěvky: 56
Bydliště: Mattioliho

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.5.2006, 16:14  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

pokud to dobře chápu tak je ta tabulka na klientovi v případě, že má od CG rodinný dům? - viz. přiložený dokument


Informace_o_postupech_pri_predavacim_rizeni.pdf
 Komentář:

Soubory
 Soubor:  Informace_o_postupech_pri_predavacim_rizeni.pdf
 Velikost:  804.33 kB
 Staženo:  635 krát
   OfflineOsobní galerie kerikZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MKDD
File moderator
File moderator


Věk: 48
Založen: 13.3.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 20.6.2006, 13:50  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak jsem večer, když jsem vracel domů nevěřil svým očím. U severního vchodu "A" byly připevněny tabulky s číslem popisným i orientačním. Teď už jenom cedule se jmény ulic a ...
_________________
Mirek
Blíženci Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie MKDDZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2