Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 8.5.2006, 08:24  Předmět:  Exploze auta Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To si tak sedím u snídaně, otevřený okna a najednou dvě rány ... si řikám ... asi dělňasům spadly pytle s cementem nebo co. Tak nic, snídám dál a najednou sirény a jedou k nám ... hmmm, tak jsem vykoukl z okna a co nevidím ... žigulík (asi na tu dálku to nejde poznat) v plamenech a už dorazili hasiči a jdou do akce (viz. foto, video). Naštěstí v něm asi nikdo nebyl páč dorazili jenom hasiči. Teď už je to uhašený. Asi to byla nějaká technická závada.

No ale je to teda síla. Za celejch 22 let co jsem bydlel na sídlišti jsem tohle nezažil Shocked


Naposledy upravil dcom dne 6.7.2006, 22:13, celkově upraveno 1 krát.
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 8.5.2006, 08:29  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ježiš, my jsme teda akční sídliště... tohle je celkem síla, to jsem taky ještě neviděla.
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Michal
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 24.2.2006
Příspěvky: 559


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 8.5.2006, 08:51  Předmět:  Re: Exploze auta Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

dcom napsal:
To si tak sedím u snídaně, otevřený okna a najednou dvě rány ... si řikám ... asi dělňasům spadly pytle s cementem nebo co. Tak nic, snídám dál a najednou sirény a jedou k nám ... hmmm, tak jsem vykoukl z okna a co nevidím ... žigulík (asi na tu dálku to nejde poznat) v plamenech a už dorazili hasiči a jdou do akce (viz. foto, video). Naštěstí v něm asi nikdo nebyl páč dorazili jenom hasiči. Teď už je to uhašený. Asi to byla nějaká technická závada.

No ale je to teda síla. Za celejch 22 let co jsem bydlel na sídlišti jsem tohle nezažil Shocked

Video:

http://www.d-netlabs.net/temp/car_explosion.avi


tak to je síla...
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie MichalZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 8.5.2006, 09:09  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ooo aka eksn Very Happy
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cibi
Moderator
Moderator


Věk: 38
Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 518


bahamas.gif

PříspěvekZaslal: 8.5.2006, 10:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Very Happy)

kazdy den ted bude nejaka action? Smile se bojim, co bude zitra Smile
Beran Pohlaví:Muž Buvol SkrytýOsobní galerie CibiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 8.5.2006, 10:58  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Cibi napsal:
Very Happy)

kazdy den ted bude nejaka action? Smile se bojim, co bude zitra Smile


hehe ... no to snad ne ... jinak potom jsem někam jel a teďka když jsem se vracel tak už to bylo odtažený a zbylo tam jenom nepořádek na silnici - hlavně střepy, takže bacha při vjíždění do lokality ... Exclamation
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Radka
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 5.12.2005
Příspěvky: 56


blank.gif

PříspěvekZaslal: 8.5.2006, 12:33  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jo, jo. Ja jsem na fotce jedna z tech v hloucku. Kdyz jsem sla do prace auto horelo a jak jsme se k nemu blizili, zacalo vybuchovat. Docela adrenalinove rano. Krom hasicu, dorazila i policie. Jinak tam byla take majitelka, pani vietnamskeho puvodu.
   OfflineOsobní galerie RadkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sean.cz
Host
Host


Věk: 52
Založen: 6.2.2006
Příspěvky: 116
Bydliště: Mattioliho 11 (NZM B)

denmark.gif

PříspěvekZaslal: 8.5.2006, 12:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
ooo aka eksn Very Happy


Kdyz si tak ctu tento prispevek, rikam si, jen houst. V kazdem topiku by takovy prispevek mel byt jako kazdy druhy, treti, aby opravdu bylo co cist. Ono toho tady je k precteni malo a tak je potreba pridavat jeste pridanou hodnotu .. d8-]

Nezlob se na mne, Johny, ale opravdu mi prispevky s nulovou informacni hodnotou, ktere reaguji jen pro reakci, prijdou zbytecne. Byt adminem neznamena, ze budes na vsechno reagovat, ale ze treba naopak dohlednes, aby se forum neplnilo bezobsaznymi nic nerikajicimi prispevky .. d8-|
Lev Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie Sean.czZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
alkonius
Moderator
Moderator



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 955
Bydliště: NZM - B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 8.5.2006, 13:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lol :p
_________________
http://www.alko.cz/images/found_way_out.jpg
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie alkoniusZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 8.5.2006, 13:12  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Sean.cz napsal:
JoHnY napsal:
ooo aka eksn Very Happy


Kdyz si tak ctu tento prispevek, rikam si, jen houst. V kazdem topiku by takovy prispevek mel byt jako kazdy druhy, treti, aby opravdu bylo co cist. Ono toho tady je k precteni malo a tak je potreba pridavat jeste pridanou hodnotu .. d8-]

Nezlob se na mne, Johny, ale opravdu mi prispevky s nulovou informacni hodnotou, ktere reaguji jen pro reakci, prijdou zbytecne. Byt adminem neznamena, ze budes na vsechno reagovat, ale ze treba naopak dohlednes, aby se forum neplnilo bezobsaznymi nic nerikajicimi prispevky .. d8-|


No vies, on tento topic je v offtopicu a ako taky nema ziadnu uzitkovu informacnu hodnotu (co neznamena ze nie je zaujimavy). V offtopicu sa vseobecne ziadna informacna hodnota neda ocakavat, ak sa ti ziada viac informacnej hodnoty tak je to lepsie skusit v akejkolvek inej sekcii. Ja som zvyknuty do offtopicu na akomkolvek fore pisat vsetko co ma prave napadne pri precitani predosleho prispevku a necakam ze v tom bude niekto hladat nejaku hlbsiu myslienku. Ale v inych sekciach sa snazim pisat iba k veci, neviem ci sa mi to dari, mozes posudit sam. Sam som sa uz ale pristihol ze som aj niekde inde napisal daku blbost co by tam nemusela byt, preto sa cudujem ze ta to napadlo prave v tejto teme a v tejto sekcii.
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 8.5.2006, 13:58  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Síla to tedy je, snad jen doplním, že šlo o tu nákupní tašku od FIATu ... Ráno, když jsem jel na zápas, koukal jsem na to, jak se tohle může někomu povést ... Nic jsem totiž do té doby nezaslechl ... Podle toho, jak je ohnutá ta lampa vedle, soudím, že to byl přímý náraz do ní a až na základě toho auto začalo hořet ... U auta pobíhala Asiatka, spíše Číňanka, s telefonem u ucha, kousek dál stáli policisté v autě.

Jo a ještě něco, já ti Seane rozumím, co máš na mysli. Také člověka někdy štve, když prochází milión příspěvků o ničem a informační hodnota je nulová, ale zůstaňme v klidu, alespoň my, co sem pravidelně chodíme, jo?!? Wink Vždyť by tu mělo být místo i pro ten pokec, bez toho by to některé ani nebavilo, to je mi jasné ...
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 8.5.2006, 15:12  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Hehe ... teď jsem si vzpomněl ... když jsem byl loni v Dublinu tak jsem šel po ulici a vidim před nějakou hospodou hoří auto ... tak vejdu dovnitř a řikám, že tam někomu venku hoří auto ... vůbec nikdo nereagoval, až na jednoho maníka u baru a ten se jenom otočil a bez většího zájmu zamumlal "Again?" Shocked a zase dál cucal svoje pivo ... takže tam to maj zřejmě na denním pořádku Shocked
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lubos
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 1.5.2005
Příspěvky: 619
Bydliště: Nove Zahradni Mesto C

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 8.5.2006, 21:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Hm, mozno sa pani potrebovala elegantne zbavit auta a nechcelo sa jej platit jeho likvidaciu. Nejak sa mi nechce verit, ze by na uplne rovnom a bezproblemovom useku len tak z nicoho nic narazila do lampy a vybuchla....

Inak, este k "informacnej hodnote" prispevkov - myslim, ze je celkom vhodne otvorit aj tuto temu a snazit sa vo forach pisat co najviac k veci, ale u offtopic temat ako je aj tato, by som to zas tak neprehanal, nech si aj grafomani pridu na svoje Smile
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie LubosZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 8.5.2006, 23:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Lubos napsal:
nech si aj grafomani pridu na svoje Smile


este sem pozvime Iva Ninju a bude to kompletne Very Happy s Ivom nas vyhodili z fida za grafomaniu
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
teta IVA
Host
Host



Založen: 2.4.2006
Příspěvky: 148
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 9.5.2006, 07:52  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
Lubos napsal:
nech si aj grafomani pridu na svoje Smile


este sem pozvime Iva Ninju a bude to kompletne Very Happy s Ivom nas vyhodili z fida za grafomaniu
teta Iva by jako nestačila?

Mám pocit, že tohle fórum "patří" adminům, tak si přece můžou napsat, co chtěj, kdo jinej si to může dovolit?..

Jo a Johny, napíšu to sem - jen sem ti chtěla říct, až pudeš vybírat ty obklady, tak si vem to, co je český. Prej sou kvalitnější než dovozový. Aby tě nenapálili italskym designem polský provenience. Kdybys váhal, dej někam vzorek nebo pošli SZ. To víš, my ti zas poradíme!

Odbornou debatu ohledně fóra dokončíme pozdějc
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie teta IVAZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 9.5.2006, 08:12  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

no ano, o tych polskych obkladoch tu uz niekto pisal dnes sa pojdem pozriet co vlastne maju, obavam sa ze aj tak skoncim pri nejakom standarte lebo budget nepusti Maximalne si to necham vykachlickovat az po strop, aj ked to v tej mojej kupelni bude tiez asi pekna palka lebo je vacsia ako normalne. Ale ja mam este extra nadstandartnejsie obklady na vyber ako vy Very Happy
No neviem, uvidim, ale toto: http://www.central-group.cz/j06-vzorkovna-byty-01-c.htm sa mi nezda az tak zle napriklad.
Pripadnu dalsiu konverzaciu presuvam do topicu s kupelnami
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Lubos
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 1.5.2005
Příspěvky: 619
Bydliště: Nove Zahradni Mesto C

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 9.5.2006, 08:25  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
Lubos napsal:
nech si aj grafomani pridu na svoje Smile


este sem pozvime Iva Ninju a bude to kompletne Very Happy s Ivom nas vyhodili z fida za grafomaniu


Laughing Akurat sa obavam, ze po prichode Iva Ninju by zachvilu crashol cely server aj databaza, zaplnili by sa disky a bolo by po forach Smile Smile
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie LubosZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 9.5.2006, 08:30  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
ooo aka eksn Very Happy


Johny, možná tohle zvolání nemyslíš vážně??? My tady už bydlíme a tudíž vezmi v potaz, že kolem mohl jít každý z nás. Proto mi Tvůj příspěvek vhodný nepřijde.

Kdysi jsem viděla, jak takhle jedno auto přimáčklo malé dítě. Pamatuju si to dodnes. Mysli si, že jsem třeba upjatá, ale o takových věcech se nehodí žertovat.

BTW. čekám, až ta lampa na někoho spadne Sad
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 9.5.2006, 08:45  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

greticka napsala:
JoHnY napsal:
ooo aka eksn Very Happy


Johny, možná tohle zvolání nemyslíš vážně??? My tady už bydlíme a tudíž vezmi v potaz, že kolem mohl jít každý z nás. Proto mi Tvůj příspěvek vhodný nepřijde.

Kdysi jsem viděla, jak takhle jedno auto přimáčklo malé dítě. Pamatuju si to dodnes. Mysli si, že jsem třeba upjatá, ale o takových věcech se nehodí žertovat.

BTW. čekám, až ta lampa na někoho spadne Sad


no prave preto ze sa nic nestalo, keby sa nieco stalo tak by som urcite veselo nezvolaval. dokonca som ani nepovedal ze skoda ze prave okolo nesiel kunovsky, takze to ani cierny humor nebol.
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.5.2006, 08:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dneska ráno, když jsem jel na Skalku tak v protisměru si to frčeli hasiči ... nejeli zas k nám někam? Smile
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lubos
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 1.5.2005
Příspěvky: 619
Bydliště: Nove Zahradni Mesto C

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 10.5.2006, 08:41  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
dokonca som ani nepovedal ze skoda ze prave okolo nesiel kunovsky, takze to ani cierny humor nebol.


No, to prave neviem, ci by bolo dobre. Central Group by potom mozno zanikol a s nim mozno aj vsetky zalohy na byt... Rolling Eyes
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie LubosZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
STK
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 32
Založen: 19.5.2006
Příspěvky: 15
Bydliště: Mikanova 3251/7

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.5.2006, 13:37  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

OK...první výbuch má naše sídliště za sebou...co přijde příště? Rolling Eyes
Vodnář Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie STKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
willy
Host
Host



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 102
Bydliště: NZM A

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 19.5.2006, 13:55  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ono to v podstate výbuch ani nebol, stál som asi 50m od toho auta, tie 2 rány to boli pneumatiky... auto iba horelo...

TAKŽE NÁS SKUTOČNÝ VÝBUCH EŠTE LEN ČAKÁ Shocked
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie willyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 19.5.2006, 14:03  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

no ono vlastne auta vybuchuju bez vybusniny len vo filmoch
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.5.2006, 14:05  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

tak to asi na pumpach cepujou nejakej nevybusnej benzin Smile
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 19.5.2006, 14:58  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

MUSTANG napsal:
tak to asi na pumpach cepujou nejakej nevybusnej benzin Smile


benzin v aute nevybuchuje len tak sam od seba... moze velmi rychlo horiet, ale nevybuchuje
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
STK
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 32
Založen: 19.5.2006
Příspěvky: 15
Bydliště: Mikanova 3251/7

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.5.2006, 17:25  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:

benzin v aute nevybuchuje len tak sam od seba... moze velmi rychlo horiet, ale nevybuchuje

A jak se to podle tebe stalo? Wink
Vodnář Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie STKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 19.5.2006, 17:30  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

STK napsal:
JoHnY napsal:

benzin v aute nevybuchuje len tak sam od seba... moze velmi rychlo horiet, ale nevybuchuje

A jak se to podle tebe stalo? Wink


co jak sa stalo? ved pisal willy ze vybuchli akurat pneumatiky, inac to len horelo
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
STK
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 32
Založen: 19.5.2006
Příspěvky: 15
Bydliště: Mikanova 3251/7

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.5.2006, 17:49  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jasně, ale jak to začalo hořet
Vodnář Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie STKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 19.5.2006, 17:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

STK napsal:
Jasně, ale jak to začalo hořet


ved ja som nehovoril ze benzin nehori len ze auto nevybuchuje
uz som videl niekolko horiacich aut popri ceste ale este nikdy ziadne vybuchujuce
ze zacne horiet ked narazi do lampy je mozne... aj ked to musi byt smola, za normalnych okolnosti by to aj tak nemalo preco zacat horiet
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2