Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
danielv
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 62
Bydliště: NZM-C

blank.gif

PříspěvekZaslal: 9.5.2006, 09:13  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dnes jsem se úspěšně přihlásil k trvalému pobytu na Mikanova 3251/7 za pomoci dokladu od CG Souhlas s trvalým pobytem. Nejdřív se úřednice trochu zdráhala, musela se ptát kolegyně a vedoucího, nicméně poté mě zapsala.
_________________
DaVe
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie danielvZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 9.5.2006, 10:48  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

danielv napsal:
Dnes jsem se úspěšně přihlásil k trvalému pobytu na Mikanova 3251/7 za pomoci dokladu od CG Souhlas s trvalým pobytem. Nejdřív se úřednice trochu zdráhala, musela se ptát kolegyně a vedoucího, nicméně poté mě zapsala.


Nám už souhlas taky dorazil, tak nás to čeká zítra. Snad to dobře dopadne. Věřím, že jsi jako předvoj, vytvořil precedens.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Radek_143A
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 2.4.2006
Příspěvky: 30
Bydliště: Mikanova 3250/9

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.5.2006, 14:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

greticka napsala:
danielv napsal:
Dnes jsem se úspěšně přihlásil k trvalému pobytu na Mikanova 3251/7 za pomoci dokladu od CG Souhlas s trvalým pobytem. Nejdřív se úřednice trochu zdráhala, musela se ptát kolegyně a vedoucího, nicméně poté mě zapsala.


Nám už souhlas taky dorazil, tak nás to čeká zítra. Snad to dobře dopadne. Věřím, že jsi jako předvoj, vytvořil precedens.


Výborně, jsem rád, že v tom nejsem sám. Taky jsem byl na radnici, odkud jsem odcházel malinko naštvanej. Ačkoli jsem sebou měl celej šanon, aby nemohlo nic uniknout, byl jsem vypoklonkován s tím, že potřebujou souhlas s pobytem od CG. Hned jsem teda jel na Pankrác, kde jim to bude trvat dva dny, než ho připraví. V pátek ráno si ho tam vyzvednu a musím rychle na radnici, jelikož pracanti tam mají otevřeno jen do jedenácti. Paráda. Co nás ještě čeká?
Kozoroh Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie Radek_143AZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 9.5.2006, 14:29  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To Radek: Byls na úřadě u Koh-i-noor/u?
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Radek_143A
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 2.4.2006
Příspěvky: 30
Bydliště: Mikanova 3250/9

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.5.2006, 14:31  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

greticka napsala:
To Radek: Byls na úřadě u Koh-i-noor/u?


Ano byl. Už podruhý.
Kozoroh Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie Radek_143AZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 9.5.2006, 14:41  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Radek_143A napsal:
greticka napsala:
To Radek: Byls na úřadě u Koh-i-noor/u?


Ano byl. Už podruhý.


Jsem blbá, taky jsem se mohla zeptat hned. A v kterých dveřích toto provádějí, resp. který odbor, oddělení? Díky. Pokud by tě ještě něco napadlo, tak to písni. Mně to myslí po etapách.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Radek_143A
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 2.4.2006
Příspěvky: 30
Bydliště: Mikanova 3250/9

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.5.2006, 14:48  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Je to ulice Vršovická (číslo nevím, ale je to veliká nepřehlédnutelná budova naproti Koh-i-nooru). Buďto zastávka tramvaje Koh-i-noor nebo autem a nechat v odstavném pruhu podle silnice nebo v garážích Carrefouru. Ty bloky jsou celkem dobře označený a odbor, co potřebuješ, se nachází v Céčku. Tam vystoupej do 1. patra, zmáčkni mašinku na čísla a čekej, až cinkne to Tvoje. Když si vezmeš tužku, urychlíš to, jelikož potřebné formuláře visí na jekési nástěnce. Potřebuješ vyplnit dva: Přihlašovací lístek k trvalému pobytu a Žádost o vydání OP.
Kozoroh Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie Radek_143AZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Radek_143A
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 2.4.2006
Příspěvky: 30
Bydliště: Mikanova 3250/9

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.5.2006, 14:50  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jo, ještě jedna věc. Samozřejmě budeš potřebovat fotky na OP. Fotograf je kdyžtak ve stejném patře na konci chodby. 4 ks/125 CZK.
To všechno jsem dneska už absolovoval a je mi to k ničemu. Ach jo.
Kozoroh Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie Radek_143AZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.5.2006, 14:52  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Radek_143A napsal:
Jo, ještě jedna věc. Samozřejmě budeš potřebovat fotky na OP. Fotograf je kdyžtak ve stejném patře na konci chodby. 4 ks/125 CZK.
To všechno jsem dneska už absolovoval a je mi to k ničemu. Ach jo.
K přihlášení trvalého pobytu potřebuješ navíc ještě 50 Kč... a na vydání nové OP si počkáš 3 týdny...
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Radek_143A
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 2.4.2006
Příspěvky: 30
Bydliště: Mikanova 3250/9

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.5.2006, 14:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nika napsala:
Radek_143A napsal:
Jo, ještě jedna věc. Samozřejmě budeš potřebovat fotky na OP. Fotograf je kdyžtak ve stejném patře na konci chodby. 4 ks/125 CZK.
To všechno jsem dneska už absolovoval a je mi to k ničemu. Ach jo.
K přihlášení trvalého pobytu potřebuješ navíc ještě 50 Kč.


No vidíš, navíc. Co kdych je tam neměl Very Happy
Kozoroh Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie Radek_143AZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 9.5.2006, 14:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Díky, na fotky jsme zapomněli. Už vidím v barvách, jak to zase honíme, i s dítětem.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.5.2006, 14:55  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nika napsala:
Radek_143A napsal:
Jo, ještě jedna věc. Samozřejmě budeš potřebovat fotky na OP. Fotograf je kdyžtak ve stejném patře na konci chodby. 4 ks/125 CZK.
To všechno jsem dneska už absolovoval a je mi to k ničemu. Ach jo.
K přihlášení trvalého pobytu potřebuješ navíc ještě 50 Kč... a na vydání nové OP si počkáš 3 týdny...


nevíš jestli chtěj kolek nebo jestli jim to stačí cash? Wink
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 9.5.2006, 15:21  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Část příspěvků jsem smazal, aby se alespoň občas držely tématu a také připomínám, že si dal alkonius tu práci a na tomto odkazu většinu podstatných informací shromáždil ... Wink
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
danielv
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 62
Bydliště: NZM-C

blank.gif

PříspěvekZaslal: 9.5.2006, 15:24  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

stačí jim cash, vystaví krásné potvrzení , ustřihnou roh OP a k tomu dají lístek kde už je i nová adresa.
Ptal jsem se na generování volebních seznamů, jistě to neví, ale snad se to vytváří až pár dní před volbami. Takže kdo se přepíše ted, určitě v červnu už bude ve správné databázi
_________________
DaVe
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie danielvZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
danielv
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 62
Bydliště: NZM-C

blank.gif

PříspěvekZaslal: 9.5.2006, 16:31  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

přihlášení k pobytu je už ve zvláštním zamčeném tématu, chtěl bych jen přidat, že jsem sebou měl i kupní smlouvu a dokonce i kopii návrhu na vklad do katastru(z mého předchozího neúspěšného pokusu).
Možná stačí jen ten souhlas, ale určitě je dobré mít sebou tu kupní smlouvu.
_________________
DaVe
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie danielvZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2