Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 15.5.2006, 19:56  Předmět:  Podlahy Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No ked uz tu mame temu o kupelniach, kuchynach, tak este podlahy chybaju

Zistoval som kolko odpocitavaju za standartnu podlahu ked si clovek vyberie nieco ine, takze v mojom standarte to je 925.60 Kc za meter tam kde je podlaha a 666.50 za meter pri kobercoch.

Bol som dnes v Barkotexe, ukazali mi tam tie 4 standartne podlahy a povedali ze okrem tych styroch maju vsetku ostatne (okrem podlah Pergo ktore su extremne drahe) zataz 31... Tie standartne maju 32. Ale tie standartne farby ma nejako nezaujali a od inych podlah ma ten clovek v barkotexe odradzal, ze on by si ich nekupil (aj ked boli niektore dvakrat drahsie)
Takze to vyzera tak ze skoncim v Riegri, pozeral som zatial na internete tie podlahy parador a tam sa mi celkom paci vyber... A dokonca co som si spocital tak by mi este mali vratit asi 1800 korun ak by som si vybral drahsi typ podlahy (laminat 1050), alebo 6200 ak by som zobral lacnejsiu (clever click). Co som pozeral tak jediny rozdiel medzi nimi je ze laminat 1050 ma nejaky antistaticky system a ma o 5 rokov dlhsiu zaruku (20 rokov miesto 15)
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
teta IVA
Host
Host



Založen: 2.4.2006
Příspěvky: 148
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 16.5.2006, 09:12  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Johny, já tomu lepšímu antistatickýmu systému nevěřim, tam nikde neni vysvětlenej princip, na jakym to funguje. Ani tý snížený hlučnosti moc nevěřim. Asi je ten laminát lepší, ale pořád je to laminát.
Já bych si radši místo laminátu dala novilon Surprised nestudí jak laminát, chození po něm neni hlučný a na údržbu bezkonkurenční! Cenově to vychází asi jako lamino.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie teta IVAZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 16.5.2006, 10:31  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ved ja tomu tiez neverim
ja doma bosy nechodim takze mi je jedno ci je studeny alebo nie, hlucnost ma tiez nejako netrapi, dupat doma nezvyknem a zvuk normalneho chodenia mi nevadi, a myslim ze ani garaze podomnou sa stazovat nebudu

a co je ten novilon? a kde to maju?
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
teta IVA
Host
Host



Založen: 2.4.2006
Příspěvky: 148
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 16.5.2006, 12:55  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Právě jsem se před tim dívala na stránky Rieger, co všechno nabízí a viděla jsem i ten novilon. To je PVC, ale neděs se - neni to nic takovýho jako jsou ty postarší PVC nebo linolea, jak se jim řiká.
Tohle má na povrchu takovou jemnou strukturu, takže to připomíná povrch dřeva, je to měkký na chození, což laminát neni, ke všemu lamino klouže.
Nevim, jestli máš zkušenost, jaký to je se projít po dřevěný podlaze a po laminátu? Prostě rozdíl v tom je... Já to beru tak, že dřevo je drahý a člověk na něj musí dávat pozor, stejně to asi neuhlídá... No a lamino bych po zkušenosti asi nechtěla, proto mi připadá ten novilon jako dobrý řešení. Existujou samozřejmě i jiný PVC, ale mám pocit, že to Rieger nenabízí (Barkotex už vůbec ne).
Na ten beton, co ti nalejou v obejváku, by pak museli nalejt nějakou samonivelační stěrku (což by dali i u laminátu) a na to by přišel ten novilon.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie teta IVAZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 16.5.2006, 14:06  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No ja neviem, doma laminat nemam ale napriklad minule som bol u znameho co ma laminat a neprislo mi to nijak tragicke, okrem toho niektore laminaty maju tiez nie hladky povrch ale so strukturou tak ako ty hovoris. Ja sa predsalen priklanam k tomu laminatu
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
teta IVA
Host
Host



Založen: 2.4.2006
Příspěvky: 148
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 16.5.2006, 14:32  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To je mi jasný, že chceš laminát (mám echo od admina důležitý je zvážit všechny možnosti. My jsme tady přece tvoji vrchní konzultanti!
Ten plastickej vzor dřeva maj snad všechny lamináty, to jsem myslela hlavně k tomu PVC, aby sis to doved představit. Pak se eště vyrábí podlahy přírodního původu - marmoleum - něco jako semletej korek s dřevem a pryskyřicí, ty jsou taky dobrý, ale citlivější na mechanický poškození, cena je dost vysoká, na úrovni dřeva, takže nic...
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie teta IVAZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 16.5.2006, 14:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ved ja zvazujem...
zajtra sa pojdem pozriet do riegra...
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Gentleman
Host
Host



Založen: 9.2.2006
Příspěvky: 133
Bydliště: NZM B

romania.gif

PříspěvekZaslal: 16.5.2006, 20:41  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No nejlepší stejně bude, když si všechno obejdeš, osaháš a vezmeš, co se ti bude líbit. Já mám lamino a nestěžuji si, snad kromě toho, že to lamino je vážně studenější, což mě osobně trošku vadilo, tak jsem si pod sezení koupil pěkně měkkoučký a teplý koberec. Ale bez okolků uznávám, že podlaha u adminů je bezesporu o něco lepší...Very Happy Nicméně jak říkám, že bych se někdy chytal za hlavu kvůli podlaze, tak to ne...Very Happy
   OfflineOsobní galerie GentlemanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 17.5.2006, 13:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jak na začátku uvádí Johny "jen ty podlahy chybí". A protože se my pozdější kupující můžeme rozhodovat i díky vašim radám a obrázkům, mám zase prosbu ohledně fotek. Rozhodujeme se, kterou barvu podlahy zvolit. Protože jsme vybrali dveře - buk, měli bychom si k tomu vybrat buď buk parketa nebo to selské prkno. Kdyby se vám někomu chtělo, dejte sem nějakou fotku. Ono se to lépe představí, když je to ve větší ploše než jen ten kousek co je ve vzorkovně. Díky Wink
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
manzele
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 74
Založen: 12.2.2006
Příspěvky: 286
Bydliště: Nové Zahradní město blok B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 17.5.2006, 13:48  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

AlíaTom napsala:
Ono se to lépe představí, když je to ve větší ploše než jen ten kousek co je ve vzorkovně. Díky Wink

Tak to bych si nebyl tak jistý. Podle mých zkušeností vždycky realita byla jiná než fotky, obrázky.... Když my jsme vybírali podlahu, tak jsme chodili s poličkou z knihovny a na místě porovnávali, k čemu to nejvíce ladilo.
Takže bych spíše radil vybírat na místě a nejen při umělém osvětlení, ale i venku za světla Wink
Kozoroh  Buvol OfflineOsobní galerie manzeleZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
teta IVA
Host
Host



Založen: 2.4.2006
Příspěvky: 148
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 17.5.2006, 14:14  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

AlíaTom: S fotkou nemůžu posloužit, tu podlahu nemáme, tak připojim jen svůj názor - vzala bych spíš parketu - je tam větší barevnost (myslim tim víc tónů/odstínů v rámci jedný barvy), a proto neni na podlaze pořád vidět nějakej bordelinec, vlasy, ťápoty, ... A taky se mi zdá, že se to hodí do moderního interiéru víc, než to prkno.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie teta IVAZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 17.5.2006, 14:44  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No ja som si dnes chcel ist pozriet v Riegri podlahu ktoru som si vybral ale nepochodil som. Vzorky z tej farby tam nemaju ani nebudu mat lebo to je snad ta najtmavsia aka existuje a tu skoro nikto nekupuje... Takze skvele. Poslali ma do Aska, ze tam by to mohli mat lebo oni su oficialni distributor paradoru...

BTW dobre je, ze ked by clovek chcel napriklad pol miestnosti dlazbu a pol miestnosti podlahu, tak logicke by samozrejme bolo ze odpocitaju plochu miestnosti na ktorej je standartne polozena podlaha a pripocitaju to co skutocne polozia. Ale ohoo! Nie u central groupu, ten ma vlastnu logiku! V tomto pripade vam odpocitaju len podlahu v rozlohe presne takej aku si nechate polozit, cize pol miestnosti! To ze si za dalsej pol miestnosti pekne priplatite za dlazbu uz nikoho nezaujima, cize vlastne za tu polovicu miestnosti zaplatite akoby dvakrat... Raz to co je akoze v standarte ale vam to neodpocitaju a druhy raz to co si tam skutocne date

U mna to konkretne bol asi meter aj nieco, lebo som si trochu rozsiril kuchynsky kut kde bude dlazba, cize to nie je tak moc, ale cloveku rozum zastava, ako dokazu zdierat.
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 20.5.2006, 12:58  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Johny, teď tomu trochu nerozumím. V půl místnosti budu mít dlažbu - za to co bude navíc od standardu si zaplatím, což je logické a u plovoucí podlahy mi ty metry, který zaplatím u dlažby odečtou ne? Takže je to správně, nebo ne?
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 20.5.2006, 13:33  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

AlíaTom napsala:
Johny, teď tomu trochu nerozumím. V půl místnosti budu mít dlažbu - za to co bude navíc od standardu si zaplatím, což je logické a u plovoucí podlahy mi ty metry, který zaplatím u dlažby odečtou ne? Takže je to správně, nebo ne?


praveze ti ich neodcitaju! v tom je ten hacik...
napriklad: mas miestnost 50 m2
standart je 50 m2 plavajucej podlahy, ty si das na 25 m2 dlazbu, za tu si zaplatis, a na druhych 25 m si nechas podlahu, lenze tych 25m podlahy ktoru tam nemas ti neodpocitaju!

teda neviem ako by to bolo v pripade ze by si si tam nechal tu uplne standartnu podlahu, ja som sa na to pytal v Riegri a ti mi povedali ze odpocitaju standartnu podlahu len za taku velku plochu aku si u nich kupim, cize kupim 25 m2, odpocitaju len 25 m2 a viac ich nezaujima. Ale tipoval by som ze pri standartnej podlahe to je presne to iste a neodpocitaju ti nic...
Pekne zdieracstvo.
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 20.5.2006, 22:34  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Mně konzultant řekl (i napsal emailem), že se to odečítá. Budeme mít o cca 4m čtv. dlažby víc v kuchyňským koutě a o to nám prý odečtou ty cca 4m podlahy. Je teda pravda, že jsme zatím ještě nic nepodepisovali... Rolling Eyes Jestli je to ale jak píšeš, tak by to byla pěkná sviňárna. Evil or Very Mad
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 21.5.2006, 00:52  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

mozno to takto funguje len pri standartnej podlahe...
ale to si teda overim este...
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2