Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
xzi
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 24.5.2006
Příspěvky: 57
Bydliště: NZM B

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.5.2006, 20:41  Předmět:  sraz? Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj všichni, chtěla jsem se vás zeptat,jestli neplánujete nějakej sraz? Přistěhovali jsme se do B a rádi bychom s vámi probrali nějaké věci co se týče bydlení na ZM,stížnostmi na CG,výši nájmu a tak. Díky
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie xziZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.5.2006, 22:23  Předmět:  Re: sraz? Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

xzi napsala:
Ahoj všichni, chtěla jsem se vás zeptat,jestli neplánujete nějakej sraz? Přistěhovali jsme se do B a rádi bychom s vámi probrali nějaké věci co se týče bydlení na ZM,stížnostmi na CG,výši nájmu a tak. Díky


" ... výši nájmu a tak ... "

výši nájmu? snad poplatků, ne? Wink
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 24.5.2006, 23:00  Předmět:  Re: sraz? Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

xzi napsala:
Ahoj všichni, chtěla jsem se vás zeptat,jestli neplánujete nějakej sraz? Přistěhovali jsme se do B a rádi bychom s vámi probrali nějaké věci co se týče bydlení na ZM,stížnostmi na CG,výši nájmu a tak. Díky


no dnes bola schodza
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 25.5.2006, 07:42  Předmět:  Re: sraz? Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

xzi napsala:
Ahoj všichni, chtěla jsem se vás zeptat,jestli neplánujete nějakej sraz? Přistěhovali jsme se do B a rádi bychom s vámi probrali nějaké věci co se týče bydlení na ZM,stížnostmi na CG,výši nájmu a tak. Díky
Předně, v NASTAVENÍ (které se nachází v horní horizontální nabídce portálu) si vyplň dům a číslo bytu, dostaneš se tak ke spoustě informací, které jsou běžně skryté. Tam najdeš hodně odpovědí, včetně tebou zmíněných témat. Jak už tu psal JoHnY, zrovna včera proběhla druhá schůzka k tomu všemu. A nebo přijď mezi nás na ty pravidelné víkendové akce, tam se toho dozvíš! Smile
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Hafan
Host
Host


Věk: 42
Založen: 22.4.2006
Příspěvky: 118
Bydliště: Stodůlky E

blank.gif

PříspěvekZaslal: 25.5.2006, 09:06  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj, mel bych dotaz k te vysi poplatku? opravdu jsou tak vysoky? mam strach, protoze me to ceka az se teda CG rozhodne stavet ten muj Sad jaksi je super ze prodavaji kde co ale zda se mi ze si toho pribiraji nejak moc a nestihaji a to totalne Sad

Trosku me desi ze jsem jim vsechno zaplatil a voni furt nezacli ani stavet a na otazky, kdy zacnou mi rikaji ze mozna pristi mesic
Lev Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie HafanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 25.5.2006, 09:16  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Hafan napsal:
Ahoj, mel bych dotaz k te vysi poplatku? opravdu jsou tak vysoky? mam strach, protoze me to ceka az se teda CG rozhodne stavet ten muj Sad jaksi je super ze prodavaji kde co ale zda se mi ze si toho pribiraji nejak moc a nestihaji a to totalne Sad

Trosku me desi ze jsem jim vsechno zaplatil a voni furt nezacli ani stavet a na otazky, kdy zacnou mi rikaji ze mozna pristi mesic
Zařadil jsem tě do skupiny OSTATNÍ LOKALITY, zpřístupní se ti některé diskuze, které jsi dosud neviděl! Wink
http://www.novezahradnimesto.net/dload.php?action=file&file_id=50
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Hafan
Host
Host


Věk: 42
Založen: 22.4.2006
Příspěvky: 118
Bydliště: Stodůlky E

blank.gif

PříspěvekZaslal: 25.5.2006, 09:23  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Diky moc
Lev Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie HafanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2