Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 29.5.2006, 17:55  Předmět:  Prenajom nejakeho bytu na NZM alebo v okoli Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No, prave som sa dozvedel ze odtial kde byvam teraz ma v septembri vykopnu, takze si musim na ten rok kym mi postavia byt zohnat nieco ine Sad
Idealne nieco na NZM alebo v okoli aby som sa potom nemusel zas daleko stahovat atd.... Pozeral som co chcu ludia za prenajom nejakeho 1+kk na NZM ale to su teda pekne palky, to ma nepotesilo... Teraz mame prenajaty 3+1 za 13000 mesacne aj s poplatkami, byvam tam este s dalsimi ludmi, a na NZM chcu za 1+kk vsetci okolo 10 tisic...

Takze ak niekto ma tip na nejake lacnejsie byvanie v okoli NZM tak nevahajte a dajte mi vediet.
Dik.
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 29.5.2006, 20:39  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

no věděla jsem o něčem na druhém konci Zahraďáku. U Plusu. ALe jestli je to volné nevím. Ve chvíli kdy jsem odtamtud odcházela tak to bylo 3+1 za 11000
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 29.5.2006, 21:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Hmm ... bohužel nemůžu sloužit ... můžu ti leda pronajmout to stání ... Wink
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Leika
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 46
Založen: 14.11.2005
Příspěvky: 410
Bydliště: NZM/A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 29.5.2006, 21:53  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Johny, bohužel o ničem nevím, ale pokud se mi něco donese, určitě dám vědět...
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie LeikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 29.5.2006, 22:33  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lenkaii napsala:
no věděla jsem o něčem na druhém konci Zahraďáku. U Plusu. ALe jestli je to volné nevím. Ve chvíli kdy jsem odtamtud odcházela tak to bylo 3+1 za 11000


hm, tak to uz asi v septembri nebude aktualne...

no nic, ak sa hocikomu z vas nieco nahodou donesie tak mi dajte vediet
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 30.5.2006, 08:14  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Taky se poptám. A chceš něco menšího jen pro sebe nebo většího pro víc lidí?
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 30.5.2006, 09:03  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nika napsala:
Taky se poptám. A chceš něco menšího jen pro sebe nebo většího pro víc lidí?


no asi by som radsej byval sam, ale inac co bude...
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 7.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 30.5.2006, 09:32  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Muzeme ti pronajmout nase garazove stani, postavis tam stan, a budes mit luxusni bydleni za par korun mesicne...nebo muzes spat i pod sirakem Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
david
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 30.3.2006
Příspěvky: 261
Bydliště: NZM - B

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 30.5.2006, 10:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

johny na nzm obchazej i lidi kteri se ptaj na pronajmy a tak, ale zkus tu realitku ci co to je zac co ma nika nad sebou ty cedule na balkone
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie davidZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 30.5.2006, 10:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Banana napsal:
Muzeme ti pronajmout nase garazove stani, postavis tam stan, a budes mit luxusni bydleni za par korun mesicne...nebo muzes spat i pod sirakem Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


zeby som sa nastahoval do dzungle? Very Happy
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 30.5.2006, 10:16  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

david napsal:
johny na nzm obchazej i lidi kteri se ptaj na pronajmy a tak, ale zkus tu realitku ci co to je zac co ma nika nad sebou ty cedule na balkone


a ako bola ta url? ja si to nepamatam
ale myslim ze to bude cenovo rovnako ako som pisal ze 10000 za 1+kk, to sa mi velmi platit nechce
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 30.5.2006, 11:18  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
david napsal:
johny na nzm obchazej i lidi kteri se ptaj na pronajmy a tak, ale zkus tu realitku ci co to je zac co ma nika nad sebou ty cedule na balkone


a ako bola ta url? ja si to nepamatam
ale myslim ze to bude cenovo rovnako ako som pisal ze 10000 za 1+kk, to sa mi velmi platit nechce
Kolegyně rodiče pronajímají 2+kk někde na Zahraďáku. Zrovna zjišťuje podrobnosti... tak ti dám vědít...
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 30.5.2006, 11:34  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Johny,
tak tady je info. Je to byt 2+kk v rodinném domku se samostatným vchodem. Je kompletně zařízený, jen pračka tam chybí. Je to v Topolové... takže hned u NZM. Chtějí 13.000,- a mají to zadané i u realitky. Takže zřejmě čím dřív, tím líp. Kdyby se ti to zdálo, pošlu ti v SZ kontakt.
O ničem jiném zatím nevím.
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 30.5.2006, 13:36  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

hm... no to je take ze ani velky ani maly byt, mne samemu su 2 izby nanic a zase keby som tam byval s niekym inym tak to je tiez blbe, ked nie je kuchyna samostatne ale len kuchynsky kut.
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 30.5.2006, 14:02  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Chápu... ale jak jsem koupila, tak prodávám...
O ničem jiném teď nevím...
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 30.5.2006, 14:52  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ved ja to ocenujem
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 30.5.2006, 15:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
ved ja to ocenujem
No... ještě aby ne Very Happy
Ale já to beru taky trošku jinak... donedávna jsem bydlela s kamarádkou v podnájmu... v garsonce Smile
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 31.5.2006, 09:25  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Johny,

omlouvám se za informační šum... je to 2+1 a ne 2+kk.
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2