Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
willy
Host
Host



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 102
Bydliště: NZM A

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 4.6.2006, 12:06  Předmět:  Vlhko v suterene Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dnes som asi po mesiaci znovu zavital do podzemnych casti naseho domu - konkretne do sklepu v (-2) a bol som zhrozeny. Mal som tam okrem inych veci odlozene nejake nepouzivane cestovne tasky a batoh - na vsetkom bola 2 milimetrova vrstva plesne... Ma niekto podobne skusenosti?
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie willyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 4.6.2006, 12:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dnes něco ponesu do sklepa v -1, tak se schválně podívám, jak to vypadá s vlhkem a potažmo plísní tam ... Rolling Eyes
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 5.6.2006, 07:29  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Soused od nás ze vchodu má prý takto zničené boty Sad
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Lubos
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 1.5.2005
Příspěvky: 619
Bydliště: Nove Zahradni Mesto C

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 5.6.2006, 11:12  Předmět:  Re: Vlhko v suterene Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

willy napsal:
Dnes som asi po mesiaci znovu zavital do podzemnych casti naseho domu - konkretne do sklepu v (-2) a bol som zhrozeny. Mal som tam okrem inych veci odlozene nejake nepouzivane cestovne tasky a batoh - na vsetkom bola 2 milimetrova vrstva plesne... Ma niekto podobne skusenosti?


Ja som bol v sklepe pred tyzdnom v C (-2) a ziadnu pliesen som nevidel. Pre istotu to skontrolujem, ked pridem domov.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie LubosZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Lubos
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 1.5.2005
Příspěvky: 619
Bydliště: Nove Zahradni Mesto C

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 8.6.2006, 09:32  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

U mna v C zatial pliesen nie je, ale vlhkomer namera vlhkost 85% !! Pri takejto vlhkosti neviem, ci sa pliesne coskoro neobjavia Sad

Neviete niekto normy na maximalnu vlhkost v sklepoch?
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie LubosZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
willy
Host
Host



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 102
Bydliště: NZM A

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 8.6.2006, 11:04  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ono asi aj zalezi na tom co v tom sklepe mas... tie plesne sa mi objavili len na textiliach... neexistuje nieco na absorbovanie vlhkosti?
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie willyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
teta IVA
Host
Host



Založen: 2.4.2006
Příspěvky: 148
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 8.6.2006, 11:19  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

willy napsal:
ono asi aj zalezi na tom co v tom sklepe mas... tie plesne sa mi objavili len na textiliach... neexistuje nieco na absorbovanie vlhkosti?


To existuje, ale neexistujou pro to zásuvky ve sklepních prostorech Sad
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie teta IVAZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 8.6.2006, 11:58  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

tusim nakoniec zacnem byt rad ze nemam sklep
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Tomáš Kail
Aktuálně blokováni
K.O. Poradenství



Založen: 25.4.2006
Příspěvky: 74


blank.gif

PříspěvekZaslal: 8.6.2006, 18:30  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dobrý den,
danou problematiku prověřím.
Tomáš Kail
   OfflineOsobní galerie Tomáš KailZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 8.6.2006, 20:57  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No tak mi to nakonec nedalo a došel jsem se do sklepa podívat. Já tam mám zatím akorát nějaký krabice, dřeva co zbyly z montáže kuchyně a hlavně kufr. Trochu jsem měl obavy, abych ho taky neměl "zelenej" ale naštěstí ne. Jinak vlhkost tam bude takovejch 80 procent tipuju, ale žádnou plíseň ani na zdech jsem nenašel ... ťuk, ťuk, ťuk Wink Nicméně asi by to chtělo prověřit.

Jinak k těm taškám a kufrům - neměl si je položený na zemi? Já jsem totiž už když jsem se stěhoval tušil, že by s tímhle mohl bejt problém a ten kufr mám položenej na krabicích tak, aby se nedotýkal zdi ... Cool
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2