Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Karla
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 42
Založen: 26.5.2006
Příspěvky: 49
Bydliště: Mattioliho 11

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.7.2006, 21:12  Předmět:  Gorenje kuchyně Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj!

Chtěla bych se s Vámi podělit o mou zkušenost s výběrem kuchyňského studia. Dali jsme na 5%ní slevu od CG (na kterou stejně nakonec nedošlo) a vybrali jsme si kuch. studio Gorenje na Vršovické ulici.
Výběr a celkový návrh proběhl v pořádku, podivné věci se začaly dít až když se blížil termín předání. Od podpisu smlouvy se nám totiž vůbec nikdo neozval a tímto začaly všechny potíže.
Kuchyňská linka měla být hotova 10. 4. 2006, ovšem do dnešního dne není předaná a vedoucí provozovny, pan Piralič, není schopen tuto situaci řešit. Tudíž ho od 1.6., kdy byla kuchyň konečně dokončena, ovšem s vadamy, bombardujeme upomínkami, telefony a dopisy, neboť za celý tento tyátr požadujeme slevu. Celá tato situace je k breku a z naší nové kuchyně se vůbec netěšíme a vše nejspíš nakonec skončí u soudu. Protože jednání pana Piraliče není ani trošku profesionální a etické. Sad

Zajímalo by mne, jestli má někdo z vás podobnou zkušenost a jak to řeší..

Jinak přeji všem hezké léto a pěkné bydlení!!

Karla
Střelec Pohlaví:Žena Kohout OfflineOsobní galerie KarlaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
willy
Host
Host



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 102
Bydliště: NZM A

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 4.7.2006, 21:45  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ja som bol tiez v uvedeneom kuch. studiu Gorenje a pristup hlavne toho mladeho zamestnanca bol fakt hrozny. Nakoniec sme vyuzili Gorenje na Starostrasnickej ulici - tam bol pristup v pohode a ziadne komplikacie sa nevyskytli...
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie willyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 5.7.2006, 10:56  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Docela dlouhá diskuze na téma kuchyně a zkušenosti s výběrem je také na tomto odkazu, něco se tam snad také najde. Wink Nevybavuji si ale, že by někdo psal a měl takovouto negativní zkušenost ...
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Karla
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 42
Založen: 26.5.2006
Příspěvky: 49
Bydliště: Mattioliho 11

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.7.2006, 20:19  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Díky moc. Touhle situací jsme docela znechucení a pěkně se nám tím protáhlo další zařizování bytu. A co to stojí nervů, protože s blbcem se člověk nedomluví.
Zatím ahoj..
Střelec Pohlaví:Žena Kohout OfflineOsobní galerie KarlaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
DV
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 29.3.2006
Příspěvky: 87
Bydliště: NZM - C

zimbabwe.gif

PříspěvekZaslal: 7.7.2006, 11:10  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

mám podobnou hořkou zkoušenost a kuchyň od této firmy z Vršovické ulice máme také. Průtahy, neprofesionalita mladého zaměstnance, pana Pilariče, výmluvy, žádaní o slevu atd. Pokud byste chtěli více informací rád proberu osobně....
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie DVZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MKDD
File moderator
File moderator


Věk: 48
Založen: 13.3.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.7.2006, 15:04  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Také jsem jsem si původně chtěl objednat kuchyň u tohoto studia, ale když mi nebyli schopni dodat návrh kuchyně přes několik urgencí, zkusil jsem to také Starostrasnicke ulici, kde vše nakonec proběhlo tak jak jsem chtěl.
_________________
Mirek
Blíženci Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie MKDDZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 8.7.2006, 11:26  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

DV napsal:
mám podobnou hořkou zkoušenost a kuchyň od této firmy z Vršovické ulice máme také. Průtahy, neprofesionalita mladého zaměstnance, pana Pilariče, výmluvy, žádaní o slevu atd. Pokud byste chtěli více informací rád proberu osobně....
Klidně ty informace dej sem ...
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Karla
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 42
Založen: 26.5.2006
Příspěvky: 49
Bydliště: Mattioliho 11

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.7.2006, 20:49  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

DV napsal:
mám podobnou hořkou zkoušenost a kuchyň od této firmy z Vršovické ulice máme také. Průtahy, neprofesionalita mladého zaměstnance, pana Pilariče, výmluvy, žádaní o slevu atd. Pokud byste chtěli více informací rád proberu osobně....


Bohužel je to tak, ale snad už jsme ve finále. Celou dobu řeším všechno písemně, abych měla něco v ruce pro případný soud. V úterý nám byli převrtat koš, protože nefungoval jak měl a teď už by se mělo jednat o finančním vyrovnání, jdu tam v pondělí tak jsem zvědavá jak pochodím. Pak napíšu jak jsem dopadla.

A co vy? Klidně napiš svou story sem, bude to jistě něco podobného jako v našem případě, zajímá mě to. A nebo alespoň nějaký bližší kontakt.

Díky.
Střelec Pohlaví:Žena Kohout OfflineOsobní galerie KarlaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
meiram
Host
Host



Založen: 13.4.2006
Příspěvky: 133
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 17.7.2006, 23:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Karla napsala:
DV napsal:
mám podobnou hořkou zkoušenost a kuchyň od této firmy z Vršovické ulice máme také. Průtahy, neprofesionalita mladého zaměstnance, pana Pilariče, výmluvy, žádaní o slevu atd. Pokud byste chtěli více informací rád proberu osobně....


Bohužel je to tak, ale snad už jsme ve finále. Celou dobu řeším všechno písemně, abych měla něco v ruce pro případný soud. V úterý nám byli převrtat koš, protože nefungoval jak měl a teď už by se mělo jednat o finančním vyrovnání, jdu tam v pondělí tak jsem zvědavá jak pochodím. Pak napíšu jak jsem dopadla.

A co vy? Klidně napiš svou story sem, bude to jistě něco podobného jako v našem případě, zajímá mě to. A nebo alespoň nějaký bližší kontakt.

Díky.


citim s vami, asi vam to nepomuze, ale myslela jsem si, ze nejprisernejsi firma je Asko, kde jsem 14.unora koupila kuchyn decodom a jeste dnes neni plne funkcni. Osem, jestli budou pokracovat timto tempem, tak se po vsech slevach dostanu na cenu nula korun ceskych. Takze si nenechte nic libit
   SkrytýOsobní galerie meiramZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Karla
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 42
Založen: 26.5.2006
Příspěvky: 49
Bydliště: Mattioliho 11

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.7.2006, 15:47  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zdravíčko!

My jsme si právě myleli, že když si necháme udělat kuchyň v kuch. studiu tak vše proběhne v pořádku, snadno a rychle u profesionálů. To se bohužel nestalo a jsem z toho docela vedle. Na to jaká je konkurence tak si některé firmy zákazníků moc neváží Sad
Každopádně, my máme KONEČNĚ kuchyň předanou. Dosáhli jsme dokonce nějaké slevy, která je sice naprosto směšná, ale aspoň něco. 0,05% z částky za každý den prodlení se totiž ukázala naprosto směšná a nedivím se, že moc nespěchali.
Teď jen doufám, že se nevyskytnou nějaké závady, protože jednat dále s panem Piraličem, to by mě asi odvezli.
Jen chci dodat, že jsem připravená napsat na Gorenje ČR stížnost na tuto jejich pobočku, ať už se tím budou zabývat nebo ne. Myslím, že to je moje povinnost. A jestli se pan DV ke stížnosti připojí, tím líp.

A s kuchyní z Aska držím pěsti!!!! Wink

Mějte se!!!!
Střelec Pohlaví:Žena Kohout OfflineOsobní galerie KarlaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
alkonius
Moderator
Moderator



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 955
Bydliště: NZM - B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 24.7.2006, 16:06  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Bylo by mozno par obrazku kuchyne, pro predstavu ostatnich? Hrozne me zajima co jim tak dlouho neslo vyrobit. Slo by to? *je zvedavy*
_________________
http://www.alko.cz/images/found_way_out.jpg
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie alkoniusZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Karla
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 42
Založen: 26.5.2006
Příspěvky: 49
Bydliště: Mattioliho 11

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.7.2006, 16:21  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Možná nějaké fotky pošlu, ale chvíli to potrvá. Nevlastním totiž digitální foťák, ale časem se třeba dočkáte;)
Střelec Pohlaví:Žena Kohout OfflineOsobní galerie KarlaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
alkonius
Moderator
Moderator



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 955
Bydliště: NZM - B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 24.7.2006, 16:38  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Aha, tak to nelamej prez koleno, jsem nejak predpokladal ze digi fot mas. no problem.
_________________
http://www.alko.cz/images/found_way_out.jpg
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie alkoniusZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Karla
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 42
Založen: 26.5.2006
Příspěvky: 49
Bydliště: Mattioliho 11

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.7.2006, 16:42  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dobrá tedy. Já jsem věrná své zrcadlovce na film:) Ale pochlubím se, žádný strach..
Střelec Pohlaví:Žena Kohout OfflineOsobní galerie KarlaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 25.7.2006, 09:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Předpokládám, že to kuchyňské studio je "jen" obchodním zástupcem/prodejcem jejich značky, nejsou "pobočkou" v pravém slova smyslu, to má u nás hodně málo značek, většinou se jedná o ty dražší ... To ale nic nemění na tom, že by to výrobce kuchyně mělo zajímat, jak se chová jeden z jejich prodejců ...
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
meiram
Host
Host



Založen: 13.4.2006
Příspěvky: 133
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.7.2006, 14:41  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Karla napsala:
Zdravíčko!

My jsme si právě myleli, že když si necháme udělat kuchyň v kuch. studiu tak vše proběhne v pořádku, snadno a rychle u profesionálů. To se bohužel nestalo a jsem z toho docela vedle. Na to jaká je konkurence tak si některé firmy zákazníků moc neváží Sad
Každopádně, my máme KONEČNĚ kuchyň předanou. Dosáhli jsme dokonce nějaké slevy, která je sice naprosto směšná, ale aspoň něco. 0,05% z částky za každý den prodlení se totiž ukázala naprosto směšná a nedivím se, že moc nespěchali.
Teď jen doufám, že se nevyskytnou nějaké závady, protože jednat dále s panem Piraličem, to by mě asi odvezli.
Jen chci dodat, že jsem připravená napsat na Gorenje ČR stížnost na tuto jejich pobočku, ať už se tím budou zabývat nebo ne. Myslím, že to je moje povinnost. A jestli se pan DV ke stížnosti připojí, tím líp.

A s kuchyní z Aska držím pěsti!!!! Wink

Mějte se!!!!


Dik za pesticky, asi to pomohlo. Resilo se kolik slevi, abych prestala trvat na odstraneni linky s meho bytecku. Protoze jsem Beran se vsim vsudy, tak to hodilo na vestavenou skrin do chodby, botnik na miru a doplnky do kuchyne, ale ty jsem objednala v jinem studiu, kde jsem mela pri sve smule trochu stesti a mam je s 30 procentni slevou od vyrobce. Pokud se nekomu sikne deska ke kuchyni do L 240cmx92 cm, hloubka 60 cm, dekor buk, zabalena a cca 8 m ozdobnych list, tez buk, tak mozna udelam jeste dobry skutek. Laughing
   SkrytýOsobní galerie meiramZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Karla
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 42
Založen: 26.5.2006
Příspěvky: 49
Bydliště: Mattioliho 11

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.7.2006, 15:46  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak už to máte taky za sebou!! Smile To jsou hrozné nervy.
V našem případě zbyla taky spousta materiálu. Ale pokud by se někomu hodily nerezové lišty k pracovní desce, tak jsou k dispozici, je to asi 2,5 metru Wink

Gorenje z Vršovické asi nebude přímo pobočka, ale jen prodejce. Ale dle mého názoru prodává jejich jméno, proto tam ti lidé jdou a dělá jim pěknou ostudu. Což si myslím, že je škoda, protože nabídku mají moc dobrou. Každopádně stížnost pošlu.
Střelec Pohlaví:Žena Kohout OfflineOsobní galerie KarlaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2