Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 6.7.2006, 10:16  Předmět:  Když je někdo totálně offff aneb Malá offf úvaha Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Také se vám stává, že na něco musíte stále myslet? Že vám jakýsi vnitřní hlas (možná svědomí) připomene, že jste něco udělali nebo naopak?

Tuhle jsem byla na takovém posezení lidí, kteří věří, že si mají co říct. Nejsme všichni stejní a musíme se učit toleranci. Já jsem také po nějaké době chtěla vyjít mezi lidi a rozptýlit chmury, které se občas objevují. Jdu tam s předstvou, že nemusí být legrace za každou cenu, raději mám pohodu a útulno kolem sebe.

Hodně mě dostává prvoplánový humor lidí, kteří shazují ty okolo, z jejich pohledu slabší jedince. Ti okolo nemusí být slabší, i když prvoplánovač ho tak odhadne. Např. to, že jsem spíše tichý a nemluvím, neznamená, že nemám názor ale dobře se do mě trefuje. A právě takovému Tichému se snažil připravit někdo "zábavu". Normální zábava, schováme něco, až si půjde odskočit. V tomto případě třeba nápoj. Když se vrátil, byla to pro pár lidí opravdu výtečná švanda. Čekali, co bude... Já se moc nebavila, a právě tehdy nastalo mé osobní pochybení. Byla jsem až příliš zahleděna do své únavy a myšlenek. Když se odcházelo, teprve tehdy jsem si všimla, že ačkoli se nápoj vrátil svému původnímu majiteli, on se ho už nedotkl. Také bych se ho už nedotkla.

Velice se omlouvám, že jsem proti tomuto vtípku, který může mít úplně jinou dohru, nevystoupila a slibuju, že dotyčného příště na nápoj dle jeho váběru pozvu sama.

Ovšem čekala bych to od úplně někoho jiného a ještě týž večer.

(Pozn.: Tento příběh může být naprosto smyšlený a autor úplně pomatený a mimo realitu).
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
teta IVA
Host
Host



Založen: 2.4.2006
Příspěvky: 148
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 6.7.2006, 13:58  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

grétičko, asi tě to trápí, když to sem píšeš, ale myslim, že tě to trápí zbytečně... je to adresovaný na mě, tak se k tomu vyjádřim.

je tam určitá souvislost se sezenim v hospodě minule, kdes nebyla, Vítek seděl vedle mě. tuhle seděl vedle mě při posezení na předzahrádce, včera seděl taky vedle mě, takže už sme na sebe tak nějak zvyklí a právě proto, že se už známe, je to trochu jiná situace, než jakou popisuješ. je pravda, že moc nemluví, ale já ho nenechám a občas z něj něco vytáhnu. a jsem to většinou já, kdo se s nim nejčastěji vykecává. a nějaký fóry a "naschvály"? ty si přece děláme ze sebe všichni. jen je to někdy u někoho víc vidět, ale příště zas přijde řada na jinýho.


takže to obecný pojednání o prvoplánovosti a slabších jedincích a jejich "zneužitím" berme jako jev, kterej se stává, ale nenastal?!
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie teta IVAZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 6.7.2006, 14:22  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ivo, budeš se divit, ale já vůbec nepostřehla, čí to byl nápad. Jedno vím jistě, té osobě to příjemné nebylo.

Někdy je dobré znát míru našeho jednání, pokud se bavím na účet druhého, zvlášť před neznámými tvářemi. Jemu to před nimi tak vhodné nepřišlo. Stát se to ovšem může každému. Pravdou je, že nejsem vždycky všude, ale tím spíš mohu jisté věci vypozorovat.

Tímto považuji věc ze své strany za uzavřenou. Já a on víme své, řekli jsme si to; ostatní nechť se nenechají znepokojit.

Pěkné slunečné dny a další zážitky.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2