Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Mirsoft
Anonymní








PříspěvekZaslal: 28.4.2005, 13:38  Předmět:  Klientske stranky Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dnes som nahodou na mojich klientskych strankach nasiel zaujimavu sekciu nazvanu "Doplnkove informace" - nasiel som tam zopar zaujimavych dokumentov ako napr. "Informace o postupech při předávacím řízení", kde je dost detailne popisane, akym sposobom bude prebiehat preberanie bytu a veci s tym suvisiace.

Tato sekcia tam este prednedavnom nebola a pre mna osobne su tieto dokumenty uplne nove (pri podpise zmluvy som ich nedostal), tak mozno bude zaujimave si ich pozriet..
  
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 28.4.2005, 14:13  Předmět:  Nové materiály od CG na klientských stránkách Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Také jsem si toho už všiml, tyto materiály jsou nové i pro mě. Prostudoval jsem je, ale pořád jsou věci, které mi v nich chybí ... Mají to detailně zpracované, to jo, ale nikde se nepíše nic o zákonem stanovených lhůtách pro odstranění případných nedodělků a nebo o záruční době, kterou CG na byt poskytuje ... To jsem se dozvěděl až z jiného materiálu, že tato činí 3 roky.

Jinak to samozřejmě beru jako pozitivní krok ze strany CG, v těch materiálech je celá řada zajímavých informací.

P.S.: Úvodní příspěvek jsem přesunul sem, protože si myslím, že se sem víc hodí. Doufám, že Vám to nevadí.
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 29.7.2005, 15:05  Předmět:  Nová podoba klientských stránek Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak tu máme s těmi razantními změnami i změnu podoby klientských stránek, teď už jsou opravdu, ve vazbě na nový systém komunikace s klientským centrem, téměr dokonalé ... K úplné spokojenosti mi v nich chybí snad jen rozsáhlejší fotodokumentace v rámci postupu výstavby, aby člověk i bez návštěvy stavby věděl, jak postupují práce ... Jinak !great! ...
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Lubos
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 1.5.2005
Příspěvky: 619
Bydliště: Nove Zahradni Mesto C

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 29.7.2005, 16:02  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Musim sa priznat, ze pre mna nove stranky neboli az takym prekvapenim, kedze obrazky z noveho dizajnu uz boli asi pred mesiacom zverejnene v papierovej verzii katalogu.

Dizajnovo sa stranky velmi zlepsili, su krajsie a prehladnejsie. Teraz zostava verit, ze budu lepsie aj obsahovo. I ked vsetko najdolezitejsie clovek v tomto systeme najde, stale plati, ze informacii by v tomto systeme mohlo byt viac - napriklad orientacne casy podpisu kupno-predajnej zmluvy, datumy podania navrhu do na vklad katastra, dalsie informacie ohladne stavby, fotografie z vystavby, informacie ohladne danovych a uradnych zalezitosti s bytom a pod. Taktiez bude zalezat, ako bude prebiehat komunikacia cez klientsky system a ci zodpovedni ludia budu spravy zaslane cez klientsky system vobec citat (dnes som mal v tejto veci dalsiu neblahu skusenost, o ktorej dufam este stihnem napisat).

Inak ma ale velmi tesi, ze vidno v tychto veciach vyvoj a zlepsenia Wink
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie LubosZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 29.7.2005, 16:16  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To je právě otázka, jak se to celé bude vyvíjet dál, doufejme, že po tomto pozitivním kroku budou následovat další, mající vazbu na praktické věci okolo výstavby ... Predevším jsem měl na mysli, že se těmi opatřeními s osobními konzultanty zlepší komunikace s CG a ty nové stránky tomu mohou být nápomocny, ostatně dnes už člověk nenapíše zprávu svému osobnímu konzultantovi, ale konzultačnímu centru ... Pokud vše bude fungovat tak, jak je popsáno v tom dopise, potom bychom s konzultací neměli mít problémy a od CG bychom měli být schopni některé z výše uvedených skutečností zjistit ... minimálně by se tím už měl někdo zabývat ... třeba u mě konkrétně existují dvě, tři věci, na které jsem se už podruhé e-mailem dotazoval svého osobního konzultanta a zatím mi neodpověděl, tak jsem zvědavý, jak to dopadne s obdobným dotazem nyní, z?ejmě budu nucený ze dotázat znovu ... No a pak jsou tu tyto stránky, skrze které se zjištěné skutečnosti snadno dostanou mezi ostatní ...
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 29.7.2005, 16:50  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Až budete na klientských stránkách (OIS), pokud jste ho tedy ještě nezaznamenali, podívejte se na tento dokument s cenami některých klientských změn. ?emu se podivuji, je to, že materiál je datovaný k 7. 4. 2005 a já jej vidím poprvé a že bych se o nic nezajímal, o tom snad ani nemůže být řeč ... !chin
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Lubos
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 1.5.2005
Příspěvky: 619
Bydliště: Nove Zahradni Mesto C

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 2.8.2005, 11:19  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Milan V. napsal(a):
Až budete na klientských stránkách (OIS), pokud jste ho tedy ještě nezaznamenali, podívejte se na tento dokument s cenami některých klientských změn. ?emu se podivuji, je to, že materiál je datovaný k 7. 4. 2005 a já jej vidím poprvé a že bych se o nic nezajímal, o tom snad ani nemůže být řeč ... !chin


Veru, je to zaujimave, tiez som ani netusil, ze su podobne moznosti. Mna osobne zaujali z tejto ponuky zaluzie, som zvedavy, ci ich bude mozne v tomto stadiu vystavby na ZM este objednat.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie LubosZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 2.8.2005, 11:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Lubos napsal:
... Mna osobne zaujali z tejto ponuky zaluzie, som zvedavy, ci ich bude mozne v tomto stadiu vystavby na ZM este objednat. ...
Už jsem se o nich zmiňoval v souvislosti s návštěvou vzorkovny a chováním osobního konzultanta: "... žaluzie nabízí, ale předpotopní modely s tyčkovým ovládáním a necelostínící (cena je 600,- Kč/m2 a 150,- Kč/montáž 1 ks, výběr ze 4 odstínů) ...". Což o to, ten výběr z odstínů by pro nás byl dostatečný, nicméně necelostínící provedení a často poruchové ovládání tyčkou bychom nechtěli, takže pokud není možnost objednat ty celostínící a s řetízkovým ovládáním, seženeme si je jinde, i když by to bylo přes dodatek s CG mnohem příjemnější ... Neutral
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Lubos
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 1.5.2005
Příspěvky: 619
Bydliště: Nove Zahradni Mesto C

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 2.8.2005, 13:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Milan V. napsal(a):
... nicméně necelostínící provedení a často poruchové ovládání tyčkou bychom nechtěli, takže pokud není možnost objednat ty celostínící a s řetízkovým ovládáním, seženeme si je jinde, i když by to bylo přes dodatek s CG mnohem příjemnější ... Neutral


Veru, asi mas pravdu. Okrem toho, ked si spomeniem na to, ze k cene treba pripocitat dalsich 1000 Kc koordinacny priplatok (kedze cena bude zrejme nad 5000 Kc), tak sa obavam, ze budem postupovat rovnako Wink
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie LubosZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 2.8.2005, 13:56  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Já bych o tom vůbec nepochyboval, že se cena přehoupne přes těch 5tis. Kč ... Confused Napadá mě další věc - vzhledem k tomu, že máme všichni typizovaná okna, mohli bychom spojit síly a vyjednat si lepší podmínky u těch dodavatelů žaluzií ... Já vím, ty kuchyně od DIZu se moc dobře nevyvíjí, ale tohle by možná mohlo klapnout ... Wink Mohli bychom ohledně toho založit nové diskusní téma, pár lidí bychom do kupy dát měli ... Nikoho ale nutit nemíním ...
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Lubos
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 1.5.2005
Příspěvky: 619
Bydliště: Nove Zahradni Mesto C

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 2.8.2005, 16:30  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Milan V. napsal(a):
Mohli bychom ohledně toho založit nové diskusní téma, pár lidí bychom do kupy dát měli ... Nikoho ale nutit nemíním ...


Myslim, ze nebude zle toto tema zalozit, mozno to bude uspesnejsie Wink Ja by som nad tym napriklad uvazoval, kedze zaluzie som doteraz vobec nevyberal a nieco zrejme potrebovat budem Smile
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie LubosZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 2.8.2005, 16:47  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Takže nové diskusní téma jsem založil zde a můžeme vesele začít ... Wink
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2