Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
sir.Michell
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 44
Založen: 7.7.2006
Příspěvky: 61
Bydliště: Nove Zahradni Mesto

antiguabarbuda.gif

PříspěvekZaslal: 20.8.2006, 20:06  Předmět:  Stahovani na mistni siti Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak jsem dnes nahodou s hruzou zjistil ze porad sdilim nejake adresare, jeste z meho davnejsiho pripojeni.. Nastesti ze mne hruza opadla potom co jsem zjistil ze vlastne nic moc nesdilim Laughing

V kazdem pripade, jsem nasel par lidi na siti co taky sdili.. Moje otazka do diskuze zni, jestli by jsme si nevytvorili vlastni skupinu.. Rekneme treba Mattioliho, protoze bydlim v "A".. Ale navrhnete.. Je to tam ted nejednotne a neprehledne.. Samozrejme to plati za predpokladu ze chceme neco sdilet.. Ja proti nejsem - ackoliv bezpecnostni rizika si uvedomuju Embarassed


Naposledy upravil sir.Michell dne 20.8.2006, 23:46, celkově upraveno 1 krát.
Panna Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie sir.MichellZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 20.8.2006, 22:52  Předmět:  Re: Stahovani na mistni siti Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

sir.Michell napsal:
Tak jsem dnes nahodou s hruzou zjistil ze porad sdilim nejake adresare, jeste z meho davnejsiho pripojeni.. Nastesti ze mne hruza opadla potom co jsem zjistil ze vlastne nic moc nesdilim Laughing

V kazdem pripade, jsem nasel par lidi na siti co taky sdili.. Moje otazka do diskuze zni, jestli by jsme si nevytvorili vlastni skupinu.. Rekneme treba Mattioliho, protoze bydlim v "A".. Ale navrhnete.. Je to tam ted nejednotne a neprehledne.. Samozrejme to plati za predpokladu ze chceme neco sdilet.. Ja proti nejsem - ackoliv bezpecnostni rizika si uvedomuju Embarassed


Už jsem to tady jednou psal ... Netbios otevřenej do internetu ( ano, ono fyzická topologie je defakto LANka, ale uvědomte si, že všichni máme veřejný IPčka - pokud pak samozřejmě není někdo za vlastním routrem - jako třeba já Wink ) je prasárna největšího kalibru Exclamation ... jestli si chceš koledovat tak prosím ...

... pro ty ostatní, kterým záleží na zabezpečení jejich počítače:

Na firewallu vytvořit pravidla deny (zakázat) na následující porty:

137/TCP,UDP NetBIOS NetBIOS Name Service Official
138/TCP,UDP NetBIOS NetBIOS Datagram Service Official
139/TCP,UDP NetBIOS NetBIOS Session Service Official
445/TCP Microsoft-DS (Active Directory, Windows shares, Sasser-worm, Agobot, Zobotworm) Official
445/UDP Microsoft-DS SMB file sharing Official

... a taky:

135/TCP RPC Service (Blaster) Exclamation


Naposledy upravil dcom dne 21.8.2006, 14:02, celkově upraveno 2 krát.
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
QWER
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 25.7.2006
Příspěvky: 99


blank.gif

PříspěvekZaslal: 20.8.2006, 23:14  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

a tak.. a co vytvorit naky verejny FTPečko? a jiank kde zakazu ty porty? mam kerio.. tam je to automaticky ne?
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie QWERZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 20.8.2006, 23:33  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

QWER napsal:
a tak.. a co vytvorit naky verejny FTPečko? a jiank kde zakazu ty porty? mam kerio.. tam je to automaticky ne?


... o ftpku už tady diskuze proběhla ...

jinak co se týče keria, tak jdi do nastavení, pravidla, přidat nové pravidlo .. vybereš protokol (TCP nebo UDP, příp. obojí) a zadáš port a remote endpoint necháš any any ... nevím jakou máš verzi Keria ... mrkni kdyžtak do manuálu ... Cool
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
alkonius
Moderator
Moderator



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 955
Bydliště: NZM - B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 20.8.2006, 23:49  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Mozna by slo "nezapocitavani prenesenych dat uvnitr subnetu" dohodnout s Pragonetem ale otazka je co by na pripadnem SFTP bylo. Neco mi rika ze by freeware to nebude.... To uz by potom mel smysl nejaky DC++ hubik, ale stejne, kdyz dojde na lamani chleba, byt u toho nechci....
_________________
http://www.alko.cz/images/found_way_out.jpg
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie alkoniusZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
sir.Michell
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 44
Založen: 7.7.2006
Příspěvky: 61
Bydliště: Nove Zahradni Mesto

antiguabarbuda.gif

PříspěvekZaslal: 20.8.2006, 23:52  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak to je opravdu spatny.. Takze nesdilet nic? Myslim jako z bezpecnostniho hlediska..
Panna Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie sir.MichellZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.8.2006, 00:05  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

sir.Michell napsal:
Tak to je opravdu spatny.. Takze nesdilet nic? Myslim jako z bezpecnostniho hlediska..


... přesně tak ... Cool
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lubos
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 1.5.2005
Příspěvky: 619
Bydliště: Nove Zahradni Mesto C

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 21.8.2006, 13:45  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Stejne ma nenapada, co legalne by sme na tom tak zdielali Smile Smile
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie LubosZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
marty
Host
Host



Založen: 10.1.2006
Příspěvky: 106


jamaica.gif

PříspěvekZaslal: 21.8.2006, 13:48  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

co treba fotky z dovolene ? Very Happy
   OfflineOsobní galerie martyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.8.2006, 13:57  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

marty napsal(a):
co treba fotky z dovolene ? Very Happy


... no já mám fotky (nejen) z dovolené na webu ... Wink

http://gallery.d-netlabs.net/
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2