Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
tana
Host
Host



Založen: 3.8.2006
Příspěvky: 194
Bydliště: praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.8.2006, 19:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

to teda nevim, proč by musela být hned hysterka, třeba si to jen neuvědomila , proč ji všichni hned kamenujete......my taky máme sousedy co si užívaj nahlas a dobře jim tak........furt lepší než techno....a to si gréto myslíš, že všichni ostatní ted budou bručet pod peřinou...trochu tolerance...... Laughing
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie tanaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
evikkkk
Host
Host



Založen: 8.4.2006
Příspěvky: 172
Bydliště: Nové Zahradní Město C-Východ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.8.2006, 19:07  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

tana napsala:
to teda nevim, proč by musela být hned hysterka, třeba si to jen neuvědomila , proč ji všichni hned kamenujete......my taky máme sousedy co si užívaj nahlas a dobře jim tak........furt lepší než techno....a to si gréto myslíš, že všichni ostatní ted budou bručet pod peřinou...trochu tolerance...... Laughing


Kdyby jsi to slysela tak mluvis jinak.V mem pripade radeji techno...Se vsi vaznosti.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie evikkkkZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
QWER
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 25.7.2006
Příspěvky: 99


blank.gif

PříspěvekZaslal: 28.8.2006, 21:26  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

uplne souhalsim s tanou.. a myslim ze tohle neni jedine takove tema
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie QWERZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Dana
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 13.1.2006
Příspěvky: 21


blank.gif

PříspěvekZaslal: 29.8.2006, 07:07  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

QWER napsal:
uplne souhalsim s tanou.. a myslim ze tohle neni jedine takove tema
Není to třeba tak, že zloděj volá chyťte zloděje? Nemusí se každému líbit vše, co se na tomto fóru probírá. Ale možná že by stálo za zamyšlení, kolik času to stálo osoby, které Vám tady radí a jim neradil nikdo. Proto bylo toto forum založeno, že?
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie DanaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
tana
Host
Host



Založen: 3.8.2006
Příspěvky: 194
Bydliště: praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 29.8.2006, 09:03  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

dcom napsal:
LOL ...
dana....nechápu, co tím chtěl básník říci.....já jsem jen chtěla přijatelnou formou napsat, že občas se to tady mění v udavačství a psaní nesmyslnosti nejvyššího kalibru a prostě se mi jen příčí to, že se tady někteří vyjadřují jako ctnost sama a chybí jim trochu sebekritičnosti.....anavíc sem lidí chodí opravdu kvůli poradenství ohledně CG a ne aby tady řešili jakej soused jak chrápe a kdy chodí na záchod....a přijde mi hnus řikat paní nováková nesebrala hovno po svém psovi, zažalujeme ji.....ale faktem je, že spousta lidí si tady asi myslí něco jiného....takže hurá jdeme kamenovat sousedy a nazývat je hysterkama, jen proto, že si užívaj života........na druhou stranu, pokud řešíte jen tyto blbiny, tak je vlastně ten svět krásnej....
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie tanaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 6.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 29.8.2006, 09:05  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

tana napsala:
dcom napsal:
LOL ...
....a přijde mi hnus řikat paní nováková nesebrala hovno po svém psovi, zažalujeme ji.....


Mně teda přijde mnohem větší hnus a nechutnost, když tam ta paní to hovno nechá!!
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
tana
Host
Host



Založen: 3.8.2006
Příspěvky: 194
Bydliště: praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 29.8.2006, 09:16  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

YANEK napsal:
Laughing doufám že nebydlíš pod náma Mr. Green
banana.......to je zbytečné mrhání časem, kup si dobrej foták, až budeš psát tu žalobu kvůli hovnu, at to máš čím podložit
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie tanaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cibi
Moderator
Moderator


Věk: 38
Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 518


bahamas.gif

PříspěvekZaslal: 29.8.2006, 09:33  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

pekne drama tady robite Hammer berte prispevky trochu s nadhledem (jako cely svet kolem) a budete mit hned lepsi naladu Guitar
Beran Pohlaví:Muž Buvol SkrytýOsobní galerie CibiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Vonka
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 40
Založen: 24.2.2006
Příspěvky: 76
Bydliště: NZM-A, Bubeneč, Žďár n/S

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 29.8.2006, 09:42  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

musim podporit tanu, obcas to tu opravdu vypada, ze spousta z vas jen ceka na prilezitost, jak kazdou pitomost a souseda kritizovat... Sad
Rak Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie VonkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 29.8.2006, 10:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Kdo nepochopí, že to někdo s nadhledem a nadsázkou i píše, ten první použije fráze slýchané z mnoha stran.

Až se Ti , tano, dítko bude třeba ťapkat v hovínkách v trávě, nebude ti v noci spát apod.....pochopíš. Lhostejnost je to nejhorší, co nás může postihnout. Vidíme ji všude. Toť vše
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 29.8.2006, 10:30  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To Tana+Vonka: nazev topiku a kategorie ve ktere je zarazen bezne rika, ohledne ceho se debata v nem toci. Pokud se vam zda, ze je to o hloupostech tak to nectete, nekomentujte a ignorujte. Je to pomerne jednoduche. Narozdil od lejn na chodniku a hluceni po nocich samotne topiky na foru nikoho nerusi. Pokud se ovsem nejake z nich tykaji konkretne vas, pak chapu ze se jim snazite branit (nebrat osobne jde o hyperbolu). Osobne jsem az do vasich prispevku nemel k tomuhle topiku co napsat tak sem to proste nepsal a nekomentoval. Zkuste to taky...


Naposledy upravil MUSTANG dne 29.8.2006, 10:32, celkově upraveno 2 krát.
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
teta IVA
Host
Host



Založen: 2.4.2006
Příspěvky: 148
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 29.8.2006, 10:31  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Vonka napsal:
musim podporit tanu, obcas to tu opravdu vypada, ze spousta z vas jen ceka na prilezitost, jak kazdou pitomost a souseda kritizovat... Sad


Vypadá to tak? Snad si nemyslíš, že jsme z toho nadšený?! A to máme být ignoranti jak většina obyvatel NZM? Teď to nesměřuju na nějakou ženskou z C, ale když už se to rozjelo v tomhle vlákně..
Zrovna včera jsme s Milanem odklízeli po takovejch ignorantech velkou krabici s bordelem, někdo to zas nechal volně loženo u tříděnýho odpadu, vítr na tom začal pracovat..
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie teta IVAZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
tana
Host
Host



Založen: 3.8.2006
Příspěvky: 194
Bydliště: praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 29.8.2006, 10:32  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Milan V. napsal(a):
ruprt napsal:
Mě to vzbudilo a zprvu mě napadlo že snad někoho venku mlátí! vykouknu a sousedů veselo, poté nějaká slečna začala zlostně tleskat a volat bravo. No a tak nějak kolem té třetí hodiny po několikaterém opakování slovního spojení "já už nemůžu ty ku..o" zhasla opona. Tato pozdní premiéra se nesetkala s velkým ohlasem a tak doufám že hlavní aktéři si přečtou těchto pár řádků a show se nebude opakovat. Aspoň si zavřou okno, roubík by taky nebyl od věci a ve vaně se nebudou mlátit jako kapři pri výlovu.
Možná by to chtělo zjistit, jestli se nejedná o nějaký S/M salón ... Smile
to já greticko samozrejmě chápu, ale já jsem mluvila uplně o něčem jiném, což ty jsi očividně nepochopila......to hovno jsem dala jen jako příklad a vy jste se toho chytli, ale já jsem chtěla poukázat na to, že mluvíte o toleranci, ale vy sami ji postrádáte, jinak byste přece neřešili orgasmy sousedů s komentářem, který byl připojen...A to, že něco podle tebe není správné, vůbec neznamená, že je to pravda, to je pouze tvůj názor....
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie tanaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
tana
Host
Host



Založen: 3.8.2006
Příspěvky: 194
Bydliště: praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 29.8.2006, 10:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

PŘÁTELÉ nechme to spát, stejně je to o ničem......zdravim qwer a vonka, mějte se fajn
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie tanaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vonka
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 40
Založen: 24.2.2006
Příspěvky: 76
Bydliště: NZM-A, Bubeneč, Žďár n/S

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 29.8.2006, 10:49  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

teta IVA napsala:

Vypadá to tak? Snad si nemyslíš, že jsme z toho nadšený?! A to máme být ignoranti jak většina obyvatel NZM? Teď to nesměřuju na nějakou ženskou z C, ale když už se to rozjelo v tomhle vlákně..
Zrovna včera jsme s Milanem odklízeli po takovejch ignorantech velkou krabici s bordelem, někdo to zas nechal volně loženo u tříděnýho odpadu, vítr na tom začal pracovat..


Ignoranti v zadnym pripade, jen nevim jestli neco resi pouhe napsani na forum... A taky nejsi prvni, kdo odklizi nejaky bordel po jinych. Bohuzel, tak to u nas chodi a jen tak se to nezmeni Sad .
Ale to co se rozjelo v tomto topicu je preci dost prednany, nemyslis?
Rak Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie VonkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
teta IVA
Host
Host



Založen: 2.4.2006
Příspěvky: 148
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 29.8.2006, 11:05  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Vonka napsal:
teta IVA napsala:

Vypadá to tak? Snad si nemyslíš, že jsme z toho nadšený?! A to máme být ignoranti jak většina obyvatel NZM? Teď to nesměřuju na nějakou ženskou z C, ale když už se to rozjelo v tomhle vlákně..
Zrovna včera jsme s Milanem odklízeli po takovejch ignorantech velkou krabici s bordelem, někdo to zas nechal volně loženo u tříděnýho odpadu, vítr na tom začal pracovat..


Ignoranti v zadnym pripade, jen nevim jestli neco resi pouhe napsani na forum... A taky nejsi prvni, kdo odklizi nejaky bordel po jinych. Bohuzel, tak to u nas chodi a jen tak se to nezmeni Sad .
Ale to co se rozjelo v tomto topicu je preci dost prednany, nemyslis?


Přehnaný to nebylo, jen jsme si měli založit nový téma, dostalo se to z těch nadsázek vztažených k tématu diskuze jinam.
Mně je jasný, že nejsem první, kdo po někom uklízí bordel, akorát mě štve, že Milan i jiný lidi tohle dělali už několikrát. Sice to tak u nás chodí, ale to snad chceme změnit, ne?!
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie teta IVAZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vonka
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 40
Založen: 24.2.2006
Příspěvky: 76
Bydliště: NZM-A, Bubeneč, Žďár n/S

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 29.8.2006, 11:31  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

teta IVA napsala:

Přehnaný to nebylo, jen jsme si měli založit nový téma, dostalo se to z těch nadsázek vztažených k tématu diskuze jinam.
Mně je jasný, že nejsem první, kdo po někom uklízí bordel, akorát mě štve, že Milan i jiný lidi tohle dělali už několikrát. Sice to tak u nás chodí, ale to snad chceme změnit, ne?!


Zmenit? Urcite... Ani nevis, jak budu rad az tomu tak bude, jen tomu moc neverim... Uz nas s pritelkyni porad nebavi neco uklizet po jinych, ale jsme radi, ze na to nejsme sami Wink
Rak Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie VonkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
tana
Host
Host



Založen: 3.8.2006
Příspěvky: 194
Bydliště: praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 29.8.2006, 11:31  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

alkonius napsal:
horsi nez tv, u TV mas aspon program kdy co bezi, tady musis cekat... chtelo by to tv on demand Smile
teta iva.....a jak se to dá změnit? vyfotíš si je a dáš na net - ty co neuklízí odpad??? nic ve zlym, jen se ptám......
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie tanaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 29.8.2006, 11:36  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

tana napsala:
alkonius napsal:
horsi nez tv, u TV mas aspon program kdy co bezi, tady musis cekat... chtelo by to tv on demand Smile
teta iva.....a jak se to dá změnit? vyfotíš si je a dáš na net - ty co neuklízí odpad??? nic ve zlym, jen se ptám......


blbne ti quotovanie alebo len zle klikas? pozeram ze uz v druhom prispevku si odcitovala nejaky nespravny prispevok... sa pytam aby som vedel ci mam hladat chybu ak to nejako blbne, nie ze by som rypal
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
tana
Host
Host



Založen: 3.8.2006
Příspěvky: 194
Bydliště: praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 29.8.2006, 11:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

johny....tak to nevim, taky jsem koukala, že vypadám jak padlá na hlavu....dám odpověd na poslední příspěvek a takhle to dopadá Cool
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie tanaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
teta IVA
Host
Host



Založen: 2.4.2006
Příspěvky: 148
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 29.8.2006, 12:53  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

tana napsala:
alkonius napsal:
horsi nez tv, u TV mas aspon program kdy co bezi, tady musis cekat... chtelo by to tv on demand Smile
teta iva.....a jak se to dá změnit? vyfotíš si je a dáš na net - ty co neuklízí odpad??? nic ve zlym, jen se ptám......


Pokud se ptáš jen na odpadky, tak řešení je jasný - vidim někoho přímo na ulici, řeknu mu, ať si to odnese do velkoobjemovýho kontejneru. Klidně bych je i vyfotila, podle mě je jakákoli popularizace žádoucí.

Nevim, jestli jste to zaznamenali, ale pokud nám tyhle odpadky mimo kontejnery odklidí firma, zaplatíme si to z našeho společnýho účtu nad rámec běžných poplatků, a ta částka není malá.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie teta IVAZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
tana
Host
Host



Založen: 3.8.2006
Příspěvky: 194
Bydliště: praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 29.8.2006, 13:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

u nás je ten samej problém, akorát jsou přeplněné popelnice na tříděný odpad, válí se to tam po zemi, ale sousedi tvrdí, že to hodně dělaj lidi z jiných lokalit a dělníci ze staveb.....
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie tanaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
manzele
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 74
Založen: 12.2.2006
Příspěvky: 286
Bydliště: Nové Zahradní město blok B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 29.8.2006, 13:51  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

A tak jsme od orgasmů dospěli zase k těm popelnicím Very Happy
Slovy klasika:


Všeobecně převládající bláznovství nás učí přikládat cizímu mínění příliš velkou vážnost...Arthur Schopenhauer
Kozoroh  Buvol OfflineOsobní galerie manzeleZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 29.8.2006, 13:57  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

tana napsala:
Milan V. napsal(a):
ruprt napsal:
Mě to vzbudilo a zprvu mě napadlo že snad někoho venku mlátí! vykouknu a sousedů veselo, poté nějaká slečna začala zlostně tleskat a volat bravo. No a tak nějak kolem té třetí hodiny po několikaterém opakování slovního spojení "já už nemůžu ty ku..o" zhasla opona. Tato pozdní premiéra se nesetkala s velkým ohlasem a tak doufám že hlavní aktéři si přečtou těchto pár řádků a show se nebude opakovat. Aspoň si zavřou okno, roubík by taky nebyl od věci a ve vaně se nebudou mlátit jako kapři pri výlovu.
Možná by to chtělo zjistit, jestli se nejedná o nějaký S/M salón ... Smile
to já greticko samozrejmě chápu, ale já jsem mluvila uplně o něčem jiném, což ty jsi očividně nepochopila......to hovno jsem dala jen jako příklad a vy jste se toho chytli, ale já jsem chtěla poukázat na to, že mluvíte o toleranci, ale vy sami ji postrádáte, jinak byste přece neřešili orgasmy sousedů s komentářem, který byl připojen...A to, že něco podle tebe není správné, vůbec neznamená, že je to pravda, to je pouze tvůj názor....


A ty jsi, tano, ocividne nepochopila tu nadsazku, po ktere tak urputne volas.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 29.8.2006, 14:13  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Přesně tak to je, úklid v okolí kontejnerů provedený firmou stojí 500,- Kč a jsou to zbytečně vyhozené peníze ... Mad
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
tana
Host
Host



Založen: 3.8.2006
Příspěvky: 194
Bydliště: praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 29.8.2006, 14:34  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

for greticke...tak to máš gréto naprostou pravdu........nazývat dělohu jako hysterii jsem vážně nepochopila, ale jinak bys možná té holce nemusela tak závidět, že aspon prožila orgasmus.....to je samozrejmě nadsázka...... Wink
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie tanaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cibi
Moderator
Moderator


Věk: 38
Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 518


bahamas.gif

PříspěvekZaslal: 29.8.2006, 14:45  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

tana napsala:
for greticke...tak to máš gréto naprostou pravdu........nazývat dělohu jako hysterii jsem vážně nepochopila, ale jinak bys možná té holce nemusela tak závidět, že aspon prožila orgasmus.....to je samozrejmě nadsázka...... Wink

fyi deloha se rekne recky hystera..


mozna by admini uz mohli tento thread locknout, hmm?
Beran Pohlaví:Muž Buvol SkrytýOsobní galerie CibiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
tana
Host
Host



Založen: 3.8.2006
Příspěvky: 194
Bydliště: praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 29.8.2006, 15:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

to nám tam greta taky vysvětlila.....no nic, mějte se tu, užívejte si a zatím.....
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie tanaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
QWER
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 25.7.2006
Příspěvky: 99


blank.gif

PříspěvekZaslal: 29.8.2006, 21:57  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dana napsala:
QWER napsal:
uplne souhalsim s tanou.. a myslim ze tohle neni jedine takove tema
Není to třeba tak, že zloděj volá chyťte zloděje? Nemusí se každému líbit vše, co se na tomto fóru probírá. Ale možná že by stálo za zamyšlení, kolik času to stálo osoby, které Vám tady radí a jim neradil nikdo. Proto bylo toto forum založeno, že?

Co tím chceš řict? Shocked nak to nechapu.. jesli to ma neco společnyho stou kradeží autoradia tak se musim zasmat ..skus popsat co jsi tím chtela řict


zda se mi celkem blbý hned psat na net kdyz slyším že si soused uživá....
nebo jak tady bylo tema s nakou tou holkou s amateru nebo co to bylo..
taky blbost, kdyz neco vidim na netu hned to cpat lidem na foru aby o tom vědelí všichni..
jak se pak nekteří budou na sousedku koukat?Nebude se citit sousedka trochu trapne?
no takovich veci je tu hafec moc...
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie QWERZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
tana
Host
Host



Založen: 3.8.2006
Příspěvky: 194
Bydliště: praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 30.8.2006, 11:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ale mě nepohoršuje číst, že si někdo užívá, mě jen zarazilo, že greta si hned hraje na psychologa a dělá z ní hysterku a holku ubohou.....a hlavně se tady z toho udělala aféra taky mi přijde zvláštní hned fotit lidi a dávat je sem, třeba proto, že neuklidili po psovi.....a vy se chováte jak kdybyste byli ctnost sama......no, ve finále mě to může být vlastně uplně fuk, byla to blbost sem něco psát, mějte se hezky a nerozčilujte se kvůli blbostem
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie tanaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2