Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
martina mitchell
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 3.5.2005
Příspěvky: 63



PříspěvekZaslal: 29.7.2005, 14:17  Předmět:  ZMENA KLIENTSKEHO SERVISU - doufejme k lepsimu Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Vyjadreni CG k novinkam v klientskem servisu a nektere nove veci ohledne projektu v Suchdole.
POZN. Milan V.: Dovolil jsem si přílohu smazat a dát sem obsah toho dopisu přímo do příspěvku. Snad to nebude vadit ... Wink
V Praze dne 28.7.2005

věc : Posílení klientského servisu ze strany CENTRAL GROUP

Vážená paní Mitchell,

dovolte, abych Vás touto formou kontaktoval jménem vedení společnosti CENTRAL GROUP a informoval Vás o nových opatřeních směřujících k Vaší maximální spokojenosti s našimi produkty a službami.

V poslední době jsme zaznamenali několik podnětů od klientů v souvislosti s klientským servisem poskytovaným našimi osobními konzultanty v kancelářích firmy. V této souvislosti musíme uznat skutečnost, že při formování týmu osobních konzultantů jsme nepředpokládali tak vysoký počet prodejů bytů a rodinných domů, ke kterému od počátku tohoto roku došlo. V uplynulém období jsme prodávali často až dvojnásobek původně předpokládaného měsíčního množství bytů a domů.

Tato důvěra klientů nás velmi těší. zároveň však vyvolává výrazně zvýšené nároky na klientský servis. A je pravdou, že na tento nápor jsme nebyli v určitém období dostatečně pčipraveni. Tento stav by se dal lidově nazvat slovem „přehřátí“. S tím byla navíc spojena dlouhodobá pracovní absence nebo odchod na mateřskou dovolenou některých osobních konzultantů pověřených klientským servisem. Proto někteří z našich klientů se při kontaktu s jim určenými osobními konzultanty mohli setkat s časovou přetížeností těchto pracovníků a s tím spojenými komplikacemi. Pokud se tyto komplikace klientského servisu dotkly i Vás, přijměte za to od nás upřímnou omluvu a ujištění, že podobná situace se již nebude opakovat.

Jakmile jsme tyto nedostatky klientského servisu zaregistrovali, rozhodli jsme se s platností od 1. srpna 2005 provést následující organizační opatření, která by měla zásadním způsobem zlepšit klientský servis v sídle CENTRAL GROUP:
- pro jakékoliv klientské dotazy, výběr v rámci standardního provedení a sjednávání případných klientských změn nebudou nadále pro klienty jmenovitě určeni osobní konzultanti, jak tomu bylo doposud, ale klienti budou moci v případě jakéhokoliv dotazu nebo požadavku kontaktovat nově pojaté KONZULTačNÍ CENTRUM v sídle společnosti
- toto konzultační centrum bude v průběhu srpna 2005 klientům k dispozici každý pracovní den od 8 do 18 hod. (od září 2005 pak každý pracovní den od 8 do 19 hod.) na telefonních informačních linkách 261 141 027 a 261 141 028, případně na konzultačním e-mailu konzultace@central-group.cz.
- tento nový systém bude znamenat výrazně pružnější a rychlejší získávání informací a vyřizování požadavků
o klientské e-maily a kontakty prostřednictvím Osobních internetových stánek (OIS) by měly být vyřizovány běžně do několika hodin, nejpozději však příští pracovní den, stejně jako záležitosti řešené telefonicky
o schůzky, které si klienti vyžádají s konzultanty, se sjednávají s ohledem k časovým možnostem klienta, přičemž v případě jeho zájmu se mohou uskutečnit ještě týž den nebo nejpozději příští pracovní den (samozřejmě kromě časově exponovaných období na konci jednotlivých termínových sekcí a období předávání dokončených nemovitostí, kdy termíny pro sjednání schůzky s konzultantem mohou být o něco delší)
o klientům se bude věnovat ten z konzultantů, který bude pro termín schůzky vyhovující klientovi nejdříve časově k dispozici; bude-li mít klient zájem o jednání s konkrétním konzultantem, je to samozřejmě možné, ale v takovém případě může být termín pro sjednání schůzky delší.

Co se týká záležitostí, které klienti řeší se stavebními dozory přímo na stavbě, bude pro Vás hlavní kontaktní osobou stavební dozor – pan Petr Vejvoda (tel.: 737 212 377, e-mail: vejvoda@central-group.cz), v případě jeho nepřítomnosti nebo zaneprázdněnosti pak jeho zástupce – pan Jaroslav Daníšek (tel.: 731 125 593, e-mail: danisek@central-group.cz). Se stavebními dozory přímo na stavbě klienti řeší zejména své případné požadavky na drobné dispoziční změny a změny instalací a rovněž s nimi sjednávají případné kontrolní návštěvy na stavbě.

Další novinkou v našem klientském servisu od začátku srpna tohoto roku jsou nově pojaté Osobní internetové stránky (OIS). věříme, že jak jejich formu, tak zejména informace tam obsažené oceníte jako výrazný posun v rámci dalšího zlepšení našeho klientského servisu. V této souvislosti stojí za zmínku dosud jen velmi málo využívaná možnost sjednání dodatku smlouvy ohledně klientských změn elektronickou cestou prostřednictvím zabezpečené sekce OIS. Jedná se o velmi pružný a efektivní systém, který Vám může ušetřit osobní schůzku k uzavření dodatku. Vše může být vyřešeno elektronicky. Podrobné informace o této možnosti Vám poskytne naše konzultační centrum na výše uvedených telefonech anebo konzultační elektronické adrese.

společnosti CENTRAL GROUP velmi záleží na tom, aby všichni její klienti byli maximálně spokojeni. To je základem dlouhodobé koncepce rozvoje firmy. věříme tomu, že zatím s námi spokojeni jste. Pokud by se však stalo, že by se vyskytlo cokoliv, co by Vám nevyhovovalo nebo co byste navrhovali řešit jinak, budeme Vám velmi zavázáni, pokud budete kontaktovat přímo vedení naší společnosti (tj. generálního ředitele a výkonného ředitele a jejich sekretariát) prostřednictvím e-mailu vedeni@central-group.cz. Jakýmkoliv Vaším podnětem se budeme důkladně zabývat a v krátké době Vás zkontaktujeme zpětně.

věříme, že k Vaší spokojenosti přispěje také naše rozhodnutí podstatně zvýšit na naše vlastní náklady úroveň provedení Vašeho bytového domu (zejména úroveň společných prostorů), byť nás k tomuto finančně podstatně náročnějšímu plnění naše smlouva ani vydané stavební povolení jakkoliv nezavazuje. konkrétně se jedná o následující záležitosti:
- výrazně nadstandardní velkoformátové dlažby ve společných chodbách
- dřevěné obložkové zárubně z vnější strany vstupních bytových dveří
- výrazně nadstandardní výtahy značky Schindler (u bytových domů s výtahy)
- vstup a vjezd do bytového domu bude řešen miniaturními elektronickými čipy, což klientům umožní mít jen jeden klíč od vlastního bytu a pro ostatní vstupy do objektu užívat již jen tento čip
- všechny nyní realizované byty budou řešeny s vlastním měřením tepla, čímž reagujeme na převažující klientské preference (původně se počítalo s alternativní metodou rozúčtování celkové spotřeby tepla dle poměrů podlahových ploch)
- možnost napojení bytu na velmi vyspělé datové rozvody pro možnost vysokorychlostního internetu, satelitní televize a možnost zřízení videotelefonu. Podrobné informace o těchto možnostech a jejich cenách Vám poskytne naše konzultační centrum.
Zvýšené náklady nad rámec původně předpokládaného provedení představují v rámci jednoho bytového domu mnoho stovek tisíc korun navíc a u větších bytových domů tyto zvýšené náklady výrazně přesahují částku milionu korun na jeden bytový dům. Tyto zvýšené náklady ponese plně naše společnost. důvodem tohoto rozhodnutí je naše přesvědčení, že spokojený klient je nejlepší referencí pro naši společnost.

Co se týká vlastní výstavby, rádi bychom Vás ujistili, že realizace probíhá v odpovídající certifikované kvalitě a že termín dokončení stavby bude ze strany CENTRAL GROUP dodržen.

závěrem dovolte, abychom Vám poděkovali, že jste si pro pořízení svého nového bydlení vybrali naši společnost. uděláme vše proto, abyste byli maximálně spokojeni.

S pozdravem

Mgr. Dušan Kunovský, LL.M.
Generální ředitel
CENTRAL GROUP a.s.
   OfflineOsobní galerie martina mitchellZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 29.7.2005, 14:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

právě jsem dočetl stejný dopis, který jsem obdržel asi tak před dvěma hodinami ... upřímně, jsem překvapený, ale nutno podotknout, že velmi příjemně ... !great! Až tak razantní postup ze strany vedení CG v této věci jsem nečekal, skoro bych řekl, že nám jak mávnutím kouzelného proutku zmizí všechny problémy ... Very Happy
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Anonymní









PříspěvekZaslal: 29.7.2005, 16:03  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No, zase se neradujte predcasne. Napsat takovy dopis je pro dobreho salesmana zalezitost nekolika minut. Hura, budeme (spis budete) moci rict, az pokud tomu tak bude v praxi. Klientske stranky jsme taky meli a meli jsme na nich dostat servis, jaky slibovali na svem webu a rozhodne tomu tak nebylo. Ale snad to vyjde...
  
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 29.7.2005, 16:22  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

jasně, byla to nadsázka, ale v některých věcech by díky tomu mělo dojít k výrazným změnám ... Náš největší problém, komunikace s osobními konzultanty, by se tím měl vyřešit ... Pokud to samozřejmě všechno bude tak, jak je v těch dopisech napsáno ... Wink
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 2.8.2005, 13:49  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Možná zbytečné, ale doplním kontaktní telefony, snad pro ty, kteří se k nim ještě nedostali, stejně jako já ...
+420 261 141 027
+420 261 141 028


konzultanční centrum
Hlavní kontakt klienta v průběhu výstavby až do předání. přidělený pracovník konzultačního centra projednává s klientem jeho výběr v rámci standardu a dále určené možnosti nadstandardního provedení. Dále zajišťuje pro klienta v průběhu výstavby veškerý další servis, po dokončení výstavby sepisuje s klientem v kanceláři předávací protokol a předává mu určené dokumenty. - web CG -
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Martin Vonka
Host
Host


Věk: 45
Založen: 2.5.2005
Příspěvky: 100
Bydliště: Nové Zahradní město - C

denmark.gif

PříspěvekZaslal: 3.8.2005, 22:40  Předmět:  tak jsem ten jejich zrychleny klientsky servis vyzkousel :)) Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

hned 1. 8. rano jsem na CG zaslal par (zapeklitych) dotazu:

dobry den,
mel bych par dotazu:

1) V dokumentu "Posílení klientského servisu ze strany CENTRAL GROUP" se píše: "všechny nyní realizované byty budou řešeny s vlastním měřením tepla, čímž reagujeme na převažující klientské preference (původně se počítalo s alternativní metodou rozúčtování celkové spotřeby tepla dle poměrů podlahových ploch)"
moje otazka: jakym zpusobem bude teplo mereno ? pomerovymi meridly (vyparovaci, elektronicke) na jednotlivych telesech, kalorimetry ... ? jaky bude podil mezi zakladni a spotrebni slozkou pro rozuctovani ?

2) Jaka je spoctena merna spotreba tepla na vytapeni [treba v kWh/(m2rok)] meho bytu, pripadne celeho bytoveho domu ? jaka je geometricka charakteristika bytoveho domu A/V ?

3) kdo bude dodavatelem tepla ?

4) vymenikova stanice je pro kazdy bytovy dum samostatna, nebo jedna pro cely soubor sidliste (kde je v tomto pripade umistenač)

5) mohl bych videt energeticky stitek budovy ?

dekuji a preji krasny den


------------------------------------
a opravdu - hned odpoledne prisla odpoved (i kdyz krapet strucna), tucne zvyraznenemu jsem se uprime zasmal:

Vážený pane Vonko,
dovolte abychom zodpověd?li Vaše dotazy.

Teplo bude měřeno poměrovými měřidly, které budou umístěny na jednotlivých topných tělesech. Podíl mezi základní a spotřební složkou bude stanovem v souladu s platnou vyhláškou pro rozúčtování tepla.
Vaším dodavatelem tepla bude Pražská Teplárenská,a.s.
výměníkové stanice jsou pro každý dům samostatné.
Energetický štítek budovy bohužel není k nahlédnutí,ale můžeme Vás ujistit,že je upraven tak, aby splňoval požadavky úřadu a vyhlášku o vytápění budov.

S přáním příjemného dne
Jana Kohoutková
skupina klientských vztahů


-------------------------------------------------
bohuzel chybela odpoved na otazku cislo 2 (odpoved na ni me prakticky zajimala nejvice) - takze hned 1.8. vecer zasilam urgenci:

dekuji za rychlou vycerpavajici odpoved,
nicmene jste asi prehledla otazku c. 2: Jaka je spoctena merna spotreba tepla na vytapeni [treba v kWh/(m2rok)] meho bytu, pripadne celeho bytoveho domu ? jaka je geometricka charakteristika bytoveho domu A/V ?
moc rad bych znal odpoved, dekuji

------------------------
a odpoved prisla o DVA dny pozdeji Very Happy (3.8. odpoledne) a ponekud mimo misu !chin Smile :

Vážený pane Vonka,

na Vaši odpověd týkající se spotřeby tepla jsem zjistila tyto informace. Výše poplatků se přibližne pohybují za vodné + stočné + elektřinu u bytu o velikosti 4+kk 3700,- Kč měsíčně.

S pozdravem

Pokorná Miroslava

---------------------------

takze tam budu psat asi znova, stale nevim na cem jsem Confused
Býk Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie Martin VonkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 4.8.2005, 13:34  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jo, to jsou opravdu odborné dotazy, které by měli spíše podstoupit odborníkům u nich ve firmě, aby se vyhnuli takovýmto odpovědím, byť laikovi by tato odpověď jistě stačila, tobě ale asi Martine těžko ... Smile Je pravda, že některé věci by měly být známy už nyní, proto se divím, že třeba zrovna ten údaj o měrné spotřebě tepla na vytápění je taková tajnost ...

Já jsem psal na konzultační centrum včera po poledni mail s pár dotazy a žádostí o informace a zatím není ani přečtený ... Tak nevím, co si o tom mám myslet ... !chin
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 5.8.2005, 09:22  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak mi včera před 16hod. přišla odpověď s tím, že "mnou zaslané požadavky na informace si vyžádají informace od více složek a na některé dotazy mi tedy zašlou odpověď později". Dá se to pochopit, věci, které mě zajímají, nejsou nic, co by mohli osobní konzultanti řešit každý den, proto se ani nedivím, že ty informace budou shánět delší dobu ... Jsem zvědavý, co mi odpoví, jedná se mimochodem o informace ohledně okolí bytových domů, např. pruh zeleně podél práčské ul. (kam se asi jinak v budoucnu znovu nastěhují bezdomovci, pokud nedojde k pozemkovým úpravám dle projektu a následné vizualizace ... Confused ), což jsme už začali rozebírat jinde ...

Zaráží mě však ta skutečnost, že jsem svému, dříve přidělenému, "osobnímu konzultantovi" zasílal žádost s většinou nyní požadovaných informací (a dva další navazující e-maily, na které se ani neobtěžoval reagovat) a ten mi dodnes nebyl schopný kloudně odpovědět, asi ty informace stále ještě shání, nutno podotknout, že je to už déle než dva měsíce ... !chin Doufám, že se to nebude opakovat i v tomto případě ...
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Lubos
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 1.5.2005
Příspěvky: 619
Bydliště: Nove Zahradni Mesto C

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 5.8.2005, 09:56  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ja som zatial podobne stastie nemal. V utorok (2.8.) som zaslal cez klientske stranky jednoduchu otazku ohladne zaluzii, kde som sa pytal, ci je mozne zaluzie uvedene v ich cenniku instalovat este aj do bytov na ZM, alebo ci to vzhladom k pokrocilosti vystavby uz mozne nie je. Odpovede som sa zatial nedockal. Rolling Eyes
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie LubosZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 5.8.2005, 10:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Lubos napsal:
Ja som zatial podobne stastie nemal. V utorok (2.8.) som zaslal cez klientske stranky jednoduchu otazku ohladne zaluzii, kde som sa pytal, ci je mozne zaluzie uvedene v ich cenniku instalovat este aj do bytov na ZM, alebo ci to vzhladom k pokrocilosti vystavby uz mozne nie je. Odpovede som sa zatial nedockal. Rolling Eyes
Hmmm ... !chin Já myslím, že by v tom neměl být problém, ty žaluzie se stejně montují až do hotového, pokud bys je chtěl přece by jenom objednávat přes CG, tak až někdy před koncem celé realizace, jinak je to na nás ... Wink
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Lubos
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 1.5.2005
Příspěvky: 619
Bydliště: Nove Zahradni Mesto C

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 5.8.2005, 10:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Milan V. napsal(a):
Hmmm ... !chin Já myslím, že by v tom neměl být problém, ty žaluzie se stejně montují až do hotového, pokud bys je chtěl přece by jenom objednávat přes CG, tak až někdy před koncem celé realizace, jinak je to na nás ... Wink


Ano, tu otazku som sa pytal este predtym, ako sme tu rozbehli nas zamer o spolocnom objednani Wink Ale aspon vidim, ze ten cas na odpoved bol iba dalsi plany slub. Prave vcera mi dorazil "normalnou" postou este raz znamy list o zlepseni klientskeho servisu a o odpovediach behom niekolkych hodin, max. druhy pracovny den. Tak som sa tomu musel schuti zasmiat Wink
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie LubosZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 5.8.2005, 11:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Od té doby jsem psal na konzultační centrum dvakrát - poprvé mi dorazila částečná odpověď následující den, viz. můj příspěvek výše, a podruhé, šlo pouze o krátké upřesnění, to bylo zhruba po dvou hodinách ... !chin S odpovědí na ten rozsáhlejší e-mail nespěchám, ale ač ta odpověď vypadá k světu a nebudu se na n? muset obracet ještě několikrát s dalšími a dalšími žádostmi o upřesnění předešlých odpovědí ... Neutral
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Martin Vonka
Host
Host


Věk: 45
Založen: 2.5.2005
Příspěvky: 100
Bydliště: Nové Zahradní město - C

denmark.gif

PříspěvekZaslal: 8.8.2005, 16:35  Předmět:  moje prosba Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ač je nějaká sranda - prosím všechny klienty, aby do Klientského centra napsali dotaz ve smyslu "Jaká je měrná spotřeba tepla na vytápění mého bytu - v kWh/(m2rok) a mohu vidět energetický štítek bytového domu, kde budu bydlet?"
(případné info na http://www.mv-byt.wz.cz/)

mně na to nechtějí odpovědět, tak ač to zjistí, když se bude ptát více lidí Smile
Býk Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie Martin VonkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 7.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 8.8.2005, 20:56  Předmět:  Re: moje prosba Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Martin Vonka napsal:


mně na to nechtějí odpovědět, tak ač to zjistí, když se bude ptát více lidí Smile


Posláno, taky by me to zajimalo, ale asi to bude na hrane....
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 9.8.2005, 14:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

příští týden půjdeme znovu na stavbu, zeptám se stavebního dozoru, ten by podobné údaje měl mít v malíku nebo alespoň by je měl bez problémů během chvíle dohledat ... Wink
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 12.8.2005, 12:17  Předmět:  odpověď na dotazy po změně komunikace s klienty Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Už je to déle než týden, co jsem psal své dotazy, přišla mi sice dílčí odpověď (viz. výše), nicméně zodpovězení jsem se stále ještě nedočkal ... Tak doufám, že to s tou změnou klientského přístupu a servisu a já nevím čeho ještě dalšího, nebyla jen pouhá proklamace a marketingově hezky formulovaný dopis ... !chin
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Lubos
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 1.5.2005
Příspěvky: 619
Bydliště: Nove Zahradni Mesto C

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 15.8.2005, 11:16  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Len pre zaujimavost odpoved na ten moj dotaz ohladne zaluzii, posielany 2.8., mi este stale nedorazila Smile Zajtra tomu budu 2 tyzdne.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie LubosZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Martin Vonka
Host
Host


Věk: 45
Založen: 2.5.2005
Příspěvky: 100
Bydliště: Nové Zahradní město - C

denmark.gif

PříspěvekZaslal: 16.8.2005, 21:34  Předmět:  prosba Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lidicky! prosim !
a) nevite nekdo podlahovou plochu bytoveho domu C na Nivem zahr. meste... ja se uz ptal na K. centru aspon 2x a oni mi odpovi vzdy na jine otazky a tuto vynechaji... uz me nebavi jim psat jako blbec znovu a znovu...
b) nedisponuje nekdo (neoficielne) projektovou dokumentaci k novemu zahr. mestu (projekt cele bytovky, ne jednoho bytu) ? chtel bych si neco spocitat Smile

diky a mejte se s CG radi Smile
ja je mam rad, protoze mi udelali spatne obklady v koupelne (vynechali mi listely kolem zrcadla), ale CG to reklamuje na obkladacich a speje to ke zdarnemu vysledku !great!
Býk Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie Martin VonkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 7.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 16.8.2005, 23:05  Předmět:  Re: prosba Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Martin Vonka napsal:
lidicky! prosim !
ja je mam rad, protoze mi udelali spatne obklady v koupelne (vynechali mi listely kolem zrcadla), ale CG to reklamuje na obkladacich a speje to ke zdarnemu vysledku !great!


To jsou kolem zrcadla standartne listely nebo je to za tucny priplatek, ja myslel ze zrcadlo tam daji maximalne visaci.

Jak to vypada s tim tizenym schodem u vstupu na balkon?
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Martin Vonka
Host
Host


Věk: 45
Založen: 2.5.2005
Příspěvky: 100
Bydliště: Nové Zahradní město - C

denmark.gif

PříspěvekZaslal: 17.8.2005, 09:55  Předmět:  ... Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

listely jsou za pekne tucny prachy Smile zrcadlo je nalepene na stene a listely kolem neho...

ad schudky> cekam az se jeden pravnik, co me kdysi ucil Stavebni zakon, vrati z dovolene, pak za nim zajdu a zjistim jeho odborny nazor... a pak to s centralgrúpem rozjedeme ! !bomb!
Býk Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie Martin VonkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 7.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 17.8.2005, 11:32  Předmět:  Re: ... Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Martin Vonka napsal:
listely jsou za pekne tucny prachy Smile zrcadlo je nalepene na stene a listely kolem neho...

ad schudky> cekam az se jeden pravnik, co me kdysi ucil Stavebni zakon, vrati z dovolene, pak za nim zajdu a zjistim jeho odborny nazor... a pak to s centralgrúpem rozjedeme ! !bomb!


Taky jsem touzil po tomhle obkladu ale za ty prachy si radsi necham zajit chut, jak je tam reseno to uchyceni toho zrcadlač obaval jsem se totiz, pokud by se nahodou rozbilo, abych nemusel rozmlatit celou koupelnu kvuli vymene?

Jeste me napadlo, jestli se nahodou nezmensi velikost balkonove plochy kvuli dodatecnemu zatepleni?Asi ano, to bude dalsi hrebicek do rakve !great! !great!
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 7.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 17.8.2005, 11:35  Předmět:  Re: moje prosba Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Banana napsal:
Martin Vonka napsal:


mně na to nechtějí odpovědět, tak ač to zjistí, když se bude ptát více lidí Smile


Posláno, taky by me to zajimalo, ale asi to bude na hrane....


Dorazila odpoved, ze muj specialni pozadavek zjisti na projekci, uz je to tyden a jeste nic nezjistili Shocked Shocked Shocked Shocked
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Martin Vonka
Host
Host


Věk: 45
Založen: 2.5.2005
Příspěvky: 100
Bydliště: Nové Zahradní město - C

denmark.gif

PříspěvekZaslal: 17.8.2005, 11:39  Předmět:  ... Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

to zrcadlo se normalne nalepi... co jsem videl, tak pri trose vule jde i pak zrcadlo sundat, resp. rozbite taky a snad i zbytky po lepidle vycistit...

jinak co se tyce toho zatepleni... pokud mate uz v projektu zatepleni, tak se podlahova plocha asi nezmeni, jinak ja mam dodatecne zatepleno asi snad 3 cm, coz dela cca 0,1 m2, coz je otazka, zda se tim zabyvat...
Býk Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie Martin VonkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 7.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 17.8.2005, 14:14  Předmět:  Re: ... Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Martin Vonka napsal:
jinak co se tyce toho zatepleni... pokud mate uz v projektu zatepleni, tak se podlahova plocha asi nezmeni, jinak ja mam dodatecne zatepleno asi snad 3 cm, coz dela cca 0,1 m2, coz je otazka, zda se tim zabyvat...


To zatepleni tam puvodne nebylo, to se delalo dodatecne, ale je pravda, ze to jsou jenom ty 3cm, takze to by cinilo zanedbatelnou plochu, to je pravda, coz vsak cini priblizne 2 000Kc!
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 29.8.2005, 10:39  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Takže jsem stále ještě nedostal odpověď na dotazy zasílané klientskému centru přes osobní stránky týkající se především okolí bytových domů, zítra to budou tři týdny, co jsem ho zasílal … Spíše to vypadá, že máme většinu věcí v zaběhlých kolejích, avizované změny k lepšímu nikde ... !chin Evil or Very Mad
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Lubos
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 1.5.2005
Příspěvky: 619
Bydliště: Nove Zahradni Mesto C

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 29.8.2005, 11:24  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Milan V. napsal(a):
Takže jsem stále ještě nedostal odpověď na dotazy zasílané klientskému centru přes osobní stránky týkající se především okolí bytových domů, zítra to budou tři týdny, co jsem ho zasílal … Spíše to vypadá, že máme většinu věcí v zaběhlých kolejích, avizované změny k lepšímu nikde ... !chin Evil or Very Mad


Uplny suhlas. Ani na moju otazku ohladne zaluzii neprisla odpoved, bude to tusim uz mesiac. Je mi uz uplne jedno, co mi odpovedia (cas na odpoved v ramci slusnosti uz podla mna davno vyprsal a okrem toho, napad so spolocnou objednavkou lepsich zaluzii sa mi aj tak paci viac), napriek tomu som vsak velmi zvedavy, ci sa vobec odpovede dockam.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie LubosZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 31.8.2005, 16:18  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

včera jsem to tedy znovu urgoval a dostalo se mi opět pouze dílčí odpovědi se jménem konkrétního člověka, který mi má v nejbližší době odpovědět ohledně té ožehavé otázky s okolím bytového domu ... Obdobnou odpověď jsem ovšem dostal už před těmi čtyřmi týdny ... Pozitivní je, že mi odpověděli na další otázku, na kterou jsem se ptal ... Pokud to takhle půjde dál, na několikrát bych mohl obdržet odpovědi na všechny ... Smile
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 15.9.2005, 16:26  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Je to zhruba 6 týdně, co jsem psal své dotazy, doteď mi nezůstal zodpovězený ten nejdůležitější ... To skoro vypadá, že s ožehavými dotazy má CG problémy ... Neutral Ani mě tolik nezajímá několikáté upozornění na prodloužení otevírací doby konzultačního centra, to už vím, ale spíše bych se rád dočkal odpovědi na některé dotazy, které nejsou některým lidem z CG moc příjemné, jinak si to nedokážu vysvětlit, že se na ně zdráhají odpovědět ... Energetický štítek budovy, realizace přístupových komunikací, zeleň v okolí bytových domů ... !chin Dnes jsem se tedy trochu důrazněji pčipomněl ...
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 21.9.2005, 16:53  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Druhý den po urgenci jsem konečně dostal odpověď ...

Exclamation právě jsem přišel na to, že v sekci "Termíny pro sjednávání klientských změn" na osobních internetových stránkách se konečně nějaké objevily ... Jsou tam pro 1. a 2. termínovou sekci, do té druhé spadá uzavření smlouvy (do 30. 11.) na některé věci, které by nás zajímat mohly - videotelefon, sádrokartonové podhledy, atd. ... To aby to člověk permanentně procházel, aby se tam neobjevilo něco důležitého a aby to případně neprošvihl ... Neutral
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2