Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Martin Vonka
Host
Host


Věk: 45
Založen: 2.5.2005
Příspěvky: 100
Bydliště: Nové Zahradní město - C

denmark.gif

PříspěvekZaslal: 20.9.2006, 17:14  Předmět:  pokec s redaktorkou MF DNES Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ozvala se mi redaktorka, ze dela clanek o bytove vystavbe - developeri versus zakaznici... kdo by si s ni chtel pokecat o svych osobnich zkusenostech s bytem a CG (a hlavne mel cas na osobni schuzku), tak at sem napise, prosim, email a ja ji rano Vase kontakty zaslu... diky
Býk Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie Martin VonkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 20.9.2006, 17:58  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zní to zajímavě, klidně bych šel, ale ta schůzka by se musela uskutečnit někdy ve večerních či podvečerních hodinách, tj. od 18hod. dále ...
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 20.9.2006, 18:24  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jen aby to pak bylo objektivní...
Řekla bych, že CG platí MF Dnes slušný prachy za inzerci apod.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ru
Host
Host



Založen: 25.8.2006
Příspěvky: 125
Bydliště: NZM-G

blank.gif

PříspěvekZaslal: 20.9.2006, 23:09  Předmět:  Re: pokec s redaktorkou MF DNES Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Martin Vonka napsal:
ozvala se mi redaktorka, ze dela clanek o bytove vystavbe - developeri versus zakaznici... kdo by si s ni chtel pokecat o svych osobnich zkusenostech s bytem a CG (a hlavne mel cas na osobni schuzku), tak at sem napise, prosim, email a ja ji rano Vase kontakty zaslu... diky


pokud by ji stacilo, kdyz ji pisemne ( = mailem) odpovim na jeji otazky, tak jdu do toho; Razz
_________________
ru

GM/IT$ d++ s:+ a C++++ UL++C P+ L++@ E-- W++ N o? K? w+++
O M- V- PS+ PE++ Y+++ PGP t+++ 5? X-- R++ tv- b++++ !DI D++
G+ e* h--- r++ y+++
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie ruZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 21.9.2006, 11:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

mne napisala tiez na admin mail, greticka sa s nou tusim dnes ma stretnut alebo tak nieco
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 21.9.2006, 12:16  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Už jsem se s ní setkala. A víte, že jí pí Netolická sdělila, že NZM je bez problémů, že jí žádná stížnost nepřišla?

To jen pro ty, kdo si myslí, že CG alespoň o píď z vlastního přesvědčení ustoupí. Hovořila jsem za sebe, tak nemusíte mít nikdo strach. Následky si ponesu sama.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Lu
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 44
Založen: 24.8.2006
Příspěvky: 419
Bydliště: NZM-G

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.9.2006, 13:30  Předmět:  MF Dnes Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

greticka napsala:
Už jsem se s ní setkala. A víte, že jí pí Netolická sdělila, že NZM je bez problémů, že jí žádná stížnost nepřišla?
To jen pro ty, kdo si myslí, že CG alespoň o píď z vlastního přesvědčení ustoupí. Hovořila jsem za sebe, tak nemusíte mít nikdo strach. Následky si ponesu sama.


Ahoj Greti, nevis, kdy to hodlaji otisknout. Jsem docela zvedava Dekuji.
Vodnář Pohlaví:Žena Koza SkrytýOsobní galerie LuZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.9.2006, 13:34  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Hihi.. tak koukám, že neexistuju... že jsem ždáné stížnosti neposílala.. No jo, vlastně peníze už banka zaplatila, tak přestávaám existovat.. co bych chtěla, že?
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 21.9.2006, 15:12  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

greticka napsala:
Už jsem se s ní setkala. A víte, že jí pí Netolická sdělila, že NZM je bez problémů, že jí žádná stížnost nepřišla?

To jen pro ty, kdo si myslí, že CG alespoň o píď z vlastního přesvědčení ustoupí. Hovořila jsem za sebe, tak nemusíte mít nikdo strach. Následky si ponesu sama.


heh... no tak to je teda fakt "pí" Netolická Very Happy
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 21.9.2006, 16:22  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj, zatím nevím. ještě budu autorizovat text, tak se zeptám. ještě jsem dohodila jednu osůbku z NZM

Měla by tomuto tématu být věnována celá stránka a najdeme tam údajně vyjádření právníků, bydlících i developerů. Snad to nebude ostuda. je jasné, že z povídání budou vytaženy jen nějaké "špeky" kvůli čtivosti, protože to není medailon o Gretě a spol., že?
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.10.2006, 23:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Máš už nějaké info, kdy by měl vyjít ten článek? Docela se na to těším, jsem zvědavá co otisknou!
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lu
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 44
Založen: 24.8.2006
Příspěvky: 419
Bydliště: NZM-G

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 8.10.2006, 09:44  Předmět:  CG Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

AlíaTom napsala:
Máš už nějaké info, kdy by měl vyjít ten článek? Docela se na to těším, jsem zvědavá co otisknou!

Paní redaktorka si nakonec ani nenasla cas se s nami sejit a zpusob, jakym po nas chtela informace, byl zarazejici. Omluvila se, ze nestiha schuzku, a ze by uz chtela clanek dopsat - minule pondeli, a jestli bychom ji mohli neco napsat o zkusenostech s CG. Cituji otazku: "Jaké jsou vaše zkušenosti s CG?" Napsala jsem, že dobré i špatné a že jsem očekávala, že se bude ptát kontrétněji, tak poslala kontrétní dotaz: " Jaké jsou vaše negativní zkušenosti s CG?" To už bylo na mě trochu moc, zdá se, že článek je od začátku zamýšlen tendenčně, ať už s cílem více prodat náklad (coz me u MF Dnes mrzí) anebo (ani bych se nedivila) si jej objednal jiný z velkých developerů, kteří každý pátek v příloze Reality inzerují. Něco jsme ji sepsali, ale i pozitivní zkušenosti a požádala jsem ji o autorizaci, pokud z toho něco použije, což se zatím nestalo, takže článek asi ještě není...
Vodnář Pohlaví:Žena Koza SkrytýOsobní galerie LuZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
evikkkk
Host
Host



Založen: 8.4.2006
Příspěvky: 172
Bydliště: Nové Zahradní Město C-Východ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 17.10.2006, 05:33  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Neco malo jsem objevila dnes na www.idnes.cz rubrika ekonomika...."Bydleni v novem neni vzdy vyhra"...
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie evikkkkZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
romario
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 17.10.2006
Příspěvky: 7


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 17.10.2006, 08:36  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

teda ja nevim jak vam, ale me ten clanek na idnes prijde napsan velmi tendencne a znacne neprofesionalne...
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie romarioZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
evikkkk
Host
Host



Založen: 8.4.2006
Příspěvky: 172
Bydliště: Nové Zahradní Město C-Východ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 17.10.2006, 08:46  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

V novinach MF Dnes je tomu venovana cela stranka....
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie evikkkkZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
alkonius
Moderator
Moderator



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 955
Bydliště: NZM - B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 17.10.2006, 09:29  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

zkusi nekdo naskenovat? Kolikrat je v clanku zmineno slovo "Central" a "Group" ve spojitosti s "leader" jednicka, vedouci...

Jezis a ja chvili cekal ze pani redaktorka ma chut udelat neco pro lidi....
_________________
http://www.alko.cz/images/found_way_out.jpg
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie alkoniusZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 17.10.2006, 10:03  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jak jsem už na začátku psala, CG v MF DNES hojně inzeruje, tak proč by ho pošpiňovali a dělali něco pro lidi - ty jsou jim ukradený. Přitahnou čtenáře o to jim jde a vlastně ti ještě CG doporučí!
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
evikkkk
Host
Host



Založen: 8.4.2006
Příspěvky: 172
Bydliště: Nové Zahradní Město C-Východ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 17.10.2006, 10:04  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

je tam pruzkum lidi,kteri odpovidali na to,ktera firma se jim vybavi nejcasteji v souvislosti s novym bydlenim.V tom je jednicka CG....
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie evikkkkZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 17.10.2006, 10:13  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No jak jinak. Jen neuvádí v jakém slova smyslu. Myslím si, že spousta z vás při představě CG vidí rudě.
Za sebe mohu zatím říct, že jsme žádné problémy (až na pár drobností) s CG neměli, ale zatím jsme stále v "čekací" fázi, takže po nastěhování budu třeba psát úplně jinak. Na druhou stranu je asi fakt, že si člověk ideálního developera nevybere a může být asi i hůř.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
tana
Host
Host



Založen: 3.8.2006
Příspěvky: 194
Bydliště: praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 17.10.2006, 10:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

já osobně jsem s CG spokojená....vždy mi udělali kafe na prodejně, prodejce se usmíval a byl milý, nechali mě vybrat si koupelny apod., brali mi telefony ,stavební dozor byl také vždy nad věcí a mé reklamační nářky bral také s úsměvěm tudíž mě zbytečně neobtěžoval jejich vyřízením.........ve finále mi dovolili investovat několik milionů a tím podpořit jejich podnikatelský záměr... Tanec
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie tanaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lu
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 44
Založen: 24.8.2006
Příspěvky: 419
Bydliště: NZM-G

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 17.10.2006, 13:15  Předmět:  MF Dnes Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nevim, kolik z vas ten clanek cetlo, ale bylo to presne tak, jak jsem ocekavala po me "emailove" komunikaci s pani redaktorkou, viz. vyse. Nevim, jaky si klade clanek cil, ale je velmi tendencni a negativni smerem k developerum. Ani v jednom ze ctyr clanku, ktere se problematice venuji, jsem nenasla nic, co by vyznelo jednoznacne pozitivne! Tohle neni profesionalne odvedena prace...na strane jsou ctyri clanky - jeden shrnujici, jak developeri pospichaji, aby postavili co nejvice domu do roku 2008, kdy se planuje vyssi sazba DPH, a diky tomu staveji rychle a NEKVALITNE. Sam titulek clanku zni Bydleni v novem NENI vzdy vyhra...pak je od nejvetsich developeru vybran jeden zastupce za klienty, ktery popisuje sve zkusenosti, ale jen negativni - zastoupen je Finep, Skanska a NZM, kde zustala jen Greticka a jedina veta od Lenkii, pokud ale vim, tak pani redaktorka zpovidala mnohem vice lidi .... takze priste uz zadny cas pani Fukove venovat nebudu, protoze kdyz jsem se ja mohla snazit o objektivitu, tak ona se o ni mela snazit. ocekavala jsem vyvazenejsi clanek, netajim sve rozladeni Sad
Vodnář Pohlaví:Žena Koza SkrytýOsobní galerie LuZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 7.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 17.10.2006, 13:21  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tohle ani nikdo nemohl cekat ze to jinak dopadne. Hlavni duraz je kladen na ctivost ale o fakta moc nejde , rozhodne ne MDF.
MDF to je uz takovy polovicni bulvar. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lu
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 44
Založen: 24.8.2006
Příspěvky: 419
Bydliště: NZM-G

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 17.10.2006, 13:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Banana napsal:
MDF to je uz takovy polovicni bulvar.
Ja vim , ale ona sama (MFD) se jakemukoliv oznaceni za bulvarni strasne brani, tak at si dava pozor, co pak otiskuje Evil or Very Mad
Vodnář Pohlaví:Žena Koza SkrytýOsobní galerie LuZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MKDD
File moderator
File moderator


Věk: 48
Založen: 13.3.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 17.10.2006, 17:27  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zde je nascenovaný článek


ClanekMFD.PDF
 Komentář:

Soubory
 Soubor:  ClanekMFD.PDF
 Velikost:  553.75 kB
 Staženo:  438 krát
_________________
Mirek
Blíženci Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie MKDDZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2