Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Marie
Host
Host


Věk: 43
Založen: 26.1.2006
Příspěvky: 203
Bydliště: Zahradní město C

micronesia.gif

PříspěvekZaslal: 27.9.2006, 20:08  Předmět:  HLEDÁM KADEŘNICI zn. DLOUHODOBÉ VZTAHY Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jak již napovídá předmět, hledám kadeřnici pro dlouhodobé profesionální případně i přátelské vztahy . Vzhledem ke stěhování do nové lokality jsem o svoji předchozí kadeřničku přišla, tudíž jsem nucena hledat vhodnou náhradu a řekla jsem si, proč ne přímo zde na portále????! Hledám někoho se zkušenostmi nebo i bez nich (tedy alespoň nějaké minimum by to chtělo), ale s dobrými nápady a invencí. Zkrátka někoho, kdo i poradí a sám se zamyslí nad případným výtrovem na mé hlavě . Může být samozřejmě i kadeřník Embarassed Předem díky za eventuelní nabídky a jestli se vám nechce psát veřejně, je pochopitelně k dispozici můj e-mail pro soukromou zprávu. Těším se nejen na korespondenci, ale hlavně na úžasné budoucí účesy. A pokud to bude fungovat, další klientela je zaručena Very Happy
Beran Pohlaví:Žena Opice OfflineOsobní galerie MarieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.9.2006, 13:14  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Abych řekla pravdu, pokud bude kadeřnice šikovná, tak se ráda přidám Very Happy
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mirii
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 40
Založen: 14.2.2006
Příspěvky: 70
Bydliště: NZM-B,Mattioliho 17

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.9.2006, 14:37  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Urcite bych se k navsteve sikovne kadernice nenechala premlouvat... Very Happy
Blíženci Pohlaví:Žena Prase OfflineOsobní galerie MiriiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Marie
Host
Host


Věk: 43
Založen: 26.1.2006
Příspěvky: 203
Bydliště: Zahradní město C

micronesia.gif

PříspěvekZaslal: 30.9.2006, 18:46  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Vybrone, klientela by byla. Ovsem chybi nam, damy, to podstatne. Nase budouci sikovna kadernice Very Happy. No nic, chce to vydrz a to by bylo, aby z toho neco nebylo. Mejte se zatim krasne. BTW mate nejakou zkusenost ze salonu Franck Provost?Diky predem.
Beran Pohlaví:Žena Opice OfflineOsobní galerie MarieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
kahek2
Host
Host



Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 180
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 30.9.2006, 21:05  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

když budete mít dámy štěstí, udělají vám kadeřnictví v komerčních prostorách v domě E nebo F
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie kahek2Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 30.9.2006, 21:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

kahek2 napsal:
když budete mít dámy štěstí, udělají vám kadeřnictví v komerčních prostorách v domě E nebo F


ale to bude potom extra luxusne nadstandartne kadernictvo Very Happy
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
manzele
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 74
Založen: 12.2.2006
Příspěvky: 286
Bydliště: Nové Zahradní město blok B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 30.9.2006, 21:55  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

A možná vám ho i oplotí, aby bylo jen a jen pro vyvolené majitele bytů od CG Laughing
Kozoroh  Buvol OfflineOsobní galerie manzeleZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
tana
Host
Host



Založen: 3.8.2006
Příspěvky: 194
Bydliště: praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 1.10.2006, 14:06  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

...a možná přijde i kouzelník.....
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie tanaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 2.10.2006, 11:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Mám svou kadeřnici už léta. Je šikovná, a myslím, kdyby se dohodlo víc lidí, přijela by. Nebo můžete vyrazit za ní - ale až na Smíchov (Anděl).
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.10.2006, 11:18  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

... dámy ráda nabídnu "své služby", ale až tak za půl roku Sad
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Radka
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 5.12.2005
Příspěvky: 56


blank.gif

PříspěvekZaslal: 2.10.2006, 12:45  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ja muzu doporucit salon PORTRAIT, kadernici Sandru. Kadernictvi je v Soukenicke 5. Je to mlada kadernice, ktera nedela uniformni helmy Smile , ale dava ucesum moderni smrnc. Striha dobre, ale neni to vizazistka, profesionalni poradkyne, ktera by poradila strih dle typu osoby, veku, tvaru obliceje apod.
Nemuzu mluvit za vsechny jeji zakaznice, ale za par lidi, kteri jsou spokojeni ano.
   OfflineOsobní galerie RadkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Marie
Host
Host


Věk: 43
Založen: 26.1.2006
Příspěvky: 203
Bydliště: Zahradní město C

micronesia.gif

PříspěvekZaslal: 2.10.2006, 18:55  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Vidim, ze se to tu krasne rozjelo. Presne tyhle informace jsou potreba a myslim, ze je nevyuziji pouze ja.... Sikovna kadernice, to je zaklad uspechu Very Happy. Tak nam vsem preji, aby jsme ji/ho nasli. Joooo a to pripadne kadernictvi v E nebo F by taky nemuselo byt tak spatne. I kdyz takova kavarnicka nebo cukrarnicka by taky nebyla k zahozeni, ale to uz zase odbocuji od tematu. Preji vsem krasne bydleni na NZM a klidny vecer.
Beran Pohlaví:Žena Opice OfflineOsobní galerie MarieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Alina
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 43
Založen: 24.5.2006
Příspěvky: 50
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.10.2006, 21:03  Předmět:  HLEDÁM KADEŘNICI zn. DLOUHODOBÉ VZTAHY Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ja muzu doporucit Kadernictvi Sarm v Kamenicke ul. u Strossmayerova nam. Striha me tam uz leta Katka, kterou jsem doporucila i u nas v praci i kamoskam a vsechny si ji pochvalovaly. Jinak jsem take parkrat byla u Petry v Daniel Systems v Taborsky ulici a byla jsem s ni taky moc spokojena Wink
Beran Pohlaví:Žena Opice OfflineOsobní galerie AlinaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.10.2006, 23:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Taky přihazuju svůj tip. Kadeřnictví Bomton na Václavském náměstí - pasáž kina Jalta nebo Šimka a Grossmanna? Teď si nejsem jistá. Každopádně kadeřník Radek. Chodím tam už přes deset let a několi mých kolegyň na doporučení už nějaký ten rok taky. Cool
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Marie
Host
Host


Věk: 43
Založen: 26.1.2006
Příspěvky: 203
Bydliště: Zahradní město C

micronesia.gif

PříspěvekZaslal: 6.10.2006, 19:03  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak v Bomtonu jsem byla na doporučení své šéfky jednou a musim rict, ze mi to dorustalo vic nez rok Sad, takze tam pro me uz nee. Ale mozna jsem proste mela jen smulu noooo - to se stava. Jinak vsem dekuji za tipy a jak to tak vypada, tak si snad nakonec ani nebudu moct vybrat Very Happy krasny vecer vsem!
Beran Pohlaví:Žena Opice OfflineOsobní galerie MarieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 7.10.2006, 10:27  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

A ještě jedno vodítko, které všechny známe. My samy, resp. naše vlasy jsou vizitkou kadeřnictví, kam docházíme. Když vidím známou, která má opravdu pěkně ostříhané vlasy, neváhám se zeptat na tip.

Jenže já jsem věrná té své. Už k ní chodí i sousedka. Je to profesionálka a jestli čekám, že mi bude pochlebovat, když si něco přeji učesat, tak jsem narazila. Natvrdo mi řekne, že tohle prostě ne. Na svatbu mě i líčila, protože pracovala jako maskérka v TV a učesala i naše svatební hosty u nás doma

Marie, ty zrovna býváš ostříhaná docela fešně
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.10.2006, 09:21  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Marie napsala:
Tak v Bomtonu jsem byla na doporučení své šéfky jednou a musim rict, ze mi to dorustalo vic nez rok Sad, takze tam pro me uz nee. Ale mozna jsem proste mela jen smulu noooo - to se stava. Jinak vsem dekuji za tipy a jak to tak vypada, tak si snad nakonec ani nebudu moct vybrat Very Happy krasny vecer vsem!


No, každopádně souhlasím s tím, že tam je potřeba si vybrat, ke komu jít. Byla jsem tam párkrát, než jsem "zakotvila" u konkrétního kadeřníka Laughing
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2