Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
chruna
Anonymní








PříspěvekZaslal: 12.10.2006, 12:31  Předmět:  Aaaa Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Aaaaaa


Naposledy upravil chruna dne 21.4.2013, 20:34, celkově upraveno 3 krát.
  
tana
Host
Host



Založen: 3.8.2006
Příspěvky: 194
Bydliště: praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 13.10.2006, 21:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

....a budu se pak vznášet nad zemí???? jestli ne, tak tam nejdu...
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie tanaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
manzele
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 74
Založen: 12.2.2006
Příspěvky: 286
Bydliště: Nové Zahradní město blok B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 13.10.2006, 21:19  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

A kolik hodin denně budu muset cvičit, abych byl jako ten cvičenec
na fotografii na uváděné www stránce?? Budu na ten kurz vůbec mít dost peněz?
Kozoroh  Buvol OfflineOsobní galerie manzeleZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
evikkkk
Host
Host



Založen: 8.4.2006
Příspěvky: 172
Bydliště: Nové Zahradní Město C-Východ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 13.10.2006, 21:26  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

On prijde JoHny a debatu vam zatrhne,jako tu predchazejici... Rolling Eyes
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie evikkkkZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
tana
Host
Host



Založen: 3.8.2006
Příspěvky: 194
Bydliště: praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 13.10.2006, 21:26  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

manzele napsal(a):
A kolik hodin denně budu muset cvičit, abych byl jako ten cvičenec
na fotografii na uváděné www stránce?? Budu na ten kurz vůbec mít dost peněz?


a jaký typ oblečení si mám zakoupit??? a zmizí mi po tom celulitida??
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie tanaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
evikkkk
Host
Host



Založen: 8.4.2006
Příspěvky: 172
Bydliště: Nové Zahradní Město C-Východ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 13.10.2006, 21:33  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

tana napsala:
manzele napsal(a):
A kolik hodin denně budu muset cvičit, abych byl jako ten cvičenec
na fotografii na uváděné www stránce?? Budu na ten kurz vůbec mít dost peněz?


a jaký typ oblečení si mám zakoupit??? a zmizí mi po tom celulitida??



Ja bych radeji nalezla dusevni rovnovahu...Pomuze mi joga k tomu???
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie evikkkkZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
tana
Host
Host



Založen: 3.8.2006
Příspěvky: 194
Bydliště: praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 13.10.2006, 21:33  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

evikkkk napsala:
On prijde JoHny a debatu vam zatrhne,jako tu predchazejici... Rolling Eyes


bojim bojim....no jo, já bych to taky tak viděla....ale chruna to snad pochopí v dobrém
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie tanaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
chruna
Anonymní








PříspěvekZaslal: 16.10.2006, 15:21  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Aaaaaa


Naposledy upravil chruna dne 21.4.2013, 20:33, celkově upraveno 3 krát.
  
chia
Bezdomovec
Bezdomovec


Věk: 45
Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 3
Bydliště: NZH

blank.gif

PříspěvekZaslal: 16.10.2006, 17:18  Předmět:  zahradní město šňůra Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ahoj chrunko
chodim na jógu do blanický a někdy se to všechno semele... že bych občas potřeboval zajít třeba v pondělí

dá se teda přijít na jednotlivý hodiny a zaplatit?
je tam volno?
a to je na tom karláku?
myslel jsem že jsou někde na chodově...

díky



hari óm
Střelec Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie chiaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
tana
Host
Host



Založen: 3.8.2006
Příspěvky: 194
Bydliště: praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 16.10.2006, 17:59  Předmět:  Re: odpovědi na vaše otázky Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

chruna napsal(a):
to tana: Vznášet nad zemí fyzicky se nejspíš nebudeš (osobně nikoho takového totiž neznám), ale pokud budeš cvičit pravidelně, v myšlenkách se vznášet určitě budeš.

to manzele: V našem klubu se cvičí 1x týdně 2 hodiny a svaly drobet rostou. Jak dlouho a jak často cvičí ten kluk, to však nevím. Cvičení se platí pololetně a v přepočtu 1 lekce (2h) vychází na 60,-Kč.

to tana: Na cvičení stačí jakékoli pohodlné oblečení - třeba tričko a tepláky, a jakákoli podložka (osuška, deka, karimatka, … ), cvičí se zpravidla naboso. 2-3h před cvičením se nejí a nepije. Jóga není o tom, co máš na sobě, nebo zda se země dotkneš prsty či dlaněmi, je o tom, že posloucháš své tělo a cvičíš, jak ti samo dovolí, soustředíš se na dech a s každým výdechem vylepšuješ pozice.
A celulitida určitě nezmizí, ale pravděpodobně se nebude zhoršovat a časem se jistě zmírní.

to evikkkk: Z vlastní zkušenosti mohu říci, že hledáš-li duševní rovnováhu, s jógou jsi na správné cestě.

to chruna...asi opravdu cvičíš již dlouho, nebot tvé klidné odpovědi na mé - nechci komantovat jaké -dotazy, jsou obdivuhodné.
vznášet se tedy nebudu, vylepšovat pozice asi taky ne a v myšlenkách tak v těch se vznáším již dlouho...to prý ale všichni vodnáři...nicméně díky za tvůj výklad a přeji vám všem hodně úspěšných meditací...
btw....ta celulitida mi zmizela už při pouhém pomyšlení na cvičení..... Very Happy Very Happy
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie tanaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
chruna
Anonymní








PříspěvekZaslal: 16.10.2006, 18:21  Předmět:  Aaaaa Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Aaaaaa


Naposledy upravil chruna dne 21.4.2013, 20:31, celkově upraveno 1 krát.
  
chruna
Anonymní








PříspěvekZaslal: 16.10.2006, 18:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Aaaaaaa


Naposledy upravil chruna dne 21.4.2013, 20:32, celkově upraveno 2 krát.
  
manzele
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 74
Založen: 12.2.2006
Příspěvky: 286
Bydliště: Nové Zahradní město blok B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 17.10.2006, 13:28  Předmět:  Re: odpovědi na vaše otázky Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

tana napsala:

to chruna...asi opravdu cvičíš již dlouho, nebot tvé klidné odpovědi na mé - nechci komantovat jaké -dotazy, jsou obdivuhodné.
vznášet se tedy nebudu, vylepšovat pozice asi taky ne a v myšlenkách tak v těch se vznáším již dlouho...to prý ale všichni vodnáři...nicméně díky za tvůj výklad a přeji vám všem hodně úspěšných meditací...
btw....ta celulitida mi zmizela už při pouhém pomyšlení na cvičení..... Very Happy Very Happy


Tak to já se asi vznášet nebudu moci nikdy, protože jsem kozoroh,
a ti, jak známo, jsou zemití a vznášejí se možná jen při pozorování
(to tana ) rybiček.
Kozoroh  Buvol OfflineOsobní galerie manzeleZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
tana
Host
Host



Založen: 3.8.2006
Příspěvky: 194
Bydliště: praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 17.10.2006, 14:55  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

cruna ....co to prosím znamená hari om...tušim, že asi pozdrav, ale doslovně??? já že bych pak mohla oslnovat ve společnosti..... Smile
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie tanaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
chruna
Anonymní








PříspěvekZaslal: 17.10.2006, 15:12  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Aaaaaa


Naposledy upravil chruna dne 21.4.2013, 20:26, celkově upraveno 1 krát.
  
tana
Host
Host



Založen: 3.8.2006
Příspěvky: 194
Bydliště: praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 17.10.2006, 15:46  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

chruna napsal(a):
tana napsala:
cruna ....co to prosím znamená hari om...tušim, že asi pozdrav, ale doslovně??? já že bych pak mohla oslnovat ve společnosti..... Smile


to se zeptej chia, my se tak nezdravíme a společnost a systém JDŽ tu nepropaguju Cool


hmmm...tak to aby se v tom čert vyznal......on to není ani jogín jako jogin Rolling Eyes
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie tanaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
manzele
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 74
Založen: 12.2.2006
Příspěvky: 286
Bydliště: Nové Zahradní město blok B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 18.10.2006, 07:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

tana napsala:
chruna napsal(a):
tana napsala:
cruna ....co to prosím znamená hari om...tušim, že asi pozdrav, ale doslovně??? já že bych pak mohla oslnovat ve společnosti..... Smile


to se zeptej chia, my se tak nezdravíme a společnost a systém JDŽ tu nepropaguju Cool


hmmm...tak to aby se v tom čert vyznal......on to není ani jogín jako jogin Rolling Eyes




ad Tana: Hari Om-
Mantra vážící se k Višnuovi odstraňujícímu hříchy. Také tuto mantru používají jógíni i jako pozdrav, očištuje, údajně ji často používají starší lidé.

Stránka Českého svazu jógy začíná: Hari Óm, vážení přátelé- takže
jogíni se tak zdraví- blahopřeji.
Chia a JDŽ- tajuplná mluva Chruny Crying or Very sad

Nuž tedy HÓVP- hari óm, vážení přátelé
Kozoroh  Buvol OfflineOsobní galerie manzeleZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
tana
Host
Host



Založen: 3.8.2006
Příspěvky: 194
Bydliště: praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 18.10.2006, 09:39  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

manzele napsal(a):
tana napsala:
chruna napsal(a):
tana napsala:
cruna ....co to prosím znamená hari om...tušim, že asi pozdrav, ale doslovně??? já že bych pak mohla oslnovat ve společnosti..... Smile


to se zeptej chia, my se tak nezdravíme a společnost a systém JDŽ tu nepropaguju Cool


hmmm...tak to aby se v tom čert vyznal......on to není ani jogín jako jogin Rolling Eyes




ad Tana: Hari Om-
Mantra vážící se k Višnuovi odstraňujícímu hříchy. Také tuto mantru používají jógíni i jako pozdrav, očištuje, údajně ji často používají starší lidé.

Stránka Českého svazu jógy začíná: Hari Óm, vážení přátelé- takže
jogíni se tak zdraví- blahopřeji.
Chia a JDŽ- tajuplná mluva Chruny Crying or Very sad

Nuž tedy HÓVP- hari óm, vážení přátelé


děkuji za vyčerpávající informace, bylo to poučné
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie tanaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
chruna
Anonymní








PříspěvekZaslal: 18.10.2006, 10:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Aaaaaa


Naposledy upravil chruna dne 21.4.2013, 20:25, celkově upraveno 1 krát.
  
manzele
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 74
Založen: 12.2.2006
Příspěvky: 286
Bydliště: Nové Zahradní město blok B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 18.10.2006, 11:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

chruna napsal(a):
manzele napsal(a):
Chia a JDŽ- tajuplná mluva Chruny Crying or Very sad

Ráda bych se ohradila: nepíšu tajuplně - Chia je ten kluk, který zde píše, že chodí na jógu do Blanické, kde působí společnost Jóga v denním životě (JDŽ), což jsem psala v odpovědi pro něho. Čtěte, prosím, pozorněji.


Tak to se omlouvám, teprve teď po vysvětlení jsem byl osvícen (a to jsem ještě s jógou ani nazačal Laughing ) a pochopil jsem, co je to JDŽ, předtím to ve formě zkratky použito nebylo.
JDŽ mi připomíná MDŽ ( mezinárodní den žen pro ty, co nemají rádi zkratky)


Naposledy upravil manzele dne 18.10.2006, 11:24, celkově upraveno 1 krát.
Kozoroh  Buvol OfflineOsobní galerie manzeleZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
chia
Bezdomovec
Bezdomovec


Věk: 45
Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 3
Bydliště: NZH

blank.gif

PříspěvekZaslal: 18.10.2006, 11:12  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Legenda:
Chia - to jsem JÁ

Hari Óm - hari - pán Bow ; óm - svatý prazvuk vesmíru Guitar

ale prostě je to pozdrav z hiduismu, používají ho nějaký jogíni.

Mě osobně je pumpička jestli jogíni takový nebo makový, když člověk narazí na příjemnýho a inspirativního civičitele/učitele, kterej ho baví, tak může třeba čistit kanály nebo cvičit jógu zlomenýho krku a je to skvělý.

By se mohl dohodnou nějaký speciální pozdrav Zahradního města. Kterej by vyjadřoval hrdost a místní cítění, nás, kteří tu bydlíme!
Třeba indiáni se zdravily: "Ty jsi já" na znamení že nejou od sebe odděleni. Takže třeba: "Zdravím Zahradní město v Tobě, HURÁ!" Metal
Střelec Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie chiaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
tana
Host
Host



Založen: 3.8.2006
Příspěvky: 194
Bydliště: praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 18.10.2006, 11:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

chia napsal:
Legenda:
Chia - to jsem JÁ

Hari Óm - hari - pán Bow ; óm - svatý prazvuk vesmíru Guitar

ale prostě je to pozdrav z hiduismu, používají ho nějaký jogíni.

Mě osobně je pumpička jestli jogíni takový nebo makový, když člověk narazí na příjemnýho a inspirativního civičitele/učitele, kterej ho baví, tak může třeba čistit kanály nebo cvičit jógu zlomenýho krku a je to skvělý.

By se mohl dohodnou nějaký speciální pozdrav Zahradního města. Kterej by vyjadřoval hrdost a místní cítění, nás, kteří tu bydlíme!
Třeba indiáni se zdravily: "Ty jsi já" na znamení že nejou od sebe odděleni. Takže třeba: "Zdravím Zahradní město v Tobě, HURÁ!" Metal


chia....tak ted jsem pálem upadla ze židle.....já myslim, že obyvatelé nzm budou tímto pozdravem nadšeni ....... Shocked Very Happy Laughing Shocked a central by si to měl nachat vytesat zlatým písmem do fasády Razz hurá,hurá,hurá
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie tanaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2