Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Ladek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 49
Založen: 3.4.2006
Příspěvky: 43


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 20.10.2006, 06:58  Předmět:  Řešení reklamací ze strany UNISTAVu Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

citace:
Myslím, že k tyto stránky byly vytvořeny k tomu, aby se tu všichni kdo mají podobné problémy mohli předat zkušenosti a také se domluvit, pokud mají stejné problémy - na jejich společném řešení.

Náš případ je průsak vody, který byl reklamován na CG a bohužel nyní skončí u ČOI, díky laxnímu přístupu CG, nebyla reklamce ve stanovené době vyřešena. Byl bych vděčný za příspěvky, jaké máte zkušenosti s jednání zástupce fy.UNISTAV p. Antonína Víta.
Rak Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie LadekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
romario
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 17.10.2006
Příspěvky: 7


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 20.10.2006, 08:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

jedna se o prusak v dome A? vsimli jsme si, ze jiz k necemu podobnemu doslo, voda prosakovala dokonce az do garazi, pak to pravdepodobne nejak opravili, ovsem dnes rano jsem si v garazi opet vsiml vody na stejnem miste...
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie romarioZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ladek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 49
Založen: 3.4.2006
Příspěvky: 43


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 20.10.2006, 12:24  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

... to by mohlo mít souvislost... jedná se o byt č.11 v přízemí, takže jestli to prosakuje u nás / teče tam voda po stoupačkách už dva měsíce - je pravda, že asi na 14 dní to přestalo a teď to zase teče /, tak proč by to nemohlo prosakovat i pod námi ve sklepě. CG i UNISTAV zatím neměli zájem, tak snad po návštěvě inspektora ČOI se bude po více jak dvou měsících něco dít.
Byl bych rád kdyby se tady ozvali lidé, kteří měli co do činění s panem Vítem z fy. UNISTAV a napsali své zkušenosti z jednání s ním. Díky
Rak Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie LadekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 6.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 20.10.2006, 13:06  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Bavil jsem se s jednim delnikem z Unistavu a oni to meli nastavene tak, ze pokud nemeli podepsany a opraveny vsechny nedodelky co se zaznamenaly do tech formularu, tak jim CG nezaplatil jisty zbytek penez, takze byli celkem i ochotny to resit, ale ted, kdyz uz resi jenom reklamace a penize maji, tak to se jim moc nechce. Mad
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 20.10.2006, 13:39  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Při pohledu na plán domu mě napadá souvislost s kapající vodou v garážích o který už jsem psal http://www.novezahradnimesto.net/fpost14715.html#14715
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 20.10.2006, 15:23  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Mojí etudu s řešením jedné z reklamací už jsem sem psal, to jsem ale řešil s p. Juráskem, naprosto nevychovaným člověkem ... P. Jurásek fu fungoval s p. Vítem v době, kdy se ještě vesele stavělo ...
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Ladek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 49
Založen: 3.4.2006
Příspěvky: 43


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 23.10.2006, 16:45  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No, taky bych byl rád, kdybych tuhle závadu zjistil, když ještě peníze za byt nebyly na kontě CG.
Bohužel nad námi ještě nikdo nebydlel, takže to neprosakovalo....
S tím jak se hulvátsky chovají zástupci firem k zákazníkům asi moc neuděláme, věřím, že na ně taky dojde. Jen bych byl rád, kdybych mohl bydlet v novém bytě s klidem a řešit jiné věci než to, že možná přijdu domu a budeme tam mít potopu.
Rak Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie LadekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ladek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 49
Založen: 3.4.2006
Příspěvky: 43


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.10.2006, 18:30  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Taky jsem se tady dočetl, že v našem domě prosakovala někde voda ve 2. patře, jen už tam není psáno, jak to dopadlo.
Podle mě je lepší řešit věci včas a víc lidí a neotáčet hlavu stranou a čekat, jak to dopadne. Takže kdyby se tu někdo našel, kdo by mě v jednání podpořil, ať mi sem napíše. Dík
Rak Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie LadekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2