Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Axlboy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 30.5.2006
Příspěvky: 56


tuvala.gif

PříspěvekZaslal: 27.10.2006, 09:14  Předmět:  VIAGIA - Internet Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Od včerejška cca 26.10.2006 19:00 mi nejede internet, nestalo se to ještě někomu, volal jsem na Pragonet, ale nic hlášeno nemaji...

Jsem z Céčka, 1. patro..

Axl
   OfflineOsobní galerie AxlboyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
iq_tykve
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 20.10.2006
Příspěvky: 6


blank.gif

PříspěvekZaslal: 27.10.2006, 09:49  Předmět:  Re: VIAGIA - Internet Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Axlboy napsal(a):
Od včerejška cca 26.10.2006 19:00 mi nejede internet, nestalo se to ještě někomu, volal jsem na Pragonet, ale nic hlášeno nemaji...

Jsem z Céčka, 1. patro..

Axl


Asi se ti spatne nastartoval router, jelikoz v okamziku, ktery zminujes si kdosi hral s pojistkama v celem dome C Sad Pokud ho nevlastnis tak to bude nekde na switch-i Pragonetu a je traba je prudit.
Iq
   OfflineOsobní galerie iq_tykveZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Axlboy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 30.5.2006
Příspěvky: 56


tuvala.gif

PříspěvekZaslal: 27.10.2006, 09:51  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ja mam router, takze doporucujes restartovat ho?, ja jsem zkusil vytahnout kabel a napojit se naprimo, ale taky bez vysledku ....

pekne me to s.......

Axl
   OfflineOsobní galerie AxlboyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
iq_tykve
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 20.10.2006
Příspěvky: 6


blank.gif

PříspěvekZaslal: 27.10.2006, 09:56  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Axlboy napsal(a):
ja mam router, takze doporucujes restartovat ho?, ja jsem zkusil vytahnout kabel a napojit se naprimo, ale taky bez vysledku ....

pekne me to s.......

Axl


Jestli to nebezi i na primo, a jsi si jisty, ze tva konfigurace PC ci cehokoliv jineho nema spatne nastaveni, tak je to 100% port ve switch-i.
Takze ti zbyva pouze hallooo do Pragonetu.
Iq.
   OfflineOsobní galerie iq_tykveZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 27.10.2006, 18:05  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Axlboy napsal(a):
ja mam router, takze doporucujes restartovat ho?, ja jsem zkusil vytahnout kabel a napojit se naprimo, ale taky bez vysledku ....

pekne me to s.......

Axl


... zkus vyměnit patch cord - kolikrát bejvá problém na první vrstvě Wink ... jinak taky si zkontroluj IP konfiguraci, atd ... Wink Cool
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
T-Systems
Host
Host



Založen: 14.6.2006
Příspěvky: 172
Bydliště: Praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 30.10.2006, 11:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

to Axlboy: kontaktuj Kontaktní centrum - tel. 236 099 333, ty mají tech. prostředky jak to opeartivně řešit. Pokud je to problém dole na switchi, tak by to měli vidět sami; pokud je to něco u tebe (router, pc atd.), tak to bude složitější, ale i tak jim zavolej.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie T-SystemsZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 30.10.2006, 14:16  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

T-Systems napsal:
to Axlboy: kontaktuj Kontaktní centrum - tel. 236 099 333, ty mají tech. prostředky jak to opeartivně řešit. Pokud je to problém dole na switchi, tak by to měli vidět sami; pokud je to něco u tebe (router, pc atd.), tak to bude složitější, ale i tak jim zavolej.

Šlo by obnovit nálepky na racku se switchi? všera jsem s ekoukala a nějaký dobrák vyškrábal z nálepky právě to místo, kde byl kontaktní údaj na helplinku. Jedná se o dům C, východ
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 30.10.2006, 22:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lenkaii napsala:
T-Systems napsal:
to Axlboy: kontaktuj Kontaktní centrum - tel. 236 099 333, ty mají tech. prostředky jak to opeartivně řešit. Pokud je to problém dole na switchi, tak by to měli vidět sami; pokud je to něco u tebe (router, pc atd.), tak to bude složitější, ale i tak jim zavolej.

Šlo by obnovit nálepky na racku se switchi? všera jsem s ekoukala a nějaký dobrák vyškrábal z nálepky právě to místo, kde byl kontaktní údaj na helplinku. Jedná se o dům C, východ


btw. kde přesně jsou vůbec ty switche? bych se chtěl mrknout co tam vlastně máme ... Wink
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cibi
Moderator
Moderator


Věk: 39
Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 518


bahamas.gif

PříspěvekZaslal: 30.10.2006, 23:39  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

dcom napsal:
lenkaii napsala:
T-Systems napsal:
to Axlboy: kontaktuj Kontaktní centrum - tel. 236 099 333, ty mají tech. prostředky jak to opeartivně řešit. Pokud je to problém dole na switchi, tak by to měli vidět sami; pokud je to něco u tebe (router, pc atd.), tak to bude složitější, ale i tak jim zavolej.

Šlo by obnovit nálepky na racku se switchi? všera jsem s ekoukala a nějaký dobrák vyškrábal z nálepky právě to místo, kde byl kontaktní údaj na helplinku. Jedná se o dům C, východ


btw. kde přesně jsou vůbec ty switche? bych se chtěl mrknout co tam vlastně máme ... Wink

u vytahu na vychode v 1pp
Beran Pohlaví:Muž Buvol SkrytýOsobní galerie CibiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 31.10.2006, 00:06  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Cibi napsal:
dcom napsal:
lenkaii napsala:
T-Systems napsal:
to Axlboy: kontaktuj Kontaktní centrum - tel. 236 099 333, ty mají tech. prostředky jak to opeartivně řešit. Pokud je to problém dole na switchi, tak by to měli vidět sami; pokud je to něco u tebe (router, pc atd.), tak to bude složitější, ale i tak jim zavolej.

Šlo by obnovit nálepky na racku se switchi? všera jsem s ekoukala a nějaký dobrák vyškrábal z nálepky právě to místo, kde byl kontaktní údaj na helplinku. Jedná se o dům C, východ


btw. kde přesně jsou vůbec ty switche? bych se chtěl mrknout co tam vlastně máme ... Wink

u vytahu na vychode v 1pp


... dík, někdy se tam zajdu mrknout ... zajimá mě co to je přesně za switche ... Wink Cool
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 31.10.2006, 11:38  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tuším Cisco Catalyst Nebo tak nějak se to píše
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 31.10.2006, 12:03  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lenkaii napsala:
Tuším Cisco Catalyst Nebo tak nějak se to píše


jj ... to je přesně to co jsem chtěl vědět páč nic jinýho než Cisco neuznávám ... Wink Wink Wink Cool Very Happy
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
T-Systems
Host
Host



Založen: 14.6.2006
Příspěvky: 172
Bydliště: Praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.11.2006, 16:56  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

hele, nezmizela tady část debaty ?! Shocked
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie T-SystemsZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Cibi
Moderator
Moderator


Věk: 39
Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 518


bahamas.gif

PříspěvekZaslal: 3.11.2006, 17:20  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

T-Systems napsal:
hele, nezmizela tady část debaty ?! Shocked

http://www.novezahradnimesto.net/ftopic876.html
Beran Pohlaví:Muž Buvol SkrytýOsobní galerie CibiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2