Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Suzan
Host
Host


Věk: 48
Založen: 2.10.2005
Příspěvky: 181
Bydliště: Nové Zahradní Město D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 14.11.2006, 10:54  Předmět:  Trvalé bydliště Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Již zde toto téma bylo, ale je uzamčeno. Chtěla jsem se optat těch z Vás, kteří již bydlíte, zda jste se někdo přihlašoval dříve než bylo známé číslo popisné.
Jak už jsem někde psala občanka mi končí 26.11. Na úřadě na Praze 10 mi bylo řečeno, že opravdu stačí kupní smlouva a výpis z katastru nemovitostí, ale jelikož katastr pracuje tak jak pracuje, zapsaní ještě nejsme. Na CG mi bylo řečeno, že souhlas k trvalému bydlišti mi dají,ale až ve chvíli, kdy bude známo číslo popisné.
Což se zdá být logické. Jen jsem chtěla obejít dvojí šílenství po úřadech Sad
Kozoroh Pohlaví:Žena Králík OfflineOsobní galerie SuzanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 14.11.2006, 13:18  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Pokud vím tak to nejde - nemůžeš se přihlásit na adresu která úředně neexistuje.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Suzan
Host
Host


Věk: 48
Založen: 2.10.2005
Příspěvky: 181
Bydliště: Nové Zahradní Město D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.11.2006, 10:05  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lusvec napsal:
Pokud vím tak to nejde - nemůžeš se přihlásit na adresu která úředně neexistuje.

No já bych také řekla, ale dle info paní z úřadu by nám bývala stačila kupní smlouva a výpis z katastru, ulice je a číslo popisné je stejně věc úřadu... Nechtělo se,ale stejně nejprve zajdu na Phu 8 a až pak někdy na tu desítku.
Kozoroh Pohlaví:Žena Králík OfflineOsobní galerie SuzanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
alkonius
Moderator
Moderator



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 955
Bydliště: NZM - B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 15.11.2006, 14:36  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

doporucuji prostudovat HOWTO, druhy clanek http://www.novezahradnimesto.net/ftopic319.html kde se da najit vse potrebne o trvalem pobytu na NZM
_________________
http://www.alko.cz/images/found_way_out.jpg
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie alkoniusZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Suzan
Host
Host


Věk: 48
Založen: 2.10.2005
Příspěvky: 181
Bydliště: Nové Zahradní Město D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.11.2006, 14:55  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

alkonius napsal:
doporucuji prostudovat HOWTO, druhy clanek http://www.novezahradnimesto.net/ftopic319.html kde se da najit vse potrebne o trvalem pobytu na NZM

Děkuji, už mám prostudováno.
Jen je v tom malý háček, mně na CG řekli, že souhlas s trvalým pobytem mi dají až ve chvíli, kdy bude známa adresa. Na úřadě toto nepožadovali, stačili jim přesně ty doklady, které jsou uvedeny v daném příspěvku.
Kozoroh Pohlaví:Žena Králík OfflineOsobní galerie SuzanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
alkonius
Moderator
Moderator



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 955
Bydliště: NZM - B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 15.11.2006, 22:22  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jenze u domu D je adresa jiz znama, tohle se IMHO tykalo jen ABC v dobe, kdy nebyly pojmenovane ulice. Ted jsou ulice jasne a CP se daji odcitanim lehce odvodit.
_________________
http://www.alko.cz/images/found_way_out.jpg
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie alkoniusZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Suzan
Host
Host


Věk: 48
Založen: 2.10.2005
Příspěvky: 181
Bydliště: Nové Zahradní Město D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.11.2006, 22:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

alkonius napsal:
Jenze u domu D je adresa jiz znama, tohle se IMHO tykalo jen ABC v dobe, kdy nebyly pojmenovane ulice. Ted jsou ulice jasne a CP se daji odcitanim lehce odvodit.

Asi bych řekla, že je to jen o vstřícnosti... Co nadělám, nechám si tedy udělat jednu občanku na osmičce a hned jak si ji vyzvednu tak poběžím pro další Sad
Kozoroh Pohlaví:Žena Králík OfflineOsobní galerie SuzanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.11.2006, 23:33  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Suzan napsala:
alkonius napsal:
Jenze u domu D je adresa jiz znama, tohle se IMHO tykalo jen ABC v dobe, kdy nebyly pojmenovane ulice. Ted jsou ulice jasne a CP se daji odcitanim lehce odvodit.

Asi bych řekla, že je to jen o vstřícnosti... Co nadělám, nechám si tedy udělat jednu občanku na osmičce a hned jak si ji vyzvednu tak poběžím pro další Sad


no tak to zkus tipnout ... záleží jakej jseš vchod, ale mohlo by to bejt buď Mikanova 3252/3 nebo Velenovského 3252/2 a kdyžtak řekneš, že sis spletla čísla Wink Cool
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Suzan
Host
Host


Věk: 48
Založen: 2.10.2005
Příspěvky: 181
Bydliště: Nové Zahradní Město D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 16.11.2006, 11:01  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

dcom napsal:
Suzan napsala:
alkonius napsal:
Jenze u domu D je adresa jiz znama, tohle se IMHO tykalo jen ABC v dobe, kdy nebyly pojmenovane ulice. Ted jsou ulice jasne a CP se daji odcitanim lehce odvodit.

Asi bych řekla, že je to jen o vstřícnosti... Co nadělám, nechám si tedy udělat jednu občanku na osmičce a hned jak si ji vyzvednu tak poběžím pro další Sad


no tak to zkus tipnout ... záleží jakej jseš vchod, ale mohlo by to bejt buď Mikanova 3252/3 nebo Velenovského 3252/2 a kdyžtak řekneš, že sis spletla čísla Wink Cool

Kozoroh Pohlaví:Žena Králík OfflineOsobní galerie SuzanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 16.11.2006, 11:25  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

alkonius napsal:
Jenze u domu D je adresa jiz znama, tohle se IMHO tykalo jen ABC v dobe, kdy nebyly pojmenovane ulice. Ted jsou ulice jasne a CP se daji odcitanim lehce odvodit.


Většina adresy se možná dá odvodit ale dokud není rozhodnutí o přidělení čísla popisného tak adresa není. Pokud je mi známo tak číslo popisné je unikátní v rámci katastru a neznamená to že tam bude 3252. Například B je 3248 a 3249 je kdovíkde.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 16.11.2006, 11:38  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lusvec napsal:
alkonius napsal:
Jenze u domu D je adresa jiz znama, tohle se IMHO tykalo jen ABC v dobe, kdy nebyly pojmenovane ulice. Ted jsou ulice jasne a CP se daji odcitanim lehce odvodit.


Většina adresy se možná dá odvodit ale dokud není rozhodnutí o přidělení čísla popisného tak adresa není. Pokud je mi známo tak číslo popisné je unikátní v rámci katastru a neznamená to že tam bude 3252. Například B je 3248 a 3249 je kdovíkde.


... no jasně ... je možný, že to mezitím přidělili nějakýmu jinýmu baráku i když na katastru zatím nic není ... no každopádně ulice a čísla orientační jsou jasný ... Cool
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vaclav.vesely
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 13.11.2006
Příspěvky: 451
Bydliště: Praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.2.2007, 21:47  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Na dveřích baráku jsem našel papír oznamující přidělení orientačního čísla. Není mi ale jasné, jestli při žádosti o změně trvalého pobytu potřebuji kopii tohoto papíru a pokud ano, kde si ji mohu opatřit. HOWTO, jsem si přečetl, ale tohle jsem tam nenašel. Naopak se tam píše, že číslo vůbec nemusí být přiděleno, čemuž moc nerozumím - co potom do té občanky napíšou? Díky.
Panna Pohlaví:Muž Drak SkrytýOsobní galerie vaclav.veselyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Suzan
Host
Host


Věk: 48
Založen: 2.10.2005
Příspěvky: 181
Bydliště: Nové Zahradní Město D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.2.2007, 22:39  Předmět:  Trvalé bydliště Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Oznámení o přidělení čísla popisného nám přišel poštou od CG. K přihlášení jsem ho, ale nepotřebovala, neboť jsem se byla přihlásit dříve než jsem toto oznámení měla v ruce, jen jsem měla info o čísle popisném z toho papíru na vchodových dveřích
Kozoroh Pohlaví:Žena Králík OfflineOsobní galerie SuzanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Sisi
Bezdomovec
Bezdomovec


Věk: 42
Založen: 24.12.2006
Příspěvky: 7


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.2.2007, 00:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

A ten výpis z katastru musím taky mít?Nebo stačí jen kupní smlouva a ten papír,co nám teď přišel o čísle popisném.Každej tvrdí něco jiného.
Kozoroh Pohlaví:Žena Kohout OfflineOsobní galerie SisiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Suzan
Host
Host


Věk: 48
Založen: 2.10.2005
Příspěvky: 181
Bydliště: Nové Zahradní Město D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.2.2007, 00:42  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Sisi napsala:
A ten výpis z katastru musím taky mít?Nebo stačí jen kupní smlouva a ten papír,co nám teď přišel o čísle popisném.Každej tvrdí něco jiného.


Tak já měla kupní smlouvu - na tu se paní jen podívala a pak jsem měla od Central Groupu ten návrh na vklad do KN s originálním razítkem. Číslo popisné jsem si jen vyplnila do formuláře. Sice z toho nebyla paní nadšená,ale vzala mi to i bez dokladu o přidělení čísla popisného, když ten papír budeš mít s sebou nic nezkazíš Wink
Kozoroh Pohlaví:Žena Králík OfflineOsobní galerie SuzanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
aipion
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 18.11.2006
Příspěvky: 6


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 23.2.2007, 21:07  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jen mam maly dotaz, dekuji, kdyz mi nekdo pomuze s odpovedi...Pro prihlaseni potrebuji navrh na vklad do KN s originalnim razitkem...Ptal jsem se na CG a tam mi vytiskli z jejich archivu tento navrh. Je tam samozrejme razitko, ale cele je to kopie. Myslite si, ze to bude na urade stacit? Dekuju a mejte hezky den...
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie aipionZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Sisi
Bezdomovec
Bezdomovec


Věk: 42
Založen: 24.12.2006
Příspěvky: 7


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 25.2.2007, 00:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Netuším,jestli to bude stačit.Ale na CG je p.Vlčková,která má na starosti
katastr a ta obstará i originální výpis z katastru.Chodí tam každé úterý a čtvrtek a nechá vám ho na recepci CG.Když tam v pondělí ráno zavoláte,tak v ho můžete v úterý odpo mít.
Kozoroh Pohlaví:Žena Kohout OfflineOsobní galerie SisiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
aipion
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 18.11.2006
Příspěvky: 6


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 25.2.2007, 19:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dekuji za info, jste moc hodna, zkusim to...Hezky den...


Sisi napsala:
Netuším,jestli to bude stačit.Ale na CG je p.Vlčková,která má na starosti
katastr a ta obstará i originální výpis z katastru.Chodí tam každé úterý a čtvrtek a nechá vám ho na recepci CG.Když tam v pondělí ráno zavoláte,tak v ho můžete v úterý odpo mít.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie aipionZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
ThomasPRG
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 43
Založen: 2.1.2007
Příspěvky: 302
Bydliště: Mikanova 1, NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.3.2007, 12:25  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zdravim ... mam tu uz pripravenou slozku ohledne zmeny trvaleho bydliste a prihlaseni (vse mi dali dohromady na uradu P-10) s tim, ze to bude stacit ...Navrh na povoleni vkladu do KN - kopie s orig. razitkem (po dvou urgencich jsem odbrzel od CG), Doklad o prideleni CO a CP budove, Kolaudacni rozhodnuti, Smlouva o prevodu vlastnictvi jednotky, Zadost o vydani OP, Prihlasovaci listek, jedna fotky, diplom A vse originaly nebo overene kopie, jinak vas vyrazi. A 50 CZK -plati se na miste - nemusite nikam pro kolek atd.
Panna Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie ThomasPRGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
aipion
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 18.11.2006
Příspěvky: 6


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.3.2007, 14:45  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ThomasPRG napsal:
Zdravim ... mam tu uz pripravenou slozku ohledne zmeny trvaleho bydliste a prihlaseni (vse mi dali dohromady na uradu P-10) s tim, ze to bude stacit ...Navrh na povoleni vkladu do KN - kopie s orig. razitkem (po dvou urgencich jsem odbrzel od CG), Doklad o prideleni CO a CP budove, Kolaudacni rozhodnuti, Smlouva o prevodu vlastnictvi jednotky, Zadost o vydani OP, Prihlasovaci listek, jedna fotky, diplom A vse originaly nebo overene kopie, jinak vas vyrazi. A 50 CZK -plati se na miste - nemusite nikam pro kolek atd.


Dekuju Tome, mame to super pripravene Smile Uz to mam vsechno vyrizene, nebylo to tak strasne..Pro ten navrh jsem si dojel osobne na CG, meli to v mziku vyhotovene. Takze diky za radu a at se Vam super bydli..T Wink
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie aipionZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
ThomasPRG
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 43
Založen: 2.1.2007
Příspěvky: 302
Bydliště: Mikanova 1, NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 11.3.2007, 20:39  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Napodobne ... ja uz taky a za 14 dni si jdu pro obcanku, huraaa ... Tak zase novy zacatek neceho noveho ...
Panna Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie ThomasPRGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Bára
Host
Host



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 229
Bydliště: F NZM

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 20.4.2007, 16:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nevíte někdo už jak se bude jmenovat ulice kde je umístěný vchod do domu "F" ten pod věží?? Bude tam protažená Mattioliho nebo to bude úplně jiná??
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie BáraZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 20.4.2007, 16:42  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

asi jo.. viz mapka na http://www.novezahradnimesto.net/ftopic89-0-asc-210.html
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Bára
Host
Host



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 229
Bydliště: F NZM

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.4.2007, 15:58  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lenkaii napsala:
asi jo.. viz mapka na http://www.novezahradnimesto.net/ftopic89-0-asc-210.html

Tak snad ano...ono to totiž z toho plánku jasně nevyplývá...Klidně by tam mohla být ještě jedna nová ulice...ale to snad nemají už v úmyslu...
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie BáraZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
alkonius
Moderator
Moderator



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 955
Bydliště: NZM - B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 24.4.2007, 12:20  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Proboha dalsi jednani rady o nazvech ulic bychom snad nervove nevydrzeli. Podle me to splachli tenkrat vsechno najednou
_________________
http://www.alko.cz/images/found_way_out.jpg
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie alkoniusZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Bára
Host
Host



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 229
Bydliště: F NZM

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 25.4.2007, 14:26  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

alkonius napsal:
Proboha dalsi jednani rady o nazvech ulic bychom snad nervove nevydrzeli. Podle me to splachli tenkrat vsechno najednou


Takže Mattioliho na 100 % ?? No tak hurá
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie BáraZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kolysta
Master moderator
Master moderator


Věk: 49
Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 1304


blank.gif

PříspěvekZaslal: 17.5.2007, 16:24  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Mozna Vas bude zajimat, po kom se "nase" ulice jmenuji


nazvy ulic.doc
 Komentář:

Soubory
 Soubor:  nazvy ulic.doc
 Velikost:  30.5 kB
 Staženo:  311 krát
Střelec Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie kolystaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2