Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Radka
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 5.12.2005
Příspěvky: 56


blank.gif

PříspěvekZaslal: 21.11.2006, 00:21  Předmět:  Umisteni elektroinstalace Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zajimalo by me, zda jste nekdo dostal od CG technickou dokumentaci popisujici umisteni elektroinstalace ve vasem byte? Je mozna mala pravdepodobnost, ze se pri vrtani do stropu pro upevneni svetla navrta kabel, ale porad tu nejaka moznost je
   OfflineOsobní galerie RadkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.11.2006, 00:30  Předmět:  Re: Umisteni elektroinstalace Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Radka napsal(a):
Zajimalo by me, zda jste nekdo dostal od CG technickou dokumentaci popisujici umisteni elektroinstalace ve vasem byte? Je mozna mala pravdepodobnost, ze se pri vrtani do stropu pro upevneni svetla navrta kabel, ale porad tu nejaka moznost je


Mno dokumentaci nedostal nikdo ... já když jsem přidělával lustr, tak jsem vycházel aspoň z částečné dokumentace, kterou máme díky velkýmu zlýmu hackerovi Wink kde je naznačenej aspoň směr, kterým kabel vede. Samozřejmě to nemění nic na tom, že by CG měl předat kompletní dokumentaci jak jednotlivým vlastníkům tak i SVJ - společné prostory ... Cool
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cibi
Moderator
Moderator


Věk: 39
Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 518


bahamas.gif

PříspěvekZaslal: 21.11.2006, 01:27  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

kde vedou kabely ani sam CG nevi Smile

zrovna dneska jsem se tady chtel zeptat, jestli nekdo nema ten detektor kabelu a zda by mi ho na par dni nepujcil (klidne i nejaky ten peniz).. potreboval bych vrtat asi 20-30 cm od zasuvky a nerad bych navrtal kabel
Beran Pohlaví:Muž Buvol SkrytýOsobní galerie CibiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
malina
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 73
Založen: 20.2.2006
Příspěvky: 369
Bydliště: NZM B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 21.11.2006, 09:53  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Když jsem se nastěhovala, tak se mně to podařilo - navrtat kabel v koupelně, ale naštěstí jsem jen poškodila izolaci, takže to vyhodilo pojistky a po opravení už to zas šlo, jen mám zasádrovanou menší díru nad dlaždičkami. Takže co já vím, v koupelně vedou dráty pod stropem asi 5 cm nad koncem dlaždiček, v obýváku mně vedou zas při zemi, což člověk zjistí, když odmontuje zásuvky a podívá se. Ve stropě je to problém.
Ryby Pohlaví:Žena Králík SkrytýOsobní galerie malinaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.11.2006, 10:05  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tu dokumentaci nemá nikdo protože ji CG pro byty zřejmě vůbec neudělal. Já se řídím fotkama co jsem pořídil během návštěv stavby.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 7.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 21.11.2006, 11:09  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nejlepší řešení je si to nafotit ještě před uděláním omítek v bytě, taky je celkem zajimé vědět, kde vedou trubky na vodu a topení, protože ty při poškození udělají větší škodu. A trubky se vyskytují opravdu zajímavě, například u nás ze stoupačky na WC vedou přes předsíň do kuchyně, takže se může lehce stát, když například vráte v předsíni takový ten čudlík na dveře aby se neobouchali, do podlahy, že je navrtáte, nebo když tam chcete nějak uchytit vestavěnou skříň apod...
V koupelně jakbysmed. Razz Razz
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
evikkkk
Host
Host



Založen: 8.4.2006
Příspěvky: 172
Bydliště: Nové Zahradní Město C-Východ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.11.2006, 11:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To my po nejakem case zjistli,ze jedina mistnost kde se normalne sviti je koupelna.V predsini a ani v obyvaku nam neslo svetlo....A to jsme nic nenavrtali... Rolling Eyes
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie evikkkkZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lu
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 44
Založen: 24.8.2006
Příspěvky: 419
Bydliště: NZM-G

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.11.2006, 11:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lusvec napsal:
Tu dokumentaci nemá nikdo protože ji CG pro byty zřejmě vůbec neudělal. Já se řídím fotkama co jsem pořídil během návštěv stavby.


Nejen, ze ji CG nedelal, ale stale nedela. My jsme se o moznost jit si nafotit elektroinstalce zajimali jiz dlouho a byli jsme ujisteni, ze nez se zacne s omitkami, tak dostaneme avizo, ze muzeme prijit fotit. Realita? kdyby Johny nenapsal ctyri hodiny pred akci, ze se jde podivat a kdy ze my?, tak to nemame Sad Stavebnimu dozoru jsme volali asi 2x, kdy ze uz to bude, az z toho byl rozmrzely a durazne sdelil, ze az to bude, tak se ozve sam, coz se nestalo. Kdyz jsem mu volala asi 2 minuty po mailu od Johnyho, tak mi sdelil, ze to asi nestihneme, protoze nasledujici den uz delaji omitky. Stihli jsme to, ale byla to fuska - vyskemrat okamzitou dovolenou, sehnat fotak, metr apod. a vyrazit. Nicmene, jak jsem videla, tak se vse od zasuvek vede asi tak 15-20cm pod stropem nebo nad podlahou, takze u zasuvek to je asi v pohode, nicmene stropni svetla jsem nenafotila Sad Mozna inspirace je i na poslednich fotkach od Johnyho z vystavby Gecka.
Vodnář Pohlaví:Žena Koza SkrytýOsobní galerie LuZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.11.2006, 11:31  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Elektroinstalace jsme taky nafotili před omítnutím, ale myslím si, že je to stejně jen orientační. Nechápu, co by se CG stalo, kdyby tu dokumentaci k tomu udělali!!!!!!!!!!!
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.11.2006, 11:39  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Banana napsal:
Nejlepší řešení je si to nafotit ještě před uděláním omítek v bytě ...


No to je sice hezký, ale pokud někdo kupoval hotovej byt jako třeba já, tak jaksi smolík ... Rolling Eyes
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 7.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 21.11.2006, 11:48  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

AlíaTom napsala:
Elektroinstalace jsme taky nafotili před omítnutím, ale myslím si, že je to stejně jen orientační. Nechápu, co by se CG stalo, kdyby tu dokumentaci k tomu udělali!!!!!!!!!!!


Moc si nedokážu si představit, kdo by to dělal, měřil a kreslil v každém bytě a jak by to pak vypadalo, praxe je taková, že přijdou dělnasové, natáhnou to fik-fik a jde se od toho.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lu
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 44
Založen: 24.8.2006
Příspěvky: 419
Bydliště: NZM-G

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.11.2006, 11:58  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Banana napsal:
Moc si nedokážu si představit, kdo by to dělal, měřil a kreslil v každém bytě a jak by to pak vypadalo, praxe je taková, že přijdou dělnasové, natáhnou to fik-fik a jde se od toho.


Nekteri mensi developeri to delaji bezne. Ke kazdemu bytu se predava datailni planke vsech rozvodu a elektroinstalace. Neni to neresitelne, staci chtit, ale tam jeste CG nedospel.
Vodnář Pohlaví:Žena Koza SkrytýOsobní galerie LuZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.11.2006, 12:22  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

evikkkk napsala:
To my po nejakem case zjistli,ze jedina mistnost kde se normalne sviti je koupelna.V predsini a ani v obyvaku nam neslo svetlo....A to jsme nic nenavrtali... Rolling Eyes


Shocked to jako že při převzetí všechno fungovalo a pak najednou přestalo?
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
evikkkk
Host
Host



Založen: 8.4.2006
Příspěvky: 172
Bydliště: Nové Zahradní Město C-Východ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.11.2006, 12:30  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lusvec napsal:
evikkkk napsala:
To my po nejakem case zjistli,ze jedina mistnost kde se normalne sviti je koupelna.V predsini a ani v obyvaku nam neslo svetlo....A to jsme nic nenavrtali... Rolling Eyes


Shocked to jako že při převzetí všechno fungovalo a pak najednou přestalo?


Presne tak.Normalne svitilo svetlo v predsini a pak prestalo.Mysleli jsme si ze je to zarovkou,tak jsem to vymenili a nic....par dni na to jsme pridelali svetlo na strop a taky nic...Dneska se mi na to prijede podivat znamy...A to uz jsme tu meli na to elektrikare,spravil to,svilito to mesic a pak zase nic.... Sad
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie evikkkkZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.11.2006, 12:32  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

A řekl ti elektrikář čím to je? Co na to CG a jejich squelé reklamační oddělení?
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
evikkkk
Host
Host



Založen: 8.4.2006
Příspěvky: 172
Bydliště: Nové Zahradní Město C-Východ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.11.2006, 12:36  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lusvec napsal:
A řekl ti elektrikář čím to je? Co na to CG a jejich squelé reklamační oddělení?


Ve strope by mela byt pry nejaka rozvodna krabicka a tam akorad vypadl kabel...Moc tomu nerozumim-spanelska vesnice pro me.
Na CG kaslu,protoze bych musela reklamovat celej byt.Takze co muzu udelam si sama...jen tu elektriku nee...Snad se dnes zadari...


Naposledy upravil evikkkk dne 21.11.2006, 12:52, celkově upraveno 1 krát.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie evikkkkZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.11.2006, 12:45  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Držím palečky Wink
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
evikkkk
Host
Host



Založen: 8.4.2006
Příspěvky: 172
Bydliště: Nové Zahradní Město C-Východ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.11.2006, 12:52  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lusvec napsal:
Držím palečky Wink


Dekuji.... uz me tyhle peripetie unavuji...
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie evikkkkZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Radka
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 5.12.2005
Příspěvky: 56


blank.gif

PříspěvekZaslal: 21.11.2006, 15:22  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Cibi napsal:
kde vedou kabely ani sam CG nevi Smile

zrovna dneska jsem se tady chtel zeptat, jestli nekdo nema ten detektor kabelu a zda by mi ho na par dni nepujcil (klidne i nejaky ten peniz).. potreboval bych vrtat asi 20-30 cm od zasuvky a nerad bych navrtal kabel


Pokud by se nasel nekdo ochotny pujcit detektor kabelu, rada toho vyuziju (za nejaky peniz + pripadne zalohu na vraceni).
   OfflineOsobní galerie RadkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
willy
Host
Host



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 102
Bydliště: NZM A

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 21.11.2006, 15:49  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Mozem pozicat detektor, ak by mal niekto zaujem...
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie willyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 22.11.2006, 09:37  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

pozeram ze na detektor sa budu tvorit poradovniky Very Happy to je celkom dobra investicia, budem o tom rozmyslat Very Happy minule som videl za cca 3000 celkom dobry v obi, ukazuje to aj ako to je hlboko a ci to je magneticky material alebo nie
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 7.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 22.11.2006, 10:13  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Hlavně si nekupujte takový ten levný hledač za pár stovek, ten mám já a je to dosti k ničemu, při hodně dobré konstelaci hvězd a dlouhém vyladění se s tím dá občas něco najít, ale spolehlivost je nulová.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
manzele
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 74
Založen: 12.2.2006
Příspěvky: 286
Bydliště: Nové Zahradní město blok B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 23.11.2006, 10:50  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
pozeram ze na detektor sa budu tvorit poradovniky Very Happy to je celkom dobra investicia, budem o tom rozmyslat Very Happy minule som videl za cca 3000 celkom dobry v obi, ukazuje to aj ako to je hlboko a ci to je magneticky material alebo nie



A co kdyby se výbor rozhodl a koupil jeden detektor pro všechny??
Myslím, že využití by se našlo a každý by dal pár korun a vyplatilo by se to. Lepší, než se nabourat do vody či elektřiny
Kozoroh  Buvol OfflineOsobní galerie manzeleZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kahek2
Host
Host



Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 180
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 23.11.2006, 14:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Banana napsal:
Hlavně si nekupujte takový ten levný hledač za pár stovek, ten mám já a je to dosti k ničemu, při hodně dobré konstelaci hvězd a dlouhém vyladění se s tím dá občas něco najít, ale spolehlivost je nulová.


Přesně tak, chce to pevné nervy a už alespoň přibližně vědět kde ten kabel je.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie kahek2Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
jája
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 46
Založen: 18.1.2006
Příspěvky: 91
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.11.2006, 21:48  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nám bylo řečeno že kabel by měl být veden vždy přímo k vypínači a v rovině mezi zásuvkama ... potvrdilo se to Very Happy akorát jsme se nepodívaly a vrtl se kabel v ložnici .. ale pravidlo kabelu vedeného přímo k vypínači platilo Laughing
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie jájaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 2.12.2006, 13:16  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Lu napsala:
Banana napsal:
Moc si nedokážu si představit, kdo by to dělal, měřil a kreslil v každém bytě a jak by to pak vypadalo, praxe je taková, že přijdou dělnasové, natáhnou to fik-fik a jde se od toho.


Nekteri mensi developeri to delaji bezne. Ke kazdemu bytu se predava datailni planke vsech rozvodu a elektroinstalace. Neni to neresitelne, staci chtit, ale tam jeste CG nedospel.
Jenže ty to nesekají jako Baťa cvičky, ale mají jiný přístup ... Tohle je normální "pásová výroba" na byty ... Confused
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2