Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
ThomasPRG
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 43
Založen: 2.1.2007
Příspěvky: 302
Bydliště: Mikanova 1, NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.1.2007, 01:36  Předmět:  Volne sklepy Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nevite nahodou o nejakem volnem sklepu k pronajmu nebo ke koupi? Nejlepe v Ecku ... Koupil jsem jeden z poslednich bytu a bez sklepa, coz je docela problem ... diky za info
Panna Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie ThomasPRGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 3.1.2007, 19:06  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Uveď ve svém profilu dům a číslo bytu a dostaneš se do skrytých sekcí portálu, kde funguje ANNONCE ... Dočasně bude toto téma v otevřené sekci, ale později bude přesunuto ...
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 7.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 4.1.2007, 10:32  Předmět:  Re: Volne sklepy Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ThomasPRG napsal:
Nevite nahodou o nejakem volnem sklepu k pronajmu nebo ke koupi? Nejlepe v Ecku ... Koupil jsem jeden z poslednich bytu a bez sklepa, coz je docela problem ... diky za info


Jo to je zakladni problem, sklepu malo, garazovych stani zase moc, hlavne u malych bytu je to bez sklepa vazne problem.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ThomasPRG
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 43
Založen: 2.1.2007
Příspěvky: 302
Bydliště: Mikanova 1, NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.1.2007, 10:55  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Taky nechapu tu logiku - maly byt snad potrebuje nejaky ulozny prostor. Tedy dle meho selskeho rozumu. Mohli bychom misto nejakych garazovych stani postavit sklepy, ne? Very Happy))
Panna Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie ThomasPRGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
kolysta
Master moderator
Master moderator


Věk: 49
Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 1304


blank.gif

PříspěvekZaslal: 4.1.2007, 11:19  Předmět:  Re: Volne sklepy Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Banana napsal:
ThomasPRG napsal:
Nevite nahodou o nejakem volnem sklepu k pronajmu nebo ke koupi? Nejlepe v Ecku ... Koupil jsem jeden z poslednich bytu a bez sklepa, coz je docela problem ... diky za info


Jo to je zakladni problem, sklepu malo, garazovych stani zase moc, hlavne u malych bytu je to bez sklepa vazne problem.


prave z tohoto duvodu jsem odmitl garaz a koupil sklep...
Střelec Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie kolystaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 7.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 4.1.2007, 12:07  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

A to slo si koupit byt bez garaze?, to za nasich let to nebylo mozne.
Je na to totiz nejeka vyhlaska mesta, kolik musi byt parkovacich stani k novemu bytu.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kolysta
Master moderator
Master moderator


Věk: 49
Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 1304


blank.gif

PříspěvekZaslal: 4.1.2007, 12:14  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Banana napsal:
A to slo si koupit byt bez garaze?, to za nasich let to nebylo mozne.
Je na to totiz nejeka vyhlaska mesta, kolik musi byt parkovacich stani k novemu bytu.


slo, za urcitych podminek:
kupoval jsem byt v dome D jako jeden z prvnich, tudiz jsem si mohl "vymejslet" - odmitl jsem garaz a zaplatil stornopoplatek, coz me hodne bolelo
v druhe vlne rozprodavani domu uz "natvrdo" priradili garaze k bytum, protoze dle meho nazoru by to odmitlo vic lidi a CG je samozrejme musi udat, kdyz uz je postavil...
v bytech ktere prodavaji ted uz jsou garaze a skepy prirazeny k bytum a nejde s tim hnout
nebo se tak CG alespon tvari...
Střelec Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie kolystaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
ThomasPRG
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 43
Založen: 2.1.2007
Příspěvky: 302
Bydliště: Mikanova 1, NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.1.2007, 12:20  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ja si kupoval byt v Ecku jako jeden z poslednich a uz bylo jasne dane, ze mam parkovaci stani a ne sklep. Nicmene stavebni doroz mi pak rekl, ze se obcas stane, ze nekdo sklep nechce a zalezi na domluve. Ale jak to tak sleduji, nebudu sam, kdo by mel zajem o sklep...
Mestska vyhlaska ohledne parkovacich stani opravdu existuje, ale nemyslim si, ze by byt 5+kk potreboval mit vice parkovacich stani, nez byt 2+kk. Je to pekne na prd ... Sad
Panna Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie ThomasPRGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
alkonius
Moderator
Moderator



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 955
Bydliště: NZM - B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 4.1.2007, 15:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Podle me je moznost omitnout garaz to nejhorsi "svinctvo" byhlaska hlmp. rika, ze se nesmi na uzemi prodavat novy byt bez garazoveho stani. Proto tady mame miliony parkovačů v zatackach a prazdne garaze. Skutecne nechapu Sad
_________________
http://www.alko.cz/images/found_way_out.jpg
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie alkoniusZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Lu
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 44
Založen: 24.8.2006
Příspěvky: 419
Bydliště: NZM-G

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.1.2007, 15:28  Předmět:  garaz+sklep Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

U bytu v F a G uz byla garaz povinna ke kazdemu bytu. To nam nevadilo, ale prislo nam na hlavu, ze jsme k pomerne malemu bytu museli zakoupit pekne drahou garaz a nedala se vymenit za parkovaci stani, ktere stalo skoro o polovinu mene. Ale ani s tim se nam nepodarilo hnout. Jinak souhlasim s Alkoniusem, ze v dnesni prehustene Praze je lepsi, kdyz jsou auta z ulic aspon v obytnych zonach pryc, ale je blbe, pokud developeri nejsou schopni ke kazdemu bytu zajistit sklep nebo jiny ulozny prostor (komoru).
Vodnář Pohlaví:Žena Koza SkrytýOsobní galerie LuZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ThomasPRG
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 43
Založen: 2.1.2007
Příspěvky: 302
Bydliště: Mikanova 1, NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.1.2007, 16:05  Předmět:  Re: garaz+sklep Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Taky nechapu planovani na CG. Obecne se da predpokladat, ze kdo ma na drazsi byt, snadneji si koupi i garaz. Ja mel taky jiz pridelene park. stani v podzemni garazi za ctvrt milionu. A pri dotazu na sklep se mi skoro vysmali. Pak jsem se dozvedel, ze z parkovaciho stani maji vic penez, protoze ho mohou prodat i tem, co nebydli v dane lokalite, ale treba nekomu odnaproti ze sidliste. To by mi nevadilo, pokud by to nebylo na ukor sklepu. Opravdu mam problem v malem byte umistit kolo, pneumatiky atd... jeste, ze namam zahradu a nemusim uskladnovat brambory a jinou zeleninu a zavareniny Very Happy)

Lu napsala:
U bytu v F a G uz byla garaz povinna ke kazdemu bytu. To nam nevadilo, ale prislo nam na hlavu, ze jsme k pomerne malemu bytu museli zakoupit pekne drahou garaz a nedala se vymenit za parkovaci stani, ktere stalo skoro o polovinu mene. Ale ani s tim se nam nepodarilo hnout. Jinak souhlasim s Alkoniusem, ze v dnesni prehustene Praze je lepsi, kdyz jsou auta z ulic aspon v obytnych zonach pryc, ale je blbe, pokud developeri nejsou schopni ke kazdemu bytu zajistit sklep nebo jiny ulozny prostor (komoru).
Panna Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie ThomasPRGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 7.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 4.1.2007, 16:25  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Vystavba parkovaci stani ( 2 cary na zemi) je rozhodne levnejsi nez vystavba sklepa, proto asi tech sklepu neni tolik v prodeji. A pak je tam riziko ze se neprodaji nebo ze lidi budou namitat, ze ho nechteji, kdyz bude ke kazdemu bytu sklep.
Ale ja osobne si myslim, ze bez sklepa je to opravdu spatne, mel by byt ke kazdemu bytu aspon maly sklipek, nestoji uz tolik penez. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.1.2007, 16:37  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

alkonius napsal:
Podle me je moznost omitnout garaz to nejhorsi "svinctvo" byhlaska hlmp. rika, ze se nesmi na uzemi prodavat novy byt bez garazoveho stani. Proto tady mame miliony parkovačů v zatackach a prazdne garaze. Skutecne nechapu Sad

Víš co, podívej se na to z druhé strany. Nidky jsem auto neměla, nemám ho a ani do budoucna neplánuju (ve výhledu 5let minimálně), tak co s parkovacím stáním, které mi navíc zdraží byt tak, že bych už sama na hypotéku těžko dosáhla.
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ThomasPRG
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 43
Založen: 2.1.2007
Příspěvky: 302
Bydliště: Mikanova 1, NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.1.2007, 16:38  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Souhlas Alespon mala komurka by tam mohla byt
Panna Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie ThomasPRGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
frydka
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 1.11.2006
Příspěvky: 25
Bydliště: Praha

burundi.gif

PříspěvekZaslal: 4.1.2007, 16:50  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Banana napsal:
Vystavba parkovaci stani ( 2 cary na zemi) je rozhodne levnejsi nez vystavba sklepa, proto asi tech sklepu neni tolik v prodeji. A pak je tam riziko ze se neprodaji nebo ze lidi budou namitat, ze ho nechteji, kdyz bude ke kazdemu bytu sklep.
Ale ja osobne si myslim, ze bez sklepa je to opravdu spatne, mel by byt ke kazdemu bytu aspon maly sklipek, nestoji uz tolik penez. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


Dvě čáry na zemi ...... a spousta betonu okolo a výkopové práce.....
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie frydkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 4.1.2007, 17:03  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ja tiez nemam sklep a pekne ma to se*e... Uz som sa na to pytal niekolko krat ci sa nahodou nieco nenajde pre mna ale furt sa tvaria ze nic. hm
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
kolysta
Master moderator
Master moderator


Věk: 49
Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 1304


blank.gif

PříspěvekZaslal: 4.1.2007, 17:06  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
ja tiez nemam sklep a pekne ma to se*e... Uz som sa na to pytal niekolko krat ci sa nahodou nieco nenajde pre mna ale furt sa tvaria ze nic. hm


a pak se vsichni divte, ze jsem odmit garaz, koupil si sklep a garaz. stani si pronajal Smile
mam taky, asi jako vetsina 1+nic, pracovne tomu prezdivam kobka a bylo mi od zacatku jasny, ze bez sklepa nepreziju
kdezto bez garaze jo...
Střelec Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie kolystaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 4.1.2007, 17:12  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

kolysta napsal:
JoHnY napsal:
ja tiez nemam sklep a pekne ma to se*e... Uz som sa na to pytal niekolko krat ci sa nahodou nieco nenajde pre mna ale furt sa tvaria ze nic. hm


a pak se vsichni divte, ze jsem odmit garaz, koupil si sklep a garaz. stani si pronajal Smile
mam taky, asi jako vetsina 1+nic, pracovne tomu prezdivam kobka a bylo mi od zacatku jasny, ze bez sklepa nepreziju
kdezto bez garaze jo...


no ja sa nedivim, a ja som garaz odmietnut nemohol, ale ani dokupit sklep, aj ked som ho od zaciatku chcel...
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
ThomasPRG
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 43
Založen: 2.1.2007
Příspěvky: 302
Bydliště: Mikanova 1, NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.1.2007, 17:16  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

kolysta napsal:
JoHnY napsal:
ja tiez nemam sklep a pekne ma to se*e... Uz som sa na to pytal niekolko krat ci sa nahodou nieco nenajde pre mna ale furt sa tvaria ze nic. hm


a pak se vsichni divte, ze jsem odmit garaz, koupil si sklep a garaz. stani si pronajal Smile
mam taky, asi jako vetsina 1+nic, pracovne tomu prezdivam kobka a bylo mi od zacatku jasny, ze bez sklepa nepreziju
kdezto bez garaze jo...


Kdby to u nas slo odmitnout garaz a koupit si sklep ... ja to tak chtel, ale neslo to. V dobe, kdy jsem si kupoval byt, jsem jeste nemel auto a nevedel jsem, co se stanim za ctvrt mega. Tak jsem si ho nakonec poridil. Mam kde parkovat, ale uz ne, kam si dat veci ... :-/
Panna Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie ThomasPRGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
alkonius
Moderator
Moderator



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 955
Bydliště: NZM - B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 4.1.2007, 17:52  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

no ja sklep mam, dokonce na patre, ale taky sem za nej patricne krvacel. Rozhodne by to sklepu sneslo vic, to je pravda
_________________
http://www.alko.cz/images/found_way_out.jpg
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie alkoniusZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
ThomasPRG
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 43
Založen: 2.1.2007
Příspěvky: 302
Bydliště: Mikanova 1, NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.1.2007, 19:34  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

A kolik, orientacne, pokud se mohu zaptat?

Jeste me napadlo, ze bych prodal sve parkovaci stani a koupil si garaz - nevite nekdo, kolik tam muze stat? Tedy pokud bude nejaka volna ...
Panna Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie ThomasPRGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
vaclav.vesely
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 13.11.2006
Příspěvky: 451
Bydliště: Praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.1.2007, 23:23  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Já kupoval sklep tuším za asi 50.000-70.000 tisíc, a uzavřenou garáž myslím přibližně za 200.000, neuzavíratelné parkovací stání bylo minimálně o 50.000 levnější, ale jak teď pořád čtu o krádežích, tak se to bohatě vyplatilo. Nehledě na to, že se tam kromě auta vejde ještě hromada dalších krámů - řekl bych, že víc, než do celého sklepa.
Panna Pohlaví:Muž Drak SkrytýOsobní galerie vaclav.veselyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kolysta
Master moderator
Master moderator


Věk: 49
Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 1304


blank.gif

PříspěvekZaslal: 4.1.2007, 23:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vaclav.vesely napsal:
Já kupoval sklep tuším za asi 50.000-70.000 tisíc, a uzavřenou garáž myslím přibližně za 200.000, neuzavíratelné parkovací stání bylo minimálně o 50.000 levnější, ale jak teď pořád čtu o krádežích, tak se to bohatě vyplatilo. Nehledě na to, že se tam kromě auta vejde ještě hromada dalších krámů - řekl bych, že víc, než do celého sklepa.


uzavrenou garaz za 200kKc? Kde??? Na NZM v dome D stala uzavrena garaz kolem 400kKc! Sklep cca. 55-80kKc.
Střelec Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie kolystaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
PavelH
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 87
Bydliště: Zahradní mesto A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.1.2007, 00:14  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Taky jsem dostal garáž za něco přes 250, nevěděl jsem k čemu mi bude a teď už vím. Mám tam staré boty a jiné věci, které se rodině ještě budou hodit Dost místa zbylo na auto. Jak jsem koukal okénkem u Éčka, některé garáže tam jsou šířky spíš na menší auto a boty by se tam už nevešly. A jsou jak píšete dražší... .
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie PavelHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.1.2007, 00:57  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

kolysta napsal:
vaclav.vesely napsal:
Já kupoval sklep tuším za asi 50.000-70.000 tisíc, a uzavřenou garáž myslím přibližně za 200.000, neuzavíratelné parkovací stání bylo minimálně o 50.000 levnější, ale jak teď pořád čtu o krádežích, tak se to bohatě vyplatilo. Nehledě na to, že se tam kromě auta vejde ještě hromada dalších krámů - řekl bych, že víc, než do celého sklepa.


uzavrenou garaz za 200kKc? Kde??? Na NZM v dome D stala uzavrena garaz kolem 400kKc! Sklep cca. 55-80kKc.


... no tak to by mě taky zajímalo, páč já měl stání za čtvrt mega ... sklep byl tuším za 60KKc ...
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cibi
Moderator
Moderator


Věk: 39
Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 518


bahamas.gif

PříspěvekZaslal: 5.1.2007, 02:48  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

kdyz se kouknu na ceny v dome E ted tak PS stoji kolem 230k, UPS 380k, sklep 80k..

v roce 2004 stavalo PS 262k vcetne DPH, UPS 330k a sklep 52-150k podle velikosti..

ja kdyz jsem si v roce 2004 vybiral byt, tak tusim, ze jsem si mohl vybrat i gar. stani i sklep (sklep jsem ale nechtel)
Beran Pohlaví:Muž Buvol SkrytýOsobní galerie CibiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
alkonius
Moderator
Moderator



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 955
Bydliště: NZM - B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 5.1.2007, 08:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ThomasPRG napsal:
A kolik, orientacne, pokud se mohu zaptat?

Jeste me napadlo, ze bych prodal sve parkovaci stani a koupil si garaz - nevite nekdo, kolik tam muze stat? Tedy pokud bude nejaka volna ...


muj sklep "na patře" byl za 89k 2.2m2 Crying or Very sad
_________________
http://www.alko.cz/images/found_way_out.jpg
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie alkoniusZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
vaclav.vesely
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 13.11.2006
Příspěvky: 451
Bydliště: Praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.1.2007, 09:04  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Mluvím o garáži v Dčku, kupoval jsem ji na jaře 2005 v rané fázi výstavby. Podle toho, co říkal CG, tak ceny během stavby stále stoupají. Nemůžu na žádném papíru najít cenu rozepsanou na položky, těch 250.000 za uzavřenou garáž to být mohlo ale jsem si téměř jist, že to nebylo 300.000. Garáž ani sklep jsem moc nevybíral, vzal jsem první, co mi nabídli, ale jsem velmi spokojen, zejména zmiňovanou velikostí garáže.
Panna Pohlaví:Muž Drak SkrytýOsobní galerie vaclav.veselyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kolysta
Master moderator
Master moderator


Věk: 49
Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 1304


blank.gif

PříspěvekZaslal: 5.1.2007, 10:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vaclav.vesely napsal:
Mluvím o garáži v Dčku, kupoval jsem ji na jaře 2005 v rané fázi výstavby. Podle toho, co říkal CG, tak ceny během stavby stále stoupají. Nemůžu na žádném papíru najít cenu rozepsanou na položky, těch 250.000 za uzavřenou garáž to být mohlo ale jsem si téměř jist, že to nebylo 300.000. Garáž ani sklep jsem moc nevybíral, vzal jsem první, co mi nabídli, ale jsem velmi spokojen, zejména zmiňovanou velikostí garáže.


mam doma katalog bytu s cenovou nabidkou z min. roku, kdy jsem vybiral byt. Jsou tam ceny. Uzavrene garazove stani se pohybuje tusim 360-400 kKc. Az se dostanu ke skeneru, hodim to sem. Odmitl jsem uzavrenou garaz, protoze to stalo tyhle hrozny peniz. Kdyby mi ji nekdo nabidl za 250kKc, sel bych do ni. Tahle jsem zaplatil storno poplatek tusim 30kKc, sklep za 70kKc Crying or Very sad
Střelec Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie kolystaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 5.1.2007, 10:41  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

moje ohromne velke parkovacie miesto stalo 230k...
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2