Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
vaderka
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 392
Bydliště: NZM D západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 17.1.2007, 19:52  Předmět:  Kam na procházky s dětma Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Chtěla jsem se zeptat, jestli tu jsou nějaké maminky s dětma, kam s nimi chodí ven. Kde nic tu nic Very Happy)
Lev Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie vaderkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
xzi
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 24.5.2006
Příspěvky: 57
Bydliště: NZM B

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 17.1.2007, 19:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj,objevila jsem u Kolosea jedno moc pěkné dětské hřiště, ale jelikož je našemu prckovi 3 měsíce, tak si ještě počkám,než tam budu s nim moci jít. No a jednou jsem se s kočárem plahočila až na Hamr. Je to kus,ale líbí se nám tam...
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie xziZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vaderka
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 392
Bydliště: NZM D západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 17.1.2007, 19:58  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj, kde je koloseum?
Lev Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie vaderkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
xzi
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 24.5.2006
Příspěvky: 57
Bydliště: NZM B

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 17.1.2007, 20:03  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Koloseum je v ulici Topolová. Snad ti to vysvětlim správně, hřiště najdeš když se vydáš Práčskou směr Hamr, no a na první křižovatce to střihni do prava a pak už jen stoupáš do kopečka. No a zhruba po 200 m je na pravo mezi panelákama nové dětské hřiště. Určitě ho nepřehlídneš.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie xziZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vaderka
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 392
Bydliště: NZM D západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 17.1.2007, 20:05  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

jj už vim, díky moc já mám dva malý kluky a už fakt nevim, kam s nima po obědě vyrazit
Lev Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie vaderkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
xzi
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 24.5.2006
Příspěvky: 57
Bydliště: NZM B

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 17.1.2007, 20:05  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

jak tak koukám na mapu,tak bych tipla,že hřiště je v ulici Kapraďová
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie xziZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vaderka
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 392
Bydliště: NZM D západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 17.1.2007, 20:07  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

to já už najdu, když vím jakym směrem díky
Lev Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie vaderkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
magdalena.formanova
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 50
Založen: 25.4.2006
Příspěvky: 81
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 18.1.2007, 12:01  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vaderka napsala:
to já už najdu, když vím jakym směrem díky


Nejblíž je asi hriště mezi panelákama na druhou stranu od Práčský. Z kruháku rovně do sídliště do kopce jako na zastávku tramvaje. Není teda nic moc, jedna skluzavka a pak 3 houpací pružiny. Ale na delší výlet je asi ideální Toulcův dvůr, je tam možný vidět i zvířátka. Vzdušnou čarou je to kousek, ale pěšky se to musí obejít kvůli Botiči okolo Sparu (www.toulcuvdvur.cz)
Střelec Pohlaví:Žena Buvol OfflineOsobní galerie magdalena.formanovaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Dyga
Host
Host



Založen: 27.2.2006
Příspěvky: 147


blank.gif

PříspěvekZaslal: 18.1.2007, 16:06  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Na procházku s kočárkem mi připadá výborná cesta k a okolo Hostivařské přehrady. Už si to úplně maluju. A když zahnete u přehrady nahoru doleva do kopce, tak je na kopci úžasný palouk na řádění dětí. Ale to už je BIG procházka.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie DygaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
magdalena.formanova
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 50
Založen: 25.4.2006
Příspěvky: 81
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 18.1.2007, 16:22  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dyga napsala:
Na procházku s kočárkem mi připadá výborná cesta k a okolo Hostivařské přehrady. Už si to úplně maluju. A když zahnete u přehrady nahoru doleva do kopce, tak je na kopci úžasný palouk na řádění dětí. Ale to už je BIG procházka.

JO tudy jsem jezdila dřív na kole, pak s kočárkem a teď už to zas půjde na kole i s dítětem:-)
Střelec Pohlaví:Žena Buvol OfflineOsobní galerie magdalena.formanovaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Dyga
Host
Host



Založen: 27.2.2006
Příspěvky: 147


blank.gif

PříspěvekZaslal: 19.1.2007, 14:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nás čeká brzy ten kočárek, takže přemýšlím, kam s kolama:-)
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie DygaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
vaderka
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 392
Bydliště: NZM D západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 22.1.2007, 08:46  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ty BIG procházky budou fajn až bude teplo, ale teď v zimě je to bída. Jak máte starý děti?
Lev Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie vaderkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
xzi
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 24.5.2006
Příspěvky: 57
Bydliště: NZM B

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 22.1.2007, 11:23  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

já drandim s kočárem v okolí s 3 měsíčním prckem...
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie xziZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Dyga
Host
Host



Založen: 27.2.2006
Příspěvky: 147


blank.gif

PříspěvekZaslal: 22.1.2007, 11:44  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Včera jsmeobjevili báječnou cestu zadem k Hamerskému rybníku. Je to tak na 1,5 hod. procházka.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie DygaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
magdalena.formanova
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 50
Založen: 25.4.2006
Příspěvky: 81
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 22.1.2007, 11:55  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vaderka napsala:
Ty BIG procházky budou fajn až bude teplo, ale teď v zimě je to bída. Jak máte starý děti?


já mám už čtyř a půl letou treperendu jenže taky chodím do práce, takže se mnou na procházky ve všední dny už nepočítejte Crying or Very sad Ale na tý mýtince u přehrady jsme byli zrovna v neděli pouštět draka a bylo to skvělý...
Střelec Pohlaví:Žena Buvol OfflineOsobní galerie magdalena.formanovaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
kolysta
Master moderator
Master moderator


Věk: 49
Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 1304


blank.gif

PříspěvekZaslal: 22.1.2007, 15:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dyga napsala:
Včera jsmeobjevili báječnou cestu zadem k Hamerskému rybníku. Je to tak na 1,5 hod. procházka.


a kudy tudy?
muzes to nejak popsat?
pls....
Střelec Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie kolystaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 23.1.2007, 00:23  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

no já znám dvě cesty zadem jedna přes sad a druhá po cyklostezce s tím že dojedeš po silnicy až skoro k zastávce záběhlická škola ale před ní je odbočka doleva k ubytovnám tak tam Wink
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vaderka
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 392
Bydliště: NZM D západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 23.1.2007, 09:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Já mám dva kluky 2 a půl roku a rok, taky chodim do práce, ale často bývám doma. Kdyby jste někdo šel dopoledne ven s prckama, tak dejte vědět, ráda se s někým tady seznámím a vyrazim na túru

Erika


Naposledy upravil vaderka dne 23.1.2007, 17:09, celkově upraveno 1 krát.
Lev Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie vaderkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Dyga
Host
Host



Založen: 27.2.2006
Příspěvky: 147


blank.gif

PříspěvekZaslal: 23.1.2007, 12:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jak psal Yanek:-)
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie DygaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2