Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 9.9.2006, 09:14  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
... u mna v kuchyni mi zasuvky ktore mali byt tesne nad podlahou dali pol metra nad zemou ...
Takže budou předělávat?!?
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 9.9.2006, 09:45  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Milan V. napsal(a):
JoHnY napsal:
... u mna v kuchyni mi zasuvky ktore mali byt tesne nad podlahou dali pol metra nad zemou ...
Takže budou předělávat?!?


no tak to dufam, nechal som im tam pisomne oznamenie ze to ma byt inac, figura tam dopisal ze to bude zmenene podla toho ako je dodatok, a v dodatku je to tak ako to chcem ja, pri zemi. ale samozrejme doplnil tam ze "a podla platnych noriem", ale neviem o ziadnej norme ktora by prikazovala vysku zasuvky nad podlahou.
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 9.9.2006, 09:53  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
Milan V. napsal(a):
JoHnY napsal:
... u mna v kuchyni mi zasuvky ktore mali byt tesne nad podlahou dali pol metra nad zemou ...
Takže budou předělávat?!?


no tak to dufam, nechal som im tam pisomne oznamenie ze to ma byt inac, figura tam dopisal ze to bude zmenene podla toho ako je dodatok, a v dodatku je to tak ako to chcem ja, pri zemi. ale samozrejme doplnil tam ze "a podla platnych noriem", ale neviem o ziadnej norme ktora by prikazovala vysku zasuvky nad podlahou.
Tuším 30 cm ... Wink
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 9.9.2006, 09:56  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Milan V. napsal(a):
JoHnY napsal:
Milan V. napsal(a):
JoHnY napsal:
... u mna v kuchyni mi zasuvky ktore mali byt tesne nad podlahou dali pol metra nad zemou ...
Takže budou předělávat?!?


no tak to dufam, nechal som im tam pisomne oznamenie ze to ma byt inac, figura tam dopisal ze to bude zmenene podla toho ako je dodatok, a v dodatku je to tak ako to chcem ja, pri zemi. ale samozrejme doplnil tam ze "a podla platnych noriem", ale neviem o ziadnej norme ktora by prikazovala vysku zasuvky nad podlahou.
Tuším 30 cm ... Wink


zaujimave ze vsetci mi tvrdili ze to problem nie je
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
ru
Host
Host



Založen: 25.8.2006
Příspěvky: 125
Bydliště: NZM-G

blank.gif

PříspěvekZaslal: 9.9.2006, 10:04  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:

Milan V. napsal(a):
Tuším 30 cm ... Wink

zaujimave ze vsetci mi tvrdili ze to problem nie je


normy neznam, ale videl jsem spoustu kuchyni, kde byly zasuvky za kuchynskou linkou realizovane ve vysce 20 cm nad zemi (tj. spodni okraj zasuvky byl asi 15 cm nad zemi)
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie ruZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 9.9.2006, 10:23  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

no nic, tych 380 vadit za sporakom snad nebude ked to su len kable, a ta zasuvka uvidim, bud ju budem musiet nechat sam posunut az k zemi aj ked to nebude podla normy alebo ju odstranim a pritiahnem elektriku az od umyvacky nejakou predlzovackou spodkom, co sa da robit. a za chladnickou to asi tiez budem musiet posunut alebo tak. mimochodom tu zasuvku za sporakom (220V) som tam ani nevidel a to ma napadlo az ked som si potom pozeral fotky takze to sa este burica opytam
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 50
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.9.2006, 14:47  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

hmm. u mě to v kuchyni udělali přesně obráceně.. zásuvky udělali pitomci tak nízko že kvůli tomu museli dělat díry i do soklu. Pak jsem měla problémy s kuchyní. musela se dát na vyžší nožičky, aby zásuvky vyšly pod spodní hranu linky a dalo se do nich vůbec něco zapojit
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.9.2006, 14:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lenkaii napsala:
hmm. u mě to v kuchyni udělali přesně obráceně.. zásuvky udělali pitomci tak nízko že kvůli tomu museli dělat díry i do soklu. Pak jsem měla problémy s kuchyní. musela se dát na vyžší nožičky, aby zásuvky vyšly pod spodní hranu linky a dalo se do nich vůbec něco zapojit


... jo to já mám taky dvě zásuvky v liště .. Wink Smile
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 20.9.2006, 18:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Cibi: pročítám si příspěvky o kuchyních a na fotkách tvojí kuchyně mě zaujala trouba - je od Elektroluxu???
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cibi
Moderator
Moderator


Věk: 39
Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 518


bahamas.gif

PříspěvekZaslal: 20.9.2006, 19:01  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

AlíaTom napsala:
Cibi: pročítám si příspěvky o kuchyních a na fotkách tvojí kuchyně mě zaujala trouba - je od Elektroluxu???

ano, mam vse od Elektoluxu krome microvlnky..
Beran Pohlaví:Muž Buvol SkrytýOsobní galerie CibiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 20.9.2006, 19:30  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ta trouba je totiž moc pěkná. A jsi s Elektroluxem spokojenej???
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cibi
Moderator
Moderator


Věk: 39
Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 518


bahamas.gif

PříspěvekZaslal: 20.9.2006, 19:53  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

AlíaTom napsala:
Ta trouba je totiž moc pěkná. A jsi s Elektroluxem spokojenej???

yo, zatim no problem (tuk, tuk, tuk) Smile
Beran Pohlaví:Muž Buvol SkrytýOsobní galerie CibiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.10.2006, 10:51  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Už se těším, až sem budou přibývat poznatky a fotečky všech těch, kteří se budou teď během zimy stěhovat!!!!
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 24.10.2006, 11:24  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ja sa tesim ked sem budu pribudat moje fotky Very Happy
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.12.2006, 20:22  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Taky nemáte zasekané vodovodní potrubí do zdi, ale vede vám při zdi? Není ta tekoucí voda pak víc slyšet? Neměli jste problém při montáži kch. linky?
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vaclav.vesely
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 13.11.2006
Příspěvky: 451
Bydliště: Praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.12.2006, 20:32  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Já mám vývody vyvedené hned z jádra. Ale ten, kdo mi dělá kuchyni, tak když to viděl, tak se chytal za hlavu, protože je to hrozně velký - ze zdi vyleze trubka, pak je tam pár rozdvojek a kolen, sifon a teprve pak uzávěry a kohoutky pro hadice. Správně se to prý dělá ve zdi, nebo snad z druhé strany, a ven koukají jen ty kohoutky.
Panna Pohlaví:Muž Drak SkrytýOsobní galerie vaclav.veselyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 50
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.12.2006, 23:30  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jo přesně mají to takžené venkem. Kuchyňáři se dost divili, al epovedlo se jim to napasovat. Jen k vodovodní baterii jsme musela koupit delší hadičku, protože to prostě nešlo namontovat s těmi standartními dodávanými v balení.
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Háňa
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 62
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 8.12.2006, 09:36  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Mam to stejne jako Lenkaii. Na muj dotaz jestli by mi trubky nezasekaly na me koukali jak na blazna...
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie HáňaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 8.12.2006, 10:38  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

U nás zasekání prý taky nepřipadá v úvahu - nesmí se sekat do zdí.
Už jsme s tím měli trošku problém v koupelně - chtěli nám dát za vanu přizdívku, což jsem v žádném případě nechtěla. Koupelna není nafukovací a ještě by tam byla min 8 cm přizdívka!!!!
Koukám, že v kuchyni to bude stejný problém!

Jen tomu trochu nerozumím, když jsem se o tom zmínila já, tak na mě všude koukali taky trochu divně - jako proč se to neseká a vy popisujete podobnou zkušenost, takže to asi není úplně tak běžná praxe...

Pro nás to asi bude znamenat zmenšení hloubky spodních skříněk v kuchyni.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MKDD
File moderator
File moderator


Věk: 48
Založen: 13.3.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 8.12.2006, 10:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Taky mám v kuchyni trubky venku viz obrázek.

Jedine kde byl trochu problém bylo že se museli kupovat delší hadičky pro baterii podobně jako píše Lenkaii


PB250005.JPG
 Komentář:
 Velikost:  151.65 kB
 Zobrazeno:  295 krát

PB250005.JPG

_________________
Mirek
Blíženci Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie MKDDZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Suzan
Host
Host


Věk: 48
Založen: 2.10.2005
Příspěvky: 181
Bydliště: Nové Zahradní Město D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 8.12.2006, 10:58  Předmět:  kuchyň Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Já bych řekla, že vývody před zdí mají asi všichni. Zatím jsem neslyšela, že by je měl někdo zasekané ve zdi.
My dokonce měli elektro rozvody tak super dělané, že jsme je všechny museli nechat předělat. Foto mám, ale zatím v nezmenšené podobě, tudíž nemohu přiložit
Kozoroh Pohlaví:Žena Králík OfflineOsobní galerie SuzanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
nicola
Host
Host


Věk: 48
Založen: 23.2.2006
Příspěvky: 113
Bydliště: Mikanova 7

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 8.12.2006, 11:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

My sme mali vsetky trubky v stene, ale plany kuchyne sme mali ako dodatok a uz dlho dopredu sa vedelo, kde co bude...
Rak Pohlaví:Žena Králík OfflineOsobní galerie nicolaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Suzan
Host
Host


Věk: 48
Založen: 2.10.2005
Příspěvky: 181
Bydliště: Nové Zahradní Město D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 8.12.2006, 11:25  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

nicola napsala:
My sme mali vsetky trubky v stene, ale plany kuchyne sme mali ako dodatok a uz dlho dopredu sa vedelo, kde co bude...


tak to my při podpisu smlouvy o budoucí kupní nevěděli ještě vůbec nic Sad
Kozoroh Pohlaví:Žena Králík OfflineOsobní galerie SuzanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 8.12.2006, 11:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

My jsme plán kuchyně měli taky dlóóóuho dopředu, ale trubky do zdi prostě nebudou- prý se to nemůže kvůli hluku v sousedním bytě.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
evikkkk
Host
Host



Založen: 8.4.2006
Příspěvky: 172
Bydliště: Nové Zahradní Město C-Východ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 8.12.2006, 11:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

My mame take vsechny trubky ve stene...ale stejny problem jako u Lenkii,hadicka od baterie kratka,tak jsme to vyresili redukci do nove hadicky...
A osvetleni kratke asi o pul metru...vyvody na svetla mame presne tak kde nam zacinaji horni skrinky kuchyne.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie evikkkkZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Háňa
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 62
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 8.12.2006, 12:02  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Me tvrdili, ze i kdyby to chteli zasekat tak nemuzou, protoze by tam musela byt tlustsi cihla
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie HáňaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Péťa
Host
Host



Založen: 7.3.2006
Příspěvky: 163
Bydliště: Nové Zahradní Město,blok C

blank.gif

PříspěvekZaslal: 8.12.2006, 12:05  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Alía Tom: To nám prvně taky říkali, ale není to pravda. Poté, co jsme na ně trošku přitlačili máme i trubky ve zdi. Ale záloží co máte v plánech...
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie PéťaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 8.12.2006, 13:24  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

A v jakých plánech??? My jsme dostali jen ty plánky, kde je zakreslené topení, elektroinstalace apod.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
frydka
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 1.11.2006
Příspěvky: 25
Bydliště: Praha

burundi.gif

PříspěvekZaslal: 8.12.2006, 13:38  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ono by to šlo zasekat, ale porušili by se akustické vlastnosti té zdi. Musela ba tam být tlustčí příčka, ale to by zase zmenšovalo celkový prostor i prostor pro linku. Myslím, že to není zas takový zlo, alespoň můžeš do posledn chvíle měnit uspořádání linky.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie frydkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
nicola
Host
Host


Věk: 48
Založen: 23.2.2006
Příspěvky: 113
Bydliště: Mikanova 7

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 8.12.2006, 14:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Suzan napsala:


tak to my při podpisu smlouvy o budoucí kupní nevěděli ještě vůbec nic Sad


My sme to mali ako dodatok, aj tak sa to trosku zmenilo, sporak je tam kde mal byt, ale mycka a drez trosku inde... V kuchynskom studiu nam urobili plany rozvodov pre stavbu a ostatne veci sme riesili tak za rok... Smile
Rak Pohlaví:Žena Králík OfflineOsobní galerie nicolaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2