Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.2.2007, 17:47  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

My jdeme příští pátek. Mělo by už snad být hotovo téměř všechno, tak se uvidí. To už nám třeba řeknou, kdy to předání bude. Jak už jsem psala, tak podle posledních info předávají A a B.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
hans
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 60


blank.gif

PříspěvekZaslal: 7.2.2007, 13:07  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zdravím vás sousedé, pomalu přestávám věřit, že budeme do léta bydlet.
Byli jsme se podívat na náš byt ( D se zahrádkou ) koncem minulého týdne a v průběhu 20-ti minut jsem obdržel od stav. dozora Nešuty cca 3 termíny předávání, tedy od poloviny března až po druhou polovinu dubna. Náš byt měl instalovanou, ale neobestavěnou, vanu, obklady v koupelně bez podlah. Naštěstí jsme zjistili ( díky kuchyňářovi ), že vývody, přívody a elektřina za myčkou v kuchyni je jinak než jsme se domluvili, takže budou předělávat...... Upřímně jsme byli připraveni na to, že jsou ver skluzu, ale začínám mít trochu obavy. To je jen rada pro zjišťovací a předávací procesy, vše si pořádně zkontrolujte, za všechno zatahejte apod. Od kolegy z práce vím ( jeho kamarád dělá podlahy ), že domy A a B byly odfláklé, kvůli tomu jak spěchali. No, nebudu vás/ nás už dále děsit.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie hansZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.2.2007, 13:39  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj sousede. Konešně se začínáme rozrůstat!!!
Tak to jsou teda opravdu super zprávy!!! Poslední info, kterou jsme měli přes CG os. stránky byla, že předávání bude přelom února a března - tak to asi nebude. Nejen, že mají slušné zpoždění, ale ještě by to podle toho mělo vypadat - tím narážím na to odfláknutí. To A a B už předávají klientům.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
.marek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 25.1.2007
Příspěvky: 63
Bydliště: Toskánská

blank.gif

PříspěvekZaslal: 7.2.2007, 19:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

zdar hansi, jak se těšíš na zahrádku?
jinak jestliže se déčko má dokončit v půli dubna, tak naše éčko bude cca v květnu. Ale co slíbili že to bude na vánoce, tak to na vánoce bude Smile
_________________
www.zaluzie-rolety.cz
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie .marekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
hans
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 60


blank.gif

PříspěvekZaslal: 7.2.2007, 21:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Čau Marku, zahrádky ( a pivka v létě na terásce ) se už nemůžu dočkat. Trochu mě děsí, že jestli nám seberou taky 15 m2 zahrádky, tak už nám moc nezbyde, protože jsme si zvětšovali terasu..... No, necháme se překvapit. Ale to pivko bude fajn.....
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie hansZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
.marek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 25.1.2007
Příspěvky: 63
Bydliště: Toskánská

blank.gif

PříspěvekZaslal: 8.2.2007, 07:37  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

přesně tak si to představuju! pivko, opalovačka, bbq...
to, že bude zahrádka menší o 13m2 mi řekl manda do telefonu, pak jsem si to nějak propočítával a přeměřoval v projektu a nějak mi to nesedělo. následně se ukázalo, že bude větší o 7m2. spíše mě štve ten chodník, co tam bude mezi těmi ploty, ale budiž.
vy máte nějakou odchylku od výměry?
_________________
www.zaluzie-rolety.cz
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie .marekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
hans
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 60


blank.gif

PříspěvekZaslal: 8.2.2007, 09:44  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To vůbec nevím, myslel jsem, že se to řeší až při předávání. Ani moc nechápu, jak to v těch haldách hlíny naměřili. Minulý týden Nešuta ani nevěděl jak bude vysoký plot mezi jednotlivými zahrádkami, jediné co si byl jistý, že chodník je mezi svahy. O chodníku jsem věděl od začátku, naopak jsem rád, že bude ve svazích, aspoň nás nebude nikdo šmírovat..
Co mě ještě docela naštvalo je, že mezi terasami v bytech se zahrádkami nebude žádná zástěna. BTW ty máš firmu na žaluzky? To se bude hodit, nějak jsme to nestihli.... Dnes se tam zajedu podívat a zkusím nějaký foto, pak je sem hodím. Zatim
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie hansZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 8.2.2007, 09:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Pozor abys nedostal vynadáno. Když jsme tam fotili naposled, tak jsme byli vykázáni někým ze stavby - prej jsme si fotili cizí majetek!!! (viz jiná diskuze na tomto fóru) Haha Rolling Eyes
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
.marek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 25.1.2007
Příspěvky: 63
Bydliště: Toskánská

blank.gif

PříspěvekZaslal: 8.2.2007, 09:55  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

není mi taky jasné, jak to měřili, asi vycházeli z projektu.
proč myslíš, že nás nebude nikdo šmírovat? ten chodník bude malinko na kopečku ale bude z něj krásně vidět.
jo a tobě někdo říkal, že tam ty ploty budou? podle mě si ty ploty musíme udělat sami na své náklady. aspoň jsem to nikde ve smlouvě nečetl.
fotky sem určitě hoď. já tam byl minulou neděli, neb už tam není stavební plot, takže je to volně přístupné (www.zaluzie-rolety.cz/foto-byt/100_4828.JPG)
ano, živím se instalací a prodejem žaluzií.
máš icq?
_________________
www.zaluzie-rolety.cz
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie .marekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 8.2.2007, 10:03  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Myslím, že ploty by tam být měli - bude to ta zelená drátěnka, která je i u rodinných domů.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
.marek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 25.1.2007
Příspěvky: 63
Bydliště: Toskánská

blank.gif

PříspěvekZaslal: 8.2.2007, 10:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

jenže u RD si ten plot dělají sami majitelé domů. z čeho soudíš, že tam plot bude?
btw k tomu focení: snad si můžu fotit cizí majetek, ne? k čemu ten foťák mám, abych si fotil sebe?
_________________
www.zaluzie-rolety.cz
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie .marekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 8.2.2007, 10:19  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Aha, tak to se omlouvám, myslela jsem, že je to součástí té zahrádky.
Tady je odkaz na příspěvek o focení:
http://www.novezahradnimesto.net/ftopic930.html
Třeba chtějí za focení nějaký bakšiš, jako v Egyptě apod.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
hans
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 60


blank.gif

PříspěvekZaslal: 8.2.2007, 17:37  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Byl jsem se dnes podívat v Hostivicích, ale žádnou větší změnu jsem nezaznamenal a tak jsem ani nic nefotil, páč sem byl votrávenej. Doufal jsem, že zamakali na konečné podobě zahrádek, ale nic se nestalo. Tatra stála tam kde před týdnem a v bagru vozili beton, když umisťovali značky. Údajně dnes předali první byt v Ačku.....Plot tam bude. Ve smlouvě o smlouvě budoucí taktéž ani slovo, ale první informaci nám dal prodejce a minulý týden jsem se ptal Nešuty. Říkal, že provedení těch plotů zrovna řeší s architektem. Nejprve mi řekl, že plot bude vysoký 160 cm, po mém udivení řekl 140cm, pak 130 cm a potom, když jsem mu řekl, že má být 120 cm - tak souhlasil. Ale jinak je to fajn chlap a myslím si, že se sním domluvit. No a k tomu šmírování - samozřejmě, že nám do bytů uvidí, ale aspoň ne až tak daloëko dovnitř, to je právě výhoda toho kopečku. Uvidíme, těžko se to předsatvuje. Nevíte, co je to za kolos pod tím Ingelsorlandem? Jo a k focení, jezdím tam skoro každý týden a fotím, fotím a fotím a nikdy nic. Zkusím něco vyhrabat z ninulého týdne...Tak zatím
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie hansZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
hans
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 60


blank.gif

PříspěvekZaslal: 8.2.2007, 17:41  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Vlastně jednu velmi podstatnou informaci jsem dnes zjistil. Už jsou jména na zvoncích a instalované zámky na čipy na hlavních dveřích.....vtip samozřejmě
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie hansZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
hans
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 60


blank.gif

PříspěvekZaslal: 8.2.2007, 17:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

teda to, že je to podstatný. jinak to tam opravdu je a skleněná stříška nad vchodem taky....
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie hansZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 8.2.2007, 22:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Teď ze sebe možná udělám blbce, ale to tam jsou opravdu jména? To tě pustili až k domům? My tenkrát fotili ze silnice a ten chlap se mohl po...
Co staví naproti netuším - na hostivických stránkách je: "B/ Rada města Hostivice schvaluje/souhlasí: S vydáním územního rozhodnutí pro stavby PLUS, DOMFIT FITNES, BM MOTO, CIPA..." Tak třeba něco z toho. Mohl by to být ten Plus.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
hans
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 60


blank.gif

PříspěvekZaslal: 9.2.2007, 11:09  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Já jsem se nikoho neptal, prostě jsem se tam procházel a šmíroval. Ty jména tam opravdu jsou. To naproti vypadá obrovsky, moc velké na Plus. Spíš sklad Papiriusu.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie hansZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.2.2007, 11:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Je pravda, že to je dost velký, takže Plus to asi nebude. Necháme se překvapit.
Ty jména mi tam přijdou trošku zbytečný, stejně si tam pak budou lidi ty jména různě měnit a nebo přidávat další osoby, ale to je asi jedno. Neptal ses, jestli budou tu zeleň v okolí domů sázet teď nebo až na jaře?
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
hans
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 60


blank.gif

PříspěvekZaslal: 9.2.2007, 13:53  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ptal, Nešuta mi jen říkal, že se něco sázet bude....
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie hansZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
tana
Host
Host



Založen: 3.8.2006
Příspěvky: 194
Bydliště: praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.2.2007, 00:09  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

čau alííí a spol...ali, nevíš náhodou, co se bude stavět naproti logistickému centru...z prahy po levé straně bagry nelení a jedou tam celý dny....
jinak ve čtvrtek je setkání zastupitelů města, jestli se chceš něco dovědět, tak tam zajdi

btw....nás přistěhovalce mají rádi asi jako drobky v posteli a dávají to jasně najevo......
pa
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie tanaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.2.2007, 12:16  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahojky, díky za info. To, že mají hostivičáci "přistěhovalce" tolik rádi mě nepřekvapuje - to je všude stejný. Snad nás "pár" dalších ještě přežijou. Na jednu stranu to chápu, že nemají ty, co se přistěhují rádi, ale zase na druhou stranu, co s tím můžeme dělat. Mělo by to být tak, že čím víc lidí, tím lépe pro to dané město - víc peněz, rozvoj infrastruktury... Jenže ono to tak bohužel není, lidé si tam nepřihlašují trvalé bydliště, není místo ve školách, školkách apod.

Taky jsem si říkala, co se to tam u toho rybníka děje, ale myslíme si, že to tam jen čistí. Vyváží ven všechno to bahno a vozí ho za tu čističku do pole. Snad tam nepřibudou další sklady!
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 13.2.2007, 11:09  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Taky vám přijde, že se na stavbě nějak nic neděje? Nepřijde mi, že by něco dělali s tím okolím a uvnitř je to taky nějak mrtvý.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
hans
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 60


blank.gif

PříspěvekZaslal: 13.2.2007, 13:50  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

myslim, že uvnitř makají, pak udělají terén zahrádek a nakonec budou upravovat okolí, myslím....
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie hansZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 14.2.2007, 20:10  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No snad to tak je. Když se stavělo, tak se tam pořád něco dělo, pak tam byly různě auta dodavatelů podlah, sanity apod., ale teď nic. Přestěhovali buňky CG, je tam kontejner s odpadem a tím to zmrzlo. Asi je ale pravda, že všechno mají uskladněný uvnitř domů a dělá se uvnitř.

Nějak s námi přestal komunikovat .marek. Rolling Eyes
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
.marek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 25.1.2007
Příspěvky: 63
Bydliště: Toskánská

blank.gif

PříspěvekZaslal: 15.2.2007, 08:25  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

nepřestal... jsem tu stále, akorát jsem musel v mezičase vydělávat Smile
btw v úterý jsme se tam byli podívat. u nás je hotova dlažba a myslím, že to udělali hezky. zbývají podlahy a vyleštit kliky Smile
jinak je pravda, ze uvnitř se maká. včera v E začínali s dlažbou na chodbě.
_________________
www.zaluzie-rolety.cz
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie .marekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.2.2007, 09:48  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

My jdeme zítra - těšim se i bojim zároveň. Rolling Eyes Přišlo nám taky pozvání na závěrečnou kontrolní prohlídku.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
hans
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 60


blank.gif

PříspěvekZaslal: 15.2.2007, 12:32  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj. Alí, na jaké datum máte ten zjišťovák?
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie hansZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.2.2007, 13:23  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Přišlo nám to na 2.3. takže jsi určitě v pořadí. Wink
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
hans
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 60


blank.gif

PříspěvekZaslal: 15.2.2007, 13:58  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nám termín poslali také, jen zjišťuji zda v tom je nějaký systém - jako že si volají nejprve lidi z horních pater směrem dolů apod.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie hansZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
.marek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 25.1.2007
Příspěvky: 63
Bydliště: Toskánská

blank.gif

PříspěvekZaslal: 16.2.2007, 09:39  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

nám akorát poslali fakturu Smile
_________________
www.zaluzie-rolety.cz
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie .marekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2