Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 50
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 23.2.2006, 16:53  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Doufám, že to dodělají.. je to tam nychystané ještě na další vjezd do areálu.. asi na úrovni budovy C. Jen nevím jestli se jim do toho za počasí jaké vládne bude chtít... Ty chodníky jsou provizorní to je na nich i vidět..
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 23.2.2006, 17:07  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nedobré zprávy mám. Zatím se mi nepodařilo zjistit kdo by se měl postarat o chodník směrem k H centru - ten od světel podél silnice. Nevím jestli je to tím že už to nejsou záběhlice ale nepodařilo se mi na městském úřadě sehnat někoho kdo by o tom cokoliv věděl. představa že to postaví CG se jeví býti iluzorní. V CG mi sdělili že panelový chodník směrem ke kruháku je dočasně než bude dokončena další etapa a pak by měl chodník vést podél domů D a E.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 23.2.2006, 17:14  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lusvec napsal:
Nedobré zprávy mám. Zatím se mi nepodařilo zjistit kdo by se měl postarat o chodník směrem k H centru - ten od světel podél silnice. Nevím jestli je to tím že už to nejsou záběhlice ale nepodařilo se mi na městském úřadě sehnat někoho kdo by o tom cokoliv věděl. představa že to postaví CG se jeví býti iluzorní. V CG mi sdělili že panelový chodník směrem ke kruháku je dočasně než bude dokončena další etapa a pak by měl chodník vést podél domů D a E.
Jsem si na 90% jistá, že ten pozemek už CG neopečuje. Chodník u přechodu je parádní, bezbariérový, dokonce vyváželi i nepořádek a navezli hlínu. Bude to něčí jiný rest. Snad by věděli na katastru? Ono vůbec tady v okolí ty chodníky záhadně po pár metrech končí. O tom jsem už taky psala. jestli to opravdu nebude tím, že se tu sbíhá několik městských částí, bohužel. Ale že to není jedno nákupnímu centru?
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Lubos
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 1.5.2005
Příspěvky: 619
Bydliště: Nove Zahradni Mesto C

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 24.2.2006, 12:19  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No zatial co som mal moznost ist od zastavky tramvaje Sidliste Zahradni Mesto smerom k nasmu komplexu to nejake nebezpecne nevyzera. V okoli nie su ziadne bary ani herne, akurat raz ma stretli nejake zatulane socky, ktore hladali ubytovnu Smile
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie LubosZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 50
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.2.2006, 12:47  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Souhlas.. od téhle zastávky je to v pohodě..sice uličkama mezi paneláky, v noci trošku tmavšími, ale ještě to jde. Je tam jak zastávka tramvají, tak zastávka autobusů. Zatím asi nejlepší volba. I když třeba s kočárkem do toho kopce, to nebude jednoduché.
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 24.2.2006, 14:16  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Co jsem vyzkoušela, tak busem ze Skalky je lepší (pro mě) vystupovat v zastávce Na Groši, která je blíže než její tramvajová jmenovkyně. Mezi paneláky to dost klouže a potmě tedy nic moc.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 50
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.2.2006, 14:57  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

greticka: to souhlas s kočárkem radi z té druhé.. je to příjemnější cesta
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lubos
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 1.5.2005
Příspěvky: 619
Bydliště: Nove Zahradni Mesto C

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 24.2.2006, 15:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

greticka napsala:
Co jsem vyzkoušela, tak busem ze Skalky je lepší (pro mě) vystupovat v zastávce Na Groši, která je blíže než její tramvajová jmenovkyně. Mezi paneláky to dost klouže a potmě tedy nic moc.


No, mne prisla zastavka Sidliste Zahradni Mesto (ci uz busu zo Skalky, alebo tramvaje zo Zelivskeho/Strasnickej) blizsia nielen priamo k domu C ("skratkou" cez dzunglu ), ale o nieco aj ku "kruhacu", cize po oficialnej pristupovej ceste (dokazuje to tato mapka). A dalsia velka vyhoda je, ze kym zo zastavky Na Grosi musi clovek ist dlhy usek pesi po prasnej a frekventovanej ceste plnej aut, zo SZM ide po kludnom a tichom chodniku mimo premavku.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie LubosZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 24.2.2006, 15:14  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Lubos napsal:
greticka napsala:
Co jsem vyzkoušela, tak busem ze Skalky je lepší (pro mě) vystupovat v zastávce Na Groši, která je blíže než její tramvajová jmenovkyně. Mezi paneláky to dost klouže a potmě tedy nic moc.


No, mne prisla zastavka Sidliste Zahradni Mesto (ci uz busu zo Skalky, alebo tramvaje zo Zelivskeho/Strasnickej) blizsia nielen priamo k domu C ("skratkou" cez dzunglu ), ale o nieco aj ku "kruhacu", cize po oficialnej pristupovej ceste (dokazuje to tato mapka). A dalsia velka vyhoda je, ze kym zo zastavky Na Grosi musi clovek ist dlhy usek pesi po prasnej a frekventovanej ceste plnej aut, zo SZM ide po kludnom a tichom chodniku mimo premavku.
Cestu džunglí jsem už vyzkoušela jako pěší a nikdy více
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 50
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.2.2006, 15:22  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

citace:
Cestu džunglí jsem už vyzkoušela jako pěší a nikdy více


Jojo... krásné blátíčko.. boty jsme pak drhla půlhodiny.. Rolling Eyes
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 24.2.2006, 16:01  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Lubos napsal:
No, mne prisla zastavka Sidliste Zahradni Mesto (ci uz busu zo Skalky, alebo tramvaje zo Zelivskeho/Strasnickej) blizsia nielen priamo k domu C ("skratkou" cez dzunglu ), ale o nieco aj ku "kruhacu", cize po oficialnej pristupovej ceste (dokazuje to tato mapka). A dalsia velka vyhoda je, ze kym zo zastavky Na Grosi musi clovek ist dlhy usek pesi po prasnej a frekventovanej ceste plnej aut, zo SZM ide po kludnom a tichom chodniku mimo premavku.
něco na tom bude ...
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 24.2.2006, 16:30  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nevím, zda někdo kompetentní v příslušné městské části myslel na to, že výstavbou NZM přibude v lokalitě spousta lidí, a tudíž by se logicky mělo myslet na rozšíření a zefektivnění infrastruktury a jiné vybavenosti.

A třeba i posunutí nějaké té zastávky blíže k námě Už abych věděla, kam vlastně patřím a mohla případně vznést dotazy při zasedání zastupitelstva. vždyť volby se blíží, ne?
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 50
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.2.2006, 16:45  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

hnedka na té ulici vedle nás je zastávka. Ale jen pro linku 101 a ta jezdí jen ve špičkách.. třeba ji posílí.. uvidíme
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 24.2.2006, 16:49  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lenkaii napsala:
hnedka na té ulici vedle nás je zastávka. Ale jen pro linku 101 a ta jezdí jen ve špičkách.. třeba ji posílí.. uvidíme
Ale přístupová cesta k ní přes džungli nebo přes stavební dozor, že? Když jdu do práce, beru si s sebou náhradní obuv Možná, že budu patřit k menšině, která jezdí MHD Very Happy
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 7.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 24.2.2006, 16:56  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

greticka napsala:
lenkaii napsala:
hnedka na té ulici vedle nás je zastávka. Ale jen pro linku 101 a ta jezdí jen ve špičkách.. třeba ji posílí.. uvidíme
Ale přístupová cesta k ní přes džungli nebo přes stavební dozor, že? Když jdu do práce, beru si s sebou náhradní obuv Možná, že budu patřit k menšině, která jezdí MHD Very Happy


Já také jezdím sockou, a na tu zastávku SZM je to celkem daleko od domu A! tak 10 minut od dveří, musejí to posílt nebo udělat průchod na západní straně na tu Topolovou
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 50
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.2.2006, 17:10  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ono to tam je nachystané.. obrubníky mají upravené pro další vjezd. jenže kdy prokopou džungli je ve hvězdách Very Happy)
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lubos
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 1.5.2005
Příspěvky: 619
Bydliště: Nove Zahradni Mesto C

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 24.2.2006, 17:19  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No ja som sa raz v dzungli skoro zabil na lade (zachranili ma iba konare stromov, po ktorych som sa splhal ako po lane ), ale ani to ma neodradilo od toho, aby som pokusal osud a chodil tade Smile Zatial som skoro vzdy nasiel relativne bezpecnu a suchu cestu... SKORO vzdy Razz
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie LubosZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 50
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.2.2006, 17:31  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

mě to stačilo párkrát.. tedka radši chodím okolo.. za ty zablácené boty to nestojí.. no a ono na podpadcích je to taky něco jiného Very Happy
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 25.2.2006, 18:02  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lenkaii napsala:
hnedka na té ulici vedle nás je zastávka. Ale jen pro linku 101 a ta jezdí jen ve špičkách.. třeba ji posílí.. uvidíme


Laughing no jakožto řidič mhd který má v rajonu ztrovna tuhle linku nevim nevim když aníi nízkopodlažní bus tam už rok nejsou schopný nasadit před den je pak sranda když u polikliniky nastupuje spousty starejch lidí a nemůžou se do normálního dostat ale ropid to vůbec nezajímá a stejně po ránu je linka 101 na prd než se člověk dokodrcá na strašnickou protože ulice v korytech je pravidelně ucpaná tak je lepší jít na bus co jede na skalku takže 138 nabo 224 Cool
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 50
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 25.2.2006, 21:33  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

to jo.. ta ulice je furt ucpaná znám to dobře... bydlela jsem 4 roky na druhém konci zahraďáku, ale vždycky to nějak projede...
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
pepino
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 40
Založen: 26.2.2006
Příspěvky: 43


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 26.2.2006, 22:42  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

zdravím všechny
když už se tu bavíme o kultuře okolí, nevíte náhodou, kdo bydlí v lesíku v tom krásném stanu????
Fotku bych připojil,ale bojím se k němu přiblížit Very Happy
Býk Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie pepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 26.2.2006, 22:44  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

hehe ten by si uz zasluzil uz vlastny topic tolko sa tu o nom uz napisalo
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 26.2.2006, 23:24  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

greticka napsala:
Nevím, zda někdo kompetentní v příslušné městské části myslel na to, že výstavbou NZM přibude v lokalitě spousta lidí, a tudíž by se logicky mělo myslet na rozšíření a zefektivnění infrastruktury a jiné vybavenosti.

A třeba i posunutí nějaké té zastávky blíže k námě Už abych věděla, kam vlastně patřím a mohla případně vznést dotazy při zasedání zastupitelstva. vždyť volby se blíží, ne?
Prosím všechny, aby se drželi tématu, abychom tu z toho nedělali moc velký guláš ... Na tomto odkazu už jsme něco ke změně MHD probírali ... Wink
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
PavelH
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 87
Bydliště: Zahradní mesto A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.3.2006, 23:58  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zajímavý link: http://www.toulcuvdvur.cz/trojmezi/index.html
Jedná se o změně ÚP a využití lokality TROJMEZÍ pro stavbu domů či dalších sídlišť - je to od nás kousek...
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie PavelHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.3.2006, 09:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

PavelH napsal:
Zajímavý link: http://www.toulcuvdvur.cz/trojmezi/index.html
Jedná se o změně ÚP a využití lokality TROJMEZÍ pro stavbu domů či dalších sídlišť - je to od nás kousek...


...a helemese, takže to, že teď koukám do přírody (z poza níž vykukují paneláky Chodova), nemusí být už brzo pravda. Po pravdě, byl to jeden z hlavních argumentů při výběru bytu, na druhou stranu, nejsem tak naivní abych si myslel, že to tak vydrží věčně (ale mohlo to 50 let počkat Smile). děj se vůle boží. Teda jestli je to ten kus země, kterej myslím...
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 50
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.3.2006, 11:41  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Máme tu k dispozici územní plán. Podle něj minimálně do roku 2010 by to měly být zelené plochy (louky, zahrady, pastviny) nebo zelené plochy určené k oddechu.. ale pánové radní můžou kdykoliv rozhodnout jinak
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 7.3.2006, 13:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vsak ale to tam je nejaka prirodna pamiatka, nie? to ju chcu zrusit?
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
PavelH
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 87
Bydliště: Zahradní mesto A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.3.2006, 13:29  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Uvažuje se o zástavbě okolo toho chráněného území. Ke změně ÚP může dojít a již několikrát se o té pro investory a developery docela lukrativní ploše Trojmezí mluvilo. Myslím, že to může jít docela rychle... A je to právě prostor který začíná u nás za potokem a táhne se k obzoru - vyloučen by snad mohl být sad višňovka a právě zmíněné chráněné území, i když kdo ví...

Uvažovala se i komunikace spojující Doupovskou ulici s vyústěním na práčské či Švehlově, ale je otázkou kde konkrétně by měla být, snad nepovede někde moc blízko kolem našich domů.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie PavelHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 50
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.3.2006, 13:53  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To okolí botiče podle mne zůstane.. přeci jen není úplně zajímavé pro stavbu. zajímavější jsou ty pole navrchu.. Ten sad by zůstat mohl. přeci jen jen už na svahu a tam se staví trošku hůř. No doufejme že zůstane co nejvíce a co nejdéle.. Tak yjsme si tohle místo vybrala protože se tam dá jít do "přírody"
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 7.3.2006, 18:35  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

chtěla jsem se zeptat, jestli bezdomovec stále byvakuje v keřišti. Nedávno vyděsil slečnu, která nám chodí hlídat malou a bohužel si zkrátila cestu přes džungli a nevěděla o něm.

A mě zase vyděsili dělníci, kteří si tudy zkracují cestu a za tmy se jich vynořilo hned několik Confused
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2