Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.6.2008, 13:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

oni tam neví vůbec nic, jsou to totální amatéři a už mě fakt nebaví.....už fakt ne.Nepřipadám si jako klient, ale jako pes, který číhá na to, jakou kost mu zase hodí.....
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
DavidG
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 16.4.2008
Příspěvky: 10
Bydliště: ZnR dum c.3

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 5.6.2008, 13:36  Předmět:  Prejimka Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak mě můj agent (p. Schramm) včera taky napsal email abych kontaktoval p. Krasničanovou jestli se chci jít podívat ještě jednou do mého bytu. Budu citovat jeho e-mail:
Sdělte mi prosím emailem, zda požadujete další návštěvu Vašeho bytu nebo zda si máme protokol vyžádat od developera a Vámi bude podepsán zároveň s kupní smlouvou v kanceláři Lexxus
Taky nemíním podepisovat přejímací protokol bez toho abych byt videl ještě jednou.
Přikádám ještě vzor přejímacího protokolu pro ty z vás kterým ho agent neposlal na mail.


050508 Předpřej protokol_ZNR1_vzor 1.doc
 Komentář:

Soubory
 Soubor:  050508 Předpřej protokol_ZNR1_vzor 1.doc
 Velikost:  40.5 kB
 Staženo:  921 krát
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie DavidGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Martin S.
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 23.5.2008
Příspěvky: 18


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.6.2008, 13:41  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zdravim,
takze v utorok som bol udajne ako prvi z Vas vsetkych na druhej obhliadke bytu.
No mali opravit niekolko veci, ktore sme spisali v unoru, ked sme boli na 1.obhliadke. Z A4 pripomienok opravili asi 3 veci. V byte su nadalej krive steny, mali opravit malbu...totalne to odflakli, detto parapety v izbe - nezatmelene, dalej v byte na podlahe spina/bordel (udajne to nestihli upratat - viazne komunikacia Lexxus-Skanska-SD Development/zastupca developera na stavbe). Takze som dost sklamany, suma sumarum tie pripomienky mam teraz na 2x A4.

Taktiez myslim, ze v projekte je vonku toho este dost na opravu, dorobenie a realne urcite nevidim, ze sa v cervnu budeme moct nastahovat (po dorieseni kupnej zmluvy...)
Sklep ani park. stani som zatial nevidel a tak to je uvedene aj vo vyslednom protokole.

m.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie Martin S.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sousedka
Host
Host



Založen: 20.2.2008
Příspěvky: 232
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou, dům č. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.6.2008, 13:53  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ja jsem si říkala, že přece ty venkovní úpravy nemůžou stihnout ...
Taky jsem zvědavá, jak chtějí řešit ty nedodělky v bytech - jestli jako až budem bydlet, tak tam bude někdo chodit malovat, opravovat šrámy ve dveřích a podlaze atd???

Hlavně bych teď chtěla už co nejdříve klíče, abysme mohli začít zařizovat - malovat, dodělat a naměřit, co potřebujem, připravit všechno na kuchyň ... Na to mi nevadí, že je venku bordel...
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SousedkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MB
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 2.6.2008
Příspěvky: 9


blank.gif

PříspěvekZaslal: 5.6.2008, 15:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak přeposílám odpovědi dvou různých sales managerů na stejný dotaz. Tj. poplatky.
pí. Homérová
Vzhledem k tomu, že jde o nový objekt, nelze stanovit náklady podle výsledků předcházejícího období, ale pouze na základě dostupných podkladů (projekt) a empirických zkušeností. Přesnější propočet zálohy lze provést - až na základě vyhodnocení prvního účetního období (1 roku). Propočet je stanoven dle majetkových podílů. Společenství vlastníků jednotek (po jeho ustanovení) může dle svého uvážení upravit pravidlo pro vyúčtování a následný předpis záloh podle jiného klíče (např. místo m2 na osoby užívající byt).
Poplatky zpravidla zahrnují teplo a TUV, vodné, stočné, uklid spol. ploch v domě, udržbu, odvoz odpadů pro byty, fondy oprav atd.
p. Tupý.
Kupní smlouvu ještě k dispozici nemám, jakmile ji budu mít, ihned Vám ji pošlu.
## Platba 5.000,- Kč je opravdu pouze záloha na služby , není to žádná platba # navíc. Tato úhrada bude správní firmou vyúčtována při ročním vyúčtování služeb.
# Je to pouze takový "podkladek" a vybírá se z toho důvodu, že správní firmy již # mají zkušenosti z dřívějška a stávalo se, že někteří z klientů měli špatnou # platební morálku s úhradami poplatků za služby - to samozřejmě neberte osobně # # # # # Poplatky spojené s vložením KS na katastr hradí developer, takže Vy již # zaplatíte pouze u notáře za ověření podpisů - cca 150,- Kč.
#
# Jak budou označena stání nevím, pokusím se zjistit. Předpokládám, že to bude # číslo namalované na zemi.
#

P.S. Pro pobavení přepošlu ještě odpověď na to, že jsme připomínkovali to, že mezi první a druhou prohlídkou se v bytě nadzvedla plovoucí podlaha a celá se oddělila od lišty dělící KK.
#
Dobrý den,
Podlaha se jmenuje plovoucí, protože je nespojena s podkladem, naopak je volně položena.
Podkladem je miralon.

Krásný den.
   SkrytýOsobní galerie MBZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
shimpi
Host
Host



Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 113


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.6.2008, 16:04  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Smile tak to mě pobavilo s tou podlahou:-) v příloze aktuální značení venkovního parkingu


znaceni030608.JPG
 Komentář:
 Velikost:  50.04 kB
 Zobrazeno:  315 krát

znaceni030608.JPG

 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie shimpiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.6.2008, 16:12  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Mr. Green Mr. Green Mr. Green
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sousedka
Host
Host



Založen: 20.2.2008
Příspěvky: 232
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou, dům č. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.6.2008, 16:22  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Shimpl, to je fakt dobrá fotka! Tys tam teď někdy byl? Nemáš ještě nějakou venkovní? Je tam třeba už tráva?

MB - podlaha no comment, až bude plavat na plísni, tak taky řeknou, že je plovoucí a je to tak správně??? Ale jako perlička je to dobrý (kdyby to nenapsali úplně vážně svému klintovi) Rolling Eyes
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SousedkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
More
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 19.3.2007
Příspěvky: 65
Bydliště: baráček č. 1.:-)

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.6.2008, 16:32  Předmět:  Přejímka bytu Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj, tak jen pár poznámek k přejímce od Skanské, kterou jsme absolvovali minulý týden a následným událostem:

- celé jsme si to domlouvali rovnou přes Skanskou, přišlo nám to nejistější a nakonec i v Lexxusu nás takto odkázali

- od poslední prohlídky někdy v ?dubnu? už se toho moc nezměnilo a věci, které jsme požadovali opravit nebo dodat většinou ještě nebyli - i když stav bytu a úprav pořád dobrý

- nicméně samozřejmě nešla elektrika, což jsme UVEDLI DO PROTOKOLU (a velmi doporučuji i vám) a proto nebylo možno prověřit funkčnost elektroinstalací + v některých částech bytu byla díky tomu taková tma (WC), že by ani případné zavády nebyly dobře vidět. A bez elektriky samozřejmě nelze byt řádně užívat!!!
- taktéž netekla studená voda (kdoví proč), tak nebylo možno prověřit, zda někde neteče - rovněž do protokolu
- no a na závěr se samozřejmě jednalo pouze o přejímku bytové jednotky, ale nikoliv souvisejících a společných prostor a podílů na projektu dle KS(není od věci to tam také zapsat) Wink

- taky nám zkoušeli hned vnutit k podpisu asi ten 2. protokol za Nitro (nedoporučuju akceptovat), načež nám přišel mailem od Lexxusu. Nevím, ja vy, ale já si na naší přejímce žádného zástupce SD Developmentu nevšiml - ale možná byl zrovna neviditelný

Pokud jde o ten 2. protokol, tak 1. odstavec v Závěrečných ustanoveních (nelze uplatnit dodatečně zjištěné vady neuvedené v protokolu) je v rozporu s Obč. zákoníkem (kupující může oznámit zjištěné vady až do 6 měs. od předání)

- platba (záloha) 5000,- hmm... bez platné a správné kupní smlouvy nejsem právně ani kupujícím a za současného přístupu investora ani nevím, kdy se tak stane, takže absolutně nechápu, proč platit investorovi náklady na správu JEHO majetku. Ostatně v původní akceptované KS ždáná taková podmínka není - takže jestli teď budeme něco platit tak POUZE doplatek zálohy na cenu bytu.
Až mě správce již jako vlastníka bytové jednotky (nebo spíš naše společenství vlastníků) požádá o zálohu na služby jsem ochoten zaplatit mu třeba hned. (sice je 5000 v rámci ceny bytu prkotina, ale jde tu přece o princip,ne? Smile

Pokud vás napad něco dalšího užitečného k tématu, podělte se.

M.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie MoreZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
More
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 19.3.2007
Příspěvky: 65
Bydliště: baráček č. 1.:-)

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.6.2008, 16:46  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Sousedka napsala:
Shimpl, to je fakt dobrá fotka! Tys tam teď někdy byl? Nemáš ještě nějakou venkovní? Je tam třeba už tráva?

MB - podlaha no comment, až bude plavat na plísni, tak taky řeknou, že je plovoucí a je to tak správně??? Ale jako perlička je to dobrý (kdyby to nenapsali úplně vážně svému klintovi) Rolling Eyes


Jestli někde byla tráva zaseta (v pátek), tak jsme si toho nevšimli.Sad A jestli ji hodlají osívat teďka, tak bych si od nich to osivo vzal až na lepší časy, protože fakt nevěřím, že by se teď v tomhle počasí a bez náležité péče něco ujalo:-(

Už vidím, jak tenkou vrstvu neoseté ornice smývá déšt ze svažitých zahrádek na ulici. Někde už to bylo i vidět.Sad

Snad tam vydrží aspoň ty stromy, co v areálu vysadily. Až mě překvapilo, jak už jsou vzrostlé.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie MoreZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
More
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 19.3.2007
Příspěvky: 65
Bydliště: baráček č. 1.:-)

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.6.2008, 17:04  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

shimpi napsal:
Smile tak to mě pobavilo s tou podlahou:-) v příloze aktuální značení venkovního parkingu


Jestli si dobře vzpomínám, říkali mi kdysi v Lexxusu, že každé soukromé venkovní park. stání bude vybaveno nějakou tou uzamykatelnou zábranou.

Nevíte o tom něco bližšího?

Doufám, že situace s parkováním v Zahradách nebude tak kritická, jak zatím vypadá.

Představa, že nám přijede návštěva (byť na pár hodin)a bude marně hledat parkování asi jako večer na Žižkově není moc veselá.
No a když pak najde volné místo bez zábrany, ani nepozná, že už někomu patří a pak se budou divit, že je majitel bude prudit...
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie MoreZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
shimpi
Host
Host



Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 113


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.6.2008, 13:59  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

byl jsem tam v úterý, výsevu jsem si nějak nevšim, foto další nemám, o zamykatelnosti venk. parkingu nic nevím a ani tomu nic nenasvědčuje. Každý budeme mít číslo, takže návštěvy by se měli smrsknout na tušim nějaký plácek za sedmičkou ?Surprised ale spíš to vidim, že budou stát lidi na obrubnících příjezdový cesty (kde jinde,že) a až zjistíme, že tam parkuje každej kdo nemá už místo tak my co platili za místo budeme prudit:-) vyslech sem si už spoustu zkazek z Počernic jak si sousedi nechávaj odtahávat navzájem auta:-). No jinak je pátek.., máte někdo už předělanou smlouvu ? Holedbali se, že to bude do konce tohoto týdne.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie shimpiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.6.2008, 14:39  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Smlouvu? Co to je? To oni v Lexxusu vůbej neznaj...
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
alevy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 50
Založen: 7.3.2008
Příspěvky: 76
Bydliště: Zahrady n. Rokytkou - dum c. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.6.2008, 14:55  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

hm, tak ja nemam moc pozitivni zpravy... jsem se objednaval na druhou predprejimku a sdelili mi, ze nejblizsi mozny termin je st 18.6. - super, a to jsem se tesil, jak budu rychle bydlet.... dovolte, abych se zasmal
s pranim pekneho vikendu, A.
Beran Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie alevyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sousedka
Host
Host



Založen: 20.2.2008
Příspěvky: 232
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou, dům č. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.6.2008, 15:39  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj, to mi řekla pani Krásničanová taky, že nejdříve mají termíny za dva týdny... Ale po chvilce přemlouvání mi nabídla příští týden.
Říkala, že jí volali z Lexxusu, že si nesmí dojít ani na záchod... No jo, když se všechno honí na poslední chvíli... Lexxus tlačí a tlačí, ale sám nemá ani hotové kupní smlouvy!
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SousedkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MB
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 2.6.2008
Příspěvky: 9


blank.gif

PříspěvekZaslal: 6.6.2008, 16:03  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ještě mě napadlo, že dlouho nebyla řeč o cyklistické stezce...
   SkrytýOsobní galerie MBZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pulkic
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 46
Založen: 15.2.2007
Příspěvky: 34


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.6.2008, 16:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj, dlouho jsem tu nebyl a nestačím se divit jaká se tu rozjela diskuze Surprised

Já se právě vrátil z druhé předpřejímky. Nahlášené závady z první prohlídky, byly většinou opravevé, některé bohužel hůře než jak vypadaly před tím Shocked
Celkově nejsem spokojenej s dlažbou a obklady, s tím ale předpokládám už nejde nic dělat, protože všechy vystouplý a nebo utopený dlaždice by se vešly do tolerance 2mm.
Nicméně nových závad už jsem našel "jen" na půl sránky.

Přejímací protokol od Nitra, který nám přišel na ukázku mailem, jsem podepsal s tím, že jsem do závad bránících užívání bytu uvedl nezapojenou elektřinu a upravil první závěrečné ustanovení, že jiné vady a nedodělky než uvedené v protokolu nelze uplatnit po podpisu, tak uvidím, jestli nebudu ty protokoly podepisovat ještě jednou Laughing

Zaseté trávy jsem si nevšiml, ale u šestky a sedmičky teprve upravovali terén zahrádek.
Ryby Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie PulkicZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Eva
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 14.5.2008
Příspěvky: 70


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 8.6.2008, 09:55  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahojky,
my se na druhou predprejimku chystame v patek 13..no, uz ten datum Rolling Eyes
Doufam, ze bude moznost prekontrolovat tu mokrou zed z minula, pokud ovsem potece voda. Take jsme se chteli soustredit na skrabance. To se behem uzivani spatne reklamuje. Prinejhorsim si asi opravdu doneseme myci prostredky, pokud na to Skanska dosud nemela cas sama.
Jinak mam pocit, ze nam kdysi davno p. Kachlir ukazoval, z jakych parkovacich stani si muzeme vybirat a jaka jsou urcena pro navstevy. Byla to minimalne ta podelna stani mezi bloky 4 a 5.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie EvaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sousedka
Host
Host



Založen: 20.2.2008
Příspěvky: 232
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou, dům č. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.6.2008, 11:37  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak jsem se vrátila s přejímky. Závady z předpřejímky byly většinou opravené, zbyly asi jen 2. Ovšem všimli jsme si, že máme v obýváku strašně poškrábaná všechna 3 okna!!! Takže je budou měnit, doufám, že nám při tm nezničej ještě něco jiného.
Viděli jsme dokonce i garáž a sklepy - teda sklep jsem si představovala o fous větší ...
Do protokolu jsem napsala, že tam neni elektroměr.
Trávu prý ještě zasejí - to se jim to bude dobře dělat, když je ta půda už slehlá. Škoda, že to neudělali hned, jak jí tam nahrnuli, to byla krásně kyprá.
Taky jsem si uvědomila, jak příšerné je standardní vybavení koupelny - umyvadlo a baterie budem muset vyměnit, je to fakt hnus. Je vidět, že šetřej od koruny.

Při přejímce jsme se potkali se sousedy z vedlejšího bytu...a co myslíte...Rusky! Tak jen doufám, že budou normální, překvapivě vypadaly příjemně Smile
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SousedkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.6.2008, 12:30  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj, já jdu na předpřejímku zítra ráno....to jsem zvědavá, jestli opravili to co měli....už se to nějak táhne...myslím, že jestli dostanem byty v druhé půlce července tak budeme rádi....po KS ani vidu ani slechu....
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MB
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 2.6.2008
Příspěvky: 9


blank.gif

PříspěvekZaslal: 9.6.2008, 13:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zdravím všechny,

já budu absolvovat svou přejímku taktéž 13. v pátek. Ale zřejmě zbytečně, protože mi napsali, že mé požadavky na opravy neakceptují.

Žádala jsem opravu elektroinstalace v mé koupelně (jedná se o nadstandard,ale žádné závratné změny). Měla jsem plány, podle kterých se to dělalo. Výsledkem je, že nemám ani světlo na WC. Když jsem je upozornila, že je to špatně udělané, odpověděli mi, že jsem si to takto přála. Nevím jestli je mým snem mít v koupelně matné světlo a na wc chodit s baterkou....požádala jsem o písemný protokol, ve kterém jsem tuto změnu žádala. Mám pouze smlouvu o dílo, ve kterém je vše jasně defiované. Odpovědí je, že jsem to tak chtěla a oni si stojí na svém a nic předělávat nebudou.

Takže s následujícími odpověďmi ze Skanske:
Po "plovoucí" podlaze, která je oddělená od podlahy (protože je špatně usazená) s odpovědí, že plovoucí podlahy se jmenují plovoucí, protože jsou právě odděleny od podlahy. Světlo na záchodě nemám, protože jsem ho zřejmě nepotřebovala, v ložnici mám naprosto idiostský výklenek, který prý je v plánech stavby, proto tam musí být - když jsem upozornila na to, že to není pravda, protože ve stejných dvou dalších bytech vůbec nic takového není, tak mi řekli, že je to bonus, a prý si tam mám dávat třeba okurky! (ideální místo), místo soklu, který jsem chtěla v koupelně, mi řekli, proč ho chci, jesli raději si tam nechci dát třeba umělou kytku! a poté, co jsem žádala v koupelně podlahové topení, tak mi paní K. odpověděla, že mám zřejmě dost peněz, když takhle vyhazuji tisíce. Po poslední návštěvě na stavbě mi také řekla, že by chtěla mít zaměstnání jako já, když mám čas chodit se se dívat na svůj byt v pracovní době.... Podotýkám, že ví kulové co dělám a jakou mám pracovní dobu. A asi by byla nadšená, kdybych žádala schůzky po "své" pracovní době.
Tímto končí má veškerá shovívavost s institucí jménem Skanska. Opravdu nabývám dojmu, že jsme pro ně něco jako obtížný hmyz.

Co se týče Lexusu na mé dotazy ohledně kupní smlouvy se už vůbec nereaguje. V podstatě na nic jiného.

Je opravdu načase se postarat o zajímavou PR kampaň této společnosti. K prodeji dalších etap se to bude hodit.

Problémy jsou všude, s tím se počítá. Ale nesnáším, když ze mě někdo dělá debila.

Přeji krásný den.
   SkrytýOsobní galerie MBZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.6.2008, 14:07  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No jako co k tomu říct....já tam jdu zítra a už ted jsem nabroušená.....já byla trpělivá a slušná až moc dlouho, ale taky nejsem typ, se kterým si každý může dělat co chce....zítra budu normálně trvat na tom, že chci rozsvítit a prohlídnou si vše pod světlem, jinak už maj fakt smůlu...a ještě aby se někdo staral co dělám a radil mi že si mám kupovat umělý kytky???No to se na to zítra opravdu mooooc těším...bych si nemyslela, že z mého vlastního bydlení se stane skoro noční můra....dneska ikdyž máš peníze tak máš stejně smůlu...
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
luuca
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 31


blank.gif

PříspěvekZaslal: 9.6.2008, 15:30  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ja jsem se vratila ted - minuly pripominky byly temer vsechny opraveny, nasli jsme jeste par dalsich, ale pan stavbyvedouci byl milej, sepsal to vcetne nefunkcni elektriny, ktera znemoznovala kontrolu nekterych detailu a brani uzivani bytu a podepsali jsme to - myslim, ze to bylo v pohode.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie luucaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
horatio
Host
Host


Věk: 47
Založen: 11.12.2007
Příspěvky: 165
Bydliště: Nad Rokytkou, dům č. 2

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.6.2008, 16:30  Předmět:  Okruhy problémů, vážení, piště pí Kejdové a sl. Sýkorové Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

.......jinak se svého nedomůžeme.

Vážení, chci na Vás všechny apelovat, abyste zatli zuby a krom toho času věnovaného psaní tady, nebo tlf. se sales agenty psali!!!! e-maily pí. Barboře Kejdové (barbora.bruzkova@lexxus.cz), která je manager projektu a sl. Sýkorové (katarina@bcdgroup.cz), která jedná za Nitro B1, slušné dotazy a případné Vaše stížnosti. Copak nejsme schopni si říco to co nám patří, co jsem si draze koupili? Mám totiž obavu, že nedostatečně pochopili naší situaci, respektive se od ní odřízly. Mám vážnou obavu, že se jedná o strategii zdržování, abychom pak do smluv nešťourali a podepsali na poslední chvíli každou zhývěřilost. My jsme rozčílení a ony žijí nad realitou, jenže to při jejich postech a za ty prachy co berou nelze. Mj. paní Kejdová se se mnou nemůže bavit, protože je zaneprázdněná, ale já taky!!!! Slečna na recepci mi nad to řekla, že i kdyby se mě pokusila přepojit, managerka Kejdová si ten telefonát prostě přepojit nenechá, jak arogantní!!!!

Dnes jsem se sales agenta ptal jak je možné, že ten závěr projektu tak špatně zmanažovaný, že jedna část klientů dostane smlouvy, připomínkuje je, druhá ne, pak jsou na měsíc! stáhnutý a nic. Není jim ani divné říct, že budou nové verze minulý pátek a pak nevědět další termín či co se stalo, že nejsou k dispozici. Nikdo mi není schopen vyvrátit, zda se naše smlouvy nezdržují kvůli stupidní promo akci dalších etap "dětský den" - park je totiž již vysázen!. Zmiňoval jsem i možnost konání protestů x jednání prodávajícího během dětského dne, kupodivu jsou si toho vědomi.

Jenže každý sales agent říká něco jiného, tak asi nejsou dobře řízeni. Proto je třeba tomu, kdo je má koordinovat a nekoordinuje je, psát, dotazovat se, kdy už budou smlouvy, jak je možné pořádat dětský den a přitom bránit klientům v uzavření smluv, nevědět současný stav smluv či co je dohodnuto, že se ve smlouvách mění, jednostranně měnit KS. Copak developer nekomunikuje s právníkem prodávajícího a neradí prodávajícímu?

Je to ostudné jednání. Mj. v Lexxus sales agenti lezou i na tento web, ale ti, kteří jsou zodpovědni za jejich chování, informace a projekt samotný jsou informování jen povšechně. Mj. nebudu váhat, nedovolám-li se manažera projektu dovolávat se pozornosti partnerů (vlastníků) Lexxus.

Proč to píšu? Protože mám obavu, že sales agenti odfiltrují naše stížnosti a pí Kejdová si po svém ten projekt manažuje - vždyť to není možné, aby byli všichni tak nespokojení. A to zdržování musí být strategie - sdělení ať čekám jako čeká Lexxus mě sejří, nikdo nevíme na co čekáme a další závazky a smlouvy budoucích kupujících běží.

A ještě jedna poznámka, tak jako je to v běžném životě, někteří lidé jsou akční, další setrvávají a čekají co ta akční skupinka a pak je tu přes polovinu těch, co se jen vezou. Je potřeba, aby nás bylo co nejvíc, kteří se budou slušně ptát a stěžovat si. Lidé, vždyť je ten projekt zkolaudován od 29. dubna a je 9. června a nemáme ještě ani smlouvy!!!!!

S pozdravem

Horatio
Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie horatioZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
horatio
Host
Host


Věk: 47
Založen: 11.12.2007
Příspěvky: 165
Bydliště: Nad Rokytkou, dům č. 2

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.6.2008, 17:17  Předmět:  No jistě, takže 19.6.2008 od 14 do 20 hodin se můžete ... Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No jistě, takže 19.6.2008 (příští čtvrtek) od 14 do 20 hodin se můžeme podívat "s Fištrónem" před baráky, které jsme zatáhli... na pískoviště, které jsme zatáhli obdobně a dojímat se promo akcí. A možná, že na nás náš sales agent udělá dlouhý nos s našima KS přímo na místě...

Vezměte s sebou své přátele, když uzavřou smlouvu na místě nebo do 10 dnů, dostanou letenky na dovču . Že by naše elektroměry?
Laughing

více na www.nadrokytkou.cz kupodivu v odkazu lokalita, je třeba sjet dolů na konec stránky, třeba to ještě prsknou do novinek, zatím to je v lokalitě...

Horatio
Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie horatioZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.6.2008, 18:29  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No tak Dětský den.....to je no comment....dělaj si mejdan na našem pozemku.....¨všichni tam přece máme podíl......já chci peníze za jeho pronájem a vůbec!!!Co kdybychom se sešli na místě i s SOSBK a KS co mám od Kachlíka a ukázali je potencionálním kupcům?????A ještě třeba malej transparentík"BACHA, jsou to podvodníci, nic od nich nekupujte " anebo radši větší
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sousedka
Host
Host



Založen: 20.2.2008
Příspěvky: 232
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou, dům č. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.6.2008, 21:37  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Vzhledem k tomu, že minulý týden zdražily byty o půl milionu, nebude mít Nitro problém věnovat několik málo dovolených...navíc jen do Středozemí. Spíš se snažej doprodat zbývající byty.
Přijde mi ale hnusný, že spousta z nás už byty zaplatila a oni organizujou párty prakticky na našich pozemcích a navíc ani nejsou schopni nám byty předat. Kdyby to udělali jako akci k příležitosti PŘEDÁNÍ nových bytů (ne dokončení první etapy Rokytky), tak by asi nikoho ani nenapadlo, co nás napadá teď.

Jestli nebudu mít smlouvu do konce tohoto týdne, jak mi sliboval pan Sochor, tak už na Lexxus naběhnu. A klidně se přidám i k antiakci na dětský den!
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SousedkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Danny1
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 21.4.2007
Příspěvky: 27


blank.gif

PříspěvekZaslal: 10.6.2008, 07:21  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No tak kdyby jsme se sešli na tom Dětským dnu a s úsměvem můžeme každýmu, koho bude otravovat sales agent, dávat vizitku s tímto webem, aby se přečetl jak se věci mají? Ještě mě napadlo, že jestli platíme za to vybavení dětského hřiště, pak pokud bude na Dětském dnu používáno, tak bychom měli trvat na snížení ceny za to vybavení, protože není předáváno v nepoužitém stavu?? Jo a myslel tedy někdo na to, že bychom neměli přebírat pouze byt, ale i jeho okolí a provést kontrolu třeba toho dětského hřiště?
   OfflineOsobní galerie Danny1Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lu
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 44
Založen: 24.8.2006
Příspěvky: 419
Bydliště: NZM-G

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.6.2008, 08:59  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

koukam na vasi debatu a je to docela divoke - Lexxus se chova darebne ve spouste veci, ale ja bych chtela reagovat na to hriste - jako SVJ budete mit velky problem s provozovanim detskeho hriste, dneska splnit veskere normy je velmi slozite a nakladne, nejvetsi problem vsak tkvi v tom, ze SVJ si nemuze detske hriste pojistit a potom, pokud se na hristi komukoliv neco stane, budou platit vlastnici, kterym hriste patri - na to pozor, idealne se pokusit domluvit s Mestskou casti, aby hriste prevzala pod svou spravu - u nas se to resi take, staci se podivat na topic - Petice proti detskemu hristatku.
Vodnář Pohlaví:Žena Koza SkrytýOsobní galerie LuZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.6.2008, 09:42  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zdravím,
tak jsem byla na předpřejímce dnes ráno a tvářili se překvapeně, že jsem tam......no asi Kachlička zas nikomu neřek...však co, pohoda, klídek.....jako co vám budu říkat....hned po ránu mi pěkně hnuli žlučí a už toho mám fakt dost.V bytě nic z toho co jsem chtěla při přejímce cca před měsícem nebylo NIC uděláno, kromě krytu na topení....koupelna stejně flekatá a balkonové dveře poškrábané....chování Krásničanové no comment....místo omluvy ještě útočí, že to udělané není, tak není, že se to udělá a že jsem na pozemku Skansky, tak že můžu být ráda, že tam vůbec jsem....ano čtete dobře....to že je byt už zaplacený ji vůbec nezajímalo, prostě dnes už ani ty prachy nemají váhu a tímto už opravdu ale opravdu s nějakým slušným chováním končím.Podepsala jsem že jsem tam byla a že to odstraní do 30-ti dnů.Dopsala jsem tam, že chybí elektroměr a že v SOSBK nic takového není, že bychom jej měli pořizovat sami.Dala jsem si tu práci a napsala to na všechny tři protokoly.Krávosničanová mi řekla, že s těmi elektroměry jsme v právu my, nicméně jí už spousta klientů prý řekla, že chce bydlet tak že si jej nakonec pořídí na vlastní náklady sami....a jsme u toho, takhle dopadnem všichni, pokud budem chtít bydlet......anebo najít alternativu, jak to nějak obejít právnicky...
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2