Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.6.2008, 10:52  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Takže ted jsem mluvila s Kachlířem a investor elekttroměry ZAPLATÍ, aspon tak mi to pan Kachlíř potvrdila řekl, že se na to můžu spolehnout.Prý ta KS co mi poslal elektronicky, tak prý ještě nebyla hotová.....haha no nějakou výmluvu mít musí SurprisedD
Prý čekají na KS i oni v Lexxusu každým dnem a hned pak je rozešle VŠEM klientům, i těm co ještě nezaplatili.A ti co mají zaplaceno, dostanou po podpisu klíče.Jo a ještě prej řekl, že kdo si elektroměry bude chtít zaplatit sám, tak může ale kdo prý nebude chtít tak to zatáhne investor, dobrý ne? :oDDD Jo napište nebo zavolejte taky svým agentům, at to je potvrzené, že je to opravdu tak.Neuvěřitelné, že bychom vyhráli????
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sousedka
Host
Host



Založen: 20.2.2008
Příspěvky: 232
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou, dům č. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.6.2008, 13:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Takhle to dopadnout muselo, pokud s námi nechtějí mít do budoucna problémy. A vzhledem k tomu, že staví nejméně další 3 etapy, tak to pro ně bylo jediné východisko.

Pan Sochor mi taky tvrdil, že do konce tohoto týdne budem KS mít a hned ji podepíšem... Tak DOUFÁM! To by bylo bezva:)

Na přejímce se k nám paní Krásničanová chovala moc pěkně, byla příjemná, sama nám navrhla, že nám ukáže garáž a sklep, sama mi napsala do protokolu, že tam není elektroměr... Asi už je z těch přejímek přepracovaná... Sad
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SousedkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.6.2008, 13:37  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

sousedka: no asi jo...každopádně my jsme s ní byli s přítelem tedy docela hotoví.....byla tam s ní ještě jedna paní a ta byla v pohodě, to jo, ale Krásničanová ani omylem.Mě děsně naštvalo, že nebyly udělané ty opravy!a pan Sochor ti taky potvrdil, že elektroměr zaplatí investor?
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Tom
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 10.4.2008
Příspěvky: 22


blank.gif

PříspěvekZaslal: 10.6.2008, 13:45  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Podobnou informaci ohledně elektroměru jsem dostal od svého agenta po telefonu minulý týden. S tím rozdílem, že v zaslané KS bude znění, že si je pořídíme my. A pokud budeme reagovat, že trváme na původním znění KS, investor udělá vzápětí změnu KS a elektroměr zajistí.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie TomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
NoExcuses
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 18.5.2008
Příspěvky: 8


blank.gif

PříspěvekZaslal: 10.6.2008, 14:01  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ano, takovou informaci mam taky. Ale jen me napadlo, ze pokud tam tu vetu vypusti..... bude to znamenat ze elektromer zaplati skutecne investor? Nemelo by potom v te smlouve byt presne napsano, ze to tak bude? Aby to nedopadlo jako se SOSBK, kdy to nebylo jasne dane... A ve vysledku budeme mit podepsanou smlouvu a elektromer nikde. A jediny koho to bude pali jsme my, protoze bez elektriny se bydlet v byte proste neda....
   OfflineOsobní galerie NoExcusesZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
shimpi
Host
Host



Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 113


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.6.2008, 14:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

převod medíí je jasná věta, že asi ty čísla musíme přeci z něčeho opsat...
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie shimpiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Tom
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 10.4.2008
Příspěvky: 22


blank.gif

PříspěvekZaslal: 10.6.2008, 14:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Přesně tak. Jinak by se investor choval úplně jinak.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie TomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Tom
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 10.4.2008
Příspěvky: 22


blank.gif

PříspěvekZaslal: 10.6.2008, 14:21  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jo a dívali jste se na www.nadrokytkou.cz? V sekci novinky se objevila úžasná "aktualita" z 26.4.2007 ohledně cyklostezky. Pak je tam také uklidňující zpráva, že BCD Group finančně přispívá do stipendijního fondu žáků bilingvní základní školy Sunny Canadian. Přispíváme na dobrou věc.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie TomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sousedka
Host
Host



Založen: 20.2.2008
Příspěvky: 232
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou, dům č. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.6.2008, 14:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No ale neotvíraj se mi obrázky toho 3D modelu - to mě z těch novinek zajímá asi nejvíc...
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SousedkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.6.2008, 14:59  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No to je dobrý...najednou maj všichni info o tom, že elektroměry zaplatí investor.....a nikdo to sem nenapsal.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MB
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 2.6.2008
Příspěvky: 9


blank.gif

PříspěvekZaslal: 10.6.2008, 16:25  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

K podpisum kupních smluv

Od doplatku kupní ceny do 30 dnů musí odejít výzva k podpisu Kupní smlouvy a do dalších 30 dnů od odeslání výzvy musí být podepsána kupní smlouva.

Vše je v procesu, od investora mame následující předpoklad dalšího postupu:

Mohou následovat dva scénáře:

1) optimistický – během příštího týdne obdrží klient výzvu k podpisu Kupní smlouvy a vzor Kupní smlouvy; pak podepíšete Kupní smlouvu a po vkladu KS na KN dostanete klíč – do konce června pravděpodobně

2) pesimistický – od doplatku kupní ceny do 30 dnů musí odejít výzva k podpisu KS a do 30 dnů od odeslání výzvy musí být podepsána kupní smlouva – do konce července pravděpodobně

Kupní smlouvy jsou v příprave právnickeho oddelení.
   SkrytýOsobní galerie MBZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MB
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 2.6.2008
Příspěvky: 9


blank.gif

PříspěvekZaslal: 10.6.2008, 16:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Červen 2008
V Zahradách nad Rokytkou už probíhají pouze kosmetické úpravy. Na silnice se stříká dopravní značení, dodělávají se chodníčky, schůdky, ploty a dlážděné cestičky na společných prostranstvích. Na svých místech už stojí malé stromky a na prostranství pokrytá zeminou zbývá zasít trávu. Skluzavkám a prolézačkám na dětském hřišti už schází pouze dětský smích. Na dokončenou první etapu je vskutku krásný pohled, co říkáte?


Dojemný komentář.
   SkrytýOsobní galerie MBZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
shimpi
Host
Host



Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 113


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.6.2008, 16:33  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

dokud to nebude černé na bílém tak bych byl opatrný.. muj "sales agent" jel na dovolenou:-) takže se na to zeptám někoho jiného, snad bude v obraze:)
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie shimpiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 11.6.2008, 08:48  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Horatio: psala jsem ti odpověd, ale všechny jsou bohužel v nedoručených.....nechápu
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Eva
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 14.5.2008
Příspěvky: 70


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.6.2008, 09:19  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj Sousede,

vedeli jste, ze nam IKON vytboril webove stranky?

zatim je tu jen jedna novinka:

25.05.2008 23:49


V týdnu od 26.5.2008 začne postupné předávání bytů jejich vlastníkům. Součástí předání bude předání dokumentace k jednotlivým bytům, předání "Příručky k užívání bytů", předání klíčů od bytů a společných prostor a čipů od vjezdů do garáží. Po doplnění informací ze strany jednotlivých vlastníků bytů pro Vás obratem připravíme evidenční listy s předpisem plateb.

Předání bytů bude probíhat v součinnosti zástupců investora (společnost Nitro B1), dodavatele (společnost Skanska) a správce (společnost IKON). Za společnost IKON bude předání koordinovat paní Andrea Adamová, tel. č. +420 775757968.

http://4681aa.webnode.cz/
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie EvaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sousedka
Host
Host



Založen: 20.2.2008
Příspěvky: 232
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou, dům č. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.6.2008, 09:27  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No když už udělali webové stránky, tak by je taky mohli aktualizovat. Zatím, pokud vím, nebyl předán jediný byt a to už je 2 týdny od jejich "novinky".

V sekci dokumenty má být mandátní smlouva, bohužel tam není. Možná bychom si ji mohli vyžádat? Nebo bude součástí KS?
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SousedkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.6.2008, 09:33  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

hmmm to je dobrý......máme správcovskou firmu které platíme a ještě nemáme byty......takže podle nic bych už měla mít byt....haha
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Eva
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 14.5.2008
Příspěvky: 70


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.6.2008, 09:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Pratele pozor, zkousela jsem volat pani Andree Adamove, abych zjistila, bude li take pritomna na definitivni prejimce bytu. Byla jsem presmerovana do schranky, ktera neni registrovana a spojeni bylo nasledne ukonceno. Shocked
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie EvaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sousedka
Host
Host



Založen: 20.2.2008
Příspěvky: 232
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou, dům č. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.6.2008, 09:44  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No to je dobrý. To znamená, že jí budu zkoušet volat také Smile
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SousedkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.6.2008, 09:44  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

třeba to spustí později.....až dostanem byty....někdy v zimě bych tipovala.....
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sousedka
Host
Host



Založen: 20.2.2008
Příspěvky: 232
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou, dům č. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.6.2008, 09:51  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

MartioP, já si nemyslim, že to je tak hrozný, oni se těch bytů chtěj taky zbavit. Podle mě je to otázka týdnů, ale já už akorát nechci čekat do července... Navíc když očividně čekáme na kraviny, jako až se právníci rozhodnou, co vlastně do těch smluv napíšou, až se odehraje dětskej den atd. Nejvíc hnusný je to vůči lidem, co jsou teď v podnájmu a už se potřebujou vystěhovat... Zkrátka Lexxus a Nitro to nemají zmanagovaný, ale stavba stojí, byty jsou v rámci možností hotové k předání, takže už opravdu jen čekáme, až se někdo probudí a pošle nám smlouvy.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SousedkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.6.2008, 10:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

sousedka: jj přesně tak....já už si z toho jen dělám srandu...jinak už to ani nejde.Opět čtvrtek a KS nikde.Všechno zaplacený, všechno hotový, jen se stále cítím jako osel a jako někdo, komu to vlastně vůbec nepatří a kdo nemá nárok si za své peníze taky trošku řídit svůj život.Já naštěstí problém s podnájmem neřeším, sice v něm bydlím taky,ale nikdo na mě naštěstí netlačí...takže aspon tak
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
horatio
Host
Host


Věk: 47
Založen: 11.12.2007
Příspěvky: 165
Bydliště: Nad Rokytkou, dům č. 2

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.6.2008, 12:18  Předmět:  Přejímací protokol a vůbec... Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zdravím Vás,

dobré je se nerozčilovat. Ještě mají den a půl.... jenže... to už je 3. termín k poskytnutí KS, který nám hodili jak hladovému psovi ohlodanou kost a zatím nic.

V pátek 13. jdu na předpřejímku, v pořadí již druhou. V protokolu škrtám v závěrečných ustanoveních větu o tom, že se vzdávám práva na další reklamace a to z následujících důvodů, které jim do poznámky vpíšu (vlepím na velkém samolepícím štítku):

* Pozn.: Podle ustanovení § 616 odst. 1 občanského
zákoníku odpovídá prodávající kupujícímu za to, že
prodávaná věc je v okamžiku převzetí kupujícím ve
shodě s kupní smlouvou, tj. má jakost a užitné vlast-
nosti smlouvou požadované, prodávajícím, výrobcem
nebo jeho zástupcem popisované, nebo na základě
jimi prováděné reklamy očekávané, popř. jakost a
užitné vlastnosti pro věc takového druhu obvyklé.
Nejsou-li tyto podmínky splněny jedná o tzv. rozpor
s kupní smlouvou, tedy případ, kdy má prodávaná věc
ve smyslu § 616 odst. 1 občanského zákoníku vady,
které existují při převzetí kupujícím. To platí i v případě,
že se tyto vady projeví později. Podle § 616 odst. 4
občanského zákoníku platí, že pokud se totiž projeví
do šesti měsíců od převzetí věci, považuje se to za
rozpor (vadu) existující již při převzetí věci, pakliže
prodávající neprokáže opak. Podle § 616 odst. 3
občanského zákoníku má kupující v takovém případě
právo na výměnu věci nebo její opravu.


Horatio
Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie horatioZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
horatio
Host
Host


Věk: 47
Založen: 11.12.2007
Příspěvky: 165
Bydliště: Nad Rokytkou, dům č. 2

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.6.2008, 12:29  Předmět:  Setí trávy... Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jinak jsem velice mile překvapen, protože nám zasejí trávu i na předzahrádkách, do 3 týdnů to bude zelené!

Druhá věc jsou ty plotky 1 m kombinované s 1,8 m. Ten přechod se vážně nepovedl. Ten plotek na hranici každé terasy - vchodu do domu překročí malé dítě, natož dospělák, chybí rozumné přechody počítající s kopírováním úrovně terénu.... Tak doufám, že to majitelé zahrad nebudou řešit ostnáčem či něčím obdobně neestetickým, že to pak bude jak v lágru:-)

Horatio
Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie horatioZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
horatio
Host
Host


Věk: 47
Založen: 11.12.2007
Příspěvky: 165
Bydliště: Nad Rokytkou, dům č. 2

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.6.2008, 18:54  Předmět:  Letiště Kbely Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

byl jsem dnes s techniky v bytě zaměřit skříně a instalace vody a el., v tom mi ze Skansky vyšli vstříc. uf, odpad se bude muset zasekat do zdi.... kuchyňské studio není schopno předsunout skříňky a položit na ně hlubší pracovní desku... myslím, že už to tu někdo psal také...

Ad předpřejímkové nálezy - některé věci jsou opravené, škrábance na oknech jsou zatmelené, na venkovních dveřích byla díra, také zatmeleno, zato jsem si všiml pochroumaného vypinače v kuchyni, nového! škrábance na nadstandardních dveřích (asi jako za trest, vím na 100% že tam předtím nebyl), kachličky, tak to je stát ve státě, ten ušmudlaný růžek (asi už měl obkladač hodně černé a zaprášené ruce) na konci sdk předstěny prostě vyměněný není a asi nebude...

jo, ta elektrika doopravdy nejde, takže na předpřejímku s velkým šajnidlem

ad skříně, fakt čumim co je v takovém novém bytě všelijakých překladů a výklenků se stoupačkami, kdo to vymyslel? to ukrajuje z prostoru skříní šíleně

jinak, do těch betonových tvarovek u předzahrádek sází zahradnická firma povětšinou pnoucí rostliny - břečťan, psí víno a tak, ale je to taková směs, že si to vzájemně bude konkurovat ....

Tak zítra ještě jednou s přípraváři...

Mj. je to tam doopravdy krásné, ten klid - až na občasný start řvoucího letadla z Kbel, všimli jste si toho předtím? No, na Ruzyni a na Suchdole je to horší....

Horatio
Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie horatioZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sousedka
Host
Host



Založen: 20.2.2008
Příspěvky: 232
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou, dům č. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 13.6.2008, 10:02  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Naše kuchyňské studio nám naštěstí jen přeházelo skříňky, tam, kde je ten odpad před stěnou, dali šuplíky, které jsou o něco kratší, a bylo.
V kuchyni bychom potřebovali jednu el.zásuvku posunout asi o metr, viděl to známý elektrikář a říkal, že to je strašná práce, protože ty omítky jsou udělané z cementu či co a je strašněj problém vysekat tam díru... Takže nakonec jsme radši vymysleli náhradní řešení. Koukala jsem, že v dalších etapách už jsou sádrové omítky... Škoda Sad

Na přejímce jsem si taky všimla PŘÍŠERNĚ špinavých spár v koupelně na podlaze i na terase... Ale to už jsem ani nepsala do protokolu, na terase by se to stalo dřív nebo pozdějc zas a v tý koupelně holt něco vymyslíme.

Jsem ráda, že v těch betonových kostkách budou kytky, bez nich to vypadá dost hrozně a taky snad zpevní tu půdu, aby nepadala na chodník.

Letadla jsem si nikdy nevšimla, na Kbelském letišti není nijak horentní provoz, že ne? Smile
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SousedkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 13.6.2008, 10:48  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj, tak už máte někdo info ohledně KS? Mě opět nic nepřišlo ....nikdo nevolal, ticho po pěšině....jsem zvědavá na Horacia a jeho dnešní předpřejímku:o)
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
horatio
Host
Host


Věk: 47
Založen: 11.12.2007
Příspěvky: 165
Bydliště: Nad Rokytkou, dům č. 2

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 13.6.2008, 11:23  Předmět:  Tak dnešní předpřejímka- padl jsem málem na prdel... Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj,

dnes jsem byl na té předpřejímce a byl jsem mile překvapen příjemným vystupování pracovnice Skanska, nebyla to pí Krásničanová, ani Marková, ale jejich kolegyně. Sepsali jsme chybějící instalaci elektroměru, že brání řádnému užívání bytu.

Napsal jsem, že kvli nepřítomnosti el. energie v bytě nebylo možno odzkoušet elektroinstalace.

A dooopravdy jsem vyškrtl závěrečný odstavec, který praví, že nemám nárok uplatnit jiné vady než skryté, ale co je to skrytá vada, to zákon přesně nedefinuje. Prý jsem byl první, ale tady už někdo psal, že to udělal také tak.

Nechal jsem přetmelit spáru u falešného obložení odpoadu u vany, růžek na SDK předstěně. Podlaha je poškrábaná od kamínků od bot, ale jsou tojen vlásečnice, ne díry a hyper rýhy, tak to pak napustíme voskem. nemám na to, aby mi rozebrali podlahu a vyměnili některé lamely - psychicky.

Terasa dobrá, plot jde opravdu překročit, takže hned po nastěhování kupuji hustý trnitý keř a sázím na dané místo. Už máme všichni zasetou trávu! a v každé tvarovce je zasazená rostlina!

Jen ty smlouvy, kde jsou?

Jo, ad to sekání odpadu, asi se ten instalatér zbláznil, ta odpadní trubka má jen 5,5 cm, to mu musím rozmluvit, to je možno natáhnout podél stěny, když je tam vůle mezi stěnou a linkou 6 cm. Asi se chce napakovat jako všichni... Ta fáze, že si budu připadat jak chodící bankomat je teprve přede mnou. Před náma všema . To k tomu patří.

Horatio
Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie horatioZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pulkic
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 46
Založen: 15.2.2007
Příspěvky: 34


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 13.6.2008, 13:02  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Z těch smul začínám být pomalu neklidný, před 10ti dny mi p. Sochor sliboval dnešek jako nejpozdější termín. Zřejmě tradičně došlo ke změně. Jen doufám, že smlouvy nedostaneme až po té super promo akci - Dětská zahradní párty.

Horatio: já tu první větičku v závěrečných ustanoveních taky přepisoval, ale u pí Krásničanové
Ryby Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie PulkicZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Sousedka
Host
Host



Založen: 20.2.2008
Příspěvky: 232
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou, dům č. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 13.6.2008, 15:21  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak uz mam KS, ta veta o elektromerech tam porad je, tak jsem hned odepsala, ze to nepodepisu. Ja fakt nechapu, proc to porad zkousej. Uz me stvou!!! Doufam, ze to poslou obratem zpatky.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SousedkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2