Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
shimpi
Host
Host



Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 113


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 18.6.2008, 16:23  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

já bych stihnul tak max. konec Rolling Eyes
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie shimpiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
horatio
Host
Host


Věk: 47
Založen: 11.12.2007
Příspěvky: 165
Bydliště: Nad Rokytkou, dům č. 2

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 18.6.2008, 17:22  Předmět:  Dětský den plánuji Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Hallo,

no tak ke smlouvě zatím nic konkrétního nepíšu, protože bych z toho zvracel, ale okruhy nad to, co jsem psal tak 3 listy dozadu, jsou následující:

Zejména Vy, co máte zahrádky se těšte! (Já už se potěšil Laughing ). Ty nově vepsané nesmysly do KS, které jsou ve většině případů břemeny v kupní smlouvě (kterými byste museli zatížit kupní smlouvu na případný prodej vašeho bytu v budoucnu), jako že pod zahrádkou jde parovod, kanalizace a další inženýrské sítě, a kdokoliv a kdykoliv vám vaši zahradu může rozkopat, respektive se prý 50 cm pod zahrádkou nachází -1 podlaží (nenachází, končí terasami) a tudíž tam nesmíte sázet stromy.... který inteligent to tak univerzálně vlepil do všech smluv se zahradami? Já budu trvat na vyšktnutí, respektive příloze v podobě podrobného vyznačení inženýrských sítí, které jsou pod zahradou. Hlavně, že ta zahrádka stála 400 tis. Kč, tehdy ji ovšem nikdo v SBKS s takovými perlami neprodával. Kdo z nás tam bude sázet jenom zeleninu, aby mu bylo jedno že vám to někdo rozoře? Já chci vědět, kde co vede, abych na to místo sadovnicky cenné stromy nesázel.... zasadím je jinde.

K tomu mám zajišťovat statiku na sebe naskládaných tvarovek, já myslím, že se prodávající doopravdy zbláznil... v době uzavírání SBKS nikdo netvrdil, že tam budou tvarovky, vždyť je to nezpevněná zeď už nyní.

Mj. byt mám menší o 1,1 m2, ale přijde mi to, že to potkalo každého. Do 3% se těsně vejdu.Také jsem si dnes pohrál s cenami uvedenými v SBKS a KS, co je pozemek a co stavba, no, tak už vím, proč jsem ještě doplácel další Kačky... kvůli DPH to bylo, budiž.

A opravu Vám nikomu nevadí, že v SBKS byla příloha v podobě prohlášení Volksbank (i když po právní stzránce byla vágní, právník mi říkal, že je to nejslabší část celé SBKS), že se vzdá zástavního práva a teď je z toho mírně pozměněný výcuc přímo v textu kupní smlouvy, přitom Volksbank je třetí strana a s touhle smlouvou nemá nic společného... přece to prohlášení by mělo být jedna z příloh KS.... (v KS už z toho vypadlo ...že se banka vzdá zástavy do 14 dnů po zaplacení a podání návrhu na vklad vl. práva do KN)...

Jsem se už včera tak naštval, že jsem si nechal smlouvu o dílo na skříně až na srpenec a dnes jsem tak změnil už uzavřenou smlouvu na kuchyňskou linku, a trpím!!!! A jak! Mým posláním teď bude překážet, když mi prodávající hází klacky pod nohy. Sales agent mi řekl, že mi kupní smlouvu může poslat až ten 30. den od zaplacení, ne dříve, i když jí disponuje. Ať si jsou jisti, že tu drobničku o těch 35 dnech podání návrhu na vklad do KN od podpisu KS jim v případě takového jednání nedaruji a nepodepíši.

Vážení, ještě nějaká jobovka a začnu Vás oslovovat s medializací tohoto "úchvatného" projektu. Jsem si jist, že když mám trpět já, potrápím i ty, kteří to způsobují - Lexus a Nitro Evil or Very Mad Nedovedete komunikovat s klienty, lžete jim a taháte za nos? Mě to poškozuje, i mé navazující kontrakty a závazky to komplikuje, vše se prodražuje...Novináře na Vás. Sales agent mi není schopen říci jakýkoliv termín předání bytu, ani měsíc ne! To je vrchol. Co asi budou vyprávět zítra potencionálním zájemcům o koupi bytu? Těm nějaký termín určitě řeknou. Takže mi půjde o to, kdo z nespokojených budoucích obyvatel bude ochoten vystoupit před kameru...

Jo a na dětský den zítra jdu. Alespoň uvidím park a užiju si promo akci, beru tam známé - potencionální kupující - i s malými dětmi .

Jako ta vovce...

Horatio
Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie horatioZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 18.6.2008, 19:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Takže já hlásím účast na zítřejší párty na Rokytce, cca někdy po 18.hod.AT se opováží nějaký smrad hrabat na mém písku!
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 18.6.2008, 19:42  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

horatio: tím jsem samozřejmě nemyslela děti tvých známých:o)
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
alevy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 50
Založen: 7.3.2008
Příspěvky: 76
Bydliště: Zahrady n. Rokytkou - dum c. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 18.6.2008, 21:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ze bych se taky prijel podivat? jen doufam, ze to stihnu
Beran Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie alevyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Danny1
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 21.4.2007
Příspěvky: 27


blank.gif

PříspěvekZaslal: 18.6.2008, 21:46  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Manželka na ten dětský den taky dorazí i s malou, tak ne abyste ji odtamtud vyhazovali Laughing
   OfflineOsobní galerie Danny1Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.6.2008, 08:16  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To byl vtip, to se netýká domácích SurprisedD
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sousedka
Host
Host



Založen: 20.2.2008
Příspěvky: 232
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou, dům č. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.6.2008, 09:29  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak já kolem 18.hod taky dorazím, aspoň na chvíli.

Jiank Horatio, ve všem s Tebou souhlasím a pokud nepomůže nic jiného, tak Novu by to určitě zajímalo. Tohle jednání je neskutečný. Měli několik měsíců na to dořešit kupní smlouvy, přílohy atd. A jestli budou tímto stylem pokračovat, tak budu požadovat KS přesně v tom znění, v jakým byla přílohou SSBK. Někdo tady psal, že to za ně v nejhorším podepíše soud...

Jo a jen pro info, Dvůr nad Rokytkou neprodává Nitro B1, ale firma Natrium C2, která má sídlo kde jinde, než v Jílovém u Prahy. Paní Sýkorová v ní figuruje taky.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SousedkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sousedka
Host
Host



Založen: 20.2.2008
Příspěvky: 232
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou, dům č. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.6.2008, 09:45  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak prej příloha 2 bude hotová v řádu 2-3 týdnů!!!!!!!!!!!!! Oni na tom snad začali pracovat teď...
Takže v tý smlouvě jim nedaruju opravdu nic. Doteď jsem si říkala, že některé změny nejsou tak hrozné a budu to akceptovat. Tak teď ale ani náhodou. Všechna věcná břemena ohledně zahrádky, která tam předtím nebyla, půjdou pryč.

Zajímalo by mě, jestli by to nátlakem šlo urychlit. Co myslíte?
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SousedkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pulkic
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 46
Založen: 15.2.2007
Příspěvky: 34


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.6.2008, 09:47  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Na ten dětský den bych se rád přišel podívat, protože by mě moc zajímalo jak se budoucím kupujícím "maže med kolem huby", bohužel to nestíhám Sad

Je tu ještě někdo kdo nedostal KS? Můj sales agent mě ujišťoval, že všechny budou rozesílat tento týden v pondělí a úterý. Je čtvrtek a kde nic, tu nic! Takovýhle jednání dokáže opravdu jedině nas*at!
Ryby Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie PulkicZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Danny1
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 21.4.2007
Příspěvky: 27


blank.gif

PříspěvekZaslal: 19.6.2008, 10:06  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Samozřejmě jakoukoliv medializaci v týhle době podporuju, protože jejich jednání je značně neseriózní. Opravdu by bylo dobré, kdyby se tam dneska pár lidí sešlo a promluvilo si s budoucími kupujícími jak se věci mají. KS už jsem dostal, jsem rád, že nemám zahrádku a řeším pouze elektroměr a termín podání na katastr. Jo a všimli jste si, že Telefónica má věcné břemeno na našich domech? Zatím je teda jenom u některých, ale myslím, že žádný z nich to nemine. Ale ve smlouvě o tom není ani zmínka.
   OfflineOsobní galerie Danny1Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.6.2008, 10:09  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj sousedko, tak se večer uvidíme, v kolik tam budeš? Surprised)
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sousedka
Host
Host



Založen: 20.2.2008
Příspěvky: 232
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou, dům č. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.6.2008, 10:18  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Danny1: To asi řeší v té příloze 2. Bůhví, kolik dalších firem tam takhle bude.

Ahoj MartioP, dorazim chvíli po 18 hod. Můžem se sejít třeba u vchodu, jestli chceš Smile
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SousedkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sousedka
Host
Host



Založen: 20.2.2008
Příspěvky: 232
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou, dům č. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.6.2008, 10:23  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Třeba si dneska budem moci promluvit i s někým z Nitra. Zajímalo by mě, jestli tyhle vlny dělá Lexxus, nebo za to může Nitro. S paní Sýkorovou z Nitra jsem mluvila asi třikrát, když jsem něco potřebovala, vždycky byla strašně milá a všechno okamžitě vyřešila. A to jsem jí vždycky volala proto, že jsem to řešila už delší dobu přes Lexxus a nic se nedělo.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SousedkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.6.2008, 10:24  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No a stím věcným břemenem té Telefoniky, to je zapsáno na katastru?To znamená že Skanska má nějaký dluh?Stejný případ řešíme v Letnanech, Skanska nezaplatila lešenářské firmě...a ta nám dala na katastr plombu....tudíž čekáme až se to vymaže, jelikož by banka nikomu neuvolnila úeníze.....ještě se chci zeptat, kolem 15.6.vypršel termín k uhrazení kupní ceny, k jejímuž doplacení nás vyzvali doporučeným dopisem v půlce května....máte zaplaceno?
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.6.2008, 10:27  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Sousedko oki,my taky dorazíme po 18.h tak u vchodu a ted nevím, ten je pořád nahoře?anebo spíš na tom náměstíčku? Smile
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sousedka
Host
Host



Založen: 20.2.2008
Příspěvky: 232
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou, dům č. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.6.2008, 10:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ne, vchod už je dole, na příjezdovce.
Ok, na náměstíčku to bude dobrýSmile
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SousedkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.6.2008, 10:41  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

tak oki Smile
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vlacek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 20.4.2007
Příspěvky: 48


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.6.2008, 13:21  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

MartiaP napsala:
No a stím věcným břemenem té Telefoniky, to je zapsáno na katastru?To znamená že Skanska má nějaký dluh?Stejný případ řešíme v Letnanech, Skanska nezaplatila lešenářské firmě...a ta nám dala na katastr plombu....tudíž čekáme až se to vymaže, jelikož by banka nikomu neuvolnila úeníze.....ještě se chci zeptat, kolem 15.6.vypršel termín k uhrazení kupní ceny, k jejímuž doplacení nás vyzvali doporučeným dopisem v půlce května....máte zaplaceno?


Co se tyka vecnych bremen, tak je to bezna zalezitost, ktera se tyka inzenyrskych siti a prav pouzivani komunikaci. Vecnym bremenum se uplne vyhnout logicky neda, ale zatoven druhy extrem je, pokud se vyda plosny zakaz sazeni stromu atd. i v mistech, kde site nevedou (viz Horatio). Kvuli temto vecnym bremenum nastesti neni nutne menit zastavni smlouvy, protoze se v nich s timto pocita.

ad doplatek) My jeste zaplaceno nemame, protoze zjednodusene receno - NITRO! Veskera komunikace pres Lexxus je na dlouho a Nitro klidne podepisuje jiz neplatne veci, takze nas to stoji spoustu casu a penez navic... No more comment.... Evil or Very Mad Mad Evil or Very Mad
Vam se vsem podarilo zaplatit vcas?
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie vlacekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.6.2008, 15:12  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Mě ano....já potřebovala pouze dva dokumenty, aby spořitelna uvolnila peníze.Takže u mě to šlo hladce....KS nebyla potřeba
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.6.2008, 15:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vlacek: a co ma Nitro spolecneho s penezma?promin, že se ptám, ale fakt nevím...
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
More
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 19.3.2007
Příspěvky: 65
Bydliště: baráček č. 1.:-)

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.6.2008, 15:21  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

MartiaP napsala:
tak oki Smile


Tak já bych dorazil cca mezi 18.-19. tak se tam snad potkáme.

K tomu placení - zaplaceno máme, ale pouze "zálohu" na kupní cenu - tedy cenu bytu bez těch 5000,- správci.

Vycházíme z toho, že těch 30 dnů bylo dohodnuto v SOSB a splnili jsme tím náš závazek - teď je na Lexxusu, aby splnil svůj závazek - v první řadě dodal návrh KS k podpisu v závazně odhodnuté podobě dle SOSB...a teď už běží termín, který se zavázali splnit oni nám...

No jo, všichni známe základní moudro, že platí se teprve za řádně odvedenou práci, protože pak už se jedná hůř...Sad

BTW: kdyby vás zajímala pojistná smlouva od ČP , kterou správce uzavřel na naše domy, mrkněte na přílohu (tak bohužel přílohu můžu připojit až z domu).
Zvýhodněnou nabídkou pojištění domácnosti, kterou by nám mohli nabídnout, s ČP zatím řeší. Zatím nedodali.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie MoreZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.6.2008, 15:31  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

More: a jim tedy běží jaký termín?už jsem z těch čísel celkem zmatená...dokdy nám musejí dodat KS od zaplacení kupní ceny?Je to někde specifikováno?Já už jsem fakt unavená...
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sousedka
Host
Host



Založen: 20.2.2008
Příspěvky: 232
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou, dům č. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.6.2008, 15:32  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jojo, minulý týden jsme dostali výzvu k podpisu KS, teď už na to mají tedy jen 3 týdny. A nějak neřeší, že se nám ty smlouvy (teda příloha 2) nemusí líbit...
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SousedkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.6.2008, 15:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Výzvu? Mě Kachlíř KS poslal, ale to nebyla výzva....napsal, že podpisy ještě nejsou možné....
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sousedka
Host
Host



Založen: 20.2.2008
Příspěvky: 232
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou, dům č. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.6.2008, 15:44  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jojo, dostala jsem výzvu k podpisu KS a podle smlouvy máme 30 dní na podpis. Přikládám, jen jsem vymazala své údaje... Smile


Výzva.doc
 Komentář:

Soubory
 Soubor:  Výzva.doc
 Velikost:  25.5 kB
 Staženo:  226 krát
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SousedkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.6.2008, 15:52  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

aaaaaaa mě Kachlíř napsal, že podpisy ještě nejsou možné!!!
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.6.2008, 15:55  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

já tam vidím v Jiné zápisy: Podaná žaloba na určení vlastnického práva
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sousedka
Host
Host



Založen: 20.2.2008
Příspěvky: 232
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou, dům č. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.6.2008, 15:55  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To mně napsali taky, ale po oficiální výzvě mě to nezajímá Smile Maj 30 dní a basta.

Stejně mám ke smlouvě spoustu připomínek, takže než mi ji pošlou ve stavu, ve kterém ji budu ochotná podepsat, snad vyřeší i přílohu 2.


Naposledy upravil Sousedka dne 19.6.2008, 15:57, celkově upraveno 1 krát.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SousedkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.6.2008, 15:56  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Omluvám se, to nepatřilo sem.......beru zpět
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2