Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
froni
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 23.5.2008
Příspěvky: 19
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou. Dům č. 5

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.7.2008, 11:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

mne taky rekli,ze predavani bytu je az od pondelka,tak nevim
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie froniZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pulkic
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 46
Založen: 15.2.2007
Příspěvky: 34


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.7.2008, 11:38  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ja zacal po dlouhe dobe resit byt az vcera. Rano jsem volal do Nitra, odpoledne mi volali zpet, ze je vse v poradku. Jeste jsem zarizoval elektromer v PRE, mel by byt namonovany tento ctvrtek. Dnes rano jsem si domlouval termin predani bytu v SD developmentu a prvni volny termin mi byl nabidnut az ve ctvrtek 17.7.
Ryby Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie PulkicZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
DavidG
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 16.4.2008
Příspěvky: 10
Bydliště: ZnR dum c.3

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 9.7.2008, 14:35  Předmět:  byt Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak mě budou montovat elektroměr příští středu a předání bytu mám domluvený až na pátek 18.7., jako první volný datum. Ale volal jsem tam až dnes odpoledne.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie DavidGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Rony
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 7.7.2008
Příspěvky: 3
Bydliště: PHA

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.7.2008, 15:01  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj, tady poprve. Kde se da zaridit montaz elektromeru? Diky.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie RonyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sousedka
Host
Host



Založen: 20.2.2008
Příspěvky: 232
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou, dům č. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.7.2008, 15:05  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jen info pro ty, kdo mají na zahrádce věcné břemeno ve prospěch O2:
Na této stránce si můžete podat žádost o vyjádření k tel.sítím na Vašem pozemku (kudy přesně vedou atd.). Je tu možnost i požádat o vyjádření, zda na určitém místě na Vaší zahradě můžete něco postavit atd.

http://www.cz.o2.com/osobni/cz/pece_a_podpora/dokumenty_a_formulare/dokumentace_site/dokumentace_site-vyjadrovani_o_existenci_siti_1.html
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SousedkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.7.2008, 15:33  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Rony: zajdeš si s formulářem a dokladem o zaplacení z Lexxusu, cos dostal při podpisu KS na pobočku PRE,ideálně do Ocelářské, tam prý o projektu nad Rokytkou ví.Já byla v Jungmance a zařídili mi to taky, zítra ráno příjdou.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Rony
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 7.7.2008
Příspěvky: 3
Bydliště: PHA

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.7.2008, 15:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

MartiaP napsala:
Rony: zajdeš si s formulářem a dokladem o zaplacení z Lexxusu, cos dostal při podpisu KS na pobočku PRE,ideálně do Ocelářské, tam prý o projektu nad Rokytkou ví.Já byla v Jungmance a zařídili mi to taky, zítra ráno příjdou.
Diky.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie RonyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.7.2008, 10:06  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak mi právě volal technik, že mi namontoval elektroměr, jupíííííí
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
froni
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 23.5.2008
Příspěvky: 19
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou. Dům č. 5

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.7.2008, 10:16  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

MartiaP napsala:
Tak mi právě volal technik, že mi namontoval elektroměr, jupíííííí


Mooc gratulujeme!!!!
My uz ho mame taky,huraaa!!!
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie froniZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.7.2008, 10:48  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jsem si nikdy nemyslela, že obyčejný elektroměr mi udělá takovou radost
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Eva
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 14.5.2008
Příspěvky: 70


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.7.2008, 10:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

MartiaP: a to bude teprve radost, az nam daji i klice Wink

Na prebirku jdeme nakonec az v patek 18. 7., tak elektromer zacneme zarizovat asi az pristi tyden. Nevpominate si nahodou nekdo, byly zde zarovky, ze?
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie EvaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
horatio
Host
Host


Věk: 47
Založen: 11.12.2007
Příspěvky: 165
Bydliště: Nad Rokytkou, dům č. 2

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.7.2008, 10:58  Předmět:  Hmmm.... Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Závist je věčná.... Very Happy)))))) pravila Jiřina Bohdalová jako Nesmrtelná teta ... to k těm podepsaným KS či elektroměrům, také už bych chtěl nebýt unavován věčným čekáním...

Navíc se mi blíží termín instalace kuchyně, už jednou přeložený... a instalace vestav. skříní. na konci července jsme naplánovali dovolenou, ale když už teď hovoříte o termínech předání bytu 17. či 18.7., tak budu rád, že to spadne v našem případě do července.

Dnes je to 13 dnů, co jsem navrhoval rozumné změny v KS a smlouvu doposud nemám... Vypadá to, že právník Nitra není nad věcí, posuzovat KS pouze z pohledu povinností a práv a bere úpravu znění KS doopravdy zvláštně. Spíše se zabývá tím, co kdo pochopil, jak on to vyložil, namísto aby racionálně zdůvodnil proč to či ono po právní stránce nelze.

Jinak, kdo má problémy s vedením inženýrských sítí přes svoji zahradu, nejvíc se dočte ve smlouvách o zřízení věcného břemene, na kterých sedí právník Nitra? Mj. pro všechny odbojné ve vztahu k břemenům - v SBKS čl. II. odst. 3 písm. c) je řečeno, že přes zahrady mohou vést, takže o neoprávněnosti vkladu břemen nemůžeme hovořit.

Něco jiného je způsob, kterým se o břemenech dozvídáme, ještě ani v samotné KS o nich nikdo přesně nepíše, nespecifikuje, píše "se mohou nacházet" .... Jenže nějak se nikdo nenamáhal poslat se zněním KS k podpisu i přílohu č. 2. Alespoň my, kteří chodíme na tento web, nebo se začali dožadovat a pospouchat od sales agentů, že přílohy zatím nemají, jsme si přečetli před podpisem KS přílohu č. 2.... no jo a tam to je popsáno správně.

Jinak, z jiného soudku, věřím, že to nebude dlouho trvat a na webu katastru nemovitostí zmizí budova č. 2 a 5 jako rozestavěný objekt, ostatní jsou již zapsány jako bytový dům rozdělený na bytové jednotky.

Mj. v příštím týdnu, pokud se Nitro nerozpohybuje, mi marně uplyne termín na podepsání KS. Jak je to s některými z Vás, kdy nastane Váš den D, budete se pak domáhat podpisu KS dle původního znění přiloženého k SBKS nahrazením vůle druhé strany? Už jste to někdo řešil s Vaším právníkem a uvažujete, že byste do toho šli hromadně, ještě s dalšími kupujícími, kterým prodávající neoprávněně změnil podmínky KS a odmítá se dohodnout na rozumném kompromisu v termínu?

Horatio


Naposledy upravil horatio dne 10.7.2008, 11:03, celkově upraveno 2 krát.
Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie horatioZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pulkic
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 46
Založen: 15.2.2007
Příspěvky: 34


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.7.2008, 10:59  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Taky uz mi volali, ze elektromer je namontovany. Huraaaaaa
Nechci nic zakriknout, ale jeste tyden a konece budou i ty klice Tanec
Ryby Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie PulkicZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Sousedka
Host
Host



Založen: 20.2.2008
Příspěvky: 232
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou, dům č. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.7.2008, 11:19  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Horatio, s kuchyní máme to samé, včera mi volali, že mají už i naši ložnici, takže fakt bezva. Skříně jsem ještě neobjednala a jsem moc ráda:) Ještě to tak!

Mně uplyne datum pro podepsání KS v úterý, pak budu trvat na původních KS. Chtěo by to pak asi rovnou dát k soudu, abysme zbytečně neztráceli čas. Jinak nám budou slibovat za týden a za týden ...známe to.

Já bych počkala do pondělí, pokud nám v pondělí nepřijdou KS v nějakém normálním znění, nebo návth od Nitra na jinou kompenzaci, měli bychom se sejít a vyřešit, jak dál. Určitě bych do toho šla kolektivně.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SousedkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pierre
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 20.6.2008
Příspěvky: 18


france.gif

PříspěvekZaslal: 10.7.2008, 13:00  Předmět:  novinky z Lexxu Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zdravím všechny!
Mám podepsáno, přináším nějaké nejnovější info z Lexxusu. Bylo mi řečeno dne 9.7.2007 , že do konce týdne prý Nitro už žádne smlouvy nepodepisuje až v příštím týdnu. A že si dá načas. Myslím si, že celá ta procedura se zahradama je jen záměrný tah, aby Nitro mělo dostatek času. Domnívám se, že nám ty špatně napsané smlouvy poslalo záměrně, jenom aby mohli získat více času a případně i někoho nachytat. Co se týče podání hromadné žaloby na Nitro, měli bychom to stihnout co nejdříve, vzhledem k tomu, že se domnívám, že za pár měsíců všichni z Nitra budou už s penězma někde na Hawajských ostrovech a nebude už veliká šance z nich něco vysoudit.
Nemáte prosím taky někdo náhodou email a telefon na někoho z Nitra, nejlépe na p. Sýkorovou?
Díky!!!
S pozdravem Pierre!
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie PierreZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pierre
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 20.6.2008
Příspěvky: 18


france.gif

PříspěvekZaslal: 10.7.2008, 13:00  Předmět:  novinky z Lexxu Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zdravím všechny!
Mám podepsáno, přináším nějaké nejnovější info z Lexxusu. Bylo mi řečeno dne 9.7.2007 , že do konce týdne prý Nitro už žádne smlouvy nepodepisuje až v příštím týdnu. A že si dá načas. Myslím si, že celá ta procedura se zahradama je jen záměrný tah, aby Nitro mělo dostatek času. Domnívám se, že nám ty špatně napsané smlouvy poslalo záměrně, jenom aby mohli získat více času a případně i někoho nachytat. Co se týče podání hromadné žaloby na Nitro, měli bychom to stihnout co nejdříve, vzhledem k tomu, že se domnívám, že za pár měsíců všichni z Nitra budou už s penězma někde na Hawajských ostrovech a nebude už veliká šance z nich něco vysoudit.
Nemáte prosím taky někdo náhodou email a telefon na někoho z Nitra, nejlépe na p. Sýkorovou?
Díky!!!
S pozdravem Pierre!
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie PierreZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.7.2008, 13:08  Předmět:  Re: novinky z Lexxu Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Pierre napsal:
Zdravím všechny!
Mám podepsáno, přináším nějaké nejnovější info z Lexxusu. Bylo mi řečeno dne 9.7.2007 , že do konce týdne prý Nitro už žádne smlouvy nepodepisuje až v příštím týdnu. A že si dá načas. Myslím si, že celá ta procedura se zahradama je jen záměrný tah, aby Nitro mělo dostatek času. Domnívám se, že nám ty špatně napsané smlouvy poslalo záměrně, jenom aby mohli získat více času a případně i někoho nachytat. Co se týče podání hromadné žaloby na Nitro, měli bychom to stihnout co nejdříve, vzhledem k tomu, že se domnívám, že za pár měsíců všichni z Nitra budou už s penězma někde na Hawajských ostrovech a nebude už veliká šance z nich něco vysoudit.
Nemáte prosím taky někdo náhodou email a telefon na někoho z Nitra, nejlépe na p. Sýkorovou?
Díky!!!
S pozdravem Pierre!




603 232 670 já se jí v pondělí dovolala, tak hodně štěstí!Koukám, že nás pár to stihlo včas, když to ted zase stopli......hovada.Nechápu o co jim jde....pokud má někdo zaplaceno, tak nechápu co si to dovolují....
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
horatio
Host
Host


Věk: 47
Založen: 11.12.2007
Příspěvky: 165
Bydliště: Nad Rokytkou, dům č. 2

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.7.2008, 13:13  Předmět:  Re: novinky z Lexxu Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj Pierre,

takže jsi si nechal vyškrtnout tvarovkouvou zeď, tedy čl. IV. odst. 6? :
„Kupující bere na vědomí, že součástí Zahrádky je také zpevnění pozemku – Zahrádky, které je tvořeno svažitou opěrnou zdí z prefabrikovaných betonových tvarovek. Tato opěrná zeď (svahování) je jako součást Zahrádky také předmětem prodeje dle této smlouvy. Kupující se zavazuje tuto zeď udržovat v řádném technickém stavu tak, aby nebyla narušena její stabilita a statická funkčnost.“

A znění čl. IV. odst. 8 jsi nechal původní?:
"Kupující se zavazuje užívat Zahrádku s ohledem na skutečnost, že pod povrchem Zahrádky (cca 50 cm) se nachází část prvního podzemního podlaží Budovy, zejména se zavazuje nevysazovat na Zahrádce tomuto omezení neodpovídající dřeviny apod.“

Já navrhoval tohle a zatím nic:
„Kupující se zavazuje užívat pozemek parcelní číslo 1651/XX Zahrádku s ohledem na skutečnost, že na sousedním pozemku parcelní číslo 1651/XX se v úrovni celého profilu Zahrádky nachází část prvního podzemního podlaží Budovy, zejména se zavazuje nevysazovat na Zahrádce tomuto omezení neodpovídající dřeviny apod.“

Komentář:
Protože všichni víme, že domy včetně základů a -1 podlaží mají své parcely a zahrady mají své parcely (navíc jsme ty jámy na stavbě viděli také všichni), a parcela domu končí s jeho patou, v mém případě terasou a severní zdí, nemůžete v KS začít tvrdit, že je tomu jinak a -50 cm pod povrchem zahrady je -1 podlaží domu. Přikložil jsem pro snazší orientaci přílohu qp2_kresba.pdf. Nesmysl a zároveň právní disonanci v KS v tom, že 50 cm pod zahradou je -1 podlaží domu nejsem ochoten akceptovat. Při jakémkoliv technickém problému s -1 podlažím by pak mohlo být vykládáno, že mé rostliny kořenící hlouběji než 50 cm mohli poškodit -1 podlaží budovy. Žádal jsem o zapracování mnou navrhované změny do konečného znění KS, zatím bez odezvy. Mnou navrhované znění čl. IV. odst. 8 dokonce nezměnilo omezení pěstování neodpovídajících dřevin, ovšem ve vztahu k existujícímu domu a ke skutečném umístění -1 podlaží.

Horatio





Pierre napsal:
Zdravím všechny!
Mám podepsáno, přináším nějaké nejnovější info z Lexxusu. Bylo mi řečeno dne 9.7.2007 , že do konce týdne prý Nitro už žádne smlouvy nepodepisuje až v příštím týdnu. A že si dá načas. Myslím si, že celá ta procedura se zahradama je jen záměrný tah, aby Nitro mělo dostatek času. Domnívám se, že nám ty špatně napsané smlouvy poslalo záměrně, jenom aby mohli získat více času a případně i někoho nachytat. Co se týče podání hromadné žaloby na Nitro, měli bychom to stihnout co nejdříve, vzhledem k tomu, že se domnívám, že za pár měsíců všichni z Nitra budou už s penězma někde na Hawajských ostrovech a nebude už veliká šance z nich něco vysoudit.
Nemáte prosím taky někdo náhodou email a telefon na někoho z Nitra, nejlépe na p. Sýkorovou?
Díky!!!
S pozdravem Pierre!
Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie horatioZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
horatio
Host
Host


Věk: 47
Založen: 11.12.2007
Příspěvky: 165
Bydliště: Nad Rokytkou, dům č. 2

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.7.2008, 13:22  Předmět:  Ale to je to... Nitro B1 je pouze s.r.o. pro etapu č. I Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ne,

nikdo na Hawai z Nitra nebude, budou se ti samí jedinci snažit pod jiným s.r.o. realizovat další etapy zahrad. To je o.k., naše síla je v tom, že medializací rozvíříme už beztak hůř se prodávající další etapy projektu (vyšší úrokové sazby, ceny nemovitostí a tak).

A vážení, když se podívate na stav vozovek před 3 měsícema našeho zkolaudovaného projektu, nebo na doopravdy chudou výsadbu v parku, i to budoucí zájemce o další projekty trkne. A popsat praktiky Nitra, no to bude prozření.... nejhorší je ta komunikace.

Však jen zapátrejte nad problémy s dětským hřištěm na Bělohorských zahradách, které realizovali v minulosti. Sad

Horatio
Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie horatioZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pierre
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 20.6.2008
Příspěvky: 18


france.gif

PříspěvekZaslal: 10.7.2008, 13:26  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Horatio,
no ten odstavec s tou zdí mi vyškrtli, protože tam ve skutečnosti opravdu takovou zeď nemám. Odstavec s nevysázením nevhodných porostů jsem tam nechal, spoléhám se na to, že soud nám dá za pravdu a budeme mít slevu z ceny zahrádek a nebo nechá udělit odbřemení nekterých zahrad, pokud to jde na náklady investora. Spíš se bojím, že investor v té době už bude někde v Karibských ostrovech.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie PierreZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pierre
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 20.6.2008
Příspěvky: 18


france.gif

PříspěvekZaslal: 10.7.2008, 13:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Díky moc Horatio za ten email, snad budu míc nějakou odezvu! /I když o tom pochybuji/.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie PierreZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sousedka
Host
Host



Založen: 20.2.2008
Příspěvky: 232
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou, dům č. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.7.2008, 13:46  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Pierre, investor v nejbližší době nikam nejede, podívej se na tohle:
http://www.justice.cz/xqw/xervlet/insl/index?sysinf.@typ=or&sysinf.@typ=or&sysinf.@strana=searchResults&hledani.@typ=osoba&hledani.podminka.prijmeni=Rowe&hledani.podminka.jmeno=Joshua&Image2.x=0&Image2.y=0
http://www.justice.cz/xqw/xervlet/insl/index?sysinf.@typ=or&sysinf.@typ=or&sysinf.@strana=searchResults&hledani.@typ=osoba&hledani.podminka.prijmeni=Shelef&hledani.podminka.jmeno=David&Image2.x=0&Image2.y=0
Jsou to aktivity 2 z jednatelů Nitra B1 v ČR.
Maj toho rozpracovaného strašně moc a určitě nechtějí, aby něco z toho skončilo fiaskem. Maj v tom všem své peníze.

Já si spíš myslím, že to sabotuje Lexxus. Pan Sochor mi už 2 týdny tvrdí, že nemá plány inženýrských sítí a ani je nemůže sehnat a dnes, když jsem volala do Nitra, mi řekli, že plány mají a během dne mi je pošlou.
Také mi psal, že moje připomínky poslali jednatelům Nitra, ale včera jsme mluvili s panem Rowem a ten o ničem nevěděl a ještě nám říkal, že o tom rozhoduje sl. Sýkorová, protože on je jen investor.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SousedkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.7.2008, 15:02  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Lexxus at se jde zahrabat celej.....jsou tam úplně mimo....nulovej klientskej přístup, amatérismus až to bolí. V pondělí jsem měla tu "čest" mluvit s panem Sochorem, když jsem tam byla s přítelem a jeho krčení rameny a nasranej tón mě fakt dostávaly.....jsem mu řekla, že když to neuměj, tak at to nedělaj.....a zase pokrčil ramenama:oD Zajímavé je, že všechno ostatní najednou jde....že mi zavolá technik, že mám elektroměr, že mi zavolá montér, že hned v pondělí mi příjde změřit kuchyn....se všema ostatníma to jde, jen Lexxus je pořád a pořád pozadu......nesnáším je už ze své podstaty a taky proto, že nejen s Rokytkou mám špatné zkušenosti.....oni takhle przněj všechny svoje projekty a s lidma se baví jak s plevelem....
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sousedka
Host
Host



Založen: 20.2.2008
Příspěvky: 232
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou, dům č. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.7.2008, 16:42  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Horatio, s těma břemenama máš pravdu, já si toho vůbec nevšimla.
Tak to je u nás vyřešené, něco nám pod zahradou vede. Ty původní plány, které jste dávali sem, jsou špatně. Z Nitra mi přišly nové. Přikládám.

Pana Sochora jsem už o ty mapy prosila asi před 3 týdny a nic. Do Nitra jsme volali dneska a už je máme. Lexxus je příšernej!!! Takže kdo máte nějaký problém, řešte to přes Nitro, přes Lexxus to nemá cenu.


SoVB_She-Nib_x_HMP(PVS)_jednotna_kanalizace_080604.PDF
 Komentář:

Soubory
 Soubor:  SoVB_She-Nib_x_HMP(PVS)_jednotna_kanalizace_080604.PDF
 Velikost:  1.04 MB
 Staženo:  340 krát
SoVB_She-Nib_x_PrazskaTeplarenska_080528.PDF
 Komentář:

Soubory
 Soubor:  SoVB_She-Nib_x_PrazskaTeplarenska_080528.PDF
 Velikost:  2.39 MB
 Staženo:  291 krát
SoVB_Telefónica_O2_080602.PDF
 Komentář:

Soubory
 Soubor:  SoVB_Telefónica_O2_080602.PDF
 Velikost:  1.62 MB
 Staženo:  596 krát
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SousedkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
horatio
Host
Host


Věk: 47
Založen: 11.12.2007
Příspěvky: 165
Bydliště: Nad Rokytkou, dům č. 2

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.7.2008, 18:19  Předmět:  Super, tak teď už jenom vědět, jestli je to značení ... Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Hallo sousedko,

včera jsem je po 3 týdenní diskusi obdržel smlouvy o zřízení věcných břemen taky, bez Telefóniky, ta u mě nevede. Pak jsem se vysílil reakcí na další nedořešené věci v KS.

Super, tak teď už jenom vědět, jestli je to značení
┬ ┬ ┬

┴ ┴ ┴

včetně ochranného pásma, v což doufám, ale vím kulové, nebo ne.... kanál širší než chodník se mi totiž nezdá.... 2,5 m vlevo a 2,5 metru vpravo je ochranné pásmo od vedení sítě....


Tuší to někdo z Vás?


Horatio

Sousedka napsala:
Horatio, s těma břemenama máš pravdu, já si toho vůbec nevšimla.
Tak to je u nás vyřešené, něco nám pod zahradou vede. Ty původní plány, které jste dávali sem, jsou špatně. Z Nitra mi přišly nové. Přikládám.

Pana Sochora jsem už o ty mapy prosila asi před 3 týdny a nic. Do Nitra jsme volali dneska a už je máme. Lexxus je příšernej!!! Takže kdo máte nějaký problém, řešte to přes Nitro, přes Lexxus to nemá cenu.


Naposledy upravil horatio dne 10.7.2008, 18:24, celkově upraveno 1 krát.
Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie horatioZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sousedka
Host
Host



Založen: 20.2.2008
Příspěvky: 232
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou, dům č. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.7.2008, 18:22  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No to já jen doufám, že to je včetně ochranného pásma!!!
To by bylo hodně trubek vedle sebe...
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SousedkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sousedka
Host
Host



Založen: 20.2.2008
Příspěvky: 232
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou, dům č. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.7.2008, 18:24  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Horatio, gratuluju, mně se to z nich dostat nepodařilo... No hlavně, že ty mapky máme.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SousedkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
horatio
Host
Host


Věk: 47
Založen: 11.12.2007
Příspěvky: 165
Bydliště: Nad Rokytkou, dům č. 2

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.7.2008, 18:27  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ale no tak to víš že jsem napsal pí Sýkorové jinak je taky nemám.

A od právníka Nitra jsem se v písemném sdělení pí Sýkorové dozvěděl, že jsem "nepochopil", když jsem si dovolil na jeho výklad, že na pozemku věcná břemena nejsou tvrdit, že je to za hranicí dobrých mravů...

H.
Sousedka napsala:
Horatio, gratuluju, mně se to z nich dostat nepodařilo... No hlavně, že ty mapky máme.
Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie horatioZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Tom
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 10.4.2008
Příspěvky: 22


blank.gif

PříspěvekZaslal: 11.7.2008, 08:12  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Horatio,
plocha omezená T-čárou v situaci označuje celé břemeno tedy včetně ochranného pásma. Nevím jestli jsem se přehlédl, je kdispozici situace vodovodu?
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie TomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Tom
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 10.4.2008
Příspěvky: 22


blank.gif

PříspěvekZaslal: 11.7.2008, 08:19  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jo a ještě vedení kabelů PRE.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie TomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2