Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 11.7.2008, 08:47  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

včera v MF Dnes byl článek o nástrahách nového bydlení.....
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Tom
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 10.4.2008
Příspěvky: 22


blank.gif

PříspěvekZaslal: 11.7.2008, 08:58  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ano také jsem četl. Např. zaplacení celé kupní ceny před podpisem smlouvy a předáním b.j. Dobře známe.
Včera jsem při sjednávání pojištění u Kooperativy zjistil, že jsme dle jejich podkladů umístění v záplavovém pásmu Rokytky (tj. cca30% dražší pojistka).
Doufám, že se mi je podaři přesvědčit aktuální situací z územního plánu. Přikládám.


zaplavové území.doc
 Komentář:

Soubory
 Soubor:  zaplavové území.doc
 Velikost:  677 kB
 Staženo:  327 krát
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie TomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
shimpi
Host
Host



Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 113


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 11.7.2008, 09:21  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

každopádně, než sem byt kupoval tak sem se zajímal co a jak povodně, neboť s nima mám zkušenost Rolling Eyes z Holešovic. A tehdy to tam prý bylo ok dle zahrádkářů. Ale holt jsem v pásmu Shocked
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie shimpiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Eva
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 14.5.2008
Příspěvky: 70


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 11.7.2008, 09:22  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tome, zkus se poptat jeste i u jinych pojistoven, urcite to nektera bude mit vedeno, ze to neni zatopova oblast. Diskutovali jsme to s p. Benesem z Lesy Praha jeste pred koupi bytu. Navic jsou domy u ricky trochu vyseny. Posilal mi kdysi podobnou mapku a ujistoval me, ze se nemame vubec ceho bat, pry to uz by se meli bat vice napr. v Podvinnem mlynu.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie EvaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 11.7.2008, 09:55  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Já jsem to pojištovala u Generali a bez ptoblémů, tohle nikdo neřešil.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
horatio
Host
Host


Věk: 47
Založen: 11.12.2007
Příspěvky: 165
Bydliště: Nad Rokytkou, dům č. 2

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 11.7.2008, 10:36  Předmět:  :-) já se bál zátopové oblasti také... Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zdravím Tome,

také jsem měl obavu ze zátopové oblasti, ale je to tak, že zátopová oblast nám končí tvarovkovou zdí ze severu, přesně jak ukazuješ v "aktuálním" územním plánu!

Mj. až mi povodeň vezme tvarovky, kde já je ve Vltavě najdu? Very Happy)))))))))))) no, hlavně že musím udržovat bezvadný technický stav a statiku té nesmyslnosti, nevím, proč to nevylili z betonu a ten se nenechal porůst břečťanem.... a hůř na tom budou ti majitelé, kteří mají zeď z těch menších tvarovek....

Mj. já mám připravenou pojistnou smouvu od kooperativy také, podepsat ji mám po podpisu KS, tak to by mě vážně naštvali s tou přirážkou!

No, také jsem četl jaké jsou některé pojišťovny podvodníci, i když se již všechny vystříhaly dříve praktikovaného triku s rozdíly mezi povodní a záplavou, i když, v poj. smlouvě či obch. podm. by mělo být zmíněno doslovně poškození vodou z vodovodu! Protože prasknou li stoupačky, pak vám pojišťovna nezaplatí ani vysoušení zdi, ani malování. Ale pozor, některé nepojistí v jejich úžasném balíčku např. přepětí v el. síti (vyhoří li Tv či PC uderem blesku do sítě, nikoliv přímo do spotřebiče, dostaneš kulové!

Horatio


Tom napsal:
Ano také jsem četl. Např. zaplacení celé kupní ceny před podpisem smlouvy a předáním b.j. Dobře známe.
Včera jsem při sjednávání pojištění u Kooperativy zjistil, že jsme dle jejich podkladů umístění v záplavovém pásmu Rokytky (tj. cca30% dražší pojistka).
Doufám, že se mi je podaři přesvědčit aktuální situací z územního plánu. Přikládám.
Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie horatioZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
horatio
Host
Host


Věk: 47
Založen: 11.12.2007
Příspěvky: 165
Bydliště: Nad Rokytkou, dům č. 2

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 11.7.2008, 10:44  Předmět:  Nevýhodné, nekorektní, riskantní... Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nevýhodné, nekorektní, riskantní... pěkný titulek a jak výstižný.

Jo, to byl. Když si vezmu, že jsem měl ve smlouvě vázaný účet a pak mi s tím zacvičil stát se zvýšením DPH, na to jsem nechtěl čekat...

Ale kontakt na toho novináře mám, Jan Sůra, určitě ho to chytně, jako pokračování, první článek byl o smlouvách, druhý o průběhu projektu, vyřádí se on i já:

jan.sura@mfdnes.cz

Ten si na tomhle projektu smlsne, až příští týden marně uplyne termín na podpis mojí smlouvy, nebude mým posláním nic jiného, než co nejvíce a nejpravdivěji informovat média o jednatelích, investorech, prodejcích a sehnat další nespokojené klienty.

Horatio


MartiaP napsala:
včera v MF Dnes byl článek o nástrahách nového bydlení.....
Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie horatioZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sousedka
Host
Host



Založen: 20.2.2008
Příspěvky: 232
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou, dům č. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 11.7.2008, 10:52  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Moje řeč. Čekám do pondělí, pokud nic, tak během úterý sepisuju podklady pro článek:)
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SousedkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 11.7.2008, 10:58  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Super, klidně se přidám, rozmáznem i Letňany
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
horatio
Host
Host


Věk: 47
Založen: 11.12.2007
Příspěvky: 165
Bydliště: Nad Rokytkou, dům č. 2

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 11.7.2008, 10:58  Předmět:  nejen článek, TV je médium hodné tohoto projektu Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nejen článek, TV je médium hodné tohoto projektu...

Předvede se pí Sýkorová jako jednatelka, investoři - ze zástavních smluv máme přesné adresy kde bydlí, pí Brůžková - Kejdová a co takhle nějaký partner (vlastník) Lexxus, vždyť je to pro ostudu, co se děje a nesmíme zapomenout na naše sales agenty u makety, kteří mají chování řeznických psů....

A přidáme pro porávnání i jiné projekty, ketré naši investoři realizují, ten výčet jejich investic z OR byl epesní (a např. ve Dvoře nad Rokytkou budoucí kupující rádi poinformují, aby se vyhnuli děsům, co prožíváme my)...

Jen ať to jede.... mám byt zaplacený 8 měsíců a ne a ne ho dostat, tak jo.... pro mě komplikace, pro Vás ostuda...

Horatio

Sousedka napsala:
Moje řeč. Čekám do pondělí, pokud nic, tak během úterý sepisuju podklady pro článek:)
Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie horatioZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
horatio
Host
Host


Věk: 47
Založen: 11.12.2007
Příspěvky: 165
Bydliště: Nad Rokytkou, dům č. 2

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 11.7.2008, 11:10  Předmět:  Právě jsem poinformoval o mém dalším postupu medializace ... Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Hallo,

s pí Sýkorovou se mi nepodařilo se spojit tlf., prý dnes není. Je či není?

Poinformoval jsem tedy v klidu její asistentku (prý brigádnici bez pravomocí) o tom, jaké všechny kroky podstoupím v příštím týdnu, pokud nedosáhnu konsensu ve znění KS a jejího oboustranného uzavření před uplynutím marného termínu podpisu KS.

Horatio
Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie horatioZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sousedka
Host
Host



Založen: 20.2.2008
Příspěvky: 232
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou, dům č. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 11.7.2008, 11:10  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jsem pro.
Jediný blbý je, že budu muset zas posunout termín pro dodání kuchyně. V tom studiu si budou myslet, že jsem úplněj magor.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SousedkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sousedka
Host
Host



Založen: 20.2.2008
Příspěvky: 232
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou, dům č. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 14.7.2008, 08:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj, Nitro si z nás asi dělá srandu...
Požadovala jsem slevu, protože se budu muset starat o tu zeď u naší zahrádky, a oni mi napsali, že slevu mi nedají, ale doufají, že mi stačí, že vymažou poslední větu z toho odstavce (že se budu muset o zeď řádně starat). Starat se o ni budu muset stejně, ať je to ve smlouvě nebo ne, tak proč to proboha vůbec považují za ústupek?

No nic, zítra jim vyprší termín pro podpis smlouvy a já se o tyhle jejich praktiky moc ráda podělím s Novou...
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SousedkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
horatio
Host
Host


Věk: 47
Založen: 11.12.2007
Příspěvky: 165
Bydliště: Nad Rokytkou, dům č. 2

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 14.7.2008, 09:41  Předmět:  :-) Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Já se skutečně bavím. Tak vymazání té poslední věty jsem chtěl v minulém týdnu, vymažou Ti jí, ale mě to nesdělili, že i mně.

Před dvěma týdny Ti napsali o návodu, který jsem chtěl k úsržbě zdi, ale mně nenapsali nic .-)


To je fakt humor


Horatio

P.S: dnes opět volám pí Sýkorové

Sousedka napsala:
Ahoj, Nitro si z nás asi dělá srandu...
Požadovala jsem slevu, protože se budu muset starat o tu zeď u naší zahrádky, a oni mi napsali, že slevu mi nedají, ale doufají, že mi stačí, že vymažou poslední větu z toho odstavce (že se budu muset o zeď řádně starat). Starat se o ni budu muset stejně, ať je to ve smlouvě nebo ne, tak proč to proboha vůbec považují za ústupek?

No nic, zítra jim vyprší termín pro podpis smlouvy a já se o tyhle jejich praktiky moc ráda podělím s Novou...
Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie horatioZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sousedka
Host
Host



Založen: 20.2.2008
Příspěvky: 232
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou, dům č. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 14.7.2008, 09:55  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Já vím, s tou větou je to fakt zábavný. Nebo si pletou, co kdo požadoval...
Pan Kučera, hlavní právník Nitra, je tento týden na dovolené. Nemohl si ji vybrat lípSmile Tak jen doufám, že bez něj se to pohne.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SousedkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
horatio
Host
Host


Věk: 47
Založen: 11.12.2007
Příspěvky: 165
Bydliště: Nad Rokytkou, dům č. 2

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 14.7.2008, 11:08  Předmět:  Hmmm.... Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zdar,

tak už mám odpovědi na mé návrhy.

Tu větu o péči mi vyhodili jak jsem chtěl, akceptuji. Jako ve tvém případě, žádná sleva nepřipadá v úvahu.

Kde vedou břemena vím, nic víc s tím neudělám, akceptuji.

Jo a stále tvrdí, že terasa je na mé parcele, to není i podle geom. plánu, ale ve smlouvě to nepíší. Tvrdí, že:
"Podzemní parking – dle informace projektového manažera se skutečně pod terasami a v malé části též pod zahrádkami nachází podzemní parkoviště." (tak leda ventilace) "Domněnka kupujícího, že tomu tak není, neodpovídá skutečnosti. Nelze proto vypustit informativní ustanovení o tom, že je nutno na možnost výskytu -1. podlaží brát zřetel. Abychom však vyšli kupujícímu vstříc, bylo znění čl. IV. odst. 8 upraveno tak, že pod částí zahrádky se může podzemní podlaží nacházet. O tom kudy přesně vede hranice podzemního podlaží a kde tudíž je nutno při výsadbě dřevin brát toto na zřetel se může klient kdykoli informovat u správce, který bude mít k dispozici podrobné technické plány budovy a při plánované výsadbě mu potřebné informace na základě konkrétního dotazu poskytne. Stavební parcela domu nekončí s terasou, jak se kupující domnívá, neboť terasa se již nachází na parcele Zahrádky."

No nevím, od Ikonu bychom stejnak měli chtít jak pasport k bytu (plány vedení všeho druhu), tak pasport k budovám a dalšímu okolí. Vždyť to říkám, s Ikonem na věčné časy.....

Všichni moji známí dostali v jiných projektech pasport k bytu do ruky společně s předáním bytu. No, a taky nějaké ty kachličky, co jim developer vlepil do bytu, kdyby se rozbily. Tady je to prý možné jen u nadstandardů . Milé....

Víte někdo, zjišťovali jste to, jak se jmenují od Raka ty bílé, oranžové velké a malé a meruňkové kachličky, vše má svůj obchodní název, že bych si od každé koupil krabku, až mi v koupelně nějaká praskne...

Horatio


Sousedka napsala:
Já vím, s tou větou je to fakt zábavný. Nebo si pletou, co kdo požadoval...
Pan Kučera, hlavní právník Nitra, je tento týden na dovolené. Nemohl si ji vybrat lípSmile Tak jen doufám, že bez něj se to pohne.
Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie horatioZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sousedka
Host
Host



Založen: 20.2.2008
Příspěvky: 232
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou, dům č. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 14.7.2008, 11:38  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jééé, já měla zafixováno, že musíme KS podepsat do zítřka a teď jsem to kontrolovala a termín uplynul už v sobotu!!! No nevadí, všem pořád píšu zítra, tak zítra... Smile
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SousedkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Eva
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 14.5.2008
Příspěvky: 70


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 14.7.2008, 15:13  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj sousedé, chtěla jsem se zeptat, zda-li jste slyšeli o normě na poškrábaná okna. Údajně by měl bát škrábanec patrný ze vzdálenosti 3m. Předpokládám, že okna mají být umytá (u nás teda rozhodně nejsou, prý se pohybujeme na staveništi..). Neměli jste s tím náhodou někdo problémy? Vyměnili vám je?
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie EvaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sousedka
Host
Host



Založen: 20.2.2008
Příspěvky: 232
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou, dům č. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 14.7.2008, 15:22  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jojo, my jsme měli poškrábaná všechna okna! V ložnici to nebylo tak hrozné, tak jsme to nechali, ale chtěli jsme vyměnit všechna okna v obýváku. Škrábance mají být vidět za normálního osvětlení ze 3m, což u nás bylo vidět krásně. Určitě na tom trvejte, jinak Vás to bude štvát.

Prý nám je vyměnili, ale od té přejímky jsem tam nebyla, tak to nevím na 100%.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SousedkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
horatio
Host
Host


Věk: 47
Založen: 11.12.2007
Příspěvky: 165
Bydliště: Nad Rokytkou, dům č. 2

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 14.7.2008, 15:31  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Neee, vy mluvíte o sklech oken?

Tak skla jsem fakt nekontroloval, já se díval jen na rámy.

Jinak jsem psal:
ve čt MF Dnes jsem viděl, že Ikon hledá hospodářsko-technického pracovníka, Rokytka ho s přehledem uživí

A ještě jedna perla, tak jsem tu smluvu dnes podepsal, zítra volám pí Sýkorové, že se klepu na její podpis. V Lexxus mi řekli, že mi pošlou kontakt na SD development, abych si rezervoval termín přejímky /ale jestli to vůbec jde, když mě nebudou mít v seznamu od Nitra).


Horatio


Sousedka napsala:
Jojo, my jsme měli poškrábaná všechna okna! V ložnici to nebylo tak hrozné, tak jsme to nechali, ale chtěli jsme vyměnit všechna okna v obýváku. Škrábance mají být vidět za normálního osvětlení ze 3m, což u nás bylo vidět krásně. Určitě na tom trvejte, jinak Vás to bude štvát.

Prý nám je vyměnili, ale od té přejímky jsem tam nebyla, tak to nevím na 100%.
Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie horatioZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sousedka
Host
Host



Založen: 20.2.2008
Příspěvky: 232
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou, dům č. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 14.7.2008, 15:36  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jo, Horatio, tak až Ti budou byt předávat, tak si pečlivě zkontroluj skla. U nás to bylo fakt drsný, dokonce i pani Krásničanová se divila. Prej se to stalo už v Německu před dodáním...haha...ale aspoň jsem jí řekla, že to teda můžou taky vyreklamovat a nemusí to platit Smile

Aź podepíšu KS, tak je poprosím, aby ji obratem podepsalo i Nitro. Termín pro podpis měli v sobotu, tak by se mohli snažit aspoň teď.

Horatio, dej vědět, kdy Ti předaj byt:)
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SousedkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
horatio
Host
Host


Věk: 47
Založen: 11.12.2007
Příspěvky: 165
Bydliště: Nad Rokytkou, dům č. 2

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 14.7.2008, 17:06  Předmět:  Bavíte se rádi? A co takhle teambuilding Lexxus vs. hyposerv Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Bavíte se rádi? A co takhle teambuilding Lexxus vs. Hyposervis?

Každý si tam svého "adorovaného" agenta najde Very Happy)) Věřím, že nejdeno oko nezůstane suché.....

http://www.hclexxus.estranky.cz/stranka/sestava-hc-lexxus


H.
Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie horatioZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sousedka
Host
Host



Založen: 20.2.2008
Příspěvky: 232
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou, dům č. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 14.7.2008, 17:09  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

hahaha, na internetu se ale najde věcí...
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SousedkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Akim
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 1.5.2007
Příspěvky: 47
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou - dům č. 2

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 14.7.2008, 22:20  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zdravím všechny současné majitele...

Na převzetí bytu jdu ve čtvrtek v 11 hodin s tím, že v 8 ráno ten samý den mi budou montovat elektroměr (zatím všechno probíhá OK).

Je ale fakt, že nebýt fóra tak nejenom, že si zacvakám elektroměr, ale hlavně bych ani neměl kontakt na SD Development nebo paní Sýkorovou a tudíž bych dodnes čekal jestli se mi náááhodou někdo neozve kvůli předání bytu. Kontakt od Lexxusu jsem nedostal, jen mi řekli, že se mi ozve "někdo ze stavby". Fakt služby na úrovni...

Trochu mě děsí, že kolega v práci podepisoval kupní smlouvu u svého bytu na Proseku a ta smlouva měla cca 50 stran (obsahovala i takové drobnosti, jako na kterou družici je nasměrovaný satelit a jaké programy má v anténě). No uvidíme co dostaneme my a co bude jak fungovat (chci si co nejdříve vyřídit pevnou linku domů, tak jsem zvědav).

A POZOR - PARKOVÁNí:

Dle informací z Lexxusu není více než 60 % venkovních parkovacích míst prodaných, protože ani k prodeji nebyla. Prý jsou pro veřejná parkování návštěv a ostatních uživatelů.

Každý kdo si koupil konkrétní venkovní parkovací stání si ho musí označit (asi značka Reserve), protože jinak prý můžeme my ostatní parkovat kde chceme! Takže šupem na dopravní inspektorát a zařizovat značky

A nakonec zeleň: uschlé stromy a žádná tráva se dají klasicky reklamovat u správce a oni to musí reklamovat u dodavatele.
Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie AkimZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
LuciaC
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 24.7.2007
Příspěvky: 47


blank.gif

PříspěvekZaslal: 15.7.2008, 08:46  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj, tak už jsem to nevydržela ....
Ráda bych vyjádřila svou účast ....... Sad Koupujeme byt ve Dvoře nad Rokytkou a při čtení vašeho fóra na mě vždy sedne obří deprese a polije mě studený pot. Mám fakt hrůzu z toho co všechno nás čeká .... Ujišťuji vás že na Lexxus a Developera ( a všechny jeho firmy) jsem dost naštvaná už teď, nepochopím .... no to je jedno. PŘEJU VŠEM ZAHRÁDKÁŘŮM MNOHO SIL A ZDARU !! Wink
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie LuciaCZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Eva
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 14.5.2008
Příspěvky: 70


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.7.2008, 09:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj vsem, vcera jsem se zacala shanet, zda-li nam v byte od posledni prejimky jiz neco opravili. Preci jen si na to vsechno bereme v praci dovolenou, tak aby to melo nejaky smysl..
Na stavbe byli prekvapeni, ze se chystame prijit jiz tento patek, pry nas ani nemeli na seznamu na vymenu tech poskrabanych oken!
Jeste minimalne jednou tam budu volat a pokud nam nic neopravi, prejimku asi zrusime, byla by to zbytecna dalsi dovolena Sad
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie EvaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sousedka
Host
Host



Založen: 20.2.2008
Příspěvky: 232
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou, dům č. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.7.2008, 09:34  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To LuciaC: po naší zkušenosti aspoň víte, na kdy objednat kuchyň, skříně atd Smile))
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SousedkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sousedka
Host
Host



Založen: 20.2.2008
Příspěvky: 232
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou, dům č. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.7.2008, 10:56  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Grrr...pořád žádná odpověď z Lexxusu...fakt mě štvou.
Jdu sepisovat podklady, ať to mam vcelku. Dnes je poslední termín pro podpis KS...

MartioP: chceš se přidat s těmi Letňany?
Popř. kdokoli další, koho Lexxus a Nitro štve...
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SousedkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sousedka
Host
Host



Založen: 20.2.2008
Příspěvky: 232
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou, dům č. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.7.2008, 11:12  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

A dneska ještě zkusím zavolat jednatelům Nitra B1, že se pořád nic nestalo, tak jestli s tím nemůžou něco dělat. Minule byl pan Rowe moc milý a dal nám kontakt přímo na pana Kučeru, právníka Nitra.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SousedkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Eva
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 14.5.2008
Příspěvky: 70


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.7.2008, 11:29  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ze porad pisu o tech poskrabanych oknech ...
Norma opravdu existuje, ma se divat 20s ze vzdalenosti 3m. 5% velikosti od okraju se nepocita. Okno ovsem musi byt CISTE, coz to nase rozhodne nebylo.
Posuzovani je vsak velmi individualni, kazdy vidi to, co chce. Idealni by bylo pozvat si posuzovatele primo od vyrobce oken, ale jak jsem se dozvedela, neni to mozne. Vyrobce ma ve smlouve zakazano vyjadrovat se ke kvalite oken svych zakazniku, platil by hrozne sankce.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie EvaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2