Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 25.7.2008, 12:02  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No venkovní světlo u chodníků by mě taky zajímalo.....myslím, že se nám to všem ještě pekelně prodraží.....a televizi jsem ještě nezkoumala, ale jestli je to tak, tak potěš...já chci někam na pustý ostrov minimálně na měsíc
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
froni
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 23.5.2008
Příspěvky: 19
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou. Dům č. 5

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 25.7.2008, 12:41  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No s tou digi-TV to snad nebude tak hrozne. Nevim jak je to nastavene ted, ale snad bude stacit zmenit zesilovace a filtry tak, aby vedeni STA "propoustelo" i DBV-T pasmo.
Otazkou je, jestli to uz nahodou neni takto udelane. Uz nekdozkousel pripojit TV se Set-top boxem nebo digitalni TV s DBV-T tunnerem?
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie froniZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
More
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 19.3.2007
Příspěvky: 65
Bydliště: baráček č. 1.:-)

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 25.7.2008, 13:01  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No pokud jde o ty inženýrské sítě - to v SSBK bylo, že tam mohou vést. Ale o věcných břemenech tam nebylo nic. A to je rozdíl i podle našeho právníka. Požadavek na slevu jsme vznesli, ale hlavně teď dáváme přednost tomu převzít byt a pak se uvidí.

BTW mi jsme na přejímce strávili cca 2,5 hodiny. Hlavně teda upravami a přepisováním protokolu, Náš nechtěli, tak se to dělalo holt růčo. Jako vadu jsme vytýkali i vady právní (břemena, váznoucí zástava na zahrádce apod.), ale po poradě s jejich právníkem nám to jako přílohu odmítli převzít. Tak jsme tuhle skutečnost aspoň zaznamenali to do přejímacího protokolu.

Sousedka napsala:
Pierre, co se týče břemen, tak v SSBK bylo napsáno, že některé zahrady na sobě můžou mít věcná břemena - hlavně vůči Pražské teplárenské, Vodovodům a kanalizacím... Takže se obávám, že s tím nic neuděláme Sad Druhá věc je, že nebyli schopni již v SSBK specifikovat, které zahrady budou mít co a když se tedy někdo, jako třeba More, rozhodoval podle jakéhosi plánku sítí, který je nakonec úplně jinak, tak si myslím, že ho ve finále podvedli.

Nebo máš na mysli ještě něco jiného?
A každopádně bych se prala za ten park, spousta stromů opravdu uschla. Tráva na pozemku nic moc, ale s tím jsem víceméně počítala. Navíc se o tu trávu doteď nikdo nestaral a jak byly ty slejváky, tak to steklo...
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie MoreZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
horatio
Host
Host


Věk: 47
Založen: 11.12.2007
Příspěvky: 165
Bydliště: Nad Rokytkou, dům č. 2

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 25.7.2008, 14:08  Předmět:  jenže zřízení věcných břemen žel v SBKS je Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

II. Úvodní ustanovení SBKS:

3. Budoucí prodávající prohlašuje, že Pozemky ani jejich část a Budovu ani její část nepřevedl (příp. v budoucnu nepřevede) na třetí osobu (vyjma prodeje jednotlivých jednotek a souvisejících spoluvlastnických podílů a pozemků - zahrádek nebo povrchových parkovacích stání - jednotlivým kupujícím), a že k nim nezřídil (případně v budoucnu nezřídí) žádná věcná práva, vyjma:

a) zástavního práva v prvním pořadí k Pozemkům (případně včetně Stavby – dětské hřiště) nebo k jakékoliv jejich části a/nebo k Budově a/nebo k jednotkám a/nebo ke Společným částem Budovy a/nebo k Podzemnímu parkovišti, zřízeného za účelem zajištění financování výstavby Projektu ZAHRADY NAD ROKYTKOU, a to ve prospěch zástavního věřitele Volksbank CZ, a.s. IČ: 25083325, se sídlem: Praha 2, Nové Město, Lazarská 8, PSČ: 120 00,
b) zástavních práv zřízených na příslušných spoluvlastnických podílech na Pozemcích (případně včetně Stavby – dětské hřiště), případně na Zahrádkách nebo na pozemcích – povrchových parkovacích stáních a/nebo na jednotlivých jednotkách a příslušných spoluvlastnických podílech na Společných částech Budovy a na Podzemním parkovišti za účelem poskytnutí hypotéčních úvěrů budoucím vlastníkům jednotek v druhém pořadí, a to ve prospěch příslušných hypotéčních bank,
c) věcných břemen či jiných práv váznoucích na Pozemcích nebo na jakékoliv jejich části nebo na jakékoliv jiné části Projektu ZAHRADY NAD ROKYTKOU, souvisejících s výstavbou a funkčností Projektu ZAHRADY NAD ROKYTKOU (inženýrské sítě apod.),

Takže soud v náš prospěch v kauze věcná břemena nerozhodne.

H.

More napsal:
No pokud jde o ty inženýrské sítě - to v SSBK bylo, že tam mohou vést. Ale o věcných břemenech tam nebylo nic. A to je rozdíl i podle našeho právníka. Požadavek na slevu jsme vznesli, ale hlavně teď dáváme přednost tomu převzít byt a pak se uvidí.

BTW mi jsme na přejímce strávili cca 2,5 hodiny. Hlavně teda upravami a přepisováním protokolu, Náš nechtěli, tak se to dělalo holt růčo. Jako vadu jsme vytýkali i vady právní (břemena, váznoucí zástava na zahrádce apod.), ale po poradě s jejich právníkem nám to jako přílohu odmítli převzít. Tak jsme tuhle skutečnost aspoň zaznamenali to do přejímacího protokolu.

Sousedka napsala:
Pierre, co se týče břemen, tak v SSBK bylo napsáno, že některé zahrady na sobě můžou mít věcná břemena - hlavně vůči Pražské teplárenské, Vodovodům a kanalizacím... Takže se obávám, že s tím nic neuděláme Sad Druhá věc je, že nebyli schopni již v SSBK specifikovat, které zahrady budou mít co a když se tedy někdo, jako třeba More, rozhodoval podle jakéhosi plánku sítí, který je nakonec úplně jinak, tak si myslím, že ho ve finále podvedli.

Nebo máš na mysli ještě něco jiného?
A každopádně bych se prala za ten park, spousta stromů opravdu uschla. Tráva na pozemku nic moc, ale s tím jsem víceméně počítala. Navíc se o tu trávu doteď nikdo nestaral a jak byly ty slejváky, tak to steklo...
Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie horatioZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
More
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 19.3.2007
Příspěvky: 65
Bydliště: baráček č. 1.:-)

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 25.7.2008, 14:19  Předmět:  Re: jenže zřízení věcných břemen žel v SBKS je Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Horatio, díky za upozornění.
Já věděl, že mě nepotěšíš Sad

Ale když se zamyslím a zavzpomínám, tak jsme tohle přestali řešit v okamžiku, kdy jsme si v Lexxusu fotili tu projektovou dokumentaci a všechny sítě vedly okolo zahrádky. Ne skrz.

Tak doufám, že mi poradíš nějaké vhodné keříky s mělkými kořeny, které dostatečně stíní a občasné přesazení či vyjmutí ze země jim nevadí Very Happy
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie MoreZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
horatio
Host
Host


Věk: 47
Založen: 11.12.2007
Příspěvky: 165
Bydliště: Nad Rokytkou, dům č. 2

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 25.7.2008, 14:41  Předmět:  Re: jenže zřízení věcných břemen žel v SBKS je Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dá-li Bůh, to vyjmutí keřů ze země nikdy nenastane. Mě se nejvíc líbí bambusy, už jste se na ně byli podívat v Botanické v Troji? Jenže cena slušné sazenice je 500,- až 1000,- Kč (pak to odnožuje jako divé, mělce to koření, řada z nich je i mrazuodolných...

Doporučuji web:
http://bambusarium.cz/index.php?uvod

Na živý plot : Bash. qingchenqshanensis, nebo Phyllostachys aureosulcata var. Aureocaulis, nebo Pleiblastus oleosus, nebo Sasa palmata.

Jo, na pergoly jsem objevil tuhle firmu, ale zkušenost s ní nemám:
http://wimmerpb.cz/sortiment/pergoly.html

H.

More napsal:
Horatio, díky za upozornění.
Já věděl, že mě nepotěšíš Sad

Ale když se zamyslím a zavzpomínám, tak jsme tohle přestali řešit v okamžiku, kdy jsme si v Lexxusu fotili tu projektovou dokumentaci a všechny sítě vedly okolo zahrádky. Ne skrz.

Tak doufám, že mi poradíš nějaké vhodné keříky s mělkými kořeny, které dostatečně stíní a občasné přesazení či vyjmutí ze země jim nevadí Very Happy
Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie horatioZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
luuca
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 31


blank.gif

PříspěvekZaslal: 26.7.2008, 14:21  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Neznate nekdo prosim email na Katarinu Sykorovou?
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie luucaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pierre
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 20.6.2008
Příspěvky: 18


france.gif

PříspěvekZaslal: 26.7.2008, 19:42  Předmět:  zahrady Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zdravím všechny sousedy zahradkáře!
Promiňte, jsem asi moc smělý, no stejně si myslím, že to s těma zahradama byl na nás podvod, a to si nenechám líbit. Já jsem v době podepisování RS a SSBK nevěděl, že nebudu moct v budoucnu na své zahradě vysázet trvalé porosty nebo stavět, byl jsem v dobré víře s tím, že kupuji plnohodnotnou zahradu, ze strany Nitra, to byl dobrý reklamní tah, a myslím, že kdyby od začátku otevřeně říkali, že na zahrade se nebudou vysázet trvalé porosty kvůly břemenům, každý by se jim na to vy... Je to podvodné jednání. I když mám menší zahradu, budu s tím něco dělat, no myslel jsem, že nás bude víc.
Budu se snažit řešit to nejdříve dopisem s žádostí na slevu. Uvidím co bude. V případě, že bude investor dělat mrtvého brouka, hodlám použít všech mediálních prostředků a to včetně TV, jakých se dovolám. Už si připravuji námět na reportáž. Dokud nebudu mít slevu, tak neustoupím. Budu věřit, že se ke mě přidají i další, co si to nenechají líbit.
Pozdravuji moc všechny,
Pierre!
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie PierreZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sousedka
Host
Host



Založen: 20.2.2008
Příspěvky: 232
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou, dům č. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 27.7.2008, 22:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Mail na sl. Sykorovou je: katarina@bcdgroup.cz

Jinak zjistila jsem, ze mi ve vane namontovali spatne vodu - mam obracene teplou a studenou. Neskutecny je, ze to delaj x-krat za den a nejsou schopny to namontovat spravne. Takze reklamace, spolu s tema poskrabanyma oknama (2 nam uz vymenili a z nakyho nepochopitelnyho duvodu nam tam 2 poskrabany nechali...).
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SousedkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sousedka
Host
Host



Založen: 20.2.2008
Příspěvky: 232
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou, dům č. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 27.7.2008, 22:32  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Pierre, s tema zahradama mas pravdu, nikoho nas urcite ani nenapadlo, ze budou takhle strasne zabremenovany. K medializaci se klidne pridam, at si na to prinejmensim davaj pozor ostatni pri koupi bytu se zahradou. Navic to od investora nebyl jediny podvod (nebo jen pokus o podvod v pripade elektromeru), takze si myslim, ze podkladu bude dost. Jsem na ne porad dost nastvana, prestoze ten byt je nadhernej a okoli uzasny.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SousedkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
omaly
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 46
Založen: 8.11.2007
Příspěvky: 27


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.7.2008, 07:24  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Sousedka: Jen pozor na to, jestli neporovnavas s tim, na cos byla zvykla z predchozi bydleni, mohlo to byt spatne. Kazdopadne tepla ma byt vlevo, jinak treba termostaticka baterie nebude vubec fungovat.
Panna Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie omalyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Akim
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 1.5.2007
Příspěvky: 47
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou - dům č. 2

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.7.2008, 09:15  Předmět:  Re: pripojeni k internetu Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Internet of UPC jde tuším jen přes kabel a ten v našem baráku nemáme - museli by ho sem dokopat a to si myslím, že nehrozí...

Jinak UPC přes satelit (jen satelitní TV) zatím taky nehrozí. Ačkoliv máme na střeše talíře, tak zásuvky v bytech na satelit vůbec nejsou!!! Sad( To je hustý!!!!

V.


vasek2 napsal(a):
Ahoj,

k nam jdou v utery merit signal od CZnet. Ceny jsou podobne (vyssi cena, mensi agregace). Budeme vas informovat o vysledku.

Nejlepsim resenim by vsak bylo pripojeni od UPC. Volal jsem tam a bylo mi receno, ze spolecenstvi vlastniku by melo podat navrh a teprve pote se tim budou zabyvat.

Mejte se,
Vasek
Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie AkimZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Akim
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 1.5.2007
Příspěvky: 47
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou - dům č. 2

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.7.2008, 09:21  Předmět:  Re: Tak to je mazec... Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Hoj, mně IKON předběžně spočítal za 3kk 3.200 Kč... 2.300 za Tvoje 1kk je podlě mě moc...


horatio napsal:
Hmmm, tak 2.300 Kč na 28m2, tak to je mazec, teď jsem platl 1.500 Kč na 50m2 byt... se těším na výměr....
H.

MartiaP napsala:
Jinak jsem se ptala na ty platby....je to tak, že budou opravdu předpisy záloh.Bude v tom voda,teplo a služby.na malý byt 1kk 28m2 to vychází na 2300,.měs!!!!!!!!!!To je teda dost síla, když to připočtu k hypotéce....a to ještě elektřinu....takže těch 5000 bylo opravdu jen jakousi pojistkou....kdyby chybělo nebo tak....já to teda pochopila jako předplacení na půlroku dopředu....a navíc hnus fialovej, tohle dávat jako podmínku podpisu KS, uhrazení 5000 zálohy....co si jako dovolujou mi co předepisovat....já až budu mít nějakej dluh tak tozaplatím, ne že mi to někdo nadiktuje.....takže ikdyž je to moje, tak vlastně není a nemůžu si rozhodovat o věcech jak chci já.......volala jsem Kachlířovi a ten samozřejmě všechno popřel, že jsem to asi blbě pochopila...tak jsem se s ním dneska neskutečně zhádala,ale fakt drsně...řekla jsem mu, at už radši nic neříká, vůbec nic...že už na něj nejsem zvědavá.Chystám se psát stížnost Kejdový.Už jsem si myslela, že na to prdím, ale tohle teda ne...prej se mám podívat po Praze kolik se kde platí a že čemu se divím a že mě nenutil si to kupovat.......chápete???????No uvidíme kdo s koho.......
Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie AkimZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sousedka
Host
Host



Založen: 20.2.2008
Příspěvky: 232
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou, dům č. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.7.2008, 09:23  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Presne tak, tepla ma byt vlevo a ja ji mam ve vane vpravo. V obou umyvadlech ji mam dobre, nechapu, kdo to takhle udelal...

Ještě že budeme mít na zahradě několik měsíců strašně práce - nemusím řešit televizi a nemusím být ještě víc naštvaná!
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SousedkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Akim
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 1.5.2007
Příspěvky: 47
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou - dům č. 2

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.7.2008, 09:36  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak a do třetice... Už od soboty bydlím... Pár prvních postřehů:

- reklamoval jsem domácí telefon. Háže zpětnou vazbu tak, že to hvízdá do ucha tomu nahoře i tomu dole

- v celém objektu nefunguje veřejné osvětlení. Jakmile se setmí, tak svítí jen bodovky pod stromy a orloj uprostřed. Lampa ani jedna. Všude je totální tma - dost horor.

- opravdu jen analogová TV

- když rozsvítíte KDEKOLIV v baráku (dům 2) světlo na chodbě, rozsvítí se světlo ve všech patrech (!!!) to je spoření co?

- kuchyni mám namontovanou moc hezkou z Concept Studia. Montáž trvala 1 den, všechno je parádně udělaný, doporčuju. Sice si zaplatíte, ale nemusíte se s tím sr*t a hlavně ta kuchyně něco vydrží

- jakmile se setmí, tak se všude vyrojí TUNY mušek, komárů a různých lítavých sviní. Dnes budu lepit sítě do oken. Bez nich se nedá existovat.

- o víkendu bezdomovci za Rokytkou pálili pneumatiky. Zprostřed těch stromů se linul obrovský sloup černýho dýmu... Jako ve Ztracených. To že se nedalo dejchat je asi jasný...

- jinak je tady ticho a klid, hlavně v noci v klidu otevřený okno a nic neruší
Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie AkimZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Martin S.
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 23.5.2008
Příspěvky: 18


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.7.2008, 09:55  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zdar,
resili jste jiz nekdo pojisteni domacnosti?
Tip na dobre pojisteni, rovnou s kontaktem na obchodnika.

Diky
m.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie Martin S.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
horatio
Host
Host


Věk: 47
Založen: 11.12.2007
Příspěvky: 165
Bydliště: Nad Rokytkou, dům č. 2

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.7.2008, 10:25  Předmět:  ježkovy voči Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Shocked No, tak teplá H2O má být vlevo... samo, že už mám objednánu termostatickou baterii a vím kulové, na které straně se teplá H2O nad mojí vanou vynachází, takže to prověřím....

Ad AKIM, no, čekám na výměr na 2+kk, tak mě Tvé 3+kk za 3.200 Kč uklidnilo, je to bez TUV či s ním?
Na mušky se těším, když doma vyprávím, že musíme dát sítě, přichází protesty, že to vypadá hrozně, ale realita být každý den poštípán je horší....... takže posezení na terase jen se zapálenou dýmovnicí? Možná si proto BéDéčka zapálili tu pneumatiku .

Jo, maminky (i tatínkové), včera mě dostalo, že je zamčené dětské hřiště, nad to, nemám od něj klíč, univerzál od domu tam nefunguje. Volal jsem do Ikonu a bylo mi řečeno, že je zamčené proto, že na hřiště chodí rodiče nejen s dětmi, ale i se psy, a to je prý důvod zamčení. Logiku v tom nevidím.... Kdy se odemkne? A já chci klíč taky...

Prý je zamčeno proto, že se proti venčení psů na dětském hřišti někteří rodiče ohradili... Chápu, ale co bude dál? Vyrábí se cedule "Zákaz vstupu se psy" nebo co se děje?

Pokud to tedy někdo ještě neví, psi přenáší ve svém trávicím traktu parazity, proto se musí pravidelně odčervovat. (Škrkavky, tasemnice, giardióza a kryptosporóza, toxoplazmóza). Když jsme měli psa, také jsme ho odčervovali, ale nic naplat, i když mám psy rád, pes na dětské hřiště skutečně nepatří, protože ty parazity může nabrat kdekoliv na trávě, i dost brzo po medikaci. Je to věčný koloběh. A nikdo asi nechce mít dítě, respektive děti příbuzných a známých, v mém případě, prošpikované střevními parazity... někteří se krevním řečištěm mohou dostat mj. až do oka!!!! Víte o tom někdo něco?

H.

Sousedka napsala:
Presne tak, tepla ma byt vlevo a ja ji mam ve vane vpravo. V obou umyvadlech ji mam dobre, nechapu, kdo to takhle udelal...

Ještě že budeme mít na zahradě několik měsíců strašně práce - nemusím řešit televizi a nemusím být ještě víc naštvaná!
Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie horatioZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.7.2008, 10:49  Předmět:  Re: Tak to je mazec... Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

hmmm...tak kéž by....čím mín tím líp....dnes jsem poslala scan do Ikonu, tak budu čekat na rozpis služeb....


Akim napsal:
Hoj, mně IKON předběžně spočítal za 3kk 3.200 Kč... 2.300 za Tvoje 1kk je podlě mě moc...


horatio napsal:
Hmmm, tak 2.300 Kč na 28m2, tak to je mazec, teď jsem platl 1.500 Kč na 50m2 byt... se těším na výměr....
H.

MartiaP napsala:
Jinak jsem se ptala na ty platby....je to tak, že budou opravdu předpisy záloh.Bude v tom voda,teplo a služby.na malý byt 1kk 28m2 to vychází na 2300,.měs!!!!!!!!!!To je teda dost síla, když to připočtu k hypotéce....a to ještě elektřinu....takže těch 5000 bylo opravdu jen jakousi pojistkou....kdyby chybělo nebo tak....já to teda pochopila jako předplacení na půlroku dopředu....a navíc hnus fialovej, tohle dávat jako podmínku podpisu KS, uhrazení 5000 zálohy....co si jako dovolujou mi co předepisovat....já až budu mít nějakej dluh tak tozaplatím, ne že mi to někdo nadiktuje.....takže ikdyž je to moje, tak vlastně není a nemůžu si rozhodovat o věcech jak chci já.......volala jsem Kachlířovi a ten samozřejmě všechno popřel, že jsem to asi blbě pochopila...tak jsem se s ním dneska neskutečně zhádala,ale fakt drsně...řekla jsem mu, at už radši nic neříká, vůbec nic...že už na něj nejsem zvědavá.Chystám se psát stížnost Kejdový.Už jsem si myslela, že na to prdím, ale tohle teda ne...prej se mám podívat po Praze kolik se kde platí a že čemu se divím a že mě nenutil si to kupovat.......chápete???????No uvidíme kdo s koho.......
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.7.2008, 10:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jinak s hmyzem je to opravdu malér....je to určitě z té řeky.Večer je to opravdu roj.Celý víkend jsem byla v bytě, kouře od bezdomovců jsem si nevšimla a osvětlení co vím tak nesvítilo jen u domu č. 7.Jinak dávejte pozor, když jdete dom po chodníku,kolem té pletivem zpevněné zídky, čuohají z něj nehezky ostré kusy drátů.....někdo se bude vracet v noci navátej a to by si taky mohl vypíchnout oko.Je to fakt dost agresivní teda.Všimli jste si toho? Určitě nahlásím do Ikonu.Aby to poohýbali ....
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
shimpi
Host
Host



Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 113


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.7.2008, 11:01  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

to Martin S: Česká pojišťovna, Tomáš Růžička 777 212 266, je to bývalý spolužák, mám od něj všechno co bylo potřeba kdy pojistit. Přijede, vyplní, poradí. Dělá v tom už nějaký pátek.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie shimpiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
horatio
Host
Host


Věk: 47
Založen: 11.12.2007
Příspěvky: 165
Bydliště: Nad Rokytkou, dům č. 2

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.7.2008, 11:06  Předmět:  Jo, ten domácí telefon.. Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zdar Akime,

ten domácí telefon bude v domě č. 2 asi rozhnojený všude, protože mně to vazbí taky. Mi na přejímce říkali, že to je o.k., že to bylo jen v ten moment otevřenými dveřmi od domu. Kecy, že si z přízemí mohu dojít otevřít po svých, málem jsem tu paní poslal do paďous.

Mj. ještě mě dere, že i když vidím, že se mi někdo blíží k domu, i kdyby jsme si mávli či si řekli přes plot, že jdu otevřít, musím po něm chtít, aby zazvonil... do té doby je domácí telfon neaktivní... fakt vychytaný...

H.

Akim napsal:
Tak a do třetice... Už od soboty bydlím... Pár prvních postřehů:

- reklamoval jsem domácí telefon. Háže zpětnou vazbu tak, že to hvízdá do ucha tomu nahoře i tomu dole

- v celém objektu nefunguje veřejné osvětlení. Jakmile se setmí, tak svítí jen bodovky pod stromy a orloj uprostřed. Lampa ani jedna. Všude je totální tma - dost horor.

- opravdu jen analogová TV

- když rozsvítíte KDEKOLIV v baráku (dům 2) světlo na chodbě, rozsvítí se světlo ve všech patrech (!!!) to je spoření co?

- kuchyni mám namontovanou moc hezkou z Concept Studia. Montáž trvala 1 den, všechno je parádně udělaný, doporčuju. Sice si zaplatíte, ale nemusíte se s tím sr*t a hlavně ta kuchyně něco vydrží

- jakmile se setmí, tak se všude vyrojí TUNY mušek, komárů a různých lítavých sviní. Dnes budu lepit sítě do oken. Bez nich se nedá existovat.

- o víkendu bezdomovci za Rokytkou pálili pneumatiky. Zprostřed těch stromů se linul obrovský sloup černýho dýmu... Jako ve Ztracených. To že se nedalo dejchat je asi jasný...

- jinak je tady ticho a klid, hlavně v noci v klidu otevřený okno a nic neruší
Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie horatioZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sousedka
Host
Host



Založen: 20.2.2008
Příspěvky: 232
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou, dům č. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.7.2008, 11:41  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak vzít naši fenku na dětské hřiště by mě opravdu nenapadlo a to ji mám fakt moc ráda. Logika některých lidí mě udivuje. Nehledě na parazity, pejsci prostě čurají kdekoli a není ideální, aby se v tom pak válely děti. Žádného člověka by snad nenapadlo vykonávat tam potřebu, tak proč tam proboha někdo bere psa?
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SousedkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.7.2008, 12:14  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

a on tam někdo vzal psa?

Sousedka napsala:
Tak vzít naši fenku na dětské hřiště by mě opravdu nenapadlo a to ji mám fakt moc ráda. Logika některých lidí mě udivuje. Nehledě na parazity, pejsci prostě čurají kdekoli a není ideální, aby se v tom pak válely děti. Žádného člověka by snad nenapadlo vykonávat tam potřebu, tak proč tam proboha někdo bere psa?
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sousedka
Host
Host



Založen: 20.2.2008
Příspěvky: 232
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou, dům č. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.7.2008, 12:33  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Horatio před chvílí psal, že někdo bere na dětské hřiště psy a proto je hřiště zamčené. By mě zajímalo, kdo má od něho klíče a jestli tam nemůžou teď už ani ty děti.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SousedkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.7.2008, 12:44  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

jj už to vidím...jsem ten jeho příspěvěk nějak přeskočila Surprised)
no já o tom něco vím, jsem zdravotní sestra......vím, jaké je tam riziko.
Horatio máš naprostou pravdu.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
horatio
Host
Host


Věk: 47
Založen: 11.12.2007
Příspěvky: 165
Bydliště: Nad Rokytkou, dům č. 2

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.7.2008, 13:06  Předmět:  to jo... Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ale tu báchorku se psem, kterého tam vzal společně s dětmi někdo od sousedů, mi sdělila dnes ráno po tlf. pí Adamová z Ikonu, když jsem se po ní dožadoval klíče od dětského hřiště, protože že jsme se tam včera nemohli dostat - bylo zamčeno.

Resumé je, že Ikon klíč od hřiště nemá, ale zamykat lze a zamčené je! Divné. Mám si o tom zamčení popovídat s ostrahou, děkuji pěkně. No, ale ta tam bude jen do 31.7.08, takže co pak, navždy odemčeno, nebo budou jen vyvolení, kteří budou mít klíč? Je to jak u blbejch na dvorku.

Je to celé na hlavu...

Řešením je používat univerzální zámek a nebo rozdat všem klíč, a nebo tam nemít žádný zámek a nainstalovat tam ceduli, že pejsi na dětské hřiště nesmí. Prostě se mi nelíbí, že je něco zamčené a já až vlastním podíl, od toho nemám klíč a budu-li tam chtít jít s návštěvou, která s sebou bude mít malé děti, abychom přelézali plot. Grrr...

Promluvím s ostrahou, ale dnes tam kvůli tomu speciálně nejedu, to dá rozum...

H.

MartiaP napsala:
jj už to vidím...jsem ten jeho příspěvěk nějak přeskočila Surprised)
no já o tom něco vím, jsem zdravotní sestra......vím, jaké je tam riziko.
Horatio máš naprostou pravdu.
Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie horatioZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
omaly
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 46
Založen: 8.11.2007
Příspěvky: 27


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.7.2008, 13:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Sousedka napsala:
Presne tak, tepla ma byt vlevo a ja ji mam ve vane vpravo. V obou umyvadlech ji mam dobre, nechapu, kdo to takhle udelal...


Tak to je jasně na reklamaci, předpokládám, že to řeší i nějaká norma, ale nejsem stavebník. Možná to zvládnou přepojit revizním otvorem v napojení na stoupačky, nemusí nutně dojít na sekání zdi.
Ale jinak je to celkem síla, takhle elementární věci by mohli mít v tom počtu zmáknutý
Panna Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie omalyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sousedka
Host
Host



Založen: 20.2.2008
Příspěvky: 232
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou, dům č. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.7.2008, 13:52  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To by bylo fajn, kdyby mi kvůli tomu nemuseli koupelnu vybourat Smile))


omaly napsal:
Sousedka napsala:
Presne tak, tepla ma byt vlevo a ja ji mam ve vane vpravo. V obou umyvadlech ji mam dobre, nechapu, kdo to takhle udelal...


Tak to je jasně na reklamaci, předpokládám, že to řeší i nějaká norma, ale nejsem stavebník. Možná to zvládnou přepojit revizním otvorem v napojení na stoupačky, nemusí nutně dojít na sekání zdi.
Ale jinak je to celkem síla, takhle elementární věci by mohli mít v tom počtu zmáknutý
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SousedkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
shimpi
Host
Host



Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 113


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.7.2008, 14:02  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

k těm psům:
všeobecně je zákaz psů na dětská hřiště, jasně o tom mluví vyhláška hl. města Prahy.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie shimpiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sousedka
Host
Host



Založen: 20.2.2008
Příspěvky: 232
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou, dům č. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.7.2008, 14:36  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Teď jsem koukala na stránky nadrokytkou.cz. Asi jim dáváme zabrat, páč za červenec tam doteď nedali do novinek aktuální fotky a vtipný popisek Smile

Navíc tvrdí, že vzorový byt ještě není prodaný, přitom v tabulce bytů je růžový (tedy jako ostatní prodané byty) a navíc včera večer, celou dobu, co jsem plela zahradu, byli ve vzorovém bytě pán a paní, kropili trávu, pili na terase kafíčko... Že by dovolená někoho z Nitra?

Jo, nevím, jestli jste si toho všimli, ale u zahrádek někdo instaloval prkna mezi plot a tu "opěrnou zídku". Předtím se tam strašně vymývala hlína a padala až na chodník, tak asi proto. Je to bezvadný, zrovna včera jsme tam totiž byli zaměřit ten plot a chtěli jsme tam ty prkna dát sami. Někdo nám ušetřil pár hodin práce Smile

Když už takhle dělaj něco sami od sebe, tak by sami od sebe mohli třeba přesázet ty suchý stromy, kterých tam máme všude požehnaně...
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SousedkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2