Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
boner
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 21.12.2007
Příspěvky: 64


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 16.7.2008, 15:35  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jana napsala:
ozvali se vam nekomu? ja zatim nic...
JJ rozesílají info mail s kontakty na prodejny kde se to dělá ,ale postupně aby se jim tam nehrnuli všichni lidi najednou...určitě to dostanete také
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie bonerZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jana
Host
Host



Založen: 9.12.2007
Příspěvky: 102


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 17.7.2008, 22:12  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

jo, dik, sama jsem se pripomnela a poslali mi to obratem, nekdy zacatkem cervna mi totiz rekli, ze to bude do tydne ready..
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie JanaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Fiq
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 8.5.2007
Příspěvky: 20


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 20.7.2008, 10:59  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

A uz jste nekdo navstivil ty prodejny a uz vam ukazali standard? je se ceho bat? Smile
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie FiqZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
LuciaC
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 24.7.2007
Příspěvky: 47


blank.gif

PříspěvekZaslal: 21.7.2008, 09:21  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Rolling Eyes je čeho se obávat, proto neváhej a začni obcházet prodejny . Pokud se nespokojíš sestandardy tak se připrav na velké otevírání pokladničky. Ale lidé v prodejnách se snaží, koneckonců co by neudělali pro platící zákazníky.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie LuciaCZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jana
Host
Host



Založen: 9.12.2007
Příspěvky: 102


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 23.7.2008, 21:58  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Byla jsem v sanite - firma Cesaro, tam jsem videla standardy, obklady a dlazba bud krem, bila nebo seda stredni, umyvadlo velkej bilej hnus, vana pro nenarocne normalni, mimochodem baterie bez tech tahel na uzavirani odpadu, prej dostanem sitko a spunty ve standardu Smile jak za komancu Smile mozna to ma bejt jakoze retro Smile

Jediny, na co se da koukat, je umyvatko na samostatny zachod, pokud ho nekdo mate.

Dlazba je pry na predsin pomerne dost mekka. Do koupelny ok, ale v predsini mame pocitat s tim, ze se osoupe Smile

Jinak holky v Cesaru super, hodne nam poradily, vim, ze prachy vladnou svetem, ale dostala jsem informace, ktere jsem potrebovala velmi prijemnou a milou formou. Snazily se mi co nejvic pomoct, abych neudelala nejakou blbost.

Tak nejak jsem uz pochopila, ze vlastne byt ve standardu znamena, ze dostanes holy steny a kup si tam vsechno za svy. Jinak pokud se opravdu chcete vytocit, porovnejte si MOC, ktere budete platit za nadstandardy treba s cenami na www.tizzio.cz. Vcera jsem si rozhanela infarkt Smile

Jo a jeste jeden bonbonek pro "ladice" designu Smile Topny teleso v koupelne (zebrik) dostanem bilej a bez moznosti vymeny za doplatek, dlazbu na balkon totez - mam pocit sedou.

Jo a videli jste, jak se rysuje obklad ve vzorovem byte? Ja jen ze me dost udivuje, ze to neni oblozeny standardem, alespon dle mych informaci, takze si clovek moc obrazek neudela. Trochu divny ne?
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie JanaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jana
Host
Host



Založen: 9.12.2007
Příspěvky: 102


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 23.7.2008, 22:02  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jeste by me zajimalo, jestli nekdo nevite, s kym budu resit nadstandardni zasuvky a vypinace. To si koupim sama a vymenim pak?
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie JanaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
boner
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 21.12.2007
Příspěvky: 64


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.7.2008, 13:03  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jana napsala:
Jeste by me zajimalo, jestli nekdo nevite, s kym budu resit nadstandardni zasuvky a vypinace. To si koupim sama a vymenim pak?
To bych vřele doporučoval ...protože jinak budete platit tak 900 jenom za to že to nekdo přešroubuje... Jo ceny nadstandardů jsou děs, ale nehorázné je hlavně to co si účtují za práci...stejná práce jako ve standardu.. ale s jejich příplatkama dvojnásobná cena
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie bonerZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
boner
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 21.12.2007
Příspěvky: 64


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.7.2008, 13:16  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jo a ve vzorovém bytě ve standardu není skoro nic včetně dveří...Proč asi ? Protože se na ten humus ve standardu nedá koukat... Fuj že jim není hanba ...
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie bonerZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Gerardo
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 15.5.2007
Příspěvky: 16


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.7.2008, 15:41  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nechápu proč si nemůžeme změnit žebřík v koupelně...to říkal kdo?

Zásuvky si vyměním až převezmu byt. Nehodlám platit BAKu jejich nehorázné marže.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie GerardoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jana
Host
Host



Založen: 9.12.2007
Příspěvky: 102


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.7.2008, 22:04  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Informace o topnym telesu do koupelny jsem dostala primo v koupelnovem studiu, kde si mame smlouvy sepisovat. NEKECAM Smile Vymenit treba jo, ale az si prevezmete byt a na svy triko. Ted to do moznosti nadstandardu nezahrnuli.

Fakt me to ale s tema nadstandardama stve. Neni to klamava reklama, kdyz prodavaj neco jako standardni, co si ve skutecnosti musim koupit sama? A draz nez kdekoliv jinde? Jak si tak tu sanitu propocitavam, tak se mi pomalu zacinaj delat mzitky pred ocima Smile A vsechno za plnou cenu.

Ani jsem nevedela, ze si zaplatim za vlastni vybaveni koupelny a jeste budu platit za dalsi praci. Jakoze treba za obklad, kdyz ho budu chtit standardni formou (bez 45° uhlu serezu rohovych dlazdic apod.), budu jeste znovu platit? To musi bejt pokus o vtip ne? Nevyplatilo by se mi si to nechat cely ve standardu a pak to zbourat az na panel a udelat cely za svoje? Smile Tomu ja rikam nadstandardni vybaveni bytu ve standardu Smile

A jsem kuprikladu zvedava na oblozkovy zarubne, aby treba taky nesly menit a tak Smile Je, to bude jeste maso Smile
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie JanaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
PQ
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 6.5.2007
Příspěvky: 90


blank.gif

PříspěvekZaslal: 25.7.2008, 11:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

V koupelnovem studiu jsem jeste nebyl. Pokud je to ale tak, jak pise Jana, tak je to drsny. Nevite nekdo, jestli se da kolaudovat byt bez nalepenych obkladu? Dalo by se pak usetrit za otloukani standardu...
PQ
   OfflineOsobní galerie PQZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
LuciaC
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 24.7.2007
Příspěvky: 47


blank.gif

PříspěvekZaslal: 25.7.2008, 11:24  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Bez obkladů se kolaudovat dá, ke kolaudaci musí být jen umyvadlo, vana, záchod apod. dlažba a obklady myslím být nemusí.
No néé že bych to neviděla černě, ale můj organismus začíná rezignovat - a to jsme na začátku. Okolnosti mě také donutily ke spekulaci "Co je levnější" jestli se rozčílit a zaplatit jim nadstadart, nebo si nechat obyč stand. a v budoucnu to vymlátit.... Zatím to vypadá na nadstandart ale uvidíme po kalkulaci jestli nevyměkneme. Upřímně vzdycky se nedříve nasereme a pak to znodnotíme otestujeme Bak jesli je to číslo fakt správně a pak se s tím smíříme.... Už máme za sebou všecha 3 studia
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie LuciaCZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
PQ
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 6.5.2007
Příspěvky: 90


blank.gif

PříspěvekZaslal: 25.7.2008, 11:34  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

LuciaC napsala:
Bez obkladů se kolaudovat dá, ke kolaudaci musí být jen umyvadlo, vana, záchod apod. dlažba a obklady myslím být nemusí.
No néé že bych to neviděla černě, ale můj organismus začíná rezignovat - a to jsme na začátku. Okolnosti mě také donutily ke spekulaci "Co je levnější" jestli se rozčílit a zaplatit jim nadstadart, nebo si nechat obyč stand. a v budoucnu to vymlátit.... Zatím to vypadá na nadstandart ale uvidíme po kalkulaci jestli nevyměkneme. Upřímně vzdycky se nedříve nasereme a pak to znodnotíme otestujeme Bak jesli je to číslo fakt správně a pak se s tím smíříme.... Už máme za sebou všecha 3 studia :smt030 :smt100


A jak to vypadá v těch ostatních studiích? Taky děs a hrůza?
Jinak asi stojí za úvahu i to, že nadstandard obklad udělaný od BAKu a nadstandard udělaný od dělníka na kterým budu stát a dohlížet, bude dost rozdíl. Viz. výlevy na fóru zahrádek.
   OfflineOsobní galerie PQZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
LuciaC
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 24.7.2007
Příspěvky: 47


blank.gif

PříspěvekZaslal: 25.7.2008, 11:48  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No já nevím co je víc o nervy ... to je věc názoru... ( co se týče těch dělníků)
Podlahové studio je OK - tedy co se týče komunikace, pak záleží natobě jak drahou podlahu si vybereš, haha. Teda upřímně mě vytočil jejich rozpočet kde byla položka práce, já myslila, že sikupujeme hotový byt - resp že práce je v ceně bytu.
Dveře a kliky- je zatím dost citlivé téma Cool Ta paní nejdříve podá výklad o dokonalosti dveří a přesných technických popisech pak začne bájit o investorovi a k výběru dveří se člověk prakticky nedostane ...a to jsme si mysleli že budeme mít za půl hodiny vybráno a hotovo. Pokud člověk nechce standart je to dlouhé- to je stále dokola. Upřímně nemůžu něco kritizovat, když každý vyžaduje jiný přístup, paní z Adoru nám moc nesedla. Už se mooooc těšíme až budeme mít ty standarty a nestandarty za sebou. A pychicky se budeme připravovat na boj s kupníma smlouvama ( viz. Zahrady)
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie LuciaCZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
martye
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 16.11.2007
Příspěvky: 43


blank.gif

PříspěvekZaslal: 27.7.2008, 16:14  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jana napsala:

Fakt me to ale s tema nadstandardama stve. Neni to klamava reklama, kdyz prodavaj neco jako standardni, co si ve skutecnosti musim koupit sama? A draz nez kdekoliv jinde? Jak si tak tu sanitu propocitavam, tak se mi pomalu zacinaj delat mzitky pred ocima Smile A vsechno za plnou cenu.

Ani jsem nevedela, ze si zaplatim za vlastni vybaveni koupelny a jeste budu platit za dalsi praci. Jakoze treba za obklad, kdyz ho budu chtit standardni formou (bez 45° uhlu serezu rohovych dlazdic apod.), budu jeste znovu platit? To musi bejt pokus o vtip ne? Nevyplatilo by se mi si to nechat cely ve standardu a pak to zbourat az na panel a udelat cely za svoje? Smile Tomu ja rikam nadstandardni vybaveni bytu ve standardu Smile



zdar,

prosim o objasnenie. Ja tam idem vo stvrtok a celkom nechapem tie "ceny za standardy", ktore mi zaslali. To akoze aby mi tam dali standardni vanu, tak musim zaplatit tu sumu, co tam napisali? Lebo tak mi to vyplyva aj z tvojho prispevku Smile
   OfflineOsobní galerie martyeZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jana
Host
Host



Založen: 9.12.2007
Příspěvky: 102


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.7.2008, 01:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

martye napsal(a):
Jana napsala:

Fakt me to ale s tema nadstandardama stve. Neni to klamava reklama, kdyz prodavaj neco jako standardni, co si ve skutecnosti musim koupit sama? A draz nez kdekoliv jinde? Jak si tak tu sanitu propocitavam, tak se mi pomalu zacinaj delat mzitky pred ocima Smile A vsechno za plnou cenu.

Ani jsem nevedela, ze si zaplatim za vlastni vybaveni koupelny a jeste budu platit za dalsi praci. Jakoze treba za obklad, kdyz ho budu chtit standardni formou (bez 45° uhlu serezu rohovych dlazdic apod.), budu jeste znovu platit? To musi bejt pokus o vtip ne? Nevyplatilo by se mi si to nechat cely ve standardu a pak to zbourat az na panel a udelat cely za svoje? Smile Tomu ja rikam nadstandardni vybaveni bytu ve standardu Smile



zdar,

prosim o objasnenie. Ja tam idem vo stvrtok a celkom nechapem tie "ceny za standardy", ktore mi zaslali. To akoze aby mi tam dali standardni vanu, tak musim zaplatit tu sumu, co tam napisali? Lebo tak mi to vyplyva aj z tvojho prispevku Smile


Ne, platis za to, co si vyberes nad standard, nebudes-li s tema standardnima vecma souhlasit. Kdyz si vyberes neco "vic", odectou ti od ceny toho lepsiho (nadstandardu) to standardni. Aby sis to mohl spocitat, tak ti dali cenik standardu, tzn. ty chces lepsi vanu, ktera stoji treba 15000,- Kc, dle jejich rozpisu stoji standardni vana asi 3500,- Kc, takze ty jim za svou nadstandardni vanu zaplatis jen rozdil, cili 11500,- Kc. Cenik standardu ti prave proto poslali. Jinak pokud se standardem souhlasis, je to v cene bytu a nemusis zadnej cenik resit.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie JanaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jana
Host
Host



Založen: 9.12.2007
Příspěvky: 102


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.7.2008, 01:14  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

LuciaC napsala:
No já nevím co je víc o nervy ... to je věc názoru... ( co se týče těch dělníků)
Podlahové studio je OK - tedy co se týče komunikace, pak záleží natobě jak drahou podlahu si vybereš, haha. Teda upřímně mě vytočil jejich rozpočet kde byla položka práce, já myslila, že sikupujeme hotový byt - resp že práce je v ceně bytu.
Dveře a kliky- je zatím dost citlivé téma Cool Ta paní nejdříve podá výklad o dokonalosti dveří a přesných technických popisech pak začne bájit o investorovi a k výběru dveří se člověk prakticky nedostane ...a to jsme si mysleli že budeme mít za půl hodiny vybráno a hotovo. Pokud člověk nechce standart je to dlouhé- to je stále dokola. Upřímně nemůžu něco kritizovat, když každý vyžaduje jiný přístup, paní z Adoru nám moc nesedla. Už se mooooc těšíme až budeme mít ty standarty a nestandarty za sebou. A pychicky se budeme připravovat na boj s kupníma smlouvama ( viz. Zahrady)


Hele, s tou praci.. uz jsi zkousela prskat v BAKu? Mne se to totiz nezda, abychom platili za praci s podlahou, ktera bude jen v jinem dezenu dreva. Jasne, pokud si vyberu treba podlahu, ktera se hur poklada, nebo to chce vic materialu Smile tak chapu, ze dam vic, ale to chci pak rozepsat. Ale jestli si vezmu to samy, co tam maji oni, jen treba v dubu, tak preci nebudu platit nic navic ne? S dverma me nedes, toho se bojim nejvic Smile
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie JanaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jana
Host
Host



Založen: 9.12.2007
Příspěvky: 102


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.7.2008, 01:19  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jo a jen tak pro pobaveni, ja mam ve standardu vanu, ktera se mi do koupelny nevejde Smile To by me zajimalo, co by delali, kdybych si to tam nechala Smile Asi by mi ji ze stran orizli Smile ...a nauctovali praci Shocked
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie JanaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
boner
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 21.12.2007
Příspěvky: 64


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.7.2008, 11:18  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jana napsala:
Jo a jen tak pro pobaveni, ja mam ve standardu vanu, ktera se mi do koupelny nevejde Smile To by me zajimalo, co by delali, kdybych si to tam nechala Smile Asi by mi ji ze stran orizli Smile ...a nauctovali praci Shocked
No s tou vanou nejsi sama ..Nám se tam totiž překvapivě také standardní 170ka nevejde..... jj a tak proto si připlatíme klientskou změnu abychom tam mohli mít nadstandardní 160ku.... Že Vám to také nepřijde moc humorné
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie bonerZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
omaly
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 46
Založen: 8.11.2007
Příspěvky: 27


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.7.2008, 13:16  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Boner, Jana: A co upozornit developera, že vana se tam nevejde a nechat je, jak to vyřeší? Je přece jejich starost dodat byt včetně vybavení.
Je tu jistá šance, že tam dají menší rovnou sami a bez příplatku. Samozřejmě asi nepůjde ovlivnit typ..
Panna Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie omalyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Jana
Host
Host



Založen: 9.12.2007
Příspěvky: 102


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.7.2008, 23:04  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Je jasny, jak to vyresi, daji mi tam jinou za 3100,- a mensi Smile
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie JanaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jana
Host
Host



Založen: 9.12.2007
Příspěvky: 102


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.7.2008, 23:09  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nechci byt moc konkretni, protoze toto forum je verejne, ale zda se, ze se resi, ze za praci na nadstandardech jsou klientum uctovany penize navic.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie JanaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
martye
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 16.11.2007
Příspěvky: 43


blank.gif

PříspěvekZaslal: 29.7.2008, 10:39  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jana napsala:
Nechci byt moc konkretni, protoze toto forum je verejne, ale zda se, ze se resi, ze za praci na nadstandardech jsou klientum uctovany penize navic.


Kludne mozes byt konkretna....ja si to myslim od momentu, ako mi v BAKu nauctovali 20% (doteraz velmi netusim za co) navyse k oznamenym cenam za nadstandardy v elektrike...
   OfflineOsobní galerie martyeZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
boner
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 21.12.2007
Příspěvky: 64


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 29.7.2008, 16:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

jj to bude velká výhra dostanu menší vanu než je ve standardu a dokonce si nebudu muset připlatit ale jen tehdy pokud si vyberu ten hnus co mi nadiktují ..... Čekám jen až dodají doplatky za všechny "nadstandardy" co jsem si vybral.... a pak jim to pěkně spočítám


citace:
Boner, Jana: A co upozornit developera, že vana se tam nevejde a nechat je, jak to vyřeší? Je přece jejich starost dodat byt včetně vybavení.
Je tu jistá šance, že tam dají menší rovnou sami a bez příplatku. Samozřejmě asi nepůjde ovlivnit typ..
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie bonerZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jana
Host
Host



Založen: 9.12.2007
Příspěvky: 102


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 29.7.2008, 18:04  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

martye napsal(a):
Jana napsala:
Nechci byt moc konkretni, protoze toto forum je verejne, ale zda se, ze se resi, ze za praci na nadstandardech jsou klientum uctovany penize navic.


Kludne mozes byt konkretna....ja si to myslim od momentu, ako mi v BAKu nauctovali 20% (doteraz velmi netusim za co) navyse k oznamenym cenam za nadstandardy v elektrike...


Jo, ja jsem si poridila za 16 500,- videotelefon. Taky moc pekny. Nemluve o tom, ze mi posunuti zasuvek STA nauctovali jako nove zasuvky, cehoz jsem si vsimla az nekdy pred tydnem, kdyz jsem se tim znovu prohrabavala. Jestli se nepletu, je to rozdil na zasuvce 1100,- Kc. Za dostaveni zdi za cca 4000,- jsem platila BAKu poplatek 15000,- Kc, takze ja si taky piskam
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie JanaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jana
Host
Host



Založen: 9.12.2007
Příspěvky: 102


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 29.7.2008, 18:39  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nevite nekdo, jestli v koupelnovem studiu dostaneme 3D vizualizaci? Ja vim, ze chci hodne, ale tohle by se dalo povazovat za naprostej standard, tak jen jestli jste o tom nekdo slysel.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie JanaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
boner
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 21.12.2007
Příspěvky: 64


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 30.7.2008, 10:26  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jana napsala:
Nevite nekdo, jestli v koupelnovem studiu dostaneme 3D vizualizaci? Ja vim, ze chci hodne, ale tohle by se dalo povazovat za naprostej standard, tak jen jestli jste o tom nekdo slysel.
jj nějakou jednoduchou vizualizaci dělají...jsou jen trochu pomalí, ale asi toho mají opravdu hodně Rolling Eyes
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie bonerZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jana
Host
Host



Založen: 9.12.2007
Příspěvky: 102


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 30.7.2008, 17:03  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

boner napsal:
Jana napsala:
Nevite nekdo, jestli v koupelnovem studiu dostaneme 3D vizualizaci? Ja vim, ze chci hodne, ale tohle by se dalo povazovat za naprostej standard, tak jen jestli jste o tom nekdo slysel.
jj nějakou jednoduchou vizualizaci dělají...jsou jen trochu pomalí, ale asi toho mají opravdu hodně Rolling Eyes


dik
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie JanaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jana
Host
Host



Založen: 9.12.2007
Příspěvky: 102


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 30.7.2008, 17:05  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Hele, ale fakt si to treba u BAKu jeste overte, nez to s nima podepisete, jestli to myslej vazne s tim uctovanim prace a s cenama standardu, protoze se to mozna jeste zmeni. Ja si urcite rejpnu.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie JanaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
LuciaC
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 24.7.2007
Příspěvky: 47


blank.gif

PříspěvekZaslal: 31.7.2008, 08:01  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Neboj rejpeme taky !!!! Když už nic jiného tak si u nás snad udělají značku , že "šidit tyhlety není jednoduché "
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie LuciaCZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2