Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Akim
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 1.5.2007
Příspěvky: 47
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou - dům č. 2

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.8.2008, 17:03  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ALEVY: No signál mám z tý antény přímo co mám píchnutou v bytě a signál je super. Ale je tam jen veřejnoprávní multiplex... kreténi
Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie AkimZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Eva
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 14.5.2008
Příspěvky: 70


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.8.2008, 07:04  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj,

poridila jsem si televizni kartu do pocitace. Je to na digitalni TV a je zde i pripojka na domovni antenu. Jake to prekvapeni - mame slaby signal, takze jsem nic nechytla! Zkousela jsem to u nasich a tam karta normalne fungovala Sad
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie EvaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.8.2008, 07:36  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Sousedka: ahojky, tak 12.8. mi příjde obložit kuchyn chlapík z GRS, tak děkuju moc, už Ti nebudu přidělávat starosti Surprised)))
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sousedka
Host
Host



Založen: 20.2.2008
Příspěvky: 232
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou, dům č. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.8.2008, 09:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ok, bezva Smile
Ten náš známej je teď na dovolený a nemá tam signál, tak jsem se mu nemohla dovolat...

MartiaP napsala:
Sousedka: ahojky, tak 12.8. mi příjde obložit kuchyn chlapík z GRS, tak děkuju moc, už Ti nebudu přidělávat starosti Surprised)))
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SousedkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sousedka
Host
Host



Založen: 20.2.2008
Příspěvky: 232
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou, dům č. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.8.2008, 09:44  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Já se ho zeptám, ale když už tam bude u nás, tak si myslím, že by to neměl být problém.

Akim napsal:
Ahoj Sousedko, tak bych ho asi využil - k přilepení cca 4 dlaždiček mezi zrcadla.... myslíš, že by to šlo?

Sousedka napsala:
MartioP: já mám známého, který bude obkládat kuchyň mně. Je strašně pečlivej a šikovnej a už léta obkládá pro moje rodiče. Jedinej problém je, že je dost vytíženej, ale mohla bych se ho zeptat. 3m2 by mohl mít za 2 hodiny obložené - máš dlaždičky, nebo mozaiku? U nás bude v pondělí 11.8.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SousedkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Eva
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 14.5.2008
Příspěvky: 70


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.8.2008, 11:49  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj sousede,

zkouseli jste napustit do umyvadel na wc a v koupelne vodu? Take vam protekla? Ptala jsem se na to ve Skansce a udajne je to ve vsech bytech. Svadeli to na to, ze mame stndart, baterii od firmy RAF. Pry to je normalni. ???
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie EvaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sousedka
Host
Host



Založen: 20.2.2008
Příspěvky: 232
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou, dům č. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.8.2008, 12:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj, my na ty baterie nadavali už při předpřejímce a pak druhé předpřejímce a při přejímce jsme zjistili, že to trochu utáhli. Takže lehce to protéká pořád, ale je to o dost lepší, než předtím. Můj táta na předpřejímce hned nadával, že tam taky nemuseli dávat baterie za tři stovky z Hornbachu, a že ta baterie bude fungovat až poté, co ji vyměníme za nějakou lepší Smile Pan Jakl ze Skansky tenkrát říkal, že nějakou dobu ta baterie vydrží a pak si máme koupit novou...už jsem to tady psala. Fakt šetří od koruny a s tím nejde nic moc udělat...
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SousedkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.8.2008, 12:18  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

mě to taky v umyvadle protéká....a co mě úplně dere ze všeho nejvíc je ta přípojka na pračku!!!To bych toho co to takhle debilně udělal nakopala rovnou doprdele!Pat a Mat na to taky koukali a prej s tím taky nic nejde....
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.8.2008, 13:38  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

se omlouvám za slovo do+++++ už jsem to schytala od tajemného muže v osobním vzkazu, takže se omlouvám za případné pohoršení všem.Když se podívám do historie, nejsem jediná kdo nešel pro sprosté slovo daleko....myslím,že naprosto oprávněně.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sousedka
Host
Host



Založen: 20.2.2008
Příspěvky: 232
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou, dům č. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.8.2008, 13:47  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Teda posílat pohoršené osobní zprávy kvůli sprostému slovu... To jsme ve školce, nebo co?
Navíc je to tady úplně oprávněné.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SousedkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.8.2008, 13:55  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Sousedka: jj přesně tak...normální cenzura.Ještěže na Letňanech máme svoje vlastní, uzavřené, kde můžou jen vyvolení a tam to teda lítá hlava nehlava.Přítel je hlavní admin a nikoho nikdy za nic nesprdnul....to by si totiž nedovolil.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lenkablack
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 4.8.2008
Příspěvky: 1
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.8.2008, 17:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

byty 1+KK - odpad a přívod k pračce


Ahoj, jsem jediná, kdo má odpad a přívod vody k pračce na čelní straně instalační předstěny místo na boku, jak bylo v původní projektové dokumentaci?
To umístění je naprosto nesmyslné....
Díky z areakce. Lenka
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie lenkablackZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
alevy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 50
Založen: 7.3.2008
Příspěvky: 76
Bydliště: Zahrady n. Rokytkou - dum c. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.8.2008, 19:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

aha, na odpad u pracky jsem taky nadaval, a to hned nekolika vybranymi slovy za sebou
vyresil jsem to tak, ze jsem si to nastavil hadici a pak pripojil pracku... snad odpad funguje dobre, pac sousedi na me jeste nebouchali, ze je vytapim
pekny den, A.
Beran Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie alevyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Eva
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 14.5.2008
Příspěvky: 70


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.8.2008, 07:07  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj, my mame 3+kk a tady je privod normalne z boku. Jo, je nejaky figl pro projeni hadici? Pritel si jel na kola, tak to tu zbylo na me. Zkousela jsem pustit vodu, ale trochu to kapalo. Myslite, ze to staci jen dotahnout? Zadne jine tesneni k tomu nebylo..

Jinak dnes jsem sla rano do prace kolem te kamenne zdi a vsimla jsem si, ze na nekterych mistech, zejmena pobliz krizovatky Modreho/U Elektry, z ni cni pekne ostre draty. Asi by to chtelo nejak poohybat, aby na to jeste nekdo neupadl.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie EvaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
alevy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 50
Založen: 7.3.2008
Příspěvky: 76
Bydliště: Zahrady n. Rokytkou - dum c. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.8.2008, 07:30  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj Evo, rada laickeho instalatera je... kupte dalsi tesneni, nejlepe pryzove a hodne omotat teflonovou paskou, a poradne pritahnout
me to protekalo asi 2 dny
Beran Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie alevyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.8.2008, 07:51  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ahoj, ne nejsi jediná.....já to mám taky vepředu místo zboku....ty máš projektovou dokumentaci? K tomu jsem se nikdy nedostala....a tam je to fakt z boku? No ta to bysme měly reklamovat....


lenkablack napsala:
byty 1+KK - odpad a přívod k pračce


Ahoj, jsem jediná, kdo má odpad a přívod vody k pračce na čelní straně instalační předstěny místo na boku, jak bylo v původní projektové dokumentaci?
To umístění je naprosto nesmyslné....
Díky z areakce. Lenka
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.8.2008, 07:53  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JJ Evi, o těch drátech jsem už psala....ještě pořád to neopravili.Vy máte přívod z boku? To se máte.....já jsem z toho zoufalá....vypadá to strašně....


Eva napsala:
Ahoj, my mame 3+kk a tady je privod normalne z boku. Jo, je nejaky figl pro projeni hadici? Pritel si jel na kola, tak to tu zbylo na me. Zkousela jsem pustit vodu, ale trochu to kapalo. Myslite, ze to staci jen dotahnout? Zadne jine tesneni k tomu nebylo..

Jinak dnes jsem sla rano do prace kolem te kamenne zdi a vsimla jsem si, ze na nekterych mistech, zejmena pobliz krizovatky Modreho/U Elektry, z ni cni pekne ostre draty. Asi by to chtelo nejak poohybat, aby na to jeste nekdo neupadl.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Eva
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 14.5.2008
Příspěvky: 70


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.8.2008, 08:06  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

MatiaP: A to se pise primo pani Sommmerove, nebo nekomu z Ikonu? Ja bych jim klidne take napsala, at se to radeji uspisi. Pokud by zde sel skolak, mel by to v urovni hlavy.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie EvaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
PD
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 5.8.2008
Příspěvky: 29


blank.gif

PříspěvekZaslal: 5.8.2008, 09:21  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zdravím všechny. Nastěhovali jsme se asi před týdnem, pár zkušeností.
Pokud si chcete někdo zařizovat ADSL, zjistěte si, kde je účastnická ústředna. Některé domy ji mají přístupnou z garáže (klíče by měl mít technik od telco firmy), některé ji mají za dveřmi, od kterých má klíče Ikon. Je pak třeba zavolat na Ikon aby byly klíče k dispozici, až dorazí technik na zapojení linky.

Jinak co se týče pejsků, nějak jsem si nevšiml, že by někdo vodil psa na dětské hřiště. Co jsem si všiml, že občas se v parku najde nějaký ten psí bobek. Po svém boxíkovi to důsledně sbírám, bylo by fajn, kdyby to dělali všichni, abychom nedopadli jako na žižkovských chodnících Smile

Jinak asi největší překvapení nám přineslo zjištění, že nám na terasu nenamontovali vývod určený např. k zalévání, ale přípravu na venkovní whirlpool. Když jsem chtěl postříkat trávu a svlažit psa, k mému překvapení tekla horká voda Smile Obrátili celý rozvod vedoucí do obyváku a zahrady. Včera to opravovali, ještě že máme dva záchody Smile

Ještě k zahrádce. Je hrozná. V takovém to stavu, pokud tráva někdy vyroste, nepůjde pořádně ani posekat, s hrbolatým povrchem se to někde utne těsně nad kořínky, někde zase vysoko. Nechám si to celé předělat zahradnickou firmou, v tomhle stavu bych se souvislého travního porostu nedočkal. Jinak vytrhejte si ty velké silné trávy, které tam vyrostly. Pomalu začínají semenit a protože je to travina, nezbavíte se jich pak jinak než manuálně (postřikem byste zničili i chtěnou trávu).
   OfflineOsobní galerie PDZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sousedka
Host
Host



Založen: 20.2.2008
Příspěvky: 232
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou, dům č. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.8.2008, 10:53  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

PD, díky za upozornění, pouštět na terase vodu mě nenapadlo. Jsem zvědavá, jestli budu mít studenou, nebo teplou...
Měla bych dotaz - Tvého boxíka jsem už viděla, zajímalo by mě, jestli jste kvůli němu nějak předělávali plot ... Nepodhrabává se? Nemá tendenci ten plot přeskočit? Chtěla jsem se Vás dojít zeptat, ale když jsi tady na fóru...

Já už mám zahradu vypletou, teda bylo to děsný. Někteří sousedi se na to ještě nevrhli a to už jí mají o dost zarostlejší, než když jsem ji plela já. Tak přeju všem pevné nervy!
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SousedkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
PD
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 5.8.2008
Příspěvky: 29


blank.gif

PříspěvekZaslal: 5.8.2008, 12:46  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Sousedka napsala:
PD, díky za upozornění, pouštět na terase vodu mě nenapadlo. Jsem zvědavá, jestli budu mít studenou, nebo teplou...
Měla bych dotaz - Tvého boxíka jsem už viděla, zajímalo by mě, jestli jste kvůli němu nějak předělávali plot ... Nepodhrabává se? Nemá tendenci ten plot přeskočit? Chtěla jsem se Vás dojít zeptat, ale když jsi tady na fóru...

Já už mám zahradu vypletou, teda bylo to děsný. Někteří sousedi se na to ještě nevrhli a to už jí mají o dost zarostlejší, než když jsem ji plela já. Tak přeju všem pevné nervy!


No, budeme plot zvyšovat. Už jsme část zvýšili, tu u vchodu do baráku - ještě teď mne z té neděle bolí záda Smile Chceme to udělat stejné, jako je originální plot, jen o nějakých 70 - 80 čísel vyšší. Budeme totiž ještě navážet nějakou zeminu a zarovnáme tvárnice ve zdi (nechápu, proč to udělali stupňovité) a protože se mi nechce už plot vykopávat, po zvednutí zeminy by už nebyl problém pro boxíka plot přeskočit (počítám že by plot byl vysoký méně než metr). Sice by neskočil (a pokud ano, maximálně by někoho radostí oblízal Smile ), ale ze zákona jsem povinen pozemek zajistit. Jinak tendenci k přeskoku nemá, přeci jen, máme to téměř 2 metry nad úrovní chodníku, podhrabávání taky ne. Hlavně jej nebudeme nechávat venku, když nejsme doma, přeci jen, zahradu nemáme jako primární venčení, pořád s nim budu jezdit do rozlehlejších lokalit Smile

Btw, tu vodu jsem po přejímce pouštěl, ale zrovna byla výluka, takže tekla studená - fakt mne nenapadlo jít se kouknout na vodoměr, zda se točí ta správná barva Smile
   OfflineOsobní galerie PDZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Martin S.
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 23.5.2008
Příspěvky: 18


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.8.2008, 13:23  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

zdar,
na hadicu k pracke sa da kupit ocelovy "stahovaci krouzek"
napr. horbach, obi ... predavac bude vediet o co sa jedna
cena cca 50 CZK
m.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie Martin S.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Eva
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 14.5.2008
Příspěvky: 70


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.8.2008, 07:18  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj,

zatimco pritel si jezdi na kolech, ze me se pomalu stava domaci kutil. Vcera jsem shanela tesneni na tu automatku. Udajne by to melo stacit, cena: 10Kc. Na to ale stejne budu muset pozvat nekoho silnejsiho, aby to i dobre utahl.

V prodejne meli i tmel, kterym nam "zakryvaji" diry v plovouci podlaze. Stoji 38Kc, a to je dokonce znackovy. Takl jsem rovnou vzala taky jeden, alespon uz nebudeme muset nikoho zvat a cekat na nej.

Pak jeden silikon. Tech se dela hodne druhu a jak jsem zjistila, je to univerzalni material na opravy. Napriklad nam to dali na protekajici baterie. Bude se hodit.

Dneska mi kolegyne donese trochu hmoty na opravu spary na vane.

Vcera jsem zjistila, ze mame pod vypinacem diry ve stuku. Nevite, jestli se take dela nejaka snadno umichatelna hmota, nebo je na to lepsi zavolat do Skansky?
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie EvaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sousedka
Host
Host



Založen: 20.2.2008
Příspěvky: 232
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou, dům č. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.8.2008, 09:22  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj!
PD: díky za info, pořád přemýšlíme co s plotem kvůli našemu hafíkovi. Kdyby viděla na ulici něco zajímavého, tak by se na to asi chtěla jít podívat. Lidi sice taky jen oblizuje, ale ne každý miluje psy a navíc když ani neví, jestli se ten pes jde pomazlit, nebo kousnout do ruky... Já myslím, že ten plot je na ní vysoko a nepřeskočila by ho, ale budem to muset otestovat ještě před nastěhováním... Čím ten plot zvyšujete?

A ještě dotaz - dělá Skanska úpravy v bytě (ne reklamace, jen bych chtěla něco předělat a Skanska bude určitě vědět, kde vedou trubky a tak, takže by bylo nejjednodušší, kdyby přišel někdo od nich)? Nemáte někdo kontakt na někoho, kdo to vyřizuje? Díky!
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SousedkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
PD
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 5.8.2008
Příspěvky: 29


blank.gif

PříspěvekZaslal: 6.8.2008, 10:29  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Sousedka napsala:
Ahoj!
PD: díky za info, pořád přemýšlíme co s plotem kvůli našemu hafíkovi. Kdyby viděla na ulici něco zajímavého, tak by se na to asi chtěla jít podívat. Lidi sice taky jen oblizuje, ale ne každý miluje psy a navíc když ani neví, jestli se ten pes jde pomazlit, nebo kousnout do ruky... Já myslím, že ten plot je na ní vysoko a nepřeskočila by ho, ale budem to muset otestovat ještě před nastěhováním... Čím ten plot zvyšujete?

A ještě dotaz - dělá Skanska úpravy v bytě (ne reklamace, jen bych chtěla něco předělat a Skanska bude určitě vědět, kde vedou trubky a tak, takže by bylo nejjednodušší, kdyby přišel někdo od nich)? Nemáte někdo kontakt na někoho, kdo to vyřizuje? Díky!

Plot zvyšujeme z ocelových nosníků které jsou stejné jako ty původní, kulatina a ocelové pásy, až to natřu Hammerite, tak to bude vypadat stejně jako spodek Smile

Jinak, na úpravy v bytě bych asi sjednal jinou firmu, přeci jen Skanska asi bude o něco dražší a otázka stahování lidí na byt... Dokumentaci k tomu kde co vede , tam asi na p. Matějku ,, Fejka nebo Roubala. Já si nechal dělat rozvody (elektřina a voda) kvůli lince, měl jsem firmu, se kterou jsem byl velmi spokojenej. Udělali to rychle a kvalitně. Pokud bys chtěla, dám ti kontakt.
   OfflineOsobní galerie PDZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sousedka
Host
Host



Založen: 20.2.2008
Příspěvky: 232
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou, dům č. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.8.2008, 10:51  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Díky! Já bych potřebovala jen přehodit žebřík v koupelně. Trubky zůstanou, kde jsou, jen žebřík by se napojil za tu druhou připojovací část. Teď je to udělané tak blbě, že se mi do koupelny nevejde žádná polička... Odhaduju, že to bude práce tak na hodinu. Myslíš, že ta Tvoje firma by udělala takovouhle rychlovku? Kontakt si vemu moc ráda, díky!

PD napsal(a):
Sousedka napsala:
Ahoj!
PD: díky za info, pořád přemýšlíme co s plotem kvůli našemu hafíkovi. Kdyby viděla na ulici něco zajímavého, tak by se na to asi chtěla jít podívat. Lidi sice taky jen oblizuje, ale ne každý miluje psy a navíc když ani neví, jestli se ten pes jde pomazlit, nebo kousnout do ruky... Já myslím, že ten plot je na ní vysoko a nepřeskočila by ho, ale budem to muset otestovat ještě před nastěhováním... Čím ten plot zvyšujete?

A ještě dotaz - dělá Skanska úpravy v bytě (ne reklamace, jen bych chtěla něco předělat a Skanska bude určitě vědět, kde vedou trubky a tak, takže by bylo nejjednodušší, kdyby přišel někdo od nich)? Nemáte někdo kontakt na někoho, kdo to vyřizuje? Díky!

Plot zvyšujeme z ocelových nosníků které jsou stejné jako ty původní, kulatina a ocelové pásy, až to natřu Hammerite, tak to bude vypadat stejně jako spodek Smile

Jinak, na úpravy v bytě bych asi sjednal jinou firmu, přeci jen Skanska asi bude o něco dražší a otázka stahování lidí na byt... Dokumentaci k tomu kde co vede , tam asi na p. Matějku ,, Fejka nebo Roubala. Já si nechal dělat rozvody (elektřina a voda) kvůli lince, měl jsem firmu, se kterou jsem byl velmi spokojenej. Udělali to rychle a kvalitně. Pokud bys chtěla, dám ti kontakt.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SousedkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
PD
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 5.8.2008
Příspěvky: 29


blank.gif

PříspěvekZaslal: 6.8.2008, 11:39  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Sousedka napsala:
Díky! Já bych potřebovala jen přehodit žebřík v koupelně. Trubky zůstanou, kde jsou, jen žebřík by se napojil za tu druhou připojovací část. Teď je to udělané tak blbě, že se mi do koupelny nevejde žádná polička... Odhaduju, že to bude práce tak na hodinu. Myslíš, že ta Tvoje firma by udělala takovouhle rychlovku? Kontakt si vemu moc ráda, díky!

PD napsal(a):
Sousedka napsala:
Ahoj!
PD: díky za info, pořád přemýšlíme co s plotem kvůli našemu hafíkovi. Kdyby viděla na ulici něco zajímavého, tak by se na to asi chtěla jít podívat. Lidi sice taky jen oblizuje, ale ne každý miluje psy a navíc když ani neví, jestli se ten pes jde pomazlit, nebo kousnout do ruky... Já myslím, že ten plot je na ní vysoko a nepřeskočila by ho, ale budem to muset otestovat ještě před nastěhováním... Čím ten plot zvyšujete?

A ještě dotaz - dělá Skanska úpravy v bytě (ne reklamace, jen bych chtěla něco předělat a Skanska bude určitě vědět, kde vedou trubky a tak, takže by bylo nejjednodušší, kdyby přišel někdo od nich)? Nemáte někdo kontakt na někoho, kdo to vyřizuje? Díky!

Plot zvyšujeme z ocelových nosníků které jsou stejné jako ty původní, kulatina a ocelové pásy, až to natřu Hammerite, tak to bude vypadat stejně jako spodek Smile

Jinak, na úpravy v bytě bych asi sjednal jinou firmu, přeci jen Skanska asi bude o něco dražší a otázka stahování lidí na byt... Dokumentaci k tomu kde co vede , tam asi na p. Matějku ,, Fejka nebo Roubala. Já si nechal dělat rozvody (elektřina a voda) kvůli lince, měl jsem firmu, se kterou jsem byl velmi spokojenej. Udělali to rychle a kvalitně. Pokud bys chtěla, dám ti kontakt.

No tak takovou maličkost asi zvládne osamocený šedý vlk Smile topenář/instalatér, asi se to nedotkne zdí a pod. nebo ano ? Jinak konkatk dám, ale až večer, nemám teď s sebou tu vizitku Smile
   OfflineOsobní galerie PDZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sousedka
Host
Host



Založen: 20.2.2008
Příspěvky: 232
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou, dům č. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.8.2008, 11:56  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No do zdi se budou vrtat nové úchyty pro ten žebřík, proto se toho trochu bojím. Navíc neznám žádného topenáře s referencemi, takže za kontakt budu vděčná. Díky!

PD napsal(a):
Sousedka napsala:
Díky! Já bych potřebovala jen přehodit žebřík v koupelně. Trubky zůstanou, kde jsou, jen žebřík by se napojil za tu druhou připojovací část. Teď je to udělané tak blbě, že se mi do koupelny nevejde žádná polička... Odhaduju, že to bude práce tak na hodinu. Myslíš, že ta Tvoje firma by udělala takovouhle rychlovku? Kontakt si vemu moc ráda, díky!

PD napsal(a):
Sousedka napsala:
Ahoj!
PD: díky za info, pořád přemýšlíme co s plotem kvůli našemu hafíkovi. Kdyby viděla na ulici něco zajímavého, tak by se na to asi chtěla jít podívat. Lidi sice taky jen oblizuje, ale ne každý miluje psy a navíc když ani neví, jestli se ten pes jde pomazlit, nebo kousnout do ruky... Já myslím, že ten plot je na ní vysoko a nepřeskočila by ho, ale budem to muset otestovat ještě před nastěhováním... Čím ten plot zvyšujete?

A ještě dotaz - dělá Skanska úpravy v bytě (ne reklamace, jen bych chtěla něco předělat a Skanska bude určitě vědět, kde vedou trubky a tak, takže by bylo nejjednodušší, kdyby přišel někdo od nich)? Nemáte někdo kontakt na někoho, kdo to vyřizuje? Díky!

Plot zvyšujeme z ocelových nosníků které jsou stejné jako ty původní, kulatina a ocelové pásy, až to natřu Hammerite, tak to bude vypadat stejně jako spodek Smile

Jinak, na úpravy v bytě bych asi sjednal jinou firmu, přeci jen Skanska asi bude o něco dražší a otázka stahování lidí na byt... Dokumentaci k tomu kde co vede , tam asi na p. Matějku ,, Fejka nebo Roubala. Já si nechal dělat rozvody (elektřina a voda) kvůli lince, měl jsem firmu, se kterou jsem byl velmi spokojenej. Udělali to rychle a kvalitně. Pokud bys chtěla, dám ti kontakt.

No tak takovou maličkost asi zvládne osamocený šedý vlk Smile topenář/instalatér, asi se to nedotkne zdí a pod. nebo ano ? Jinak konkatk dám, ale až večer, nemám teď s sebou tu vizitku Smile
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SousedkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
PD
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 5.8.2008
Příspěvky: 29


blank.gif

PříspěvekZaslal: 6.8.2008, 14:47  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

2Sousedka: kontakt pošlu Smile
   OfflineOsobní galerie PDZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Akim
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 1.5.2007
Příspěvky: 47
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou - dům č. 2

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.8.2008, 23:26  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zdravím všechny - hlavně PD... Nechci malovat čerta, ale ve většině projektů je zakázaný upravovat venkovní vzhled domu a oplocení, takže je možné, že Vám pak SVJ nebo správce zadá ten plot vrátit do původního stavu.

Raději si to ověřte, abyste nevyhazovali zbytečně peníze. Vzhled domů a plotů se, co vím, měnit nesmí.
Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie AkimZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2