Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Plesnivec
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 30.8.2006
Příspěvky: 16
Bydliště: Nove Vysocany

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.8.2008, 09:10  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Trochu offtopic z Vysocan, pro zajimavost: Na webu P9 je povoleni stavby u Freyovy ulice - 25 a 19 nadzemnich podlazi, vyska jadra 88m.
http://www.praha9.cz/?c_id=6979
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie PlesnivecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
soused - rokytka
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 6.8.2008
Příspěvky: 1


blank.gif

PříspěvekZaslal: 7.8.2008, 19:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj,
zdravim vsechny sousedy.

Dne 3.8.08 v nedeli rano nam v podzemni garazi ( dum c 1 ) vykradli auto. Rozbili zadni okno. Policajti jen krcili rameny a ptali se na kamerovy system. Ani jeden z vchodu nabyl poskozen, takze znali vstupni kody. Skoda cca za 13 000 Kc.
Na muj dotaz IKONU proc se po zruseni ostrahy 31.7.08 nezmenili vstupne kody na vchodech mi bylo vysvetleno, ze je nutne je ponechat vzhledem k probihajicim opravam reklamaci. A ze je nezmeni ani cely pristi mesic.
Dal jsem vyvesky na dvere aby je lidi zamykali protoze jinak tam muze skoro kazdy. U naseho vchodu byli jeste k tomu ony tlacitka zamazane barvou.
Myslim, ze nam nakonce stejne budeme muset nechat areal znovu oplotit, do garazi namontovat prumyslove kamery a zaplatit si hlidace.

T.
   OfflineOsobní galerie soused - rokytkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sousedka
Host
Host



Založen: 20.2.2008
Příspěvky: 232
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou, dům č. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 8.8.2008, 09:47  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Já jsem minimálně pro to zjistit, kolik by ta ostraha stála. Nebo místo ostrahy bychom mohli mít kamerový systém... V Zahradách je přes 200 bytů, takže když se to rozpočítá, nemuselo by to být tak hrozné.
Ty jednotné vstupní kódy mě taky ničí, může tam vlízt kdokoli. Navíc jsou všechny baráky přes den dokořán, všude pobíhají dělníci... ¨

Já myslím, že areál oplocený je, ne? Bylo to ve standardech...
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SousedkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 8.8.2008, 09:53  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj, no a už je to tady.Přesně jak mi říkala známá, když se nastěhovala do novostavby.Tam se vykrádaj auta běžně....to jsou takoví koumáci, že jim není rovno....s tou ostrahou nevím, pokud tam dají starou babu jako byla ta minule, tak to jakoby tam nikdo nebyl....co ta zmůže.....ach jo.Včera šel zase za řekou strašnej dým.....byl tam obrovský oheň....jestli to jsou bezďáci a udělá se tam lávka, máme je v parku.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vlacek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 20.4.2007
Příspěvky: 48


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 8.8.2008, 10:02  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

to soused: Predne diky moc za zverejneni tve zkusenosti. Osobne si myslim, ze tvuj pripad je docela padnym duvodem, proc kody zmenit! Prineslo by to mozna trochu zmatku a praci IKONU, ale verim, ze kazdy dodavatel ma kontakt na spravce a usta aby se zeptal, kdyz mu nebude kod fungovat.

System zpristupneni vsech domu a vsech jejich spolecnych prostor pres jeden kod je zarazejici a neodpodstatnuje zjednoduseni, ktere to prinasi!
Stejne tak jako hesla do pocitace se musi menit, tento kod by se mel take cas od casu zmenit. A pokud je temer jiste a nejvice pravdepodobne, ze kod zna nekdo, kdo ho takto zneuziva, prvni opatreni musi byt kod zmenit.
Urcite to zcela problem nevyresi, ale je to prvni logicke preventivni opatreni spolu s jiz navrhovanym zamykanim (jehoz jsem jako trvalem reseni pro 21.stoleti odpurcem Confused , ale urcite je dobre pro dobu, kdy se po arealu stale pohybuje moc lidi na opravy). Kazdy pak musi sam zvazit, komu kod, mnohdy jen z vlastni lenosti, sdeli a komu ne!
Je jasne, ze kod zmenime po ustaveni SVJ, ale jsem pro jednu zmenu jeste predtim. Samozrejme nejlepe kazdy dum jiny kod pro snizeni rizika. Osobne na to budu pri nejblizsim kontaktu s IKONEM apelovat.

Vlacek
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie vlacekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vlacek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 20.4.2007
Příspěvky: 48


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 8.8.2008, 10:12  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Sousedka napsala:
Já jsem minimálně pro to zjistit, kolik by ta ostraha stála. Nebo místo ostrahy bychom mohli mít kamerový systém... V Zahradách je přes 200 bytů, takže když se to rozpočítá, nemuselo by to být tak hrozné.
Ty jednotné vstupní kódy mě taky ničí, může tam vlízt kdokoli. Navíc jsou všechny baráky přes den dokořán, všude pobíhají dělníci... ¨

Já myslím, že areál oplocený je, ne? Bylo to ve standardech...



Sousedko, areal oploceny neni minimalne ze strany Rokytky a cele vychodni a jizni strany. Na druhou stranu kdyby byl, pripadal bych si jako ve vybehu a mit zrovna reku za plotem by mi prislo docela skoda Sad

Dalsi bezpecnostni veci urcite zvazime, ale osobne si myslim, ze strazni sluzba nic nevyresi. Pravdou ovsem je, ze ji mame ve standardech
http://www.nadrokytkou.cz/?sekce=standardy ???
Verme, ze momentalne je prechodne obdbi a zlodeji proste vyuzivaji docasneho zmatku na novostavbach a bude to lepsi, jakmile se chod trochu zabehne a lide se vice poznaji.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie vlacekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
horatio
Host
Host


Věk: 47
Založen: 11.12.2007
Příspěvky: 165
Bydliště: Nad Rokytkou, dům č. 2

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 8.8.2008, 14:48  Předmět:  jo, jo... Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zdravím,

čtu to tu pravidelně, takže pár postřehů:
1/ Dým se valí téměř denně. V pondělí to bylo tuším v 15 hod odpoledne (černý sloup dýmu), dým šel za Rokytkou, topeniště bylo někde na úrovni domu č. 3, vzdušnou čarou 150 m?, v úterý zase v 18 hodin večer (to zadýmovalo celý projekt a dým byl hodně hnědý a dusivý), pak ve středu černý sloup až daleko za parkem, směrem na Hloubětín...

Co s tím? Leda volat policajty, od toho je máme.

S tím zamykáním domu a okamžitým překódováním souhlasím, ale to se bude Ikon bránit. Musí na něj tlačit víc lidí.

A co říkáte těm rozježděným pískovým cestám v parku... skupinka náctiletých borců (ne rezidentů) park pravidelně krosí na kolech, včetně smyků a pak projíždí retenční nádrží a vybetonovaným korytem Rokytky na cestu, bezva adrenalin pro ně, ne tak pro nás...

H.

MartiaP napsala:
Ahoj, no a už je to tady.Přesně jak mi říkala známá, když se nastěhovala do novostavby.Tam se vykrádaj auta běžně....to jsou takoví koumáci, že jim není rovno....s tou ostrahou nevím, pokud tam dají starou babu jako byla ta minule, tak to jakoby tam nikdo nebyl....co ta zmůže.....ach jo.Včera šel zase za řekou strašnej dým.....byl tam obrovský oheň....jestli to jsou bezďáci a udělá se tam lávka, máme je v parku.
Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie horatioZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
horatio
Host
Host


Věk: 47
Založen: 11.12.2007
Příspěvky: 165
Bydliště: Nad Rokytkou, dům č. 2

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 8.8.2008, 14:50  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Na Proseku má kolegyně z práce také ostrahu a mají sklepy i auta vykrádány i tak (peníze vyhozené oknem)... nejlepší by byl kamerový systém před vchody do domů a vjezdy do garáží! Už samotná kamera zloděje odradí.

H.

vlacek napsal:
Sousedka napsala:
Já jsem minimálně pro to zjistit, kolik by ta ostraha stála. Nebo místo ostrahy bychom mohli mít kamerový systém... V Zahradách je přes 200 bytů, takže když se to rozpočítá, nemuselo by to být tak hrozné.
Ty jednotné vstupní kódy mě taky ničí, může tam vlízt kdokoli. Navíc jsou všechny baráky přes den dokořán, všude pobíhají dělníci... ¨

Já myslím, že areál oplocený je, ne? Bylo to ve standardech...



Sousedko, areal oploceny neni minimalne ze strany Rokytky a cele vychodni a jizni strany. Na druhou stranu kdyby byl, pripadal bych si jako ve vybehu a mit zrovna reku za plotem by mi prislo docela skoda Sad

Dalsi bezpecnostni veci urcite zvazime, ale osobne si myslim, ze strazni sluzba nic nevyresi. Pravdou ovsem je, ze ji mame ve standardech
http://www.nadrokytkou.cz/?sekce=standardy ???
Verme, ze momentalne je prechodne obdbi a zlodeji proste vyuzivaji docasneho zmatku na novostavbach a bude to lepsi, jakmile se chod trochu zabehne a lide se vice poznaji.
Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie horatioZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
horatio
Host
Host


Věk: 47
Založen: 11.12.2007
Příspěvky: 165
Bydliště: Nad Rokytkou, dům č. 2

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 8.8.2008, 15:09  Předmět:  Ještě mám jeden dotaz... Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zdravím Vás ještě jednou,

využil někdo z Vás pojištění u ČP, a to přímo u pana Weinzettla? Poslal mi vzor smlouvy na poj. domácnosti, ale na 1 mil. Kč. Zajímá mě pojištění zejména stavebních součástí, pojišťoval někdo z Vás tu bláznivou zídku na okraji zahrady?

Děkuji.

Horatio
Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie horatioZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
imii
Bezdomovec
Bezdomovec


Věk: 41
Založen: 8.8.2008
Příspěvky: 8


blank.gif

PříspěvekZaslal: 8.8.2008, 20:44  Předmět:  Re: jo, jo... Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zdravim, takze problemy s bezdomovci a paleni kabelu pres řeku Rokytku jsme pravidelne oznamovali na meěstskou policii, ne vzdy se stalo ze vubec prijeli. Volali jsme na životni prostredi na Praze 9, o ničem nevědí, a berou to na vědomí, tak si ověřím co učinili za opatření s nelegalnimi skladkami za řekou... Včera jsem už toho měl dost a napsal jsem řediteli městské policie na Praze 9 a na ředitelství městské policie Praha, s tím, že mi dneska přišla odpověď: "Děkuji za Vaše informace a podnět k zaměření výkonu služby. V nadcházejícím období se budeme těmto místům věnovat ve zvýšené míře..." A co se dělo? Dnes jsme nikam nevolali a ejhle, Městská policie přijela i na preventivní prohlídku řeky Rokytky, zdrželi se tam 15 minut, pak se vrátili, dali sváču v autě a odjeli.. Tak jsem zvědav, jak pravidelně budou jezdit na preventivku a jak se pohne řešení při problemech s palenim a volanim na linku 156. Tudíž Vás také žádám, až zpozorujete pálení za Rokytkou, volejte zdarma linku 156.. nic to nestojí a alespoň ztížíme pobyt nenechavcům na druhém břehu řeky..


horatio napsal:
Zdravím,

čtu to tu pravidelně, takže pár postřehů:
1/ Dým se valí téměř denně. V pondělí to bylo tuším v 15 hod odpoledne (černý sloup dýmu), dým šel za Rokytkou, topeniště bylo někde na úrovni domu č. 3, vzdušnou čarou 150 m?, v úterý zase v 18 hodin večer (to zadýmovalo celý projekt a dým byl hodně hnědý a dusivý), pak ve středu černý sloup až daleko za parkem, směrem na Hloubětín...

Co s tím? Leda volat policajty, od toho je máme.

S tím zamykáním domu a okamžitým překódováním souhlasím, ale to se bude Ikon bránit. Musí na něj tlačit víc lidí.

A co říkáte těm rozježděným pískovým cestám v parku... skupinka náctiletých borců (ne rezidentů) park pravidelně krosí na kolech, včetně smyků a pak projíždí retenční nádrží a vybetonovaným korytem Rokytky na cestu, bezva adrenalin pro ně, ne tak pro nás...

H.

MartiaP napsala:
Ahoj, no a už je to tady.Přesně jak mi říkala známá, když se nastěhovala do novostavby.Tam se vykrádaj auta běžně....to jsou takoví koumáci, že jim není rovno....s tou ostrahou nevím, pokud tam dají starou babu jako byla ta minule, tak to jakoby tam nikdo nebyl....co ta zmůže.....ach jo.Včera šel zase za řekou strašnej dým.....byl tam obrovský oheň....jestli to jsou bezďáci a udělá se tam lávka, máme je v parku.
Blíženci Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie imiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
imii
Bezdomovec
Bezdomovec


Věk: 41
Založen: 8.8.2008
Příspěvky: 8


blank.gif

PříspěvekZaslal: 8.8.2008, 20:56  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ještě by mě zajímalo, zda v každém baráku máte také k dispozici pouze veřejnoprávní multiplex ze Žižkova, tedy ČT1,ČT2,NOVA, analogová PRIMA.. Zapojili jsme set-top box a navíc chytneme ČT 24, ČT 4 SPORT, ale občas se to seká.. Zkoušeli jsme dát pokojovou anténu s 36 dB zesílením, a zjistili jsme, že lze chytit z vysílače Ládví PRIMU, OČKO, NOE, PUBLIC TV, ale signal je dost kolísavý, a anténa musí být přímo u okna aby se něco chytilo.. Chtělo by nainstalovat zesilovač na digitální vysílání na střeše domu a pak by to mělo být v pořádku..Nebo jak je satelit na každém domě, tak by stačilo tyto programy na něm naladit a chytat přes satelit.. Proč tam investor nechal naladit jen RTL atd??? Ale Ikon asi nic nezmůže a budeme muset čekat na sdružení vlastníků..
Blíženci Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie imiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Akim
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 1.5.2007
Příspěvky: 47
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou - dům č. 2

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.8.2008, 07:43  Předmět:  Vtipný IKON Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj, jen pro pobavení:

dostal jsem evidenční list Ikonu s rozpisem plateb a návodem jak se podívat na svůj osobní web na Ikon.cz. Samozřejmě to nefunguje a přihlášení nejde, ale co se mi povedlo najít Vás pobaví.

Pod odkazem Klientské informační centrum se totiž nachází stránka (viz. příloha), kterou doporučuji fakt pořádně prostudovat, myslím, že se hodně nasmějete Very Happy


ikon.PNG
 Komentář:
 Velikost:  184.72 kB
 Zobrazeno:  402 krát

ikon.PNG

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie AkimZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
horatio
Host
Host


Věk: 47
Založen: 11.12.2007
Příspěvky: 165
Bydliště: Nad Rokytkou, dům č. 2

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.8.2008, 07:58  Předmět:  Hallo zahrádkáři Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zdravím zahrádkáře,

dnes zejména majitele zahrad. Chci se Vás zeptat, zda jste někdo reagoval na nabídku posekání Vaší zahrady - zdrama - dnes věc nevídaná, a proto trochu podezřelá, firmou CARGO v.o.s.

Zjišťoval jste někdo, zda je to fa objednaná Ikonem, popř. prodejcem?

Horatio


11082008(002).jpg
 Komentář:
 Velikost:  97.13 kB
 Zobrazeno:  273 krát

11082008(002).jpg

Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie horatioZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
alevy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 50
Založen: 7.3.2008
Příspěvky: 76
Bydliště: Zahrady n. Rokytkou - dum c. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.8.2008, 08:23  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Horatio, nechci byt skarohlid, ale napada me, co tam asi tak chteji sekat?
A.
Beran Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie alevyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sousedka
Host
Host



Založen: 20.2.2008
Příspěvky: 232
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou, dům č. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.8.2008, 10:25  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj! Jojo, toho sekání jsem si všimla, bohužel jsem jen prolítla kolem, tak jsem neměla čas na to reagovat ani se ptát IKONu. Minulý pátek jsem si ale koupila sekačku, tak to asi dnes posekám. Každopádně kdybyste tam někdo volal nebo mailoval, dejte vědět, co je to zač.

Jinak trávy mám dost, je i docela dlouhá, určitě by to posekat chtělo. Doufám, že do večera už nebude pršet Smile

Rozpis záloh jsem dostala taky, nevíte, jestli ty zálohy na vodu jsou pro byt, nebo je to za nějakou vodu někde v budově nebo venku?
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SousedkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
shimpi
Host
Host



Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 113


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.8.2008, 10:57  Předmět:  kamerový systém Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj,
napsal sem Ikonu ohledně nabídky kamerovýho systému. Do schůze na podzim nemůžeme sami nic jen tak nechat montovat atd. Prej jak předávaj byty tak lidi moc o to nejeví zájem. Takže si necháme do podzimu čas, ať je poškozených víc Rolling Eyes a pak na schůzi začneme případně řešit. Tak si držme palce ať je nás co nejméně..
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie shimpiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sousedka
Host
Host



Založen: 20.2.2008
Příspěvky: 232
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou, dům č. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.8.2008, 11:06  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Já sice chápu, že chtěj lidi šetřit, ale lepší vynaložit jednou nárazově částku za kamery, než mít vždycky jednou za čas vykradený auto nebo byt.
My jsme se před rokem přestěhovali za Prahu do úplně nové ulice. Běžně se tam ztrácejí autům kola a na jaře za jednu noc stihl někdo vykrást 6 aut (v té ulici je celkem asi 15 aut, většina z nich v garážích). Baráky maj všechny alarmy, takže tam si zatím nikdo netroufl. Vypadá to, že už jsou konečně všichni přesvědčení a kamery budou. Ale kdybychom je nechali instalovat hned před rokem, ušetřilo se spousta peněz a nervů. V téhle společnosti šetřit na zabezpečení nemá cenu.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SousedkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sousedka
Host
Host



Založen: 20.2.2008
Příspěvky: 232
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou, dům č. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.8.2008, 11:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

SVJ by mohlo třeba hned na podzim vybrat částku do fondu oprav na pár měsíců dopředu, pak by nikdo nic neplatil a začalo by se zas platit později. Na nějakém zabezpečení se shodnout musíme, nová výstavba je vždycky lákadlem pro zloděje. Pochybuju, že tam budou mít všichni alarm, takže už to nebudou "jen" auta, ale budou se vykrádat i byty.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SousedkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
horatio
Host
Host


Věk: 47
Založen: 11.12.2007
Příspěvky: 165
Bydliště: Nad Rokytkou, dům č. 2

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.8.2008, 14:05  Předmět:  Re: Hallo zahrádkáři Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak jo, volali mi z Ikonu, že je to domluvené s architektkou(asi zahradní), že nám ta fa Cargo 2x zdarma poseká trávníky, jen musí dostat svolení od majitelů, sem jim napsal e-mail.

H.

horatio napsal:
Zdravím zahrádkáře,

dnes zejména majitele zahrad. Chci se Vás zeptat, zda jste někdo reagoval na nabídku posekání Vaší zahrady - zdrama - dnes věc nevídaná, a proto trochu podezřelá, firmou CARGO v.o.s.

Zjišťoval jste někdo, zda je to fa objednaná Ikonem, popř. prodejcem?

Horatio
Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie horatioZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
shimpi
Host
Host



Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 113


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 14.8.2008, 12:03  Předmět:  šatna Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj,
řešili jste prosím někdo už šatnu ? Myslim byty, které mají místnost alá šatna. Nějak nemám inspiraci/nápad jak to co nejlépe využít a nechat vyrobit. díky
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie shimpiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kolysta
Master moderator
Master moderator


Věk: 49
Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 1304


blank.gif

PříspěvekZaslal: 14.8.2008, 13:13  Předmět:  Re: šatna Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

shimpi napsal:
Ahoj,
řešili jste prosím někdo už šatnu ? Myslim byty, které mají místnost alá šatna. Nějak nemám inspiraci/nápad jak to co nejlépe využít a nechat vyrobit. díky


z vlastni zkusenosti mohu doporucit tuto firmu: http://www.skrinevlach.cz
stavel mi uz satnu, ctyri vestavene skrine, pak delal u mych pratel dve vestevene skrine, rodicum me byvale pritelkyne pracovnu a skrine a vsichni byli moc spokojeni
ten clovek odvadi opravdu velmi kvalitni praci za prijatelne penize a dodrzuje terminy!
na stranky moc nedejte, zivi se necim uplne jinym nez delanim stranek
Střelec Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie kolystaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
stan26
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 14.8.2008
Příspěvky: 3


blank.gif

PříspěvekZaslal: 14.8.2008, 14:09  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj vsichni,

tak dneska jsem poprve spali "v zahradach", a rano jeste zatmy nad domy vzletavalo nejake letadlo (nejaky maly jet?), pro ty kdo uz tam bydli dele, je to casto? bylo to docela hlucne.... Hammer
   OfflineOsobní galerie stan26Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
shimpi
Host
Host



Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 113


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 14.8.2008, 15:18  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

to kolysta: díky, zkusim ho, třeba mi navrhne něco zajímavýho.
to stan26: kousek od nás je letiště Kbely:-) taky sem to slyšel,ale spal jsem tam po 4tý,takže nemohu soudit.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie shimpiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
stan26
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 14.8.2008
Příspěvky: 3


blank.gif

PříspěvekZaslal: 14.8.2008, 16:57  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

uz jste nekdo resili kabelovou TV? pokud v zahradach neni kabel, premyslel jsem o sat. UPC, ted je tam akcni progaramova nabidka zahrnujici HBO atd za 499 mesicne(z 1188kc) po dobu 12ti mesicu. Bohuzel nevim na jakou dobu je treba se uspat ani namam se satelitni UPC zkusenosti.
   OfflineOsobní galerie stan26Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kolysta
Master moderator
Master moderator


Věk: 49
Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 1304


blank.gif

PříspěvekZaslal: 14.8.2008, 20:18  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

stan26 napsal(a):
premyslel jsem o sat. UPC, ted je tam akcni progaramova nabidka zahrnujici HBO atd za 499 mesicne(z 1188kc) po dobu 12ti mesicu. Bohuzel nevim na jakou dobu je treba se uspat ani namam se satelitni UPC zkusenosti.


tak se podivej sem (a) nebo na stránky UPC
Střelec Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie kolystaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
imii
Bezdomovec
Bezdomovec


Věk: 41
Založen: 8.8.2008
Příspěvky: 8


blank.gif

PříspěvekZaslal: 14.8.2008, 21:20  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

tak už konečně svítí veřejné osvětlení.. Jen by mě zajímalo, odkud ty hodiny na "náměstí" berou proud, ze kterého domu..
Blíženci Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie imiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
NoExcuses
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 18.5.2008
Příspěvky: 8


blank.gif

PříspěvekZaslal: 15.8.2008, 18:09  Předmět:  Sateelity Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Pockejte az se sejde spolecenstvi vlastniku a tam se vsichni muzeme domluvit jak resit kabelovku. Neni nic hroznejsiho nez kdyz ma kazdy na balkone poveseny satelit.

Bude to tu vypadat jak na starem sidlisti na Jiznim Meste v 90. letech, coz doufam nechce nikdo z nas. Bohuzel kdyz se podivam tady na ty baraky, tak uz se tomu pomalu bilizime.

Satelit na strese je, tak staci se na schuzi vlastnku domluvit a zaujmout nejaky spolecny postup. Tech par tydny bez HBO doufam vydrzime.... A nebo je to tak zivotne duleezite abychom to vymenili za vzhled tohodle projektu?


stan26 napsal(a):
uz jste nekdo resili kabelovou TV? pokud v zahradach neni kabel, premyslel jsem o sat. UPC, ted je tam akcni progaramova nabidka zahrnujici HBO atd za 499 mesicne(z 1188kc) po dobu 12ti mesicu. Bohuzel nevim na jakou dobu je treba se uspat ani namam se satelitni UPC zkusenosti.
   OfflineOsobní galerie NoExcusesZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
PD
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 5.8.2008
Příspěvky: 29


blank.gif

PříspěvekZaslal: 18.8.2008, 12:56  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

2Sousedka: Omluva za neposlaný kontakt, už jsem se k webu nedostal a pak dovolenka. Je to ještě aktuální ?

Ohledně krádeží, přes víkend vykradli resp. pokusili se vykrást auto sousedovi, který parkoval na těch místech pro návštěvy. Teď toho asi bude víc, klasicky čas "nikoho" kdy se po areálu díky stěhování a pod. pohybuje spousta nových lidí a člověk neví, jestli se někdo nastěhuje, nebo už někoho "odstěhovávají".

CO se týče dýmu a městkých, začali tam jezdit častěji i preventivně. Jsou tam bezdomovci, kteří kradou kabely ze skladu metra, opalují gumu a kov prodávají nahoře ve sběrně. Snaží se je vytlačit. Podle jejich slov se sběrnou a s tím, že si metro nechá vykrádat sklad nemohou nic dělat. Je fakt, že se mi zdá, že se už situace s "dýmovnicemi" zlepšila.

Cargo je firma, co dělala zahrádky. Sekání tuším bylo ve smlouvě, jen je třeba s tím souhlasit. Já si to dělat nenechám, tento týden mi přijde zahradnice trávnít vyhubit Smile
   OfflineOsobní galerie PDZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
misha
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 18.8.2008
Příspěvky: 1


blank.gif

PříspěvekZaslal: 18.8.2008, 13:32  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj všem. Když už se bavíme o těch krádežích... bydlíme ve 4řce a všimla jsem si, že několik řidičů už několikrát zapomnělo v našm baráku zavřít garážové dveře. Chápu, že se to stane, spěcháte a zapomente. Ale dávejte si na to prosím pozor, pak se nemůžeme divit, že se vesele vykrádají auta. Naposledy se to stalo dneska kolem 9,30 ráno.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie mishaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
shimpi
Host
Host



Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 113


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 18.8.2008, 14:46  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj,
mně ráno vyčinili popeláři za všechny ze sedmičky (ale týká se to samo všech domů), že krabice a polystyreny od čehokoliv nemáme rvát do popelnic, na popelnice atd. Prostě nedávat je vůbec do místnosti pro odpad, pač je pak nemůžou vyvízt. Máme to nechávat od dveří vpravo, oni to v klidu odnesou. Což dělají.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie shimpiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2