Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.8.2008, 12:18  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jo a ještě jedna věc, v době zařizování, vrtání, stěhování naprosto chápu, že na označených místech stojí přepravní auta....to bych fakt neřekla ani popel.To je jasné.Ale v noci a soukromé auto?nene...opravdu nechci mít píchlé gumy a mít auto vobjetý pětikačkou, protože jsem nedobrovolně zaparkovala vedle svého místa a blokuju ho majiteli....protože tohle se opravdu stává.howk
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
PD
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 5.8.2008
Příspěvky: 29


blank.gif

PříspěvekZaslal: 21.8.2008, 12:41  Předmět:  Re: bezpečnostní skla či fólie do oken Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

horatio napsal:
Poslední dotaz,

dával jste si někdo bezpečnostní skla či bezpečnostní fólie do oken?

Prima den

Horatio

O foliích uvažuji, ale zatím to nevidím jako vysokou prioritu. Jednak ty venkovní rolety jsou solidní bezpečnostní prvek, jednak si myslím, že v době divokého stěhování je pro případné zloděje daleko pohodlnější otevřít dveře a pak simulovat stěhování.
   OfflineOsobní galerie PDZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
horatio
Host
Host


Věk: 47
Založen: 11.12.2007
Příspěvky: 165
Bydliště: Nad Rokytkou, dům č. 2

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.8.2008, 12:58  Předmět:  :-) Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

mám obavu, že to tu čte málo rezidentů a žádné návštěvy, ale výhružka dobrá Very Happy))

MartiaP napsala:
Jo a ještě jedna věc, v době zařizování, vrtání, stěhování naprosto chápu, že na označených místech stojí přepravní auta....to bych fakt neřekla ani popel.To je jasné.Ale v noci a soukromé auto?nene...opravdu nechci mít píchlé gumy a mít auto vobjetý pětikačkou, protože jsem nedobrovolně zaparkovala vedle svého místa a blokuju ho majiteli....protože tohle se opravdu stává.howk
Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie horatioZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.8.2008, 13:29  Předmět:  Re: :-) Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No to se stalo známé...dokonce jim vymlátili i zadní okno...holt si na nich jedni sousedi zasedli ale myslím, že u nás to snad tak zlé nebude


horatio napsal:
mám obavu, že to tu čte málo rezidentů a žádné návštěvy, ale výhružka dobrá Very Happy))

MartiaP napsala:
Jo a ještě jedna věc, v době zařizování, vrtání, stěhování naprosto chápu, že na označených místech stojí přepravní auta....to bych fakt neřekla ani popel.To je jasné.Ale v noci a soukromé auto?nene...opravdu nechci mít píchlé gumy a mít auto vobjetý pětikačkou, protože jsem nedobrovolně zaparkovala vedle svého místa a blokuju ho majiteli....protože tohle se opravdu stává.howk
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
shimpi
Host
Host



Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 113


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.8.2008, 14:21  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

zrovna včera navečer mi někdo s patrně nefiremnim autem stoupnul na venkovní parking, tak sem mu tam dal za stěrač lístek, zda si je "šůr", že ví kde parkuje. No a pak mi přijel sklenář, truhlář a kámoš a museli si všichni na drzáka stoupnout okolo, jenže oni tam byli půl hoďky. Jinak to zkrátka asi teď nejde. No a když přijela kamarádka, už si měla kam stoupnout, pač inkriminované auto zmizelo.
K těm foliim, ty pořešim místo rákosu-bambusu na balkonové zábradlí-skla. Za rohem U Elektry je Ceiba, která má celkem výběr a umí poradit.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie shimpiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sousedka
Host
Host



Založen: 20.2.2008
Příspěvky: 232
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou, dům č. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 22.8.2008, 10:30  Předmět:  Re: dřevo (bambus) versus hliník... Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No my máme taky venkovní rolety, ale když jsou nahoře, tak je k nám krásně vidět, takže do oken musíme dát ještě něco jiného. A když jsou dole, tak je v bytě strašná tma a ani to nevypadá moc esteticky. Vzhledem k tomu, že nechci nic látkového, tak mi zbývají jedině nelátkové žaluzie a z těch se mi nejvíc líbí bambus.

horatio napsal:
Zdravím,

k diskusi nad žaluziemi - známí mají k eurooknům hliníkové žaluzie v barvě dřeva a musím říci, že to taková sláva není. Výhodou je oproti dřevu cena a ten prostor, který vytažené tolik nezaberou.

Ale dřevo je dřevo.

Se mi to radí, já mám venkoví roletu, takže další žaluzie by bylo nošení dříví do lesa (bytu, okna).

Prima den

H.



Sousedka napsala:
Zastínění řešíme, u nás je to jak ve výkladní skříni.
Na zahradu půjdou keře, chcem to mít zajímavý, ne tůje kolem dokola, takže to bude ještě na dlouho.
No a do bytu se nám líbí ty bambusové žaluzie. Jak jsem už psala, nevíme, jestli je máme dát všude, nebo jen v obýváku. Do ložnice chci stejně závěsy, tak žaluzie už asi potřebovat nebudem. Ty bambusové jsem viděla i v reálu, vypadají moc pěkně, jen když se vytáhnou, tak zaberou větší část okna než hliníkové.
Hliníkové se mi moc nelíbí, ale maj je ve spoustě barev, dokonce i ty, co vypadají jako dřevěné... Musím někam zajít a podívat se na to.

Nic látkového do obýváku nechci, chytá se na to prach.
Co vy, už máte něco vymyšleného?


PD napsal(a):
Sousedka napsala:
Jé, promiň, mně už se to všechno motá... To je tak, když dělám 5 věcí najednou.
Jojo, ten žebřík potřebujem taky. Díky!!!

No, třeba z těch 5 věcí firma pokryje víc než žebřík Smile Btw, okna, barvy, neřešíte náhodou zastínění ? Já pořád nevím, do čeho jít, tak pokud máš nějaké inspirace, sem s nimi Smile
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SousedkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lucinka
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 18.8.2008
Příspěvky: 18


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 22.8.2008, 16:27  Předmět:  Re: :-) Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj já taky doufám, že to tak zlé nebude. Snad jsme normální lidi a můžeme se nějak dohodnout. Lístečky mě vytáčejí, ale jiné řešení není. Taky jsme již museli jeden věnovat Surprised(. Spíš mě fakt hodně štve, že lidi po sobě neumějí zavřít ani dveře do baráku. Celou noc je otevřený je v něm zima a kdokoli tam může vejít. Nechápu proč je pro některé tak moc těžké za sebou ty dveře zavřít!

Lucka

MartiaP napsala:
No to se stalo známé...dokonce jim vymlátili i zadní okno...holt si na nich jedni sousedi zasedli ale myslím, že u nás to snad tak zlé nebude


horatio napsal:
mám obavu, že to tu čte málo rezidentů a žádné návštěvy, ale výhružka dobrá Very Happy))

MartiaP napsala:
Jo a ještě jedna věc, v době zařizování, vrtání, stěhování naprosto chápu, že na označených místech stojí přepravní auta....to bych fakt neřekla ani popel.To je jasné.Ale v noci a soukromé auto?nene...opravdu nechci mít píchlé gumy a mít auto vobjetý pětikačkou, protože jsem nedobrovolně zaparkovala vedle svého místa a blokuju ho majiteli....protože tohle se opravdu stává.howk
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie LucinkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lucinka
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 18.8.2008
Příspěvky: 18


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 22.8.2008, 16:35  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

A ještě jen info k zatýkání do budovy č. 7. V pondělí přijdou lidi ze skansky a budou to řešit. Již po druhé nám budou bourat terasu, protože díky špatné izolaci pod dlažbou, zatýká do sklepních kójí. Nechápu proč to nemůžou udělat jednou a to pořádně a furt to nějak šudlaj jak nějací ... Rolling Eyes

Lucka
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie LucinkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
horatio
Host
Host


Věk: 47
Založen: 11.12.2007
Příspěvky: 165
Bydliště: Nad Rokytkou, dům č. 2

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 25.8.2008, 11:08  Předmět:  hmmm... Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj Lucinko, tak to hned vím, kde bydlíte, protože jsem si říkal "co to tam ti lidé s tou terasou dělají, že by první vlaštovka stavící zimní zahradu?" (ne že by se na to stavební úřad třásl to povolit a hle, oni to lidé ze Skansky a bourají a stavějí a zase bourají.... tak to je síla.

Už jsem vycukaný z kdejakých reklamací nábytku a dveří a podlah a oken a jsou to fakt funkční nebo estetické vady, né žádné vlasové škrábance...

Každopádně, než znovu pustit do bytu Skansku, tak jsem si radši nakoupil nůž na odstranění starého silikonu, čistič keramiky od silikonu, nový silikon a hladítko a vyspáruji si některá místa v koupelně sám.

Jo, když jsme u té koupelny, ti, kteří nemají okno, jak jste spokojeni s tím větrákem? Ten snad vůbec nefunguje, ráno jsou ručníky mokré jak držky, chceme tam koupit nějaký silnější, řešil jste to někdo?

H.

Lucinka napsala:
A ještě jen info k zatýkání do budovy č. 7. V pondělí přijdou lidi ze skansky a budou to řešit. Již po druhé nám budou bourat terasu, protože díky špatné izolaci pod dlažbou, zatýká do sklepních kójí. Nechápu proč to nemůžou udělat jednou a to pořádně a furt to nějak šudlaj jak nějací ... Rolling Eyes

Lucka
Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie horatioZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
shimpi
Host
Host



Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 113


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 25.8.2008, 15:13  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

já si spíš pořešim tu délku toho cyklu, pak bych teprve začal řešit případně něco výkonějšího
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie shimpiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Eva
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 14.5.2008
Příspěvky: 70


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 26.8.2008, 07:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj sousede,

vcera vecer se valil pres nase bydleni neuveritelny kour. Z dalky jsem si uz myslela, ze jsme snad vyhoreli. No, byli to opet nasi "sousede", co zrovna opalovali kabely, nekde za domem c. 7. Bylo to citit vsude, tak jsme radeji zavolali policii. Nez ale prijeli, tak uz vse dohorelo a navic se i setmelo.
Jinak se zda, ze se zlepsil signal na digitalni TV, uz zacala fungovat i ma PC karta Udajne se mel po olympiade zlepsit signal.
E.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie EvaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Eva
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 14.5.2008
Příspěvky: 70


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 27.8.2008, 07:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ad poplatky za sluzby:

Vcera jsme si volaly s pi Amchovou z Ikonu. Dozvedela jsem se, ze rozpis plateb, ktery jsme dostali do schranky, se bere jako jiz zavazny a dokonce ma i splatnost do konce mesice. Na te A4 je i cislo uctu (stale na Nitro) a variabilni symbol, pod kterym se ma platit. Splatnost je vzdy do konce mesice, optimalne pry bychom si meli dat prikaz vzdy ke 22. Na konci roku prijde pak vyuctovani.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie EvaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 27.8.2008, 07:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj,no poplatky za služby jsem dodted moc nepochopila....řídím se tedy cenou za srpen, protože za červenec byla vypočítána cena poměrná...tudíž si mám nastavit tervalý příkaz na cenu za srpen? Žádné další rozpisy nebo upomínku nedostaneme?To si musíme hlídat sami?Já tedy ještě nemám protokol s výpočtem co se týče parkovacího stání, prý jeho údržba, cha cha,budu oplácet něco co je moje a ještě abych si to hlídala...rozpis služeb mi nikdo ani nedodal, musela jsem si sama zavolat do Ikonu a dožadovat se jich.Nepotřebuju, aby mi pak někdo vmetl, že to nemám zaplacené a byla ještě nedejbože dlužníkem.Kdybych si ale o to neřekla sama, podle mě to doted nemám....nevim nevim, nějak se mi služby Ikonu nelíbí...
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lucinka
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 18.8.2008
Příspěvky: 18


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 27.8.2008, 15:22  Předmět:  Re: hmmm... Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj, v pondělí jsem celý den pracovala z domu a naprosto zbytečně. Dělník nedorazil. Prý byl nemocný, takže opravu dělají údajně dnes (tedy ve středu). Že by si tedy fakt někdo dělal zimní zahradu ??? Razz

Jelikož máme kolem zahrady rákos, jsem zvědavá jestli bude v původním stavu. Nehledě na moje bylinky, které mám hned u terasy, kde by měli sekat dlažbu. Jsem z toho úplně hotová. Nějak mi vadí, že nám tam chodí Sad Asi jsem už fakt dement.

S koupelnou a větrákem zatím (klepu na zuby) problémy nemáme. Měli jsme na malé toaletě, kde vůbec nefungoval, takže nám ho museli vyměnit. No a teď mám pocit, že funguje lépe než ten v koupelně. Asi má delší interval.

Pokud budeme mít nějaký problémy, 100% budu volat na Skansku ať s tím něco udělají. Ostatně v tomle mám praxi. Není to první věc a asi ani poslední. Confused

L.

horatio napsal:
Ahoj Lucinko, tak to hned vím, kde bydlíte, protože jsem si říkal "co to tam ti lidé s tou terasou dělají, že by první vlaštovka stavící zimní zahradu?" (ne že by se na to stavební úřad třásl to povolit a hle, oni to lidé ze Skansky a bourají a stavějí a zase bourají.... tak to je síla.

Už jsem vycukaný z kdejakých reklamací nábytku a dveří a podlah a oken a jsou to fakt funkční nebo estetické vady, né žádné vlasové škrábance...

Každopádně, než znovu pustit do bytu Skansku, tak jsem si radši nakoupil nůž na odstranění starého silikonu, čistič keramiky od silikonu, nový silikon a hladítko a vyspáruji si některá místa v koupelně sám.

Jo, když jsme u té koupelny, ti, kteří nemají okno, jak jste spokojeni s tím větrákem? Ten snad vůbec nefunguje, ráno jsou ručníky mokré jak držky, chceme tam koupit nějaký silnější, řešil jste to někdo?

H.

Lucinka napsala:
A ještě jen info k zatýkání do budovy č. 7. V pondělí přijdou lidi ze skansky a budou to řešit. Již po druhé nám budou bourat terasu, protože díky špatné izolaci pod dlažbou, zatýká do sklepních kójí. Nechápu proč to nemůžou udělat jednou a to pořádně a furt to nějak šudlaj jak nějací ... Rolling Eyes

Lucka
Sad Razz
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie LucinkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
alevy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 50
Založen: 7.3.2008
Příspěvky: 76
Bydliště: Zahrady n. Rokytkou - dum c. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 27.8.2008, 15:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

s temi poplatky, taky k tomu mohli napsat nejaky vysvetlujici dopis do schranky....
Beran Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie alevyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
tomas1117
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 29.8.2008
Příspěvky: 1


blank.gif

PříspěvekZaslal: 29.8.2008, 09:25  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zdravím,

chtěl jsem se zeptat na vaše zkušenosti s připojením k internetu. Pokoušel jsem se aktivovat net přes ADSL a objednal O2 Trio. Po pár týdnech testování připojení mi bylo řečeno, že rozvodna Telekomu je příliš daleko a šíří se příliš slabý signál. Max. rychlost připojení je 2 Mb/s, ale tu ještě nemohli garantovat. Na televizi jsem tedy mohl zapomenout (sama potřebuje min. 3,5 Mb/s) a negarantovaná rychlost 2 Mb/s se mi zdá příliš málo. Navíc zjistili, že mezi rozvodnou v garáži a mým bytem ve 4. patře neproudí žádný signál, takže by museli dělat další úpravy.
Zkusil jsem tedy připojení přes Wi-fi od firmy, jejíž inzerát najdete na domovních dveřích. Pro dobrý signál je prý nutné vidět na vysílač na Jarově (naštěstí vidím), ale osobně mám problém jak vézt kabel z antény do modemu ve svém bytě. Jediná možnost je vyvrtat otvor do zdi nebo přivřít kabel do okna. Ani jedna se mi nezdá.
Rád bych se dozvěděl, jaké máte zkušenosti z připojením a jeho funkčností? Já vidím jako jednu z možností kabel od UPC, ale jeho připojení může trvat několik měsíců (jestli vůbec).
   OfflineOsobní galerie tomas1117Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
alevy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 50
Založen: 7.3.2008
Příspěvky: 76
Bydliště: Zahrady n. Rokytkou - dum c. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 29.8.2008, 09:46  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

zdravim tomas1117, ja pouzivam CDMA internet od O2, je to myslim celkem prijatelna alternativa.
Z rozhodnutim ohledne internetu bych pockal, cekam na jednu celkem zajimavou nabidku, kterou snad v pristich dnech dostanu a vyvesim ji tu na foru. Predbezne to vypada velice dobre, jen to trochu zavisi na tom, kolik by nas nakonec bylo v Zahradach, protoze ta firma ma zajem o vetsi celky nez o jednotlivce a normalne sluzby domacnostem neposkytuji.
Beran Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie alevyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
shimpi
Host
Host



Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 113


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 29.8.2008, 11:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj,
k venkovnímu parkingu: nějakej rybízek mi stojí na venkovnim parkingu už druhej den, vzkazy asi nečte. Takže sem to začal řešit pro všechny s Ikonem, musej zažádat na odboru dopravy Pha9 o značení cedulí IP12 což je nějaká cedule ohledně označení soukromého parkování pro rezidenty, měla by pak být umístěna na začátku ulic. Pokud tam cedule bude, stačí zavolat policii, ta prověří, že jsme majitelé určitého místa (doufám, že zatím bude stačit vklad na katastr) a nezbedu odtáhne a řeší si pokutu a cenu za odtah pak přímo s ním. Teď ho můžu nechat max. odtáhnout certifikovanou odtahovkou na své náklady a řešit to s ním pak v občanskoprávním sporu, což vzhledem k neoznačení míst bude problém, pač on(a) třeba nemusí vědět, že to místo někomu patří. Odpo mi řekne Ikon co a jak, každopádně ta cedule bude potřeba do budoucna určo.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie shimpiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vlacek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 20.4.2007
Příspěvky: 48


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 1.9.2008, 11:29  Předmět:  Jizak Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tema parkovani asi bude docela vdecne... Neda mi to, abych nevyjadril svuj nazor na to, jak to v nasem malem komplexu vypada. Vsimnul jsem si, ze se stalo zvykem parkovat na prijezdove komunikaci mezi budovami 5 a 6. Nekteri si to asi spletli s vlastnim dvorkem... Vsude kolem je hromada parkovacich mist, ale to je zrejme nekolika "rybizkum" malo a parkuji zde, zatimco okolni stani zeji prazdnotou. Za chvili to bude vypadat jako na vsech starych sidlistich, kde nebylo pocitano se soucasnym poctem aut, a kde chybi jak venkovni stani, tak podzemni. My jich mame si myslim az az, ale je to prd platne. Kolik Stromu a zelene misto tech parkovani mohlo byt. Docela smutny vysledek... Ke znackam soukromeho stani by tak meli pridat zakazy stani mimo oznacena parkoviste. Evil or Very Mad
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie vlacekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sousedka
Host
Host



Založen: 20.2.2008
Příspěvky: 232
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou, dům č. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 1.9.2008, 14:41  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Já bych se přikláněla spíš k tomu, aby soukromá parkovací stání byla označena jinak, než ta pro návštěvy - např. jiná barva čísla, nebo u návštěv písmenko "N", nebo "V", nebo tak něco. Tak by každý přesně věděl, kde může zaparkovat a není problém všem návštěvám říct, aby parkovali jen na např. červeně označených místech. Navíc trocha barvy nemůže být tak drahá...
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SousedkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sousedka
Host
Host



Založen: 20.2.2008
Příspěvky: 232
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou, dům č. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 1.9.2008, 14:52  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jinak jsme začali řešit internet...vůbec nevím, kde začít. Máte někdo nějaký tip?
Alevy, budu čekat, co sem vyvěsíš Smile
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SousedkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vlacek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 20.4.2007
Příspěvky: 48


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 1.9.2008, 16:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Parking: Oznaceni parkovani bude chtit komplexni reseni, tak aby bylo nazorne a zaroven, jak psal shimpi, i pravne vymahatelne. Asi stejne ale budeme muset pockat na zrizeni SVJ. Ja si nicmene myslim, ze hlavnim problemem nejsou auta hosttu, ale rezidentu! Jsou to stale ta sama auta...

Internet: Ja zatim internet neresim, jelikoz mam T-mobile Internet 4G, ktery zde funguje. Samozrejme toto reseni neni vhodne pro multimedialne narocne uzivatele Very Happy a je take drazsi, ale mobilni.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie vlacekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
NoExcuses
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 18.5.2008
Příspěvky: 8


blank.gif

PříspěvekZaslal: 1.9.2008, 17:30  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Internet jsem vyresil prez O2 ADSL. Soucasny stav je takovy, ze za 900 mam 2 MB pripojeni k internetu a 300 volnych minut do pevne linky - ne ze bych pevnou linku potreboval ale bez ni to proste nejde.... Vzhledem ktomu, ze O2 od zari zvysuje rychlosti az na 8 MB a pripadne, pokud si nekdo chce priplatit na 16MB, tak od polovinky zari budu pripojeni 4 MB a od unora 2009 po nejake technicke uprave, ktera je prave na unor naplanovana, plnych 8MB. To za cenu 900,- mesicne
   OfflineOsobní galerie NoExcusesZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
NoExcuses
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 18.5.2008
Příspěvky: 8


blank.gif

PříspěvekZaslal: 1.9.2008, 17:37  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Co se tyce parkovani tak jen cekam, kdy ta auta , ktera stoji mezi budovami 5 a 6 a dale u vjezdu do garazi u baraku 7, nekdo odre nebo naboura. A az tam uvidim nestastneho majitele, tak jim dopredu rikam, ze jim to patri. Nevim, cim to je, jestli lennost nebo typicka ceska neohleduplnost, ze ti majitele co tam stoji, si mysli, ze mohou omezovat prava ostatnich jen pro svuj osobni prospech.

Jak je videt, i prez fakt, ze ceny bytu v tomto projektu nebyly uplne nejnizsi a projekt obsahuje dostatecne mnozstvi venkovnich i garazovych parkovacich stani pro uspokojeni rezidentu, tak i zde se naslo par takovych, kteri, jak se zda, prave odhodili vidle a rozhodli se bydlet v Zahradach.

Berme tedy alespon stavy jako - stani na vozovce, pred vjezdem do garazi, prez delici caru na parkovacim stani, na cizim parkovacim stani apod. za projev nizke socializace a rekneme si, ze oni za to vlasntne nemuzou....
   OfflineOsobní galerie NoExcusesZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
stan26
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 14.8.2008
Příspěvky: 3


blank.gif

PříspěvekZaslal: 2.9.2008, 09:33  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

plne souhlasim s NoExcuses, muj nazor je, ze je to typicky ceske buranstvi, kdy tem bezmozkum Wink , co mezi baraky 5 a 6 parkuji to ani neprijde, ze neco delaji spatne. Bohuzel to zase bude vypadat tak, ze tam budeme muset pozadat o oznaceni zakazu stani.
Ale zkousel jsem hledat stani pro navstevy bez oznaceni cisla stani a nikde je nenasel. Nevite nekdo ktere to tedy jsou? Dik.
   OfflineOsobní galerie stan26Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vlacek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 20.4.2007
Příspěvky: 48


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.9.2008, 09:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

... a to by se z pohledu do katastru mohlo zdat, ze v projektu bydli vetsinou vysoce vzdelani lide... Ovsem vzdelani nejde ruku v ruce s inteligenci, natoz tak s chovanim Sad

Ja jsem dotazoval IKON ohledne parkovani pro hosty, ale zatim ticho po pesine. Budu muset zaurgovat, tak jako vsechno!
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie vlacekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
shimpi
Host
Host



Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 113


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.9.2008, 14:49  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Mně měli dát vědět v pátek, teď po urgujícím emailu, že ještě nic nevědi:-), pokud by napsalo víc lidí do Ikonu, mohlo by to zabrat/posunout se viz. elektroměry s Nitrem:-) aneb "líná huba holý neštěstí". Až bude někdo někomu blokovat místo tejden tak si na tenhle emejl vzpomene..
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie shimpiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
NoExcuses
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 18.5.2008
Příspěvky: 8


blank.gif

PříspěvekZaslal: 2.9.2008, 18:58  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

PARK.
Ahoj vsem. Rad bych upozornil na fakt, ze nejsme majiteli celeho parku. Pri tom vsem shonu mi to bohuzel uteklo, ale! Majitelem pozemku č 1651/1 je spolecnost Rokytka Park B2 group. Nechapu co s tim cipem zamysleji ale snad tam nepostavi nejaky barak nebo parkoviste. Tim by se mozna vyresil i problem s parkovanim (vtip)
Zbytku parku ovsem jsme spoluvlastnici a tak slapu po IKONU at laskave zacne sekeat a upravovat, kdyz za to chce platit 200,- mesicne podle vypoctoveho listu na pozemky.

Na vic dnes nemam silu proto prikladam celou e-mail komunikaci s IKON:


--------------------------------------------------------------------------------
Předchozí Následující Od:
Komu: Hana Amchová IKON spol. s r.o. <amchova@ikon.cz>
Předmět: Re: Vypoctovy list - pozemky
Datum: 2.9. 2008, 18:50 - dnes v 18:50



--------------------------------------------------------------------------------

Dobrý den paní Amchová,
Vaše odpověď není zcela správná:
Park se nalézá na pozemcích č.: 1651/74 až 1651/77, které jsou v mém spoluvlastnictví. Dále na pozeku č 1751/1. která je ve vlastnictví Rokytka Park B2 Group.
Dětské hřiště se nalézá na pozemku č 1651/54.

Za údržbu pozemků č. 1651/74 až 1651/77 a 1651/54 platím poplatek za úrdžbu pozemků, zeleně, chodníků a cest.
Na těchto pozemcích se nachází zeleň neudržovaná, neposekaná, uschlá, prorůstající pískem apod.

Důvod k reklamaci tedy je ve správě očividně předaný je, pokud jste mi na něj zaslali výpočtový list.

Co se týče osvětení, měl jsem za to, že podle posledních infromací je již na město převedeno.

Je nejvyšší čas svolat společenství vlastníků. Máte aktuální infrormace o tom, kdy by k tomu mělo dojít?
V tento moment jsou již zapsáni 3 vlastníci na katastru, svolání tedy nic nebrání.

Prosím tedy o následující:
- reklamace parku
- realizace udrzby zelene. tuto povinnost máte do 20.8.2008

Děkuji za odpověď a sjednání nápravy.



------------ Původní zpráva ------------
Od: Hana Amchová IKON spol. s r.o. <amchova@ikon.cz>
Předmět: Re: Vypoctovy list - pozemky
Datum: 02.9.2008 11:50:19
----------------------------------------
Dobrý den.
Není mozné platit zálohy na byt a pozemek spolecne.Kazdý má svuj úcet a Vy
Var.symbol plátce.
Park je c. pozemku 1651/1 a není Vás.Patrí spolecnosti Rokytka Park B2 grup
a není duvod platit údrzbu.Není ani duvod reklamace - nebyl predán ke
správe.
Osvetlení prístupových cest je hrazeno z prostredku vlasníku bytu.Na mesto
prevedeno není a o veci se jedná, není vylouceno, ze v budoucnu bude platit
mesto.
S pozdravem.Hana Amchová

----- Original Message -----
From: "To: "Jindriska Kocourková IKON spol. s r.o." <kocourkova@ikon.cz>; "Hana
Amchová IKON spol. s r.o." <amchova@ikon.cz>
Sent: Sunday, August 31, 2008 9:08 PM
Subject: Vypoctovy list - pozemky


> Dobry den,
> s platnosti od 20.8. jste mi zaslali k bytu 352 v projektu Zahrady nad
> Rokytkou vypoctovy list na pozemky.
>
> Je mozne platit zalohy za byt a za pozemky v jedne platbe?
>
> Dale bych se rad zeptal, kdy zacne uplava jednotlivych pozemku? Park zatim
> nikdo neseka a je ocividne, ze je toho treba. Dale na parku je jiz dost
> vysoke mnozstvi vysazenych stromu uschlych, coz je zpusobeno neudrzovanim
> jednotlivych drevin.
> Je mozne toto reklamovat? At uz u Vas ci pripadne na Skansce.
>
> Svoji udrzbu si jiz zasluzi jednotlive cesty v parku a panely kolem hodin
> na namesti, ve kterych zacina prorustat trava, coz predpokladam nebylo
> zamerem realizatora.
>
> Predpokladam, ze pokud jsem dostal vyuctovani s platnosti od 20.8., tak od
> tohoto data by mel byt park a okolni protstredi v udrzovanem stavu.
>
> Dale prosim o objasneni, ktere verejne osvetleni je hrazeno z prostredku
> budouciho spolecenstvi dle vypoctoveho listu. Mel jsem za to, ze verejne
> osvetleni je prevedeno na mesto.
>
>
> Dekuji za odpoved.
>
   OfflineOsobní galerie NoExcusesZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
imii
Bezdomovec
Bezdomovec


Věk: 41
Založen: 8.8.2008
Příspěvky: 8


blank.gif

PříspěvekZaslal: 2.9.2008, 19:29  Předmět:  PARK... Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Cože? my nejsme vlastnici celeho parku???

NoExcuses napsal(a):
PARK.
Ahoj vsem. Rad bych upozornil na fakt, ze nejsme majiteli celeho parku. Pri tom vsem shonu mi to bohuzel uteklo, ale! Majitelem pozemku č 1651/1 je spolecnost Rokytka Park B2 group. Nechapu co s tim cipem zamysleji ale snad tam nepostavi nejaky barak nebo parkoviste. Tim by se mozna vyresil i problem s parkovanim (vtip)
Zbytku parku ovsem jsme spoluvlastnici a tak slapu po IKONU at laskave zacne sekeat a upravovat, kdyz za to chce platit 200,- mesicne podle vypoctoveho listu na pozemky.

Na vic dnes nemam silu proto prikladam celou e-mail komunikaci s IKON:


--------------------------------------------------------------------------------
Předchozí Následující Od:
Komu: Hana Amchová IKON spol. s r.o. <amchova@ikon.cz>
Předmět: Re: Vypoctovy list - pozemky
Datum: 2.9. 2008, 18:50 - dnes v 18:50



--------------------------------------------------------------------------------

Dobrý den paní Amchová,
Vaše odpověď není zcela správná:
Park se nalézá na pozemcích č.: 1651/74 až 1651/77, které jsou v mém spoluvlastnictví. Dále na pozeku č 1751/1. která je ve vlastnictví Rokytka Park B2 Group.
Dětské hřiště se nalézá na pozemku č 1651/54.

Za údržbu pozemků č. 1651/74 až 1651/77 a 1651/54 platím poplatek za úrdžbu pozemků, zeleně, chodníků a cest.
Na těchto pozemcích se nachází zeleň neudržovaná, neposekaná, uschlá, prorůstající pískem apod.

Důvod k reklamaci tedy je ve správě očividně předaný je, pokud jste mi na něj zaslali výpočtový list.

Co se týče osvětení, měl jsem za to, že podle posledních infromací je již na město převedeno.

Je nejvyšší čas svolat společenství vlastníků. Máte aktuální infrormace o tom, kdy by k tomu mělo dojít?
V tento moment jsou již zapsáni 3 vlastníci na katastru, svolání tedy nic nebrání.

Prosím tedy o následující:
- reklamace parku
- realizace udrzby zelene. tuto povinnost máte do 20.8.2008

Děkuji za odpověď a sjednání nápravy.



------------ Původní zpráva ------------
Od: Hana Amchová IKON spol. s r.o. <amchova@ikon.cz>
Předmět: Re: Vypoctovy list - pozemky
Datum: 02.9.2008 11:50:19
----------------------------------------
Dobrý den.
Není mozné platit zálohy na byt a pozemek spolecne.Kazdý má svuj úcet a Vy
Var.symbol plátce.
Park je c. pozemku 1651/1 a není Vás.Patrí spolecnosti Rokytka Park B2 grup
a není duvod platit údrzbu.Není ani duvod reklamace - nebyl predán ke
správe.
Osvetlení prístupových cest je hrazeno z prostredku vlasníku bytu.Na mesto
prevedeno není a o veci se jedná, není vylouceno, ze v budoucnu bude platit
mesto.
S pozdravem.Hana Amchová

----- Original Message -----
From: "To: "Jindriska Kocourková IKON spol. s r.o." <kocourkova@ikon.cz>; "Hana
Amchová IKON spol. s r.o." <amchova@ikon.cz>
Sent: Sunday, August 31, 2008 9:08 PM
Subject: Vypoctovy list - pozemky


> Dobry den,
> s platnosti od 20.8. jste mi zaslali k bytu 352 v projektu Zahrady nad
> Rokytkou vypoctovy list na pozemky.
>
> Je mozne platit zalohy za byt a za pozemky v jedne platbe?
>
> Dale bych se rad zeptal, kdy zacne uplava jednotlivych pozemku? Park zatim
> nikdo neseka a je ocividne, ze je toho treba. Dale na parku je jiz dost
> vysoke mnozstvi vysazenych stromu uschlych, coz je zpusobeno neudrzovanim
> jednotlivych drevin.
> Je mozne toto reklamovat? At uz u Vas ci pripadne na Skansce.
>
> Svoji udrzbu si jiz zasluzi jednotlive cesty v parku a panely kolem hodin
> na namesti, ve kterych zacina prorustat trava, coz predpokladam nebylo
> zamerem realizatora.
>
> Predpokladam, ze pokud jsem dostal vyuctovani s platnosti od 20.8., tak od
> tohoto data by mel byt park a okolni protstredi v udrzovanem stavu.
>
> Dale prosim o objasneni, ktere verejne osvetleni je hrazeno z prostredku
> budouciho spolecenstvi dle vypoctoveho listu. Mel jsem za to, ze verejne
> osvetleni je prevedeno na mesto.
>
>
> Dekuji za odpoved.
>
Blíženci Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie imiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vlacek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 20.4.2007
Příspěvky: 48


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.9.2008, 10:03  Předmět:  PARK Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ad PARK - pokud si dobre vzpominam, delal investor v prubehu prodeje cachry prave s pozemkem 1651/1 a vytvoril novou spolecnost proto, aby umoznil sdileni teto casti obyvateli Zahrad I a zaroven Zahrad II. Doufam, ze je to jediny duvod...

Souvisi to s pasazi ze SSBKS:

3. Budoucí prodávající prohlašuje, že Pozemky ani jejich část a Budovu ani její část nepřevedl (příp. v budoucnu nepřevede) na třetí osobu (vyjma prodeje jednotlivých jednotek a souvisejících spoluvlastnických podílů a pozemků - zahrádek nebo povrchových parkovacích stání - jednotlivým kupujícím), a že k nim nezřídil (případně v budoucnu nezřídí) žádná věcná práva, vyjma:
.
.
.
d) věcného břemene práva chůze přes Pozemky – park, a to ve prospěch každého vlastníka pozemku parc. č. 1651/1 a části pozemku parc. č. 1642/6, v k.ú. Hloubětín, na kterých bude realizován bytový projekt “ZAHRADY NAD ROKYTKOU II.”; budoucí kupující projektu “ZAHRADY NAD ROKYTKOU II.” budou mít tedy právo chůze přes Pozemky – park.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie vlacekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2