Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
vlacek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 20.4.2007
Příspěvky: 48


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 8.9.2008, 11:07  Předmět:  Re: 3 fazovy vypinac Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Diky froni! Takze si bud rezervuji petikilo ve srajtofli nebo to necham jen pres jistic, ktery stejne neni tak daleko. Nemam cas se hadat se Skanskou, pres revizi to snad projit muselo, tak to bude ok...

froni napsala:
vlacek napsal:
Zdravim sousede. Mam jeden technicky dotaz - meli jste v kuchyni namontovany trifazovy vypinac (na troubu/varnou desku)? Ja jsem s prekvapenim zjistil, ze tam mame misto vypinace pouze zaslepku a faze jsou natvrdo pripojeny pres cokoladu. Tak nevim, jestli SKANSKA setrila na vsech nebo jen na nas.

Predem diky,
Vlacek


My to mame udelane uplne stejne. Faze jsou propojene "natvrdo" a je tam jen zaslepka.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie vlacekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
horatio
Host
Host


Věk: 47
Založen: 11.12.2007
Příspěvky: 165
Bydliště: Nad Rokytkou, dům č. 2

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 8.9.2008, 13:54  Předmět:  Re: 3 fazovy vypinac Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ano, resil jsem to same,
take to tahnu pres jistic, ovsem elektrikar pravil, ze v pripade, ze dobehne v ramci reklamace technik Whirlpool, bude problem, ze je v navodu na pripojeni jasne popsano, ze jedina cesta je vicepolovy opojovac s kontakty od sebe 3 mm.
H.
vlacek napsal:
Diky froni! Takze si bud rezervuji petikilo ve srajtofli nebo to necham jen pres jistic, ktery stejne neni tak daleko. Nemam cas se hadat se Skanskou, pres revizi to snad projit muselo, tak to bude ok...

froni napsala:
vlacek napsal:
Zdravim sousede. Mam jeden technicky dotaz - meli jste v kuchyni namontovany trifazovy vypinac (na troubu/varnou desku)? Ja jsem s prekvapenim zjistil, ze tam mame misto vypinace pouze zaslepku a faze jsou natvrdo pripojeny pres cokoladu. Tak nevim, jestli SKANSKA setrila na vsech nebo jen na nas.

Predem diky,
Vlacek


My to mame udelane uplne stejne. Faze jsou propojene "natvrdo" a je tam jen zaslepka.


Naposledy upravil horatio dne 8.9.2008, 14:59, celkově upraveno 1 krát.
Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie horatioZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
horatio
Host
Host


Věk: 47
Založen: 11.12.2007
Příspěvky: 165
Bydliště: Nad Rokytkou, dům č. 2

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 8.9.2008, 14:05  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Z KS cituji: "spoluvlastnické podíly na Pozemcích – park, tedy na pozemcích parc. č. 1651/54, 1651/74, 1651/75, 1651/76 a 1651/77, v k.ú. Hloubětín, všechny o velikosti 1/195 (dále jen „Spoluvlastnické podíly na Pozemcích – park“)"

Tj. pokud jste kdokoliv dostal výměr á 200 Kč za měsíc za údržbu parku, tzn. 200 Kč x 195 vlastníků, au, to je měsíčně 39.000 Kč a za rok 468.000,- Kč. Já začnu dělat správce, protože si z nás správce udělal dojnou krávu, to musíme zvrátit jako SVJ...

Co by asi tak zahradníci dělali za 40 tis. měsíčne na tom úhoru? Za to si můžeme najmout hlídače na plný úvazek, který to objede se sekačkou. Za půl mega za rok bychom z toho měli sbírkovou zahradu se super speciálními rostlinami z celho světa jak nahoře v botanické Troji... Nebo luxusně udržovaný trávník se závlahami a záhony. Chce se mi zvracet...

To je skutečně sprostota... navíc to vypadá, že se nám sbíhá dvojí údržba parku, bude zaplacena dvakrát a přitom park neudržuje nikdo?

H.
Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie horatioZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
horatio
Host
Host


Věk: 47
Založen: 11.12.2007
Příspěvky: 165
Bydliště: Nad Rokytkou, dům č. 2

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 8.9.2008, 14:13  Předmět:  Reklamace na Ikonu Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak vážení, milá Sousedko, po 9 dnech jsem urgoval reklamaci přes Ikon vůči Skansce a byl jsem na Ikonu poučen, že reklamace pouze přes pí Amchovou, resp. jejího šéfa Kratochvíla. Paní Pospíšilová prý na Ikonu nepracuje...

Jsem zmaten, kde jsi Sousedko na pí Pospíšilovou narazila?

H.
vlacek napsal:
To Sousedka: Diky za kontakty, sepsal jsem to a poslal

To shimpi: Taky diky, pouziju tyto kontakty jako alternativu, pokud prvni zklamou

Sousedka napsala:
Ještě detail, reklamace se mají posílat na: pospisilova@ikon.cz a kopie na praha8@ikon.cz. Už jsem to vyzkoušela, během několika dnů se Vám ozve někdo ze Skansky (nejlepší je připsat do toho mailu i telefon). Aspoň, že tohle funguje Smile
Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie horatioZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
horatio
Host
Host


Věk: 47
Založen: 11.12.2007
Příspěvky: 165
Bydliště: Nad Rokytkou, dům č. 2

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 8.9.2008, 14:41  Předmět:  Re: Reklamace na Ikonu Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nooo, jen tak dál.

Tak pí Adamová mi sdělila, že mám ohledně reklamací kontaktovat pí Pospíšilovou, že ona ji zná úsměvné, protože pí Kocourková, která sedí na tlf. 286580295 ji nezná (Ikon Pha Cool.

Pak je možné, že pí Pospíšilová je na dovolené, mám poslat reklamaci pí Amchové.

Ad rozpis plateb, prý je divné, že jsem poslal scan návrhu na vklad již před 2 měsíci a nic, prý mám kontaktovat pí Kocourkovou, se kterou jsem předtím mluvil, jenže ta zrovna tlf. na 286580295 není...

No, já myslím, že se mi to nelíbí...

H.

horatio napsal:
Tak vážení, milá Sousedko, po 9 dnech jsem urgoval reklamaci přes Ikon vůči Skansce a byl jsem na Ikonu poučen, že reklamace pouze přes pí Amchovou, resp. jejího šéfa Kratochvíla. Paní Pospíšilová prý na Ikonu nepracuje...

Jsem zmaten, kde jsi Sousedko na pí Pospíšilovou narazila?

H.
vlacek napsal:
To Sousedka: Diky za kontakty, sepsal jsem to a poslal

To shimpi: Taky diky, pouziju tyto kontakty jako alternativu, pokud prvni zklamou

Sousedka napsala:
Ještě detail, reklamace se mají posílat na: pospisilova@ikon.cz a kopie na praha8@ikon.cz. Už jsem to vyzkoušela, během několika dnů se Vám ozve někdo ze Skansky (nejlepší je připsat do toho mailu i telefon). Aspoň, že tohle funguje Smile
Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie horatioZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 8.9.2008, 14:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Horatio: stejné zkušenosti s Ikonem mám já.......Kocourkové se nedovoláš, na maily zásadně nereaguje.Divím se, že mi vůbec poslala ten Evidenční list, to jsem si ho ale doslova vydupala.To byla taky jediná komunikace se mnou.Amchová je nepříjemná jak vřed na p*deli, rozhovor s ní na vlastní nebezpečí a ke zbytku se raději nevyjadřuju.Jedním slovem to shrnu a to jest NESCHOPNOST.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
shimpi
Host
Host



Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 113


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 8.9.2008, 16:12  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

to horatio: ještě si měl dopsat a co tleskačVery Happy)
to all: jasně, usměvný to neni..,dneska maj schůzi tak tam přednese pí. Amchová i ty značky pro residenty - doufám. Jinak zavírání vrat u nás v sedmičce opět funkční.

Sousedé,
nemyslíte si nebo spíš nemáte chuť udělat nějaké seznamovací-uvítací mecheche ? Jsme si řikali se dvěma sousedy/rodinami, že by jsme mohli něco spáchat dokud je ještě rozumné počasí, předběžně třeba na sobotu 27.9. odpoledne, ať si to užijeme všichni (s dětma). Třeba vzadu v parku, grilování,sud,víno atd... Byli by jsme schopni pokud by byl větší zájem, za rozumný peníz přes známého souseda zařídit "catering" na klíč a my můžeme v klidu klábosit a bavit se:-)
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie shimpiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Eva
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 14.5.2008
Příspěvky: 70


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 8.9.2008, 21:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tom:
Ahojda, nejlepsi je jit od toho Mobelixu, aby se ta cesta trefila. Prelezou se zde panely a pokracuje se po pesine.
Nikoho jsme nepotkali, ale sli jsme kolem obrovske hromady kabelu, pripravene asi na podpal Sad
Tesne pred Rokytkou se jen musi slezt jeden sraz, jinak to az na obcas vysokou travu a odpadky jde. Zadne zdi ani ploty tu nebyly.
Pak se pokracuje normalne po brehu Rokytky. Vylezli jsme za lavkou a nechtelo se nam vracet, tak jsme pak prehopkali u nasi retencni nadrze.

Jinak seznamovaci party je hezky napad. Termin se asi vzdycky nekomu nebude hodit, zvlaste ted, kdyz vsichni zarizujeme. Ale pokud budeme doma, radi prijdeme!
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie EvaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
omaly
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 46
Založen: 8.11.2007
Příspěvky: 27


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.9.2008, 00:52  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vlacek: A k cemu takovy vypinac? vim, ze drive se delavaly, ale jaky je jejich smysl dnes? V pripade potreby je mozne shodit jistic, evidentne tam bude samostatny.
Panna Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie omalyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
vlacek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 20.4.2007
Příspěvky: 48


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.9.2008, 09:07  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Omaly: je to prave z duvodu bezpecnosti a reklamace jak zminoval Horatio. Cituji navod k jedne varne desce:

"Připojení spotřebiče k elektrické síti smí provádět jen odborně oprávněná firma Do
rozvodu před spotřebičem musí být zabudován spínač pro odpojení spotřebiče od
elektrické sítě, u něhož je vzdálenost rozpojených kontaktů všech pólů min. 3 mm."

Takze si myslim,ze kdyby doslo k poruse, nerku-li urazu el. proudem, muze toto byt dulezite hledisko pro opravu nebo pojistku.
Jedine, ze by se za "spinac" dal pocitat jistic...

Dnes se uz delaji 3polove vypinace do klasickych ramecku, jen jsou o dost drazsi nez jednopolove (cca 500Kc).

omaly napsal:
vlacek: A k cemu takovy vypinac? vim, ze drive se delavaly, ale jaky je jejich smysl dnes? V pripade potreby je mozne shodit jistic, evidentne tam bude samostatny.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie vlacekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sousedka
Host
Host



Založen: 20.2.2008
Příspěvky: 232
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou, dům č. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.9.2008, 11:18  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj! To by bylo bezva, já už jsem si říkala, že bysme se mohli nějak sejít, páč už je dost věcí k diskuzi a IKON není očividně schopen nám dát informace, které potřebujem. Navíc se i seznámíme:)

shimpi napsal:
to horatio: ještě si měl dopsat a co tleskačVery Happy)
to all: jasně, usměvný to neni..,dneska maj schůzi tak tam přednese pí. Amchová i ty značky pro residenty - doufám. Jinak zavírání vrat u nás v sedmičce opět funkční.

Sousedé,
nemyslíte si nebo spíš nemáte chuť udělat nějaké seznamovací-uvítací mecheche ? Jsme si řikali se dvěma sousedy/rodinami, že by jsme mohli něco spáchat dokud je ještě rozumné počasí, předběžně třeba na sobotu 27.9. odpoledne, ať si to užijeme všichni (s dětma). Třeba vzadu v parku, grilování,sud,víno atd... Byli by jsme schopni pokud by byl větší zájem, za rozumný peníz přes známého souseda zařídit "catering" na klíč a my můžeme v klidu klábosit a bavit se:-)
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SousedkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sousedka
Host
Host



Založen: 20.2.2008
Příspěvky: 232
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou, dům č. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.9.2008, 11:22  Předmět:  Re: Reklamace na Ikonu Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Horatio, no comment. Na začátku vypadal IKON docela dobře, mojí reklamaci vyřídili prakticky okamžitě a minulý týden už mi to Skanska předělala. Ale tohle přehazování, nikdo nic neví...to je děsný. Možná bysme mohli sepsat seznam dotazů (já to klidně udělám) na majitele IKONu s tím, že nám každý říká něco jiného a jestli by mohli zařídit, abysme dostali pravdivé odpovědi. Hlavně co se týče platby záloh, co se bude dít a kdy s tím parkem, parkovací stání... Co je ještě urgent?

horatio napsal:
Nooo, jen tak dál.

Tak pí Adamová mi sdělila, že mám ohledně reklamací kontaktovat pí Pospíšilovou, že ona ji zná úsměvné, protože pí Kocourková, která sedí na tlf. 286580295 ji nezná (Ikon Pha Cool.

Pak je možné, že pí Pospíšilová je na dovolené, mám poslat reklamaci pí Amchové.

Ad rozpis plateb, prý je divné, že jsem poslal scan návrhu na vklad již před 2 měsíci a nic, prý mám kontaktovat pí Kocourkovou, se kterou jsem předtím mluvil, jenže ta zrovna tlf. na 286580295 není...

No, já myslím, že se mi to nelíbí...

H.

horatio napsal:
Tak vážení, milá Sousedko, po 9 dnech jsem urgoval reklamaci přes Ikon vůči Skansce a byl jsem na Ikonu poučen, že reklamace pouze přes pí Amchovou, resp. jejího šéfa Kratochvíla. Paní Pospíšilová prý na Ikonu nepracuje...

Jsem zmaten, kde jsi Sousedko na pí Pospíšilovou narazila?

H.
vlacek napsal:
To Sousedka: Diky za kontakty, sepsal jsem to a poslal

To shimpi: Taky diky, pouziju tyto kontakty jako alternativu, pokud prvni zklamou

Sousedka napsala:
Ještě detail, reklamace se mají posílat na: pospisilova@ikon.cz a kopie na praha8@ikon.cz. Už jsem to vyzkoušela, během několika dnů se Vám ozve někdo ze Skansky (nejlepší je připsat do toho mailu i telefon). Aspoň, že tohle funguje Smile
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SousedkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
froni
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 23.5.2008
Příspěvky: 19
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou. Dům č. 5

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.9.2008, 13:32  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vlacek napsal:
"Připojení spotřebiče k elektrické síti smí provádět jen odborně oprávněná firma Do
rozvodu před spotřebičem musí být zabudován spínač pro odpojení spotřebiče od
elektrické sítě, u něhož je vzdálenost rozpojených kontaktů všech pólů min. 3 mm."

Takze si myslim,ze kdyby doslo k poruse, nerku-li urazu el. proudem, muze toto byt dulezite hledisko pro opravu nebo pojistku.
Jedine, ze by se za "spinac" dal pocitat jistic...

Dnes se uz delaji 3polove vypinace do klasickych ramecku, jen jsou o dost drazsi nez jednopolove (cca 500Kc).


Jasne, ze za spinac pro odpojeni je jistic. 3-f jistic pro troubu mame vsichni v pojistkove skrince. Nevim ted od jake je firmy ale treba Moeller ( Moeler PLI )ma pro radu PLI vzdalenost kontaktu vetsi jak 4mm, tedy podle toho navodu dostacujici. Doma se podivam co tam vlastne mame a zkusim pohledat na netu nejaky datasheet.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie froniZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
shimpi
Host
Host



Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 113


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.9.2008, 14:04  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj,
k těm značkám pro residenty posílám korespondenci s Ikonem, na kterou jsem reagoval:

Dobrý den,
řešila se záležitost včera na té poradě ?
Díky
i za sousedy


Dobrý den.
Předpokládám, že ano.Byl to jeden z bodů.Zatím nemám informace. Věc bude na webu "Zahrad".Jinak přímo řešil ing.Pospíšil. pospisil@ikon.cz.
S pozdravem.Hana Amchová
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie shimpiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vlacek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 20.4.2007
Příspěvky: 48


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.9.2008, 14:58  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Vim, ze to sem nekdo kdysi daval, ale poprosil bych o odkaz na "nas" web, o kterem zase samozrejme oficialne nijak nevim Surprised

Nebyt tohoto fora, tak nevim asi vubec o nicem. Informacni toky kupujici vs. spravce, investor, prodejce, stavba snad uz horsi ani byt nemuzou!

Shimpi: Pripadneho BBQ v "nasem" "zelenem" parku by jsme se samozrejme take radi zucastnili, ale vzhledem k nasemu momentalnimu vytizeni to asi nezvladneme Sad

Diky,
Vlacek
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie vlacekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pulkic
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 46
Založen: 15.2.2007
Příspěvky: 34


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.9.2008, 15:05  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Shimpi: BBQ je skvely napad a urcite bychom se radi zucastnili

Vlacek: pokud myslis odkaz na "nas" oficialni web od Ikonu, tak je to tady: http://www.4681aa.webnode.cz/
Ryby Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie PulkicZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
shimpi
Host
Host



Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 113


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.9.2008, 15:16  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ikon&zahrady http://4681aa.webnode.cz/

k tomu mejdanu: navrhněte tedy nějaký termín co se vám bude více hodit, jen si myslim, že je škoda toho počasí. kutit budem všichni teď stále a zavřeni v bytech a na to je sychravý podzim ideální. na jedno grilování-srázek ne:-)
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie shimpiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
alevy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 50
Založen: 7.3.2008
Příspěvky: 76
Bydliště: Zahrady n. Rokytkou - dum c. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.9.2008, 15:45  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zdravim,
mam problem s reklamaci poskrabanych skel na oknech.
Pravda je ta, ze jsem to neuvedl do predavaciho protokolu, protoze jsem si toho nevsiml. Prisel jsem na to, az v okamziku, kdy jsem okna poradne umyl (Skanska pry myla okna 3x).
Bohuzel mi reklamaci odmitli. Nevite nekdo, jak na ne? Za ty prachy, co jsem zaplatil za byt bych si predstavoval trochu jine jednani.
Diky,
A.
Beran Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie alevyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
shimpi
Host
Host



Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 113


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.9.2008, 15:56  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

zkus zavolat p.Kubíka 602193145, ten okna dodával, jestli mu tam nějaké zbylo a domluvíš se s nim.., zaplatíš si jen montáž cca 500,-. jinak asi nic nepořídíš, co je psáno je dáno. oni věděli, proč je na přejímku hodina Cool
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie shimpiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pulkic
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 46
Založen: 15.2.2007
Příspěvky: 34


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.9.2008, 16:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

alevy: dnes mi vymenovali poskrabane sklo co jsem mel uvedeno v zavadach a hned jsem je upozornoval jeste na skrabanec na skle v koupelne, ktereho jsem si vsiml taky az po nastehovani a umyti oken. Bylo mi sdeleno, ze to sklo zrejme na vymenu bude, ale at se domluvim s p. Kubikem. Volal jsem mu a zdalo se mi, ze reagoval kladne, rikal ze vymena snad bude mozna, tak uvidim pristi tyden, jestli se ozve nebo jestli bude delat mrtvyho brouka.

Jeste dodam, ze z protokolu o zavadach jsem si nechal vyskrtnout tu zavadejici vetu, ze po podpisu protokolu jiz nebude mozna reklamace pozdeji nalezenych viditelnych vad, ci co to tam bylo za slataninu.
Ryby Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie PulkicZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
alevy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 50
Založen: 7.3.2008
Příspěvky: 76
Bydliště: Zahrady n. Rokytkou - dum c. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.9.2008, 19:39  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Diky, zkusim zkontaktovat pana Kubika.
Nicmene jsem si prosel ty predavaci protokoly, a v tom poslednim jsem si nevsiml tu zapeklitou veticku, ze vady neuvedene, nelze reklamovat. V tom predchozim jsem si to vyskrtl.
No uvidime, ale na tech oknech budu trvat.
Beran Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie alevyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
alevy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 50
Založen: 7.3.2008
Příspěvky: 76
Bydliště: Zahrady n. Rokytkou - dum c. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.9.2008, 21:02  Předmět:  Nabidka internetu Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zdravim vsechny sousedy,
dostal jsem nabidku na pripojeni k internetu od jednoho znameho. Myslim, ze z toho, co jsem videl, tak je asi ta jedna z lepsich, myslim, jak cenove, tak i rychlosti.
Podminkou je, ze se nas sejde dostatecne mnozstvi zahradkaru, kdo by do toho sel.
Uz aby se konecne seslo SVJ, abychom domluvili nejake dalsi podrobnosti (a to nejen k internetu).
A.


Dial_A4Ocelot_press.pdf
 Komentář:
Nabidka na Internet

Soubory
 Soubor:  Dial_A4Ocelot_press.pdf
 Velikost:  1.49 MB
 Staženo:  327 krát
Beran Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie alevyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
alevy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 50
Založen: 7.3.2008
Příspěvky: 76
Bydliště: Zahrady n. Rokytkou - dum c. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.9.2008, 21:06  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zdravim,
co se tyka mejdanu, jsem pro.

BTW, cetli jste si nekdo na "nasich" strankach tu mandatni smlouvu, co uzavrelo Nitro s IKONEM? Velice zajimave cteni Sad

A.


shimpi napsal:
ikon&zahrady http://4681aa.webnode.cz/

k tomu mejdanu: navrhněte tedy nějaký termín co se vám bude více hodit, jen si myslim, že je škoda toho počasí. kutit budem všichni teď stále a zavřeni v bytech a na to je sychravý podzim ideální. na jedno grilování-srázek ne:-)
Beran Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie alevyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
froni
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 23.5.2008
Příspěvky: 19
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou. Dům č. 5

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.9.2008, 22:49  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

froni napsala:
vlacek napsal:
"Připojení spotřebiče k elektrické síti smí provádět jen odborně oprávněná firma Do
rozvodu před spotřebičem musí být zabudován spínač pro odpojení spotřebiče od
elektrické sítě, u něhož je vzdálenost rozpojených kontaktů všech pólů min. 3 mm."

Takze si myslim,ze kdyby doslo k poruse, nerku-li urazu el. proudem, muze toto byt dulezite hledisko pro opravu nebo pojistku.
Jedine, ze by se za "spinac" dal pocitat jistic...

Dnes se uz delaji 3polove vypinace do klasickych ramecku, jen jsou o dost drazsi nez jednopolove (cca 500Kc).


Jasne, ze za spinac pro odpojeni je jistic. 3-f jistic pro troubu mame vsichni v pojistkove skrince. Nevim ted od jake je firmy ale treba Moeller ( Moeler PLI )ma pro radu PLI vzdalenost kontaktu vetsi jak 4mm, tedy podle toho navodu dostacujici. Doma se podivam co tam vlastne mame a zkusim pohledat na netu nejaky datasheet.


Takze my mame v byte jistice Shrack. Podle datasheetu maji vzdusnou vzdalenost mezi kontakty 4mm.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie froniZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
More
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 19.3.2007
Příspěvky: 65
Bydliště: baráček č. 1.:-)

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.9.2008, 11:47  Předmět:  Dveře... Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj sousedé,
vy, co už bydlíte a máte uzavřeno pojištění domácnosti, mi jistě pohotově odpovíte jak je to s bezpečnostní třídou našich vchodových dveří do bytu.
Tedy která bezp. třída to (nevím zda 1 nebo 2) je a případně zda zámek možno také považovat za bezpečnostní či nikoliv (má mít asi 3 uzamykací body).

Díky moc. M.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie MoreZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Eva
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 14.5.2008
Příspěvky: 70


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.9.2008, 12:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj,

prisla mi zprava z Lexxusu, spolupracuje se studiem Hanak:

Nově, tedy od začátku prázdnin jsme rozvinuli spolupráci s českým výrobcem kuchyní a nově i interiérů Hanák. Z tohoto důvodu jsme vytvořili nové internetové Interiérové Servis: www.interierovyservis.cz kde je nabídka služeb jak Atmosphere tak I Hanák kuchyně. Pozor však, platí to pouze pro jednu prodejnu Hanák v Praze a to tu, jež je uvedana na webu.
Nejjednodušší bude, když klient zavolá přímo jednateli Hanák studia , panu Radovanu Jelínkovi a domluví si s ním schůzku. Jedná se o prodejnu Hanák na Vinohradské třídě. Tel: 602716672
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie EvaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.9.2008, 12:22  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj, mejdan je dobrej nápad, uvidíme jak na tom budem s časem.Termín od Shimpiho, tuším 29.9.vyhovuje.Jinak co se týče ještě spoluvlastnictví parku, tak myslím, že podíly tam dle KS má každý...ne že nám nepatří....no a jak koukám, z paní Pospíšilové z Ikonu je najednou pan Pospíšil?
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.9.2008, 12:23  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Hanák je předraženej a stejně se to všechno vozí z Polska...
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
shimpi
Host
Host



Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 113


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.9.2008, 17:01  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

k mejdanu: dotaz, sousedé s kterými jsme to zvažovali společně již od začátku nemohou, možný termín je sobota 11.10. Je to přijatelné ? Prosím rovnou pište např. MartiaP+1+1dítě, aby jsme věděli zhruba o jaký počet se bude jednat, dle toho bychom to všechno nastavili.
To MartiaP: omlouvám se, že jsem Tě použil jako příklad:-)
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie shimpiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.9.2008, 17:04  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Shimpi: vpohodě, souhlasí to až na to 1 dítě doufám, že 11.10.bude ještě jakžtakž počásko....to už ale na Rokytce nebudu bydlet....nevadí?Pořád jsem ale vlastník bytu:-)Můžu přijít i tak?
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2