Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
firefriend
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 11.9.2008
Příspěvky: 6


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 14.11.2008, 17:14  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj,
pokud se pujde do nějakého hromadného připojení, tak se chci připojit - včera jsem ukončil "spolupráci" s volným ( ani po 4 týdnech nebyli schopni zavést fungující připojení).Tak pokud máte nějakou opravdu seriozní nabídku, tak to pojďme rozdmýchat - už to chce vyřešit.

Ahoj Michal
   OfflineOsobní galerie firefriendZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Eva
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 14.5.2008
Příspěvky: 70


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.11.2008, 14:35  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj,

vcera jsme si volaly s pi Adamovou a mimo jine jsem se ji ptala, zda nam Ikon da jmena na zvonky. Preci jen by to Ceska posta i navtevy uvitali. Kdyz se to namatla pres plexisklo, akorat se nici..

No, udajne to nejde vubec pres Ikon, ale ma se dohodnout spolecenstvi vlastniku. Konkretne predseda pro kazdy dum by mel mit seznam vsech obyvatel (?) a udajne by to mela byt jeho iniciativa.

Jediny problem je, jak to tam prisroubovat. Jak se ukazalo, Skanska nema imbus ve tvaru hvezdicky.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie EvaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
horatio
Host
Host


Věk: 47
Založen: 11.12.2007
Příspěvky: 165
Bydliště: Nad Rokytkou, dům č. 2

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.11.2008, 18:20  Předmět:  :-( Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Hallo,

ty jmenovky na zvonky, to je pěkná pakárna, předseda výboru může mít x-krát seznam vlastníků, na zvonku však nebývá uveden vlastník, ale např: Obchodní jméno firmy, někdo tam chce jen číslo bytu, někdo příjmení "Novákovi", jiný titul před i za jménem, přítelkyni či přítele, jiný podnájemníky, kterým byt pronajímá.....

Takže podtrženo sečteno, objednat si na výměnu jmenovek firmu stojí prachy, navíc, v tento moment nejsou všechny byty prodány a pak, ten pohyb lidí, zejména při pronájmu nemovitosti bývá značný.... a vytvořit takový seznam např. dotazem na jednotlivé majitele není legrace... ne každý kontakt na plachtě od Ikonu (nikoliv distribučního seznamu) je ještě platný, byl-li někdy... (záměny I a L, přípon .com za .cz v e-mailových adresách, chjo....)

Takže jediné řešení je dát např. předsedovi SVJ každého domu ten správný imbus, no né?!

H.
Eva napsala:
Ahoj,

vcera jsme si volaly s pi Adamovou a mimo jine jsem se ji ptala, zda nam Ikon da jmena na zvonky. Preci jen by to Ceska posta i navtevy uvitali. Kdyz se to namatla pres plexisklo, akorat se nici..

No, udajne to nejde vubec pres Ikon, ale ma se dohodnout spolecenstvi vlastniku. Konkretne predseda pro kazdy dum by mel mit seznam vsech obyvatel (?) a udajne by to mela byt jeho iniciativa.

Jediny problem je, jak to tam prisroubovat. Jak se ukazalo, Skanska nema imbus ve tvaru hvezdicky.
Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie horatioZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
horatio
Host
Host


Věk: 47
Založen: 11.12.2007
Příspěvky: 165
Bydliště: Nad Rokytkou, dům č. 2

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.11.2008, 18:25  Předmět:  přenastavení vytápění Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zdravím,

jak Vám vyhovuje to, že provozovatelem výměníku nám byl snížen na všech výměníkových stanicích výtlak čerpadel o 1m a to na 4m. Zároveň byla zvýšena na všech domech teplota topné vody o 5 stupňů. Po týdeních zkušenostech s novým nastavením bude situaci Ikon vyhodnocovat.

My topíme, i větráme, vlhkost v bytě je stále značná, opět nám vlhne zeď.
Zároveň mi ale dnes jedna z obyvatelek psala, že kdo ví jak to bude s rozúčtováním nákladů na teplo, že nebude záležet jen na spotřebě na byt ale na celkové spotřebě přes výměník...tak se zítra zeptáme IKONu.

H.
Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie horatioZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Eva
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 14.5.2008
Příspěvky: 70


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 20.11.2008, 11:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No, to je asi nejjednodussi. Nevim, kolik by stal ten imbus, ale pokud by kazdy dal s trochou nadsazky 1-2Kc , tak bychom si ty jmenovky pak mohli obmenovat podle potreby. A nemuseli bychom ani volat zadne firmy apod. Odstoubovat sroubek by mel zvladnout kazdy sikovny muz, nee?
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie EvaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
shimpi
Host
Host



Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 113


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 20.11.2008, 17:10  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

k těm zvonkům: u nás na sedmičce jsme rozeslali na dodané emaily od Ikonu prosbu na všechny, ale ozvalo se jen pár sousedů, naštěstí máme příští týden schůzi a tam se snad zbytek dopíše. Ikon to pak nechá naistalovat Spectrum, které má na starosti elektro a musí u nás opravit ještě otvírání dveří na kod, ale vše souvisí se vším - neni seznam na zvonky, nemůže se opravit el. otvírání.. Cool
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie shimpiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
horatio
Host
Host


Věk: 47
Založen: 11.12.2007
Příspěvky: 165
Bydliště: Nad Rokytkou, dům č. 2

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 20.11.2008, 17:14  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak to buď v pohodě, nám se neozvalo 10 sousedů, nepočítám 3 neprodané byty a 1, který nechce mít na zvonku nic...

H.
shimpi napsal:
k těm zvonkům: u nás na sedmičce jsme rozeslali na dodané emaily od Ikonu prosbu na všechny, ale ozvalo se jen pár sousedů, naštěstí máme příští týden schůzi a tam se snad zbytek dopíše. Ikon to pak nechá naistalovat Spectrum, které má na starosti elektro a musí u nás opravit ještě otvírání dveří na kod, ale vše souvisí se vším - neni seznam na zvonky, nemůže se opravit el. otvírání.. Cool
Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie horatioZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Eva
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 14.5.2008
Příspěvky: 70


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.11.2008, 09:04  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jeste k tem zvonkum - nedalo by se napsat podle schranek? Tak si lide vetsinou davaji to, co chteji mit zverejnene. A pokud ne, tak by se ozvali.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie EvaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
More
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 19.3.2007
Příspěvky: 65
Bydliště: baráček č. 1.:-)

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 27.11.2008, 17:28  Předmět:  Imbus na zvonky Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj, tak jsme mezi řečí získali os Skanské informaci, že ten tajemný imbus, co je potřeba k odmontování krytu zvonků mají k dispozici zde. Prý se stačí jen zeptat:-)

K zastižení jsou během dne buď v areálu (snad už od 7:00) nebo přímo v tom bytě domu č. 5, co měli vždycky kanceláře. Je to ten přízemní s dlouhou terasou do ulice Hany Maškové.

BTW: Něco jsme s nimi řešili a chtěli zkopírovat nějaké papíry. Načež konstatovali, že kopírku už tam nemají, protože je tam už vykradli:-) Přes balkonové dveře otevřené na ventilačku.Sad
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie MoreZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Akim
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 1.5.2007
Příspěvky: 47
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou - dům č. 2

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.11.2008, 16:03  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zdravím, ke všemu se vyjadřovat nebudu... Ale narovinu: nedovedu si moc představit, jak Ti může pronájem bytu vydělávat. To asi máš v nájmu cizince, kteří nevědí nic o současných nájmech co?

Mně je taky jedno jak si kdo co financuje, jen jsem nabídnul pomoc. Stejně jako jsme si pomáhali v době před koupí bytů (nemyslím, že bys tenkrát byla tak lhostejná).

Já taky nikomu radit nechci, jen jsem psal, že mám člověka, který dokáže i rozčerpanou věc v případě zájmu upravit. That's all.

Držím palce, aby sis fakt vlasy nervala

MartiaP napsala:
Ahoj Akime, díky za názor.měla jsem několik modelů úvěrů.U bank, u stavebních spořitelen.U stavebka jsem přeplatila nejmín a splátka byla nejnižší.Vše se počítalo na 22 let. Možná Tě překvapí, že jsem si brala jen milion.Neplatím 200kč za vedení účtu jako u hypotéky, což ti nikdo Už nikdy nevrátí.To je 2400 ročně.A ted ještě k tomu aby mi nezmrzl úsměv, tak se opravdu neboj.Byt mám na investici a dosud jsem ze svého nesplatila ani korunu.Já ho totiž pronajímám a ještě na tom vydělám.A nepředpokládám, že v něm někdy budu bydlet.Není to jediná nemovitost, nejsem na ní závislá.Takže díky za názor, ale myslím, že není potřeba.Já to tady taky nikomu nepřepočítávám, protože upřímně je mi to fakt jedno jak si to kdo financuje.Asi bych si tady nedovolila nikomu radit, když už všichni mají rozčerpáno a splácí a ted si mají rvát vlasy? Nene, s tímto já problém nemám a ani nebudu mít.
Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie AkimZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Akim
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 1.5.2007
Příspěvky: 47
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou - dům č. 2

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.11.2008, 16:06  Předmět:  Re: Stavebko Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vlacek napsal:
To Akim: Jakozto jeden z tech, co sli pres stavebni sporeni musim podporit nazor MartiaP - ver mi, ze jsem si sakra dobre spocital mnoho variant hypotek a stavebek, mnoho variant moznych vyvoju a moje stare stavebko mi take vyslo tak, ze preplatim nejmene a to mame pujcku rozhodne vyssi nez milion! Da to hodne prace a shaneni informaci a pocitani, ale pak jen staci jedna slozita tabulka v excelu a vim presne jak muzu co ovlivnit. I kdyz moznost predcasneho splaceni u stavebka neni zdaleka tak ruzova jak se zda, porad se da doba splaceni a celkove preplatky slusne ovlivnit.
To, ze u stavebka platim v prubehu meziuveru (jen cast doby splaceni) stale uroky z plne castky je laciny argument, ktery na mne zkousel i Hyposervis. Je to cele slozitejsi, ale rozhodujici pro mne je vysledna suma, kterou zaplatim a mozna flexibilita.
Jediny pripad, kdy by se mi mohla hypoteka vyplatit by byl, kdyby klesly sazby, ale ty se vzhledem k jejich vyvoji sotva kdy vyrovnaji podminkam pred 2lety.

Ovsem urcite je mozne, ze pro danou financni situaci nekoho jineho existuje treba hypoteka, ktera mu sedne vice nez stavebko. Trh se trochu posunul. Rozhodne ale neni pravda, ze stavebko je, bylo a bude nejhorsi!!!

A jeste jedna vec - vetsina poradcu nevi, co nabizi a nedokaze si to spocitat sama bez pouziti programu (kdyz ho nahodou maji...), dalsi skupinou jsou ti, kteri jiste dulezite malickosti taji.

Tot moje zkusenost.

Vlacek


Ahoj a opět malá reakce: je fakt, že vybrat nejlepší způsob financování je peklo, proto na to jsou lidi, kteří tomu rozumí (a rozhodně nemluvím o fin. poradcích z OVB apod.) Tabulka v excelu Ti nikdy nic pořádně nespočítá, to by to bylo moc snadné
Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie AkimZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Akim
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 1.5.2007
Příspěvky: 47
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou - dům č. 2

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.11.2008, 16:09  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

firefriend napsal(a):
Ahoj,
pokud se pujde do nějakého hromadného připojení, tak se chci připojit - včera jsem ukončil "spolupráci" s volným ( ani po 4 týdnech nebyli schopni zavést fungující připojení).Tak pokud máte nějakou opravdu seriozní nabídku, tak to pojďme rozdmýchat - už to chce vyřešit.

Ahoj Michal


Ahoj, hlásím bez problémů fungující připojení od Radiokomunikací na linkách O2. Rychlost je dobrá. Jen si nechte zrušit v bytě paralelku (musí přijít technik z O2 a odpojit všechny zásuvky, kromě jedné). Paralelka vám hodně snižuje kvalitu všech zásuvek = pomalejší net s výpadky.
Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie AkimZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sousedka
Host
Host



Založen: 20.2.2008
Příspěvky: 232
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou, dům č. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 1.12.2008, 15:09  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj, v ulici Modrého prej někdo naboural do rozvaděče, takže internet přes linky 02 nefunguje. Kdy to opraví, nevím.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SousedkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Eva
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 14.5.2008
Příspěvky: 70


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.12.2008, 00:32  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj, Ikon uz nam opet nevynasi venkovni kose. Respektive chodim kolem kose mezi domy 4 a 5 a uz tyden tu na vrcholu igelitek lezi sacek s napisem Mc Donalds. Bohuzel, asi v nem budou nejake potraviny...
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie EvaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
pavel.smejkal
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 23.7.2008
Příspěvky: 14
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.12.2008, 13:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj, prosím mohli by jste mi doporučit nějakou šikovnou firmu na žaluzie? do schránky chodí hodně nabídek ale osobní doporučení by bylo fajn. A kolik asi tak žaluzie na 3kk s rohovým oknem stojí?

děkuji a hezký den Smile
   OfflineOsobní galerie pavel.smejkalZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vlacek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 20.4.2007
Příspěvky: 48


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.12.2008, 14:53  Předmět:  Zaluzie Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To pavel.smejkal: My jsme meli stejny problem a dali jsme na referenci sousedky - nechali jsme si je instalovat panem Matochou. Komplet 3-kk s rohovym oknem, celostin za cca 8tis je si myslim vice nez slusna cena. Instalace byla rychla a terminy flexibilni

Vlacek
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie vlacekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
alevy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 50
Založen: 7.3.2008
Příspěvky: 76
Bydliště: Zahrady n. Rokytkou - dum c. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 11.12.2008, 17:14  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ahojte, nemate nekdo kontakt na toho pana Matochu?
a jeste jsem se chtel zeptat, jestli nekdo nevi, jak pripevnuje zaluzie na okna... jestlito je jen na ty vnitrni listy nebo primo na ram okna?
diky, A.
Beran Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie alevyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vlacek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 20.4.2007
Příspěvky: 48


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.12.2008, 14:17  Předmět:  zaluzie Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

alevy napsal:
ahojte, nemate nekdo kontakt na toho pana Matochu?
a jeste jsem se chtel zeptat, jestli nekdo nevi, jak pripevnuje zaluzie na okna... jestlito je jen na ty vnitrni listy nebo primo na ram okna?
diky, A.


Alevy, tel. c. p. Matochy je 777 743 374. Co se uchyceni tyce, tak bych to musel prozkoumat. Drzaky retizku a silonu jdou urcite do vnitrnich list, ale nevim jak horni mechanismus. Kdyz si vzpomenu, podivam se.

Vlacek
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie vlacekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
pavel.smejkal
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 23.7.2008
Příspěvky: 14
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.12.2008, 15:44  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

to: Vlacek Diky za typ na pana Matochu

bohuzel jsou vanoce a firma co dodava zaluzie panu Matochovy neprijima objednavky do 12.1.2009 Sad ... takze jeste chvilku budeme muset exhibovat Smile
   OfflineOsobní galerie pavel.smejkalZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Eva
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 14.5.2008
Příspěvky: 70


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 27.12.2008, 22:39  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahojda,

chtela jsem se zeptat jeste k tomu internetu: narazila jsem na nabidku
http://dsl.wia.cz/pripojeni-k-internetu-bez-pevne-linky

ktera se na prvni pohled jevi jako slibna, inzeruji dokonce pausal 333Kc mesicne. Nemate s tim nekdo nejake zkusenosti?? Zatim jen sondujeme, nevolali jsme tam.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie EvaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Martin S.
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 23.5.2008
Příspěvky: 18


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 29.12.2008, 14:55  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zdravim,
Mame momentalne problem s tym, ze vlhkost z okien, ktora sa tam kazdu noc vyzraza steka na a za parapetne dosky. U nas uz vplyvom vlhkosti na 2 miestach doslo k odlupeniu dyhy/lamina z povrchu parapety.
Plus v jednom rohu voda zateka za parapetnu dosku a hrozi tvorba plesne.

Mate niekto podobny problem? Reklamace?
m.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie Martin S.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
bedronka
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 29.9.2008
Příspěvky: 5


blank.gif

PříspěvekZaslal: 5.1.2009, 11:58  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj Martin S., podobný problém s oknami máme aj my a riešime ho už od nasťahovanie. Dokonca v izbe, kde máme rohové okno, je už parapetka popraskaná a nadvihnutá. Nie som si istá, či je to na reklámaciu, pretože s oknami vlastne nič nie je. Je to tým, že sú steny ešte vlhké a vlhkosť sa zráža na oknách. Pomože vetranie a kúrenie. Ak máš niake iné triky, daj vedieť.
   OfflineOsobní galerie bedronkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
shimpi
Host
Host



Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 113


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.1.2009, 17:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

být vámi, reklamoval bych to u Ikonu ať sjednají schůzku se Skanskou ať se na to podívají
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie shimpiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
pavel.smejkal
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 23.7.2008
Příspěvky: 14
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.1.2009, 12:02  Předmět:  Táhne kolem parapetů Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Okna se mi taktéž rosí. Zatím ale bez následků. Co mne ale trápí více, že mi táhne kolem parapetů. Parapet při stlumeném topení je dosti studený, pokoj taky rychle prochladá. Dá se to pozorvat u všech oken. Někde více, někde méně. Zkusím jěště plamínek zapalovače co bude dělat. Docela by bylo zajímavé se kouknout na baráky termo kamerou. Nemá někdo také tento problém? u nového oběktu bych to nečekal Sad ... oprava bude asi dosti drastická, že ?!
   OfflineOsobní galerie pavel.smejkalZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
omaly
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 46
Založen: 8.11.2007
Příspěvky: 27


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.1.2009, 18:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

pavel.smejkal: Samozrejme netusim, jaka okna presne mate, ale u vetsiny kovani jsou po obvodu takove "hlavicky" na imbus a temi se da seridit vzdalenost zavreneho kridla od ramu. Mozna by to mohlo pomoci, pokud okna netesni dostatecne.
A jestli tahne kolem parapetu, tak to chce minimalne zatesnit montazni penou, ale nevidel jsem to, tak jen nadhazuji napad.
Panna Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie omalyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 16.1.2009, 09:13  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj všem, nevíte někdo jak to bude s vyúčtováním záloh?Díky předem
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
pavel.smejkal
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 23.7.2008
Příspěvky: 14
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.1.2009, 12:13  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj. Nevíte prosím někdo jestli by mělo být zástavní právo pro hypoteční zapsáno i u parkovacího stání? Banka to požaduje ale v katastru zdá se neni. Sad
   OfflineOsobní galerie pavel.smejkalZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 20.1.2009, 14:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj, nevím, já mám zástavu jen na byt...

pavel.smejkal napsal(a):
Ahoj. Nevíte prosím někdo jestli by mělo být zástavní právo pro hypoteční zapsáno i u parkovacího stání? Banka to požaduje ale v katastru zdá se neni. Sad
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
pavel.smejkal
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 23.7.2008
Příspěvky: 14
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 22.1.2009, 17:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To je zvlastni ale kdyz se udelal vypis primo na katastru tak tam to zastavni pravo je. Ale kdyz pres internet a nebo pres Czechpoint tak tam neni.

Jinak opravdu mohu doporucit pana Matochu, zaluzie super.

kontakt: 777 743 374, tomas.mat@seznam.cz

http://www.sousede-nadrokytkou.cz/DSC_4912.jpg
http://www.sousede-nadrokytkou.cz/DSC_4914.jpg
   OfflineOsobní galerie pavel.smejkalZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
neraida
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 18.1.2009
Příspěvky: 4


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 25.1.2009, 20:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dobrý den,
chystáme se koupit byt v etapě Dvůr nad Rokytkou a chtěla bych se zeptat budoucích i současných nájemníků Zahrad nad Rokytkou,na co si dát při koupi pozor a jestli byly nějaké problémy či nedostatky v bytech a domech. Mockrát díky
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie neraidaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2