Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
martina
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 8.2.2006
Příspěvky: 375
Bydliště: NZM

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.3.2006, 09:34  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj, nevite nahodou, jestli se bude nejak resit pesi pristup od Intersparu k nasi krizovatce? Kolem silnice to neni nejbezpecnejsi ani nejpohodlnejsi. Treba dneska me v te brecce ohodil autobus tak, ze jsem se musela jit prevlict Laughing A az prestane mrznout, tak se tam bude chodit hodne spatne...
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie martinaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 7.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 9.3.2006, 09:55  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

greticka napsala:
chtěla jsem se zeptat, jestli bezdomovec stále byvakuje v keřišti. Nedávno vyděsil slečnu, která nám chodí hlídat malou a bohužel si zkrátila cestu přes džungli a nevěděla o něm.

A mě zase vyděsili dělníci, kteří si tudy zkracují cestu a za tmy se jich vynořilo hned několik Confused


Toho bezdomáče bych poslal pryč hned, nechápu ze to CG trpí, je to vizitka jejich domě a když potenciální zákazník uvidí bezdomáče za barákem tak si moc dobrého nepomyslí, ono vůbec ta džungle je hustá, přístupové cesty chybějí...
bytový projekt není jen o tom postavit domy ale i okolí je velmi důležité!
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Michal
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 24.2.2006
Příspěvky: 559


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.3.2006, 10:10  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

martina napsala:
Ahoj, nevite nahodou, jestli se bude nejak resit pesi pristup od Intersparu k nasi krizovatce? Kolem silnice to neni nejbezpecnejsi ani nejpohodlnejsi. Treba dneska me v te brecce ohodil autobus tak, ze jsem se musela jit prevlict Laughing A az prestane mrznout, tak se tam bude chodit hodne spatne...

Tak to byl určitě YANEK
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie MichalZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 9.3.2006, 10:50  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

martina napsala:
Ahoj, nevite nahodou, jestli se bude nejak resit pesi pristup od Intersparu k nasi krizovatce? Kolem silnice to neni nejbezpecnejsi ani nejpohodlnejsi. Treba dneska me v te brecce ohodil autobus tak, ze jsem se musela jit prevlict Laughing A az prestane mrznout, tak se tam bude chodit hodne spatne...
Už se to tu rešilo, bohužel zatím nic nového ... Rolling Eyes
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 9.3.2006, 11:12  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Já s kočárkem jezdím po druhí straně. Ale místní řidiči byli asi zvyklí, že ten semafor kdysi nefungoval, a tak tam často vesele jezdí i na červenou. buďte na sebe opatrní.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
martina
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 8.2.2006
Příspěvky: 375
Bydliště: NZM

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.3.2006, 12:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Michal napsal:
martina napsala:
Ahoj, nevite nahodou, jestli se bude nejak resit pesi pristup od Intersparu k nasi krizovatce? Kolem silnice to neni nejbezpecnejsi ani nejpohodlnejsi. Treba dneska me v te brecce ohodil autobus tak, ze jsem se musela jit prevlict Laughing A az prestane mrznout, tak se tam bude chodit hodne spatne...

Tak to byl určitě YANEK


No Yanku! Very Happy
Ne, vazne, tohle byla prkotina. Spis jde o bezpecnost, protoze chodit minimalne dvakrat denne po silnici se mi moc nelibi. A obchazet to pres dva prechody jsem zase lina Smile
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie martinaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.3.2006, 12:22  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

gretička: Bohužel mám stejnou zkušenost.. auto vesele profrčelo na červenou a ani se neobtěžovalo přibrzdit. A to ve směru od NZM čekala na zelenou dvě auta... dost síla..
osobně doufám, že někoho ten chdoník napadne udělat. Není to zase tak daleko a určitě by to přispělo nejen pohodlí lidí co na NZM bydlí, ale hlavně bezpečnosti
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 9.3.2006, 12:35  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Banana napsal:
Toho bezdomáče bych poslal pryč hned, nechápu ze to CG trpí, je to vizitka jejich domů a když potenciální zákazník uvidí bezdomáče za barákem tak si moc dobrého nepomyslí, ono vůbec ta džungle je hustá, přístupové cesty chybějí...
bytový projekt není jen o tom postavit domy ale i okolí je velmi důležité!
Pro CG asi moc ne, když se pořád nic neděje ... Mad Evil or Very Mad Rolling Eyes
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 9.3.2006, 13:52  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lenkaii napsala:
gretička: Bohužel mám stejnou zkušenost.. auto vesele profrčelo na červenou a ani se neobtěžovalo přibrzdit. A to ve směru od NZM čekala na zelenou dvě auta... dost síla..
osobně doufám, že někoho ten chdoník napadne udělat. Není to zase tak daleko a určitě by to přispělo nejen pohodlí lidí co na NZM bydlí, ale hlavně bezpečnosti


Asi by bylo nejlepší zjistit, komu přilehlý pozemek patří, a pokud třeba nákupnímu centru, tak vedení poslat dopis? Nebo vznést požadavek na zastupitelstvo městské části, pod kterou pozemek spadá?
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.3.2006, 16:20  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

zkusím tady ve firmě někoho poždáat jestli nemá přístup do katastru a nezjistil by mi to..
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.3.2006, 17:38  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Parcela od kruháku směrem k Intersparu má číslo 1768, je v kú hostivař a patří Pozemkovému fondu ?R
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.3.2006, 22:29  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

martina napsala:
Michal napsal:
martina napsala:
Ahoj, nevite nahodou, jestli se bude nejak resit pesi pristup od Intersparu k nasi krizovatce? Kolem silnice to neni nejbezpecnejsi ani nejpohodlnejsi. Treba dneska me v te brecce ohodil autobus tak, ze jsem se musela jit prevlict Laughing A az prestane mrznout, tak se tam bude chodit hodne spatne...

Tak to byl určitě YANEK


No Yanku! Very Happy
Ne, vazne, tohle byla prkotina. Spis jde o bezpecnost, protoze chodit minimalne dvakrat denne po silnici se mi moc nelibi. A obchazet to pres dva prechody jsem zase lina Smile

Sad kdepak yanek marodí přece musíme brzo bydlet dneska už píšu z bytu před chvilkou sem to nahodil Very Happy
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 28.3.2006, 12:42  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lusvec napsal:
Podle záznamu v katastru nemovitostí číslo V-43204/2005 to vypadá že CG přikoupil pozemky. Je jen moje spekulace že se jedná o džungli na severní straně.
včera byl proveden vklad ... Wink Koukal jsem se na to v souvislosti s diskuzí týkající se bezdomovců ... Parcely, které tvoří pruh zeleně jsou 669/14, 2078/281 a 669/15, u nich jsem žádnou změnu vlastnictví nezaznamenal. Nejlepší přehled tady o tom ale má lusvec ... Wink
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
alkonius
Moderator
Moderator



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 955
Bydliště: NZM - B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 3.4.2006, 10:37  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Milan V. napsal(a):
lusvec napsal:
Podle záznamu v katastru nemovitostí číslo V-43204/2005 to vypadá že CG přikoupil pozemky. Je jen moje spekulace že se jedná o džungli na severní straně.
včera byl proveden vklad ... Wink Koukal jsem se na to v souvislosti s diskuzí týkající se bezdomovců ... Parcely, které tvoří pruh zeleně jsou 669/14, 2078/281 a 669/15, u nich jsem žádnou změnu vlastnictví nezaznamenal. Nejlepší přehled tady o tom ale má lusvec ... Wink


Podle ciste neoficialniho vyjadreni v diskusi s Dozory je pruh zelene mezi NZM a Pracskou predmetem jednani uvnitr CG, a jelikoz lidi kteri toto chteji NEJAK resit je "pry" vetsi nez male mnozstvi, bude se jednat od odkupu a castecne kultivaci pridani cesty, coz by melo tvorit pridanou hodnotu k celemu komplexu.

Horizont k podani vysledku pry bude kolem 1 mesice
_________________
http://www.alko.cz/images/found_way_out.jpg
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie alkoniusZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
martina
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 8.2.2006
Příspěvky: 375
Bydliště: NZM

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.4.2006, 14:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj, nevite nekdo neco o tom, co delaji kolem silnice ke sparu? Ze by se nekdo nad nami smiloval a udelali nam tam chodniKč To by bylo skvely!
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie martinaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 6.4.2006, 14:21  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Aby to nebyla oprava potrubí Sad či čeho.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.4.2006, 14:23  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

neřekla bych že chodník. všude kde jsem se ptala, tak tam údajně není vyřešené vlastnické právo. Ale kdo ví, třeba se něco stalo Very Happy
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 6.4.2006, 14:27  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dle lusvec je vlastníkem Pozemkový fond ČR a kdo ví, kdy dořeší restituční nároky. Třeba to místo suší pro nějakou lukrativní výměnu. Nebo má jen nepořádek ve věcech. Nevím, zda to znamená, že se na pozemek nesmí sáhnout, ale jisté existence tam mají několik doupat. Teď po zimě, když jsem tuhle po ránu šupajdila s nákupem, jsem tu "krásu" uviděla. Strašný.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
martina
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 8.2.2006
Příspěvky: 375
Bydliště: NZM

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.4.2006, 19:31  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Snad to nebude jenom potrubi A mohli by tam aspon uz polozit nejakou tu dlazbu Very Happy
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie martinaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 6.4.2006, 20:14  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak vazeni, dnes som isiel od intersparu k NZM a po tej ceste cez travu (resp. blato, ale nastastie uz nie je mokro) to vyzera ako na smetisku. Desiatky, az stovky plechoviek od piva a vsetky od presne toho isteho piva! Nasledne som stretol Yanka ktory mi povedal ze to tam odhadzuju robosi ktori idu zo sparu s pivom a tam v tych miestach popijaju a potom to tam zahodia aby si nikto nevsimol ze pili pocas pracovnej doby.
Skvele, to tam bude do konca vystavby NZM pekna hromada Very Happy
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.4.2006, 20:38  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Laughing no jo to bude ale toho to by šlo do sběru a přesně tak cestou z práce sem to pozoroval dělníci cestou ze špáru do sebe hoděj pivko a plechovky házej na hromadu Mad
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.4.2006, 09:32  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak to tam opravdu vypadá na chodník. když jsme šla dneska ráno. tak tam kdosi vyměřoval obrubníky.
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
andousek
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 45
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 290
Bydliště: NZM A

australia.gif

PříspěvekZaslal: 7.4.2006, 10:58  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

super, kdyz jsem tam sla dnes rano ja, vypadalo to, ze tam jen zahazeli hlinou a piskem nejake potrubi Very Happy
Ryby Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie andousekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
martina
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 8.2.2006
Příspěvky: 375
Bydliště: NZM

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.4.2006, 12:29  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Juu, no kez by to byl chodnik!!!
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie martinaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
zoe
Host
Host


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 137
Bydliště: NZM A

barbados.gif

PříspěvekZaslal: 7.4.2006, 14:23  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dneska mi dodelavali nejake opravy v byte a dozvedela jsem se, ze by opravdu chodnik mel ke Sparu byt-aspon ten kousek, tak uvidime..."
jeste pak nejaka cesta pres prales a budeme happy:)) Tanec
Váhy Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie zoeZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.4.2006, 15:59  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Very Happy jo bude to chodník konečně něco pozitivního Cool
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ruprt
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 1.4.2006
Příspěvky: 19
Bydliště: zatím nevím

blank.gif

PříspěvekZaslal: 7.4.2006, 17:19  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

co myslíte bude na louce mezi domky a botičem nějaký parčík, či plácek s fontánkou jako na vizualizaci?
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie ruprtZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 7.4.2006, 17:32  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ruprt napsal:
co myslíte bude na louce mezi domky a botičem nějaký parčík, či plácek s fontánkou jako na vizualizaci?


ja myslim ze v dohladnej dobe urcite nie Very Happy
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
andousek
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 45
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 290
Bydliště: NZM A

australia.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 09:50  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

souhlas, tusim, ze takovou "nadbytecnost" CG zaridi nejdrive potom, co se dostavi cely areal, takze az se nastehuje JoHnY, udelaji nam treba i fontanku Twisted Evil
Ryby Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie andousekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 09:52  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

andousek napsala:
souhlas, tusim, ze takovou "nadbytecnost" CG zaridi nejdrive potom, co se dostavi cely areal, takze az se nastehuje JoHnY, udelaji nam treba i fontanku Twisted Evil


ano, ja som VIP, ked sa nastahujem ja, musi uz vsetko fungovat a fontanka bude na kazdom rohu.
A aj cerveny kobercek na chodniku, ale ten rozvinu len tesne predtym ako tadial pojdem ja a potom ho zas zbalia aby ste mi ho neposlapali Very Happy
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2