Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.4.2006, 14:20  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

no já ho včera taky vyzved na poště ještě že nám na košík chodí pošta do špáru ale jako všichni prdíme jim na to
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
jojka
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 50
Založen: 4.4.2006
Příspěvky: 43
Bydliště: Mattioliho 3250/18 P10

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.4.2006, 17:33  Předmět:  Správní firma Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nevím jak všichni ostatní, ale já jsem po přečtení evidenčního listu správní firmy byla docela mimo Evil or Very Mad Za čtrnáct let co jsem v Pze jsem nikdy neplatila takové poplatky jako tady a vždy to byly družstevní byty, nikdy né v osobním vlastnictví. Navíc nechápu, proč je předzahrádka a terasa na které je jen plot a tráva zahrnuta do výměry bytu a vztahuje se na ni poplatek na údržbu a opravy jako na byt. Asi bych mohla reklamovat křivý růst trávy a nebo plevel Very Happy V každém případě bych ráda věděla, co si myslí ostatní o evidenčních listech správní firmy. Díky
Panna Pohlaví:Žena Buvol OfflineOsobní galerie jojkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
MARTIN ŘEČÍNSKÝ
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 49
Založen: 2.4.2006
Příspěvky: 17
Bydliště: NZM C

seychelles.gif

PříspěvekZaslal: 4.4.2006, 18:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

AHOJ,TAKY ME TO PRISLO.ZATIM JIM TO NEHODLAM PLATIT.
Blíženci Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie MARTIN ŘEČÍNSKÝZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 4.4.2006, 18:32  Předmět:  Re: Správní firma Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

jojka napsala:
Nevím jak všichni ostatní, ale já jsem po přečtení evidenčního listu správní firmy byla docela mimo Evil or Very Mad Za čtrnáct let co jsem v Pze jsem nikdy neplatila takové poplatky jako tady a vždy to byly družstevní byty, nikdy né v osobním vlastnictví. Navíc nechápu, proč je předzahrádka a terasa na které je jen plot a tráva zahrnuta do výměry bytu a vztahuje se na ni poplatek na údržbu a opravy jako na byt. Asi bych mohla reklamovat křivý růst trávy a nebo plevel Very Happy V každém případě bych ráda věděla, co si myslí ostatní o evidenčních listech správní firmy. Díky


zaradil som ta do skupiny, terasa a predzahradka podla zakona nemoze byt zahrnuta do vymery bytu, takze s tym sa ich da poslat niekam...

tu: http://www.novezahradnimesto.net/ftopic277.html je diskusia v sekcii ktora je pristupna len tym co su zaradeni v skupine nejakeho domu
a tu: http://www.novezahradnimesto.net/ftopic292.html je dopis ktory vygenerovali niektori z nas a ktorym sa da vyjadrit nesuhlasne stanovisko
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 4.4.2006, 18:34  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

MARTIN ?E?ÍNSKÝ napsal(a):
AHOJ,TAKY ME TO PRISLO.ZATIM JIM TO NEHODLAM PLATIT.


aj teba som pridal, tak si to aj ty mozes pozriet
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
jojka
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 50
Založen: 4.4.2006
Příspěvky: 43
Bydliště: Mattioliho 3250/18 P10

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.4.2006, 18:42  Předmět:  Re: Správní firma Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
jojka napsala:
Nevím jak všichni ostatní, ale já jsem po přečtení evidenčního listu správní firmy byla docela mimo Evil or Very Mad Za čtrnáct let co jsem v Pze jsem nikdy neplatila takové poplatky jako tady a vždy to byly družstevní byty, nikdy né v osobním vlastnictví. Navíc nechápu, proč je předzahrádka a terasa na které je jen plot a tráva zahrnuta do výměry bytu a vztahuje se na ni poplatek na údržbu a opravy jako na byt. Asi bych mohla reklamovat křivý růst trávy a nebo plevel Very Happy V každém případě bych ráda věděla, co si myslí ostatní o evidenčních listech správní firmy. Díky


zaradil som ta do skupiny, terasa a predzahradka podla zakona nemoze byt zahrnuta do vymery bytu, takze s tym sa ich da poslat niekam...

tu: http://www.novezahradnimesto.net/ftopic277.html je diskusia v sekcii ktora je pristupna len tym co su zaradeni v skupine nejakeho domu
a tu: http://www.novezahradnimesto.net/ftopic292.html je dopis ktory vygenerovali niektori z nas a ktorym sa da vyjadrit nesuhlasne stanovisko


JoHnY moc díky:-)
Panna Pohlaví:Žena Buvol OfflineOsobní galerie jojkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Pevahu
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 11.1.2006
Příspěvky: 31


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.4.2006, 10:41  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

greticka napsala:
Pevahu napsal(a):
No podle mne je skoda, ze jste z toho udelali neverejnou zalezitost. Vzhledem k tomu, ze stejna spravni firma byla urcena pro vsechny lokality by bylo urcite nejucinnejsi postupovat pri jednanich s ni ne-li stejne, tak alespon obdobne. Takto se asi sily byudou tristit a argumenty hure hledat / sdilet. Nebo zakladate nejaky ilegalni spolek Smile


My se nejdřív sejdeme, pak ten text zveřejníme k připomínkám. Nejsme ilegální a nechceme. Bylo to tak (je to můj názor) z praktického hlediska Laughing

A díky i za tento pohled na věc


Tak asi ne co?
   OfflineOsobní galerie PevahuZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.4.2006, 10:47  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Pevahu: myslím, že tu je i pro tebe dost prostoru k vyjádření názoru. Je tu snaha zapojit co možná nejvíc lidí. ač už přez tohle forum nebo vyvěšením informací na nástěnku. jestli je tu z tvé strany návrh jak zapojit ještě více lidí, sem s ním
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pevahu
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 11.1.2006
Příspěvky: 31


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.4.2006, 11:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lenkaii napsala:
Pevahu: myslím, že tu je i pro tebe dost prostoru k vyjádření názoru. Je tu snaha zapojit co možná nejvíc lidí. ač už přez tohle forum nebo vyvěšením informací na nástěnku. jestli je tu z tvé strany návrh jak zapojit ještě více lidí, sem s ním


Ted Ti nejak nerozumim. Jsem z jine lokality (Horni Mecholupy), ale mame tutez spravni firmu. Poplatky jsou dost zajimave. Napr. za uklid 690Kc. Docela legranda ne? No ale zpet. Vzhledem ke stejne KO spravni firme je dle meho nazoru skoda, ze jste s timto temate sli do neverejneho rezimu, ale to uz se opakuju.
   OfflineOsobní galerie PevahuZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.4.2006, 11:03  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahá.. tak to se omlouvám a sypu si popel na hlavu. Nic jsem neopchopila Very Happy
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 5.4.2006, 11:37  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Pevahu napsal(a):
No podle mne je skoda, ze jste z toho udelali neverejnou zalezitost. Vzhledem k tomu, ze stejna spravni firma byla urcena pro vsechny lokality by bylo urcite nejucinnejsi postupovat pri jednanich s ni ne-li stejne, tak alespon obdobne. Takto se asi sily byudou tristit a argumenty hure hledat / sdilet. Nebo zakladate nejaky ilegalni spolek Smile
Už se na tom pracuje ... Wink
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 5.4.2006, 11:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Uz sa na tom dopracovalo Hotovo
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Leika
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 46
Založen: 14.11.2005
Příspěvky: 410
Bydliště: NZM/A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.4.2006, 11:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

andousek napsala:
Dyga napsala:
Ahoj, nám stále ještě nic nedošlo. Vám ostatním ano?

taky nic, ale asi to bude tim, ze tu zatim bydlime teprve tyden Very Happy

tím to nebude, my bydlíme od 12/2 a taky pořád nic. včera jsme s Alkoniusem rozebírali teorii, že poté, co začali dostávat tu stížnost od více lidí, tak to asi stopli.... Není to možné?
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie LeikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pevahu
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 11.1.2006
Příspěvky: 31


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.4.2006, 12:06  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
Uz sa na tom dopracovalo Hotovo


Milan V., JoHnY: Pánové díky.
   OfflineOsobní galerie PevahuZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 6.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 5.4.2006, 12:39  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Leika napsala:
Alkoniusem rozebírali teorii, že poté, co začali dostávat tu stížnost od více lidí, tak to asi stopli.... Není to možné?


Tý jo to bych se divil, a co ty chudáci co jím to třeba zaplatili?
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 5.4.2006, 14:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

právě jsem dorazila z pochůzek.

Všude v domě visí info od K.O.pro zájemce o další čip. Je nutné si je přiobjednat co nejdříve a hromadně, jinak budeme platit 2000 Kč. zajímalo by mě, zda podmínkou objednání je akceptace evidenčního listu Laughing

A co lidi, kteří tu ještě nebydlí? Navrhuji neobjednávat nic a do dopisu jim napsat, že se to objedná hromadně až po vyřešení záloh atd.

Jo, a v přízemí se u nás vytíralo.


Naposledy upravil greticka dne 5.4.2006, 14:10, celkově upraveno 1 krát.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 5.4.2006, 14:09  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To Alkonius: Návrh dopisu z nástěnky zmizel. Kdo ho asi strhl? Když se tam pak objevil leták K.O. a na dveřích sdělení CG, že nepůjde vodač zůstal tam jen rozpis poplatků Laughing

Ubožáci. Kéž bychom píchli do vosího hnízda.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.4.2006, 14:13  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Banana napsal:
Leika napsala:
Alkoniusem rozebírali teorii, že poté, co začali dostávat tu stížnost od více lidí, tak to asi stopli.... Není to možné?


Tý jo to bych se divil, a co ty chudáci co jím to třeba zaplatili?
Takovejch určitě pár bude... Confused
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 5.4.2006, 14:14  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nika napsala:
Banana napsal:
Leika napsala:
Alkoniusem rozebírali teorii, že poté, co začali dostávat tu stížnost od více lidí, tak to asi stopli.... Není to možné?


Tý jo to bych se divil, a co ty chudáci co jím to třeba zaplatili?
Takovejch určitě pár bude... Mad


Souseda, který tu trvale nebydlí a zatím na net nechodí jsem upozornila, ač neplatí!!!! resp. neakceptuje.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.4.2006, 14:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

jen aby taky obcas vytreli vytah Sad na chodbach uz byva v posledni dobe celkem cisto, o vytahu se to rict neda. Nad ovladacem pribylo znameni <|>, je utrzene drzadlo pred zrcadlem a vcera dokonce uz ani nebylo ve vytahu polozeno na zemi. Vytah ma poskrabane/otlucene steny, zaprasene dvere, nic prijemneho... Bohuzel jsem presvedcen, ze za tohle si muzeme jako obyvatele sami a rozhodne z jeho poskozeni nehodlam obvinovat ani CG ani KO. Nekteri proste jak neco neni "na jejich uzemi" proste neresi, on se o to nekdo postara, nekdo to spravi... Sad Sad

Co jsem mel moznost cist, o uklidu se hovori u schodist a chdeb, vytahy jsem tam nevidel...
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 6.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 5.4.2006, 14:22  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Lidi jsou zvířata, já to říkám pořád a někteří se ani neuvědomují že za dveřmi jejich bytu to nekončí, ač si každý uvědomí, že jeho je dům a i to okolo stejně jako byt!!!!!
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 5.4.2006, 14:25  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

MUSTANG napsal:
jen aby taky obcas vytreli vytah Sad na chodbach uz byva v posledni dobe celkem cisto, o vytahu se to rict neda. Nad ovladacem pribylo znameni <|>, je utrzene drzadlo pred zrcadlem a vcera dokonce uz ani nebylo ve vytahu polozeno na zemi. Vytah ma poskrabane/otlucene steny, zaprasene dvere, nic prijemneho... Bohuzel jsem presvedcen, ze za tohle si muzeme jako obyvatele sami a rozhodne z jeho poskozeni nehodlam obvinovat ani CG ani KO. Nekteri proste jak neco neni "na jejich uzemi" proste neresi, on se o to nekdo postara, nekdo to spravi... Sad Sad

Co jsem mel moznost cist, o uklidu se hovori u schodist a chdeb, vytahy jsem tam nevidel...


Myslím, že vytřeli i výtah... Ten inzerát na čipy od K.O. visí i tam.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
jojka
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 50
Založen: 4.4.2006
Příspěvky: 43
Bydliště: Mattioliho 3250/18 P10

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.4.2006, 15:12  Předmět:  AUDITORKA Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

paní dolečková doleckova@central-group.cz tel. 261141076 je auditorka a člověk, který měl nastarosti výběrové řízení na "správní firmu". Veškeré připomínky na ni a myslím si, že by jsme měli vše poslat dohromady. měla jsem divný pocit z našeho rozhovoru, kdy mi oklikou řekla, že v podstatě mám smělu dokud nebudeme ofikl vlastníky. Pak si můžeme dělat co chceme.
Panna Pohlaví:Žena Buvol OfflineOsobní galerie jojkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.4.2006, 15:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

greticka napsala:
To Alkonius: Návrh dopisu z nástěnky zmizel. Kdo ho asi strhl? Když se tam pak objevil leták K.O. a na dveřích sdělení CG, že nepůjde vodač zůstal tam jen rozpis poplatků Laughing

Ubožáci. Kéž bychom píchli do vosího hnízda.

Vypadá to že budu dneska zase vylepovat. předpokládám že inzeráty a reklamy tam zase nechali. No abych si vytiskla těch letáčků víc.
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dolphine
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 13.12.2005
Příspěvky: 96
Bydliště: NZM B (E2)

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.4.2006, 15:32  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Drzadlo ve vytahu bylo pouze odsroubovane (zespodu prichycene cerviky) - zrejme ho nekdo odstouboval pri stehovani, nez jsem se ale dostal k tomu, abych to prisrouboval, nekdo ho znarodnil Sad. Jen doufam ze to byli uklizeci, kteri ho pridelaji zpet - krome jineho totiz chranilo zrcadlo na stene, takze ted se kazdou chvili da cekat jeste rozbite zrcadlo.
Býk Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie dolphineZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
jojka
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 50
Založen: 4.4.2006
Příspěvky: 43
Bydliště: Mattioliho 3250/18 P10

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.4.2006, 15:34  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

zákon o vlastnictví bytu - úplné znění ?. 65 z roku 2002 sbírky nebo starší doplňující údaje - přehlednější zákon ?. 72 z roku 1994 sbírky
Panna Pohlaví:Žena Buvol OfflineOsobní galerie jojkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
alkonius
Moderator
Moderator



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 955
Bydliště: NZM - B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 5.4.2006, 16:57  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lenkaii napsala:
greticka napsala:
To Alkonius: Návrh dopisu z nástěnky zmizel. Kdo ho asi strhl? Když se tam pak objevil leták K.O. a na dveřích sdělení CG, že nepůjde vodač zůstal tam jen rozpis poplatků Laughing

Ubožáci. Kéž bychom píchli do vosího hnízda.

Vypadá to že budu dneska zase vylepovat. předpokládám že inzeráty a reklamy tam zase nechali. No abych si vytiskla těch letáčků víc.


Ja dneska muzu doplnit letacky, ale pozde vecer ~22:00 driv ne, mam si pripravit potrebny pocet vytsiku? (papir ani toner firmu neboli, jen je potreba zbytecne nevycnivat tisicovkami vytisku denne)
- doplnim o komentar ze kdyz strhnete dva, vyvesime tri Smile
_________________
http://www.alko.cz/images/found_way_out.jpg
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie alkoniusZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 5.4.2006, 17:01  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

alkonius napsal:

- doplnim o komentar ze kdyz strhnete dva, vyvesime tri Smile


hehehe ano
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Robert Jurkovic
Bezdomovec
Bezdomovec


Věk: 48
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 3


ireland.gif

PříspěvekZaslal: 5.4.2006, 17:19  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zdravim vsechny na portale, ja nevim v jakem pomeru se uklid rozpocitava a na jakem systemu se nakonec vsichni dohodnou, je mi jedno. Co me vsak hlavne zarazi je, jakou CELKOVOU VYSI na cely barak dohromady si KO Poradenstvi uctuje. Podle toho co chteji po me, to odhaduju pres 100.000,- Kc mesicne. I kdyby tam dve uklizecky surovaly od rana do vecera a braly kazda stovku na hodinu, delalo by to tretinu. A to u nas v cecku vysi na nastence informacni formular o provedenych uklidech a zatim tam byl jen jeden!!! Taktez poplatky za udrzbu a opravy. Vzhledem k zaruce 3 roky, opravovat z naseho neni co, a brat si pres 50,000,- mesicne za udrzbu mi pripadne taky trochu moc. Myslim, ze i vyse uvedene by melo byt predmetem VYUCTOVANI podle skutecnych nakladu, jejichz vykaz by nam mel byt zpristupnen. Zkratka mam pocit, ze nas panove z KOP Ninja maji za tupe stado dojnych krav.
Váhy Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie Robert JurkovicZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 5.4.2006, 17:27  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Robert Jurkovic napsal:
Zdravim vsechny na portale, ja nevim v jakem pomeru se uklid rozpocitava a na jakem systemu se nakonec vsichni dohodnou, je mi jedno. Co me vsak hlavne zarazi je, jakou CELKOVOU VYSI na cely barak dohromady si KO Poradenstvi uctuje. Podle toho co chteji po me, to odhaduju pres 100.000,- Kc mesicne. I kdyby tam dve uklizecky surovaly od rana do vecera a braly kazda stovku na hodinu, delalo by to tretinu. A to u nas v cecku vysi na nastence informacni formular o provedenych uklidech a zatim tam byl jen jeden!!! Taktez poplatky za udrzbu a opravy. Vzhledem k zaruce 3 roky, opravovat z naseho neni co, a brat si pres 50,000,- mesicne za udrzbu mi pripadne taky trochu moc. Myslim, ze i vyse uvedene by melo byt predmetem VYUCTOVANI podle skutecnych nakladu, jejichz vykaz by nam mel byt zpristupnen. Zkratka mam pocit, ze nas panove z KOP Ninja maji za tupe stado dojnych krav.


zaradil som ta do skupiny, v spristupnenych forach sa dozvies dalsie sokujuce skutocnosti Very Happy
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2