Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
katerina
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 9.2.2006
Příspěvky: 14
Bydliště: Zahradni Mesto C

blank.gif

PříspěvekZaslal: 11.3.2006, 21:34  Předmět:  Rozmisteni nabytku Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zdravim vsechny, prosim o radu ohledne rozmisteni nabytku v obyvacim pokoji. Mame 2+kk a radiator v obyvacim pokoji je umisten kolmo k balkonovym dverim, tim blokuje dost velke misto, vlastne cely roh mistnosti. Mate to take tak, Vy kteri vlastnite 2+kKč A jak jste to vyresili? Postavili jste tam sedacku ? Nevim, jak nejlepe vyuzit prostor kolem toho radiatoru? Budu moc rada za jakoukoli radu nebo napad. Predem moc dekuji.
   SkrytýOsobní galerie katerinaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
willy
Host
Host



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 102
Bydliště: NZM A

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 11.3.2006, 23:38  Předmět:  Re: Rozmisteni nabytku Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

katerina napsal(a):
Zdravim vsechny, prosim o radu ohledne rozmisteni nabytku v obyvacim pokoji. Mame 2+kk a radiator v obyvacim pokoji je umisten kolmo k balkonovym dverim, tim blokuje dost velke misto, vlastne cely roh mistnosti. Mate to take tak, Vy kteri vlastnite 2+kKč A jak jste to vyresili? Postavili jste tam sedacku ? Nevim, jak nejlepe vyuzit prostor kolem toho radiatoru? Budu moc rada za jakoukoli radu nebo napad. Predem moc dekuji.

mám to tiež tak Sad a asi tam dám sedačku...
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie willyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
katerina
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 9.2.2006
Příspěvky: 14
Bydliště: Zahradni Mesto C

blank.gif

PříspěvekZaslal: 12.3.2006, 22:35  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Diky za odpoved, Willy. Nejspis to tak taky udelame.. Strasne me ten radiator stve. Prisli jsme na to, kdyz uz tam stal. Kdyz jsme ho chteli umistit vedle balkonovych dveri, tak nam rekli, ze uz je pozde a ze to tak maji vsechny byty 2+kk...Prosiiiim, vy co uz bydlite, jak jste rozmistili nabyteKč Budu vdecna za jakoukoli odpoved. Fotka by byla super!!! Predem diky Rolling Eyes
   SkrytýOsobní galerie katerinaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 13.3.2006, 14:21  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj, taky jsme to zjistili pozdě. Mám návrh v hlavě. rozhodně tam ale pohovku stavět nechci. Už teď je mi zima Laughing a ještě aby stínila.

Pohovku máme zatím šikmo do prostoro, z druhé strany topení mám křeslo ušáka. Do budoucna to bude ještě jinak. Do toho rohu k topení asi umístíme rohovou skříňku s TV. Bude to chtít nábytek na míru. Chci nechat vybudovat spaní do druhého kouta. To si ale nechám poradit asi od architekta. Zatím nám to vyhovuje takhle. aspoň má naše malá dostatečně velkou arénu pro výběh a máme se vzájemně na očích.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Gentleman
Host
Host



Založen: 9.2.2006
Příspěvky: 133
Bydliště: NZM B

romania.gif

PříspěvekZaslal: 19.3.2006, 19:01  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Já jsem rozmístění vyřešil tak, že mezi dveře do předsíně a ložnice jsem umístil stěnu a na levo ode dveří do ložnice dal knihovnu. No a naproti nábytku umístil jednu sedačku a druhou kolmo na ní směrem do prostoru. Trošku krkolomné řešení, ale výsledek mě příjemně překvapil Ale nevím, jaké máte balkóny. Já mám rohový, tudíž dvoje balkónové dveře, a tak mi to, že mi ta sedačka jedna trochu překryla, nevadí.
   OfflineOsobní galerie GentlemanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
VaV
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 9.2.2006
Příspěvky: 44
Bydliště: NZM -- B

mauritius.gif

PříspěvekZaslal: 20.3.2006, 21:51  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nas navrh vypada nasledovne.


byt3.jpg
 Komentář:
 Velikost:  96.76 kB
 Zobrazeno:  319 krát

byt3.jpg

   OfflineOsobní galerie VaVZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Michal
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 24.2.2006
Příspěvky: 559


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.3.2006, 08:23  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

VaV napsal(a):
Nas navrh vypada nasledovne.


pěkně vyřešené... Cool
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie MichalZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
andousek
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 45
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 290
Bydliště: NZM A

australia.gif

PříspěvekZaslal: 26.3.2006, 10:06  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

my mame 3+kk a taky jsme se shodli, ze architekt moc nepremyslel Rolling Eyes v urcite fazi jsme uvazovali o podlahovem topeni, ale bylo to tolik obstrukci, ze jsme to radsi nechali a postavime tam pohovku Wink
Ryby Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie andousekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Leika
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 46
Založen: 14.11.2005
Příspěvky: 410
Bydliště: NZM/A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 27.3.2006, 10:16  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

andousek napsala:
my mame 3+kk a taky jsme se shodli, ze architekt moc nepremyslel Rolling Eyes v urcite fazi jsme uvazovali o podlahovem topeni, ale bylo to tolik obstrukci, ze jsme to radsi nechali a postavime tam pohovku Wink

Z mých zkušeností - pokud před topení cokoliv postavíte, jeho výhřevnost se výrazně sníží. Nevím jestli má v sobě nějaké čidlo či co, ale faktem je, že topí podstatně méně.
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie LeikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 27.3.2006, 10:27  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

leika: souhlas.. topení pak topí do nábytku a ne do místnosti.. navíc k němu nemůže ten chladnější vzduch aby se ohřál..
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
andousek
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 45
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 290
Bydliště: NZM A

australia.gif

PříspěvekZaslal: 27.3.2006, 11:23  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

no ono to vypada, ze pokud to pujde, budeme mit topeni v obyvaku vypnute nebo alespon ztlumene na minimum. muj drahy se rozhodl pro studeny odchov:D
Ryby Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie andousekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2