Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 1.8.2006, 18:12  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

dcom napsal:
JoHnY napsal:
dcom napsal:
Admini měli byste ve slovníku opravit zkratku KN na Katastrofální úřad ... Wink


Co? Ved KÚ je katastralny urad...


katastrofální, ne katastrální ... Wink


aha Very Happy
ale inac ta skratka KÚ aj tak nejako nefunguje... hmm
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.8.2006, 12:06  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Neuvěřitelné !!! Katastr se mě konečně uráčil zapsat ... a trvalo to "jenom" skoro pět měsíců ... Wink Cool Tanec Guitar

... nicméně story ještě nekončí páč pořád ještě není barák zapsanej jako hotovej ... Rolling Eyes
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
danielv
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 62
Bydliště: NZM-C

blank.gif

PříspěvekZaslal: 15.8.2006, 13:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

měl jsem lhůtu od HypoBanky do 31.7. dodat výpis z katastru , poslal jsem jim 30.6. výpis na rozestavěný bytový dům a zatím se neozvali, takže snad to tolerují.
_________________
DaVe
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie danielvZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.8.2006, 14:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

danielv napsal:
měl jsem lhůtu od HypoBanky do 31.7. dodat výpis z katastru , poslal jsem jim 30.6. výpis na rozestavěný bytový dům a zatím se neozvali, takže snad to tolerují.


... no to snad jo, ale stejně bejt tebou, tak je radši požádám o odklad ... lepší zaplatit dvě kilča za odklad (změna smluvních podmínek) než pak platit pokutu 14 KKč ... Wink
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.8.2006, 14:52  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Já donesla výpis z rozestavěného domu... a už se ozvali... musím dodat nový Sad
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.8.2006, 11:50  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Za jak dlouho vám přišel poštou ten vklad? Já mám vypravení spisu 17.8. a zatím nic Rolling Eyes
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MKDD
File moderator
File moderator


Věk: 48
Založen: 13.3.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.8.2006, 11:53  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

dcom napsal:
Za jak dlouho vám přišel poštou ten vklad? Já mám vypravení spisu 17.8. a zatím nic Rolling Eyes


Pokud si správně pamatuji tak do týdne nebo dvou. Poslali mi to na adresu, která je uvedena v katastru
_________________
Mirek
Blíženci Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie MKDDZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.8.2006, 12:03  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

MKDD napsal:
dcom napsal:
Za jak dlouho vám přišel poštou ten vklad? Já mám vypravení spisu 17.8. a zatím nic Rolling Eyes


Pokud si správně pamatuji tak do týdne nebo dvou. Poslali mi to na adresu, která je uvedena v katastru


ok ... tak ještě počkám, dík ... Wink Cool
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 25.8.2006, 14:48  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak mě to posílali cca měsíc... a to jsem tam i volala... takže nepropadej panice
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 25.8.2006, 16:18  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nika napsala:
Tak mě to posílali cca měsíc... a to jsem tam i volala... takže nepropadej panice


heh, ok
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
danielv
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 62
Bydliště: NZM-C

blank.gif

PříspěvekZaslal: 6.9.2006, 10:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Přišel mi další požadavek od HB:
1. stejnopis kolaudačního rozhodnutí a fotodokumentaci
2. aktualizovaný výpis z KN se zápisem kolaudačního rozhodnutí

Kupní smlouvu s razítkem KN jsem dodal v ověřené kopii a to jim stačilo.

Nicméně to kolaudační rozhodnutí na KN je zřejmě řízení podané na KN Central Groupem, které zatím neskončilo - bydlíme stále v rozestavěném domě Sad((

Číslo řízení: Z-32786/2006
Datum přijetí: 9.5.2006
Stav řízení: Záznam splňuje nál.
Řízení se týká nemovitostí v kat. území:Záběhlice 732117

Účastníci řízení Jméno Typ
CENTRAL GROUP a. s. Nabyvatel

Provedené operace Operace Datum
Založení řízení 09.05.2006
Zaplombování 10.05.2006
Předání ke zpracování 08.06.2006
Předání ke zpracování 08.06.2006
Předání záznamu k aktualizaci 12.06.2006
_________________
DaVe
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie danielvZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.9.2006, 16:20  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To jo, ale stejnopis kolaudačního rozhodnutí mi po jednom telefonátu poslal CG i poštou, prej abych tam nemusela osobně. Do dvou dnů byl ve schránce. Takže aspoň dokument č.1 není v této chvíli problém.
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
danielv
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 62
Bydliště: NZM-C

blank.gif

PříspěvekZaslal: 6.9.2006, 18:45  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dostal jsem odpoved od CG, doufam ze to budou ty spravne dokumenty:
podklady o které žádáte musím zkompletovat a potrvá to cca 2 dni. Zítra
odpoledne budu mít výpis z Katastru nemovitostí, kolaudaci už mám
na stole. Přiznám se, že je to celkem neobvyklý požadavek ze strany banky. Až to budu mít, dám
Vám vědět. Předem děkuji za pochopení.

>Dobry den,
>potreboval bych jeste pro Hypotecni banku dokumenty "stejnopis
>kolaudačního rozhodnutí a fotodokumentaci stavby".
>
>Dale "aktualizovaný výpis z KN se zápisem kolaudačního rozhodnutí",
>ovsem to predpokladam jeste neprobehlo na KN. Kdy je mozne predpokladat
>tuto zmenu v KN ?
_________________
DaVe
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie danielvZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.9.2006, 19:38  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No ostatní zápisy jim trvali zhruba půl roku, takže tak listopad Sad
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.9.2006, 20:32  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lenkaii napsala:
No ostatní zápisy jim trvali zhruba půl roku, takže tak listopad Sad


... no když jsem tam byl v srpnu kvůli tý kolaudaci, tak mi bylo řečeno, že 4,5 měsíce ...

... dneska jsem tam byl pro list vlastnictví a hned jsem změnil i trvalý bydliště, tak jsem zvědavej jak dlouho jim bude trvat tohle ... Wink
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.9.2006, 10:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Neboj... tohle já mám zaplombováno od 20.6. Od té doby na to nikdo nemáknul Confused
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.9.2006, 10:26  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

danielv napsal:
Dostal jsem odpoved od CG, doufam ze to budou ty spravne dokumenty:
podklady o které žádáte musím zkompletovat a potrvá to cca 2 dni. Zítra
odpoledne budu mít výpis z Katastru nemovitostí, kolaudaci už mám
na stole. Přiznám se, že je to celkem neobvyklý požadavek ze strany banky. Až to budu mít, dám
Vám vědět. Předem děkuji za pochopení.

>Dobry den,
>potreboval bych jeste pro Hypotecni banku dokumenty "stejnopis
>kolaudačního rozhodnutí a fotodokumentaci stavby".
>
>Dale "aktualizovaný výpis z KN se zápisem kolaudačního rozhodnutí",
>ovsem to predpokladam jeste neprobehlo na KN. Kdy je mozne predpokladat
>tuto zmenu v KN ?


To je ale vskutku neobvyklý požadavek ze strany banky... jen škoda, že to chce většina Smile

Jen nevím, jaký výpis z katastru ti dodají, když je to řízení o zapsání kolaudace stále v běhu... a asi ještě dlouho bude. Takže stejně dostaneš jen výpis s rozestavěnou budovou... a pak budeš čekat, jestli budeš mezi těmi šťastnějšími, kterým to banka akceptovala nebo pokud budeš dodávat později nový Sad
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.9.2006, 22:47  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nika napsala:
Neboj... tohle já mám zaplombováno od 20.6. Od té doby na to nikdo nemáknul Confused


nj, naštěstí v tomhle případě už je to celkem jedno ... Wink Cool
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
sir.Michell
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 44
Založen: 7.7.2006
Příspěvky: 61
Bydliště: Nove Zahradni Mesto

antiguabarbuda.gif

PříspěvekZaslal: 12.9.2006, 17:57  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zdravim,

co presne znamena ten stav v katastru "predani ke zpracovani", podle toho co jsem tady cetl, tak uz mam celkem vyhrano, nejhorsi je asi cas od zaplombovani po predani? Nebo je to jinak?
Panna Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie sir.MichellZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.9.2006, 18:09  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Noo asi tak, že byly zkontrolovány formální náležitosti a vzal si to na stůl někdo, kdo bude kontrolovat faktickou správnost.. I tak to může ještě nějaký ten týden až měsíc trvat
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.9.2006, 18:24  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

sir.Michell napsal:
Zdravim,

co presne znamena ten stav v katastru "predani ke zpracovani", podle toho co jsem tady cetl, tak uz mam celkem vyhrano, nejhorsi je asi cas od zaplombovani po predani? Nebo je to jinak?


Pro tvojí představu:

Založení řízení 23.03.2006
Zaplombování 24.03.2006
Předání ke zpracování 26.05.2006
Předání vkladu k aktualizaci 26.05.2006
Změny navrženy 08.08.2006
Změny navrženy 08.08.2006
Odsouhlasení budoucího stavu 14.08.2006
Provedení vkladu 14.08.2006
Vypravení spisu 17.08.2006

... takže zavkladovanou smlouvu dostaneš jako vánoční dárek ... Wink Wink Cool Smile
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pavel K.
Host
Host


Věk: 48
Založen: 14.3.2006
Příspěvky: 121
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.9.2006, 02:34  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Asi jsem z jiné planety, ale jak zjistím, zda jsem již zapsán do KN ?
Lev Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie Pavel K.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.9.2006, 08:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Pavel K. napsal:
Asi jsem z jiné planety, ale jak zjistím, zda jsem již zapsán do KN ?
Dá se to zjistit na stránkách KN. Tady jsou: http://nahlizenidokn.cuzk.cz/VyberParcelu.aspx?navrat=VyberParcelu.aspx

Musíš jen zadat katastrální území, potom číslo pozemku, potom klikneš na rozestavěný dům a pak na číslo bytu. Smile
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Pavel K.
Host
Host


Věk: 48
Založen: 14.3.2006
Příspěvky: 121
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.9.2006, 19:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nika napsala:
Pavel K. napsal:
Asi jsem z jiné planety, ale jak zjistím, zda jsem již zapsán do KN ?
Dá se to zjistit na stránkách KN. Tady jsou: http://nahlizenidokn.cuzk.cz/VyberParcelu.aspx?navrat=VyberParcelu.aspx

Musíš jen zadat katastrální území, potom číslo pozemku, potom klikneš na rozestavěný dům a pak na číslo bytu. Smile

Mockrát Ti děkuji.....
Lev Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie Pavel K.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 16.9.2006, 10:56  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Kataster ma dobry FAQ:

Kde v aplikaci najdeme katastrální mapy?
V nahlížení do katastru nejsou mapy k dispozici.

Jak získat z nahlížení do katastru list vlastnictví?
Z nahlížení do katastru nelze získat list vlastnictví.

Lze vyhledat nemovitost podle rodného čísla nebo podle jména a příjmení ?
Nelze.

Lze vyhledat nemovitost podle názvu firmy nebo pomocí identifikačního čísla (IČ) ?
Nelze.

Lze vyhledat budovu bez čísla popisného nebo evidenčního?
Nelze.

Existuje nějaké aplikační rozhraní pro propojení s externími aplikacemi (Web Service apod) ?
Neexistuje.
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
zoe
Host
Host


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 137
Bydliště: NZM A

barbados.gif

PříspěvekZaslal: 19.9.2006, 09:48  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ja tomu nerozumim, podle parcelniho cisla mi na strankach katastru vyjel seznam lidi, nemuzu se tam najit, znamena to tedy, ze muj byt jeste neni zapsany v katastru???? a je pravda, ze po zapsani musime dolozit vypis z katastru Hypotecni bance?? predem diky za odpoved! Question
Váhy Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie zoeZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
zoe
Host
Host


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 137
Bydliště: NZM A

barbados.gif

PříspěvekZaslal: 19.9.2006, 10:27  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ted jsem volala do banky, absolutne totiz nevim, co se ma a nema dolozit, nekdo jste tady psal o fotodokumentaci, tu pry uz dokladat nemam, protoze uz je to pozde, hlavne postou mi prislo naposledy overeni rozhodnuti o stavebnim povoleni, jinak nic. Nemuzete mi nekdo poradit??
Váhy Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie zoeZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.9.2006, 11:32  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

zoe napsala:
Ted jsem volala do banky, absolutne totiz nevim, co se ma a nema dolozit, nekdo jste tady psal o fotodokumentaci, tu pry uz dokladat nemam, protoze uz je to pozde, hlavne postou mi prislo naposledy overeni rozhodnuti o stavebnim povoleni, jinak nic. Nemuzete mi nekdo poradit??


No já jsem jim posílal:

Kopie pravomocného kolaudačního rozhodnutí
Kopie dokladu o přidělení ulice
Kopie dokladu o přidělení č.p.
Plánek lokality
Kopie pojistné smlouvy
Fotodokumentace
Výpis z katastru nemovitostí – list vlastnictví
Kopie kupní smlouvy se zapsaným vkladem do katastru nemovitostí
Kopie žádosti o změnu adresy trvalého bydliště v katastru nemovitostí

.... některý dokumenty ani nechtěli, ale i tak jsem jim to poslal, aby měli radost Wink Wink Wink Very Happy Cool

... důležitý dokumenty, který chtěli jsou označený červeně ...

... no a pak ještě je potřeba doložit výpis z katastru se zapsaným kolaudačním rozhodnutím, ale to bude až kdoví kdy ... Rolling Eyes

... jinak svůj byt najdeš tak, že:

http://nahlizenidokn.cuzk.cz/VyberParcelu.aspx

napíšeš Záběhlice, pak parcelní číslo (nevím jaký má "áčko"), pak rozestavěná budova a nakonec číslo jednotky 0/... Cool
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.9.2006, 12:14  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Hm.. a co si představují pod pojmem fotodokumentace..? Fotky z dovolené jsou taky fotodokumentace Very Happy
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ru
Host
Host



Založen: 25.8.2006
Příspěvky: 125
Bydliště: NZM-G

blank.gif

PříspěvekZaslal: 19.9.2006, 13:31  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

zoe napsala:
Ted jsem volala do banky, absolutne totiz nevim, co se ma a nema dolozit, nekdo jste tady psal o fotodokumentaci, tu pry uz dokladat nemam, protoze uz je to pozde, hlavne postou mi prislo naposledy overeni rozhodnuti o stavebnim povoleni, jinak nic. Nemuzete mi nekdo poradit??


ahoj, ja mam ve smlouve seznam veci, ktere mam dolozit a kdy; vychazej ze sve smlouvy;
_________________
ru

GM/IT$ d++ s:+ a C++++ UL++C P+ L++@ E-- W++ N o? K? w+++
O M- V- PS+ PE++ Y+++ PGP t+++ 5? X-- R++ tv- b++++ !DI D++
G+ e* h--- r++ y+++
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie ruZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2