Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.4.2006, 19:56  Předmět:  Zápis do katastru nemovitostí Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

V dnešních událostech na ČT1 v 19:15 byla reportáž o katastru nemovitostí a o tom jak to dlouho trvá a tak a mimo jiné tam zaznělo, že dokud KÚ nazapíše vlastnictví (což jsou v průměru ty 4 měsíce) tak, že si člověk nemůže přehlásit trvalý bydliště, udělat nový doklady a tak... Shocked Rolling Eyes

Vím, že ty ulice ještě nejsou a že to ještě asi nikdo neřešil, ale zajímalo by mě jak to vlastně je. Předpokládal jsem, že stačí kupní smlouva a návrh vklad na katastr ? Může mi to někdo objasnit? Díky Wink
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 07:26  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Pokud vím, kamarádka si na základě kupní smlouvy a návrhnu na vklad přehlašovala trvalé bydliště a neměla s tím problém.
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
malina
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 73
Založen: 20.2.2006
Příspěvky: 369
Bydliště: NZM B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 07:32  Předmět:  zápis na katastru a adresa Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Já abych mohla vůbec zaplatit ten byt, tak jsem prodávala půlku baráku, který jsem z dědila po rodičích. Spoluvlastník to chtěl odkoupit, tak jsem přes právníka poslala smlouvu, on ji nepodepsal a stále je uhýbal a tak jsem nakonec po uplynutí zákonné lhůty prodala nemovitost nekomu jinému. A nastal binec, soused mně začal přesvědčovat, že mám tu smlouvu vypovědět, atd. atd. Jenže po dotazu právníkovi mně bylo řečeno, že jakmile podepíšete kupní smlouvu, jste už fakticky majitelé nemovitosti, i když nejste zapsáni v katastru. To mimochodem tady v Praze trvalo od srpna do prosince. A jako majitelé máte právo učastnit se veškerých řízení, které by s nemovitostí chtěl někdo provádět. Jenže si to musí člověk ohlídat sám, na jiných uřadech než na katastru o prodeji nevědí. Takže když jsem podepsala předání bytu a následné podepsání kupní smlouvy u notáře, tak jsem vlastníkem, aspon si to myslím.
Ještě k adrese - napsala jsem na MU Pha 10 stížnost že ještě nemáme adresu a odpovědela mně vedoucí kontroly ing Zákoucká , cituji:
"Pha 10 nepřiděluje ani názvy ulic, ani čísla popisná. V příp. Vašich dotazů je obratte na odbor MHMP. Tuto agendu má v referátu ing.Peterka, kontakt na sekretariát odboru občanskosprávních agend 236002743 nebo mail na sekretářku: ocasek@cityofprague.cz"

Takže ted víme jméno člověka, který je odpovědný a chce to prudit, a prudit, a volat a mailovat..... Snad to pomůže, aby to rozhodnutí stále jen neodkládali k ledu. Budu ráda, když nás bude nepříjemných více.
Zdravím všechny Novozahradníky. Milena
Ryby Pohlaví:Žena Králík SkrytýOsobní galerie malinaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Péťa
Host
Host



Založen: 7.3.2006
Příspěvky: 163
Bydliště: Nové Zahradní Město,blok C

blank.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 07:41  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak to se přidává a hned píšu "ocáskovi" mail. Díky za užitečné informace:-)
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie PéťaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
zoe
Host
Host


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 137
Bydliště: NZM A

barbados.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 08:05  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Péťa napsala:
Tak to se přidává a hned píšu "ocáskovi" mail. Díky za užitečné informace:-)
Dik za email.adresu, hned jsem ocaskovi napsala, kdy jako budou ulice a cisla popisna, tak uvidime, co odpovi:)
Váhy Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie zoeZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Péťa
Host
Host



Založen: 7.3.2006
Příspěvky: 163
Bydliště: Nové Zahradní Město,blok C

blank.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 08:32  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak jsem poslala mail na ocasek@cityofprague.cz a vrátil se mi zpět. Asi tam vznikla někde chyba či co. Škoda, už jsme je mohli posílat K Šípku Cool
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie PéťaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 08:33  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

aka honosna adresa, ze cityofprague
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 08:38  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

hehehehe tak ocasek nie je ocasek ale osasek
osasek@cityofprague.cz

http://www.praha-mesto.cz/default.aspx?path=aplikace&apl=magistrat&case=odbor&Mid=1700&ido=5293&sh=2042441531
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 09:13  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nika napsala:
Pokud vím, kamarádka si na základě kupní smlouvy a návrhnu na vklad přehlašovala trvalé bydliště a neměla s tím problém.


ok ... tak snad s tim nebude problém ... dík Very Happy Wink Cool
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
danielv
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 62
Bydliště: NZM-C

blank.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 09:20  Předmět:  http://nahlizenidokn.cuzk.cz/ Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

zkoušel jsem najít parcelu na http://nahlizenidokn.cuzk.cz/ zatím nepříliš úspěšně. Víte někdo co tam přesně vyplnit ?
_________________
DaVe
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie danielvZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 09:21  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

nojo, ale ta uz ulici asi mela, my ji nemame. Pri prehlaseni tvaleho bydliste ti prestrihnou obcanku a budes si muset nechat udelat novou. Jenze... do te musis nahlasit aktualni adresu. A tu nemas... Stejne tak je treba ji nasledne oznamit vsem uradum a firmam u kterych je ve smlouve oznamovaci povinnost, nebo chce proste clovek dostavat postu (= telefonni operatori, banky, pojistovny, stavebni sporitelny...)
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 09:40  Předmět:  Re: http://nahlizenidokn.cuzk.cz/ Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

danielv napsal:
zkoušel jsem najít parcelu na http://nahlizenidokn.cuzk.cz/ zatím nepříliš úspěšně. Víte někdo co tam přesně vyplnit ?


no musíš vyplnit nejdřív záběhlice a pak číslo parcely podle domu (číslo je ve smlouvě) - díval jsem se a je to tam ...
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 10:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To Mustang: To je ale jasné, že musíš mít adresu. Ale dotaz zněl, jestli musí být hotový zápis do katastru. Mad
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 10:13  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

nojo, se toho snad tolik nestalo, takovej zlej kukuc Smile
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
malina
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 73
Založen: 20.2.2006
Příspěvky: 369
Bydliště: NZM B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 10:52  Předmět:  správný mail na ocáska Peterku Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

tak jsem zjistila správný mail na ing. Peterku
Jaroslav.Peterka@cityofprague.cz
nebo je to opravdu osasek@cityofprague.cz - na sekretariát. Sídlí tento odbor v domě F.Kafky . Když by někdo chtěl prudit i osobně.
Dělám skoro vedle, tak to možná zkusím. Milena
Ryby Pohlaví:Žena Králík SkrytýOsobní galerie malinaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
andy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 45
Založen: 15.3.2006
Příspěvky: 13
Bydliště: NZM - A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 14:35  Předmět:  Re: správný mail na ocáska Peterku Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Milena Jadavanová napsal(a):
tak jsem zjistila správný mail na ing. Peterku
Jaroslav.Peterka@cityofprague.cz
nebo je to opravdu osasek@cityofprague.cz - na sekretariát. Sídlí tento odbor v domě F.Kafky . Když by někdo chtěl prudit i osobně.
Dělám skoro vedle, tak to možná zkusím. Milena


Díky za mail, taky jsem se připojila s dotazem,ať je nás víc. Jsou to mrchy,mně to komplikuje život,nechávám si všechno posílat do práce a trnu hrůzou kdy se mi v té hromadě dopisů něco důležitého ztratí.
Kozoroh Pohlaví:Žena Kůň OfflineOsobní galerie andyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 14:50  Předmět:  Re: správný mail na ocáska Peterku Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

andy napsala:
Milena Jadavanová napsal(a):
tak jsem zjistila správný mail na ing. Peterku
Jaroslav.Peterka@cityofprague.cz
nebo je to opravdu osasek@cityofprague.cz - na sekretariát. Sídlí tento odbor v domě F.Kafky . Když by někdo chtěl prudit i osobně.
Dělám skoro vedle, tak to možná zkusím. Milena


Díky za mail, taky jsem se připojila s dotazem,ať je nás víc. Jsou to mrchy,mně to komplikuje život,nechávám si všechno posílat do práce a trnu hrůzou kdy se mi v té hromadě dopisů něco důležitého ztratí.


no taky doufam, ze to bude co nejdriv
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 14:56  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

to Mustang: však jsem toho snad taky moc neřekla, ne? Smile
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
andy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 45
Založen: 15.3.2006
Příspěvky: 13
Bydliště: NZM - A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 15:08  Předmět:  Re: správný mail na ocáska Peterku Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

dcom napsal:
andy napsala:
Milena Jadavanová napsal(a):
tak jsem zjistila správný mail na ing. Peterku
Jaroslav.Peterka@cityofprague.cz
nebo je to opravdu osasek@cityofprague.cz - na sekretariát. Sídlí tento odbor v domě F.Kafky . Když by někdo chtěl prudit i osobně.
Dělám skoro vedle, tak to možná zkusím. Milena


Díky za mail, taky jsem se připojila s dotazem,ať je nás víc. Jsou to mrchy,mně to komplikuje život,nechávám si všechno posílat do práce a trnu hrůzou kdy se mi v té hromadě dopisů něco důležitého ztratí.


no taky doufam, ze to bude co nejdriv


Ahoj všichni, tohle mi teď přišlo:

Vážená paní,
čísla popisná již byla určen.Central Group a.s. obdržel minulý týden písemný doklad o určení čísla popisného.Název ulic zatím ještě určen nebyl.Zítra bude v Radě hl.m.Prahy projednán materiál týkající se nových názvů ulic. S pozdravem Leitlová OSA MHMP
Kozoroh Pohlaví:Žena Kůň OfflineOsobní galerie andyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 15:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

andy napsala:
dcom napsal:
andy napsala:
Milena Jadavanová napsal(a):
tak jsem zjistila správný mail na ing. Peterku
Jaroslav.Peterka@cityofprague.cz
nebo je to opravdu osasek@cityofprague.cz - na sekretariát. Sídlí tento odbor v domě F.Kafky . Když by někdo chtěl prudit i osobně.
Dělám skoro vedle, tak to možná zkusím. Milena


Díky za mail, taky jsem se připojila s dotazem,ať je nás víc. Jsou to mrchy,mně to komplikuje život,nechávám si všechno posílat do práce a trnu hrůzou kdy se mi v té hromadě dopisů něco důležitého ztratí.


no taky doufam, ze to bude co nejdriv


Ahoj všichni, tohle mi teď přišlo:

Vážená paní,
čísla popisná již byla určen.Central Group a.s. obdržel minulý týden písemný doklad o určení čísla popisného.Název ulic zatím ještě určen nebyl.Zítra bude v Radě hl.m.Prahy projednán materiál týkající se nových názvů ulic. S pozdravem Leitlová OSA MHMP
Tak to je celkem síla, že my zase nic nevíme!
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 15:16  Předmět:  Re: správný mail na ocáska Peterku Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

andy napsala:
dcom napsal:
andy napsala:
Milena Jadavanová napsal(a):
tak jsem zjistila správný mail na ing. Peterku
Jaroslav.Peterka@cityofprague.cz
nebo je to opravdu osasek@cityofprague.cz - na sekretariát. Sídlí tento odbor v domě F.Kafky . Když by někdo chtěl prudit i osobně.
Dělám skoro vedle, tak to možná zkusím. Milena


Díky za mail, taky jsem se připojila s dotazem,ať je nás víc. Jsou to mrchy,mně to komplikuje život,nechávám si všechno posílat do práce a trnu hrůzou kdy se mi v té hromadě dopisů něco důležitého ztratí.


no taky doufam, ze to bude co nejdriv


Ahoj všichni, tohle mi teď přišlo:

Vážená paní,
čísla popisná již byla určen.Central Group a.s. obdržel minulý týden písemný doklad o určení čísla popisného.Název ulic zatím ještě určen nebyl.Zítra bude v Radě hl.m.Prahy projednán materiál týkající se nových názvů ulic. S pozdravem Leitlová OSA MHMP


huraa .. anebo jeste ne? Laughing Very Happy Razz Cool
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 15:26  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No i chápu, že nám to zatím neřekli a čekají až to bude komplet adresa.. Doufejme, že radní už zítra budou mít náladu i na náš problém.
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
andy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 45
Založen: 15.3.2006
Příspěvky: 13
Bydliště: NZM - A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 15:29  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lenkaii napsala:
No i chápu, že nám to zatím neřekli a čekají až to bude komplet adresa.. Doufejme, že radní už zítra budou mít náladu i na náš problém.


Taky si myslím, že nám to dají vědět,až budou znát vše... Ale těm radním bych moc nevěřila,no, uvidíme... Cool
Kozoroh Pohlaví:Žena Kůň OfflineOsobní galerie andyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 15:37  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Já se snad začnu i modlit ...
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Péťa
Host
Host



Založen: 7.3.2006
Příspěvky: 163
Bydliště: Nové Zahradní Město,blok C

blank.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 15:41  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak to mně přišla úplně stejná odpověď. Začíná mi to něco připomínat:-)
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie PéťaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
MKDD
File moderator
File moderator


Věk: 48
Založen: 13.3.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 15:45  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Já jsem koukal na stránky "katastru" a zatím tam, nejsem zavedený jako vlastník. Sad
Pokud jsem ovšem pochopil princip stránek, kdy se dostanu přes číslo parcely, tak se vydám na link rozestavěný dům a tam kliknu na link bytové jednotky 0/xxx, kde xxx je číslo mého bytu.
Blíženci Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie MKDDZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 15:47  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

MKDD napsal:
Já jsem koukal na stránky "katastru" a zatím tam, nejsem zavedený jako vlastník. Sad
Pokud jsem ovšem pochopil princip stránek, kdy se dostanu přes číslo parcely, tak se vydám na link rozestavěný dům a tam kliknu na link bytové jednotky 0/xxx, kde xxx je číslo mého bytu.


jojo... naprosto přesně..
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 15:48  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

MKDD napsal:
Já jsem koukal na stránky "katastru" a zatím tam, nejsem zavedený jako vlastník. Sad
Pokud jsem ovšem pochopil princip stránek, kdy se dostanu přes číslo parcely, tak se vydám na link rozestavěný dům a tam kliknu na link bytové jednotky 0/xxx, kde xxx je číslo mého bytu.
ano, ano,... pochopils to správně... ještě tam mají hooodně věcí k vyřizování Mad
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 20:09  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

MKDD napsal:
Já jsem koukal na stránky "katastru" a zatím tam, nejsem zavedený jako vlastník. Sad
Pokud jsem ovšem pochopil princip stránek, kdy se dostanu přes číslo parcely, tak se vydám na link rozestavěný dům a tam kliknu na link bytové jednotky 0/xxx, kde xxx je číslo mého bytu.


no to vlastnictvi trva prave ty 4 mesice, ale nicmene by tam melo bejt uvedeny, ze to je dotceny zmenou pravniho vztahu nebo tak neco a tam byl mel bejt vklad vlastnickyho popr. zastavniho prava ...
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
hern
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 8.4.2006
Příspěvky: 13
Bydliště: NZM B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 21:26  Předmět:  Informace o řízení Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Číslo řízení: V-43206/2005
Datum přijetí: 20.10.2005
Stav řízení: Bud. stav zamítnut
Řízení se týká nemovitostí v kat. území:Záběhlice 732117

Provedené operace
Zamítnutí budoucího stavu 07.04.2006

ACHICH Rolling Eyes
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie hernZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2